Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość monika940
Ania_d Gratulacje !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Ania to gratuluję dziewczyny jestem jestem, mam tylko sesje a teraz robie mamie remont w mieszkaniu i wszystko jest wyniesione, neta mam rzadko... oglądałam ten filmik... ta babka jest porypana.... ciekawe jak by nią tak poodrzucać!! wyłączyłam w połowie nie mogłam na to patrzeć! kochane ja mam znów @, niewiarygodne bo ostatnia trwała 16 dni potem 17 przerwy a teraz zmów leci.... idzie się pochlastać!! czekająca już o nas zapomniała.... :):):):) to tak dla uściślenia... pewnie wertuje fora lipcówek albo sierpniówek :) my z mężem sobie darowaliśmy już, przełożyliśmy chęci na następne lata, ale będę i tak tu zaglądała, stwierdziliśmy że jeszcze nie czas i tak ma być. Ja się rzucam w wir pracy, a on w rozkręcanie firmy i tak będzie najlepiej:) za kilka dni będę w domu, to będę częściej zaglądała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
nie zapomniałam:)) dwa razy pisałam ale nie było odzewu więc sobie darowałam:P ja zaczęłam 12 tydzień a w następnym tyg mam badania na wady genetyczne dzidziusia!! Wchodzę często poczytać co u Was i czy którejś się udało!! Ania_ d wiem o czym mówisz z tym testem to naprawdę niesamowite wrażenie zobaczyć te dwie kreski ja do dziś mam testy z 28 listopada:)) a dziś już prawię kończę I trymestr:) trzymam kciuki za Ciebie będzie dobrze!! Dużo odpoczywaj i spaceruj- moja rada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
czekająca... Ale ten czas szybko leci.Niedawno co widziałaś 2 kreski a tu już 12 tydzień.Mam koleżankę która ma termin na kwietnia będzie chłopak.Przeczuwasz co będzie?Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki dziękuje wszystkim ;* Beta potwierdziła test tak że teraz tylko czekam na wizyte - jestem umówiona w następny czwartek Czekająca ja też zostawiłam sobie test na pamiątkę. Tyle testów z 1 kreską poszło do kosza ale ten będzie miał miejsce honorowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Ania_d Ile ci wyszło na beta?Który to już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta wyszła ponad 3100 więc wychodzi że 6 tydzień ale wszystko potwierdzi się po wizycie u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Monika termin mam na 5 sierpnia więc lew:)) nie mam pojęcia co będzie z wyliczeń wynika że spora szansa na dziewczynkę mój mężuś marudzi że mógłby być chłopak:P dowiem się ok 16 tygodnia:) Ania a masz już jakieś dolegliwości?? pewnie jeszcze trochę mi sie gdzieś ok 6 tyg mdłości zaczęły i do dziś dnia mam je przez cały dzień ale to i tak nie tragedia jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Czekająca,a jak się czujesz? Ania,a Ty?Chciałabym do Was dołączyć,ale to pewnie jeszcze troszkę potrwa:)Pod koniec stycznia mam dostać@,jak nie dostanę mam zrobić test!Ale pewnie jak zawsze dostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) Nadzieja u mnie "zaskoczyło" dopiero jak w nawale pracy całkiem zapomniałam o @ i że już powinna się pojawić ;) Będę trzymać kciuki na pewno Ci się uda ;) Jeśli chodzi o dolegliwości to senność, senność, senność a później : moje piersi są nietykalne bo bolą niesamowicie + podwyższona temperatura. Mdłości na razie nie mam i oby się nie pojawiły. Co ciekawe i co mnie też troszkę martwi o wiele gorzej czuje się wieczorem niż rano i wieczorem czuje takie rozciąganie w brzuchu i jakieś kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego,co koleżanka mi opowiadała,to poranne mdłości to teraz są z nazwy,bo właśnie wieczorem często kobieta się gorzej czuje!dziękuję Ci i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam I o zdrowie się pytam.Mnie też coś ostatnio senność męczy.Bym sobie pospała jeszcze a tu niestety.Zakupy zrobić.Też mam podwyższoną temperaturę i na dole boli tylko nie kłuje a ból ciągnący,ból gardła..Idę zjeść śniadanko.Odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Chciałam dodać jeszcze że mam często mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnika940 smacznego!!! Ja też właśnie skończyłam jeść i biorę się teraz do pracy. A jeśli chodzi o zachcianki to mam już jedną: ogórki konserwowe - moja nowa miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Ania_d Gdzieś czytałam że jak kobieta ma ochotę na kwaśne będzie chłopak,słodkie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi przesądami to się nie zawsze sprawdza.Moja siostra wpeprzała czekoladę,a synka urodziła:)Słyszałam jeszcze wiele takich przypadków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Ania_d to normalne że wieczorem trochę bardziej ciąża daje o sobie znać rano wstajesz jesteś wypoczęta a później cały dzień na nogach. ja dostałam od razu zwolnienie z pracy bo pracuję w szkodliwych warunkach więc siedzę sobie w domu i staram się wypoczywać:P ale uważaj na siebie szczególnie w dniach kiedy powinna pojawić się miesiączka tzn w następnym miesiącu!! I życzę Ci żebyś nie miała szczególnie uciążliwych objawów, chociaż ja dzięki piersiom i mdłościom wiem że z dzidzią wszystko ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Monika obejrzałam ten filmik co wkleiłaś!! jestem w szoku najpierw myślałam że to jest lalka(bo teraz robią takie że wyglądają jak prawdziwe dzieci) ale to małe się rusza więc ja nie wiem!! Ale babka musi być nieźle szurnięta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przesądów to ja tez znam osobiście takie przypadki ze dziewczyny jadły słodkie "tonami" a i tak był chłopiec ;) czekająca no ja ze zwolnieniem nie poszaleje bo między innymi sama siebie zatrudniam więc są rzeczy które muszę zrobić żeby firma funkcjonowała i ludzie na czas mieli wypłaty niezależnie od tego jak się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca mi piersi też dają popalić nie mogę nawet spać w mojej ulubionej pozycji : na brzuszku, mdłości jeszcze mnie nie dopadły może nie przyjdą w cale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Nadzieja ten filmik jest na poprzedniej stronie dodany przez Monikę 940!! Ania_d a kiedy wybierasz się na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem umówiona na czwartek liczę że będzie już widać serduszko tylko jeszcze tyle dni czekania......a ja już bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ja widziałam serduszko w 6 tyg i 4 dniu a dwa tygodnie wcześniej był tylko pęcherzyk:) więc spore szanse że już zobaczysz za tydzień masz wysoką betę hcg więc tak jak piszesz to pewnie gdzieś ok 6 tyg za tydzień już powinnaś mieć pewność:P ja też ide za tydzień na badania przezierności karkowej, długości kości nosowej i inne:P będziemy sprawdzać czy dzidziuś nie ma chorób genetycznych!! Ania Ty pewnie teraz dostaniesz skierowanie na badania moczu, morfologię, różyczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek na wizycie wg moich obliczeń to będzie dokładnie 7 tydzień 4 dzień więc serduszko powinno już być ;)) Myślę że skierowanie będzie tylko na krew i mocz. My po kolejnych miesiącach starań robiliśmy kolejne badania tak że między innymi grupę krwi, cytomegalie, różyczkę, próby wątrobowe, lipidogram, przeciwciała kardiolipinowe, toksoplazmoza, hbs, hcv i kilka innych mam już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Oto link do tego filmu http://tnij.org/jv4y Też myślałam że to lalka.Jak zobaczyłam jak wymachiwa tym dzieckim myślałam że już nie żyje.Że to jest ponoć ćwiczenia jogi.Moim zdaniem to niejest ćwiczenie jogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia lat 22
hej, dziewczyny odebrałam wyniki badań, ale lekarz nie mógł mnie przyjąć bo za dużo ludzi miał, więc proszę was o interpretację przynajmiej częściową dla uspokojenia wy macie większe doświadczenie... fsh- 5,87 estradiol 77,93 dhea so4 396,40 testosteron w surowicy 2,14 oboj jest 0,29-1,67h testosteron wolny 5,32 kobiety owu. 0-4,1 progesteron 6,26 obok jest napisane 0,12-0,54 folik. prolaktyna 32,56 obok jest napisane 1,3-25 w cyklu po 16 dniach od ostatniego krwawienia dostałam kolejny okres jestem już taka tym wszystkim zmęczona, pomóżcie mi to zinterpretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięki za link,ale całego filmu nie obejrzałam,bo to nie na moje nerwy!!!Ta baba jest po jebana!Brak słów!!!!!!Sylwia później postaram się napisać coś o tych Twoich wynikach,jeśli będę coś wiedziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×