Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Do Sylwi:FSH masz w normie,estradiol teżDHEA-S masz za wysokie:norma 98,8-340,testosteron chyba masz za wysoki,ale nie jestem pewna,progesteron nie wiem,prolaktyna jest chyba też za wysoka!Tp patrzyłam wg swoich wyników,bo tam mam normy napisane jakie powinny być!Szybko dostałaś znowu krwawienie,aż za szybko!:(Współczuję,a byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Nadziejo byłam.. ale on się spóźnił i przyjmował tylko osoby zarejestrowane rano, bo sie śpieszył więc nie było szans, właśnie tez analizowałam to i wiem że mam dużo wyników podwyższonych, tylko co to oznacza? i pozytywna wiadomość, siostra cioteczna mojego męża po 3 latach bardzo intensywnych starań i zapewne poważanego leczenia zaszła w ciąże jest w 7 tygodniu, jej radość jest przeogromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsh- 5,87 faza folikularna 3,5-12,5 faza owulacyjna 4,7-21,5 faza lutealna 1,7-7,7 po menopauzie 24,8-134,8 estradiol 77,93 faza folikularna 12,5-165,0 faza owulacyjna 85,0-498,0 faza lutealna 43,0-211,0 po menopauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie robiłam jak miałam krwawienie ale to był 14 dzień krwawienia, zaraz po wizycie u lekarza i USG dopochwowo, powiedział że mam endometrium takie jak zaraz po okresie tak 1-2 dni a jeszcze było krwawienie, ale nie miałam żadnych torbieli tym razem, 18 dni po badaniu dostałam kolejne krwawienie poczytałam ten link i wcale nie jestem spokojna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam.Przyjechałam od lekarza.Idę do szpitala.Dół cały czas boli mimo że @ już nie ma.Ciśnienie od ponad 3 tygodni powyżej 130 senność,ból nerek.Myślę że jak wyjdę będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Idę w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Mam na 23.Dał skierowanie do szpitala urografia.Porobią badania jak wykaże będą leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no ale dobrze,że siędziesz miała ę Tobą zajmą,bo szybciej te badania bzrobione,niż jakbyś je sama miała robić i będziesz pod kontrolą lekarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Mam 23 do szpitala.Będę pisać jak będę miała neta na tą odległość.Narazie jest net od kogoś innego jest przez tuner zasięg do 50 m.Będzie niedługo net od innej osoby może będzie zasięg na km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Dopóki niejestem w szpitalu będę pisać.Później jak będzie zasięg chodzi o szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaazzzsss
Monia, to odzywaj się i oczywiście wracaj do zdrówka bo to najważniejsze:) Nadziejo, link mnie utwierdził w tym że murze naprawdę poważnie wziąć się za siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam wcześnie. sylwia lat 23 Nic się nie stało. Zaraz jadę do miasta po prezent mimo że ostatnio mam mdłości,na wymiory zbiera.Wczoraj było słoneczko.A dzisiaj mgła,pochmurno.Później na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam jeszcze raz. Kupiłamprezent.Perfum i jedną czerwoną różę.Miałam dzisiaj prawie wypadek.Zamiast samochód poczekać dodał gaz ledwo co zachamowałam a pierszeństwa nie miał.Idę troszkę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Gdzie reszta? Wiecie może jakie są objawy owulacji?Biorę Triquilar 21 tabletek 7 dni przerwy 21 znów 7 dni przerwy i tak w kółko.Miałam 5 dzień @ zaczełam brać 1 talbetkę triquilaru dzisiaj 7 tabletka wzięta leci 12 dzień kłucie prawego jajnika dość mocny aż się zwijam.Przez czuję jakby chciało się siku.Czy to może być owulacja?I czy przy triqularze jest owulacja normalna czy sztuczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83BrzydUlka
Witam wszystkich :) widzę, że jednak nie jestem sama ... Też się staram o dzidzię, ale jak dotąd bez rezultatu :( Co miesiąc nadzieja, że @ się nie pojawi ale niestety. Powoli mnie to załamuje ! Presja otoczenia jest dodatkowym ciosem, ale cóż dziewczęta takie życie ... Mam 27 lat i kilka miesięcy nieudanych prób ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ula, zostań z nami na dłużej:) Monika nie wiem czy owulację da się jakoś wyczuć, ponoć jak prowadzi się temperaturę systematycznie przez co najmniej 6 miesięcy to potem można mniej więcej określić w którym dniu jest owulacja po skoku temperatury.... ale to teoria ja nie prowadzę tych wykresów bo mam bezowulacyjne okresy.... może dziewczyny ci bardziej pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
sylwia lat 23 Chodzi czy przy hormonach jest owulacja normalna czy sztuczna czy jej wcale nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę:)Ula masz rację takich jak my jest za wiele:( Monika dobrze,że nic Ci się nie stało!Co do twojego pytania.Jeśli chodzi o leki,to nie wiem,czy przy nich jest normalna owulacja,ale ten ból wskazuje właśnie na owulację!!!Ja teraz miałam taki silny ból owulacyjny,ale po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka,że aż się zwijałam z bólu,nie umiałam się ruszyć,bo nawet najmniejszy ruch mnie paraliżował!Ale dałam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Niewiesz czy przy hormonach jest owulacja sztuczna czy wcale jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Może ktoś inny wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×