Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witam:) Asiula ja ten film sobie ściągnęłam z neta,bo on chyba w kinach leciał:) Monia współczuję Ci:(Kurcze,mogłyby Ci te leki już pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Mam nadzieję że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka życzę Monia:) Ja właśnie twaróg sobie zrobiłam:)I obiad robię:)Więc zmykam,ale będę jutro. Jakieś pustki tu dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Dziękuję.Co masz dzisiaj na obiad?Ja dzisiaj rosół.No pusto.Do jutra.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj robiłam racuchy z jabłkami:)A dziś jeszcze nie wiem co będę robić,przydałby mi się rosołek:)A ostatnio robiłam,ale dziś by mi się bardziej przydał;)Bo wczorajszy kurs zakończył nam się małą imprezką u sąsiadów:)Zamiast obiadów czwartkowych mamy imprezy wtorkowe:)Był mały helikopter,ale już wylądował:)Kurcze spaghetti za mną chodzą,ale nie wiem czy będzie mi się dziś chciało je robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
nadzieja86 Za mną też ostatnio chodzi spaghetii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam na usg i tak jak myślałam nie mam owulacji:(Lekarz przepisał mi CLO i w 10-12dc będę miała monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
cześć dziewczynki! Współczuję nadzieja ale przynajmniej już wiesz na czym stoisz teraz jakieś hormony Ci podadzą i wszystko wróci do normy zobaczysz:) ja czekam na moją @ powinna być dzisiaj ale znając życie przywlecze się jutro jak będę w pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czekająca właśnie narazie dostałam CLO i zobaczymy.Oststnio po odstawieniu CLO 2cykle później zaszłam w ciążę,to był 15dc wtedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no widzisz czyli tym razem też będzie dobrze!! A co z Tamagoci?? gdzie jesteś i jak Twój mąż się ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was czytam tylko przeczytam i zawsze cos mezem musze sie zajmowac czuje sie jak bym miala 2 dzieci w domu. jutro odezwe sie i napisze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tak jak mowilam a wiec wstaje rano ide robic mleko córce i kawe dla siebie i meza puzniej sniadania dla kazdego i zmywanie puzniej szykuje do obiadu spacer z corka przyjde robie obiad podam musze zmyc naczynia zabawa z coreczka puzniej kolacja dla meza mleko dla coreczki myje ja klade spac ogladam nagrane filmy z calego dnia pomagam mezusiowi sie umyc i ubrac w pizame i padam na pyszczek po calym dniu gonitwy ale mężusiowi zdjeli juz szwy wiec zrobi rano kawke ja bylam wczoraj na zakupach na mikolajki na urodziny dla meza i dla corki na imieniny ktore ma w dzien mikolajek dzis bylam na zakupach zywnosciowych z mezem i tak kolejny dzien zlecial wczoraj naszczescie na szedanie na zakupy prezentowe zawozl mnie pojechal na rechabilitacje a ja sie szwedalam z kolezanka wiec mialam duzo czasu na aktywne spedzanie czasu bardzo jestem z tego zadowolona. ale sie rozpisalam ale pisze dalej we wtorek ma przyjsc @ ciekawe czy przyjdzie jakos czuje ze bedzie tylko to uczucie jakby mi cos sie w piersiach palilo doslowinie czuje tak jak bym miala cos goracego w srodku w pirsiach moze to jakis stan zapalny nie mam pojecia sie okaze puki co czekam mimo ze mam zapas testow ciazowych nie robie jak nie bedzie jej tydzien to zrobie dopiero test moze bede miec super prezent dla meza na urodziny ?? to sie okaze. przepraszam ze malo sie odzywam ale same widziecie jaka zabiegana jestem pozdraiwam prosze owybaczenie i odywac sie tu. sorki za bledy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
tamagoci Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
U mnie zima.A u was?Idę na obiad.Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Lubi ktoś zupę krupnik?Jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Jeśli ktoś jest chętny zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na zielonej wyspie spadl snieg na nk wstawilam fotki jak z corka zrobilam balwanka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
o rany tamagoci to u was konkretna zima!! u mnie trochę przyprószyło i to wszystko. ale bałwan pierwsza klasa!! masz zdolną córcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
a co do prezentu to fajny pomysł byle tylko się udało!! trzymam kciuki bo los niestety lubi płatać różne figle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Kto ogląda dzisiaj finałowy mam talent?Jak myślicie kto wygra?Na kogo głosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca wiem ze los lubi platac figle ale czasami warto miec nadzieje :) jesli sie teraz nie uda to nastepny miesiac bedzie tym sie pocieszam :) coreczka wymeczyla sie zimowymi zabawami na sniegu i juz o 17 chciala isc spac ale nie dala bo puznie by o 2 w nocy byla pobudka wiec ja przetrzymam to jutro duzej pospi. nie rozumiem dlaczego teraz tak trudno zajsc mi w ciaze wczesniej jedno obliczenie kilka dnie przytulanek i mam wspaniala corcie i 2 poronione ciaze ale kazda ciaza predko byla 1 miesiac i 2 kreski a teraz meczarnie moze irl. mi nie służy ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Monia ja oglądałam mam talent,pieknie ta mała śpiewała życzyłam jej tego i ciesze sie ze wygrała .Dzis była w programie dzień dobry tvn i tez spiewała. Jutro jade z męzem do ośrodka adopcyjnego na pierwsza rozmowe aż sie boje co powiedza i jakie będo cieżkie wymogi ale wierze ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
asiula0007 Wszystko będzie dobrze.Trzymam kciuki żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Ja jestem niewyspana i wściekła:(Wczoraj od ok20tej do 3w nocy "wył"pies sąsiadki pod nami,tak głośno,że chyba wszyscy w klatce go słyszeli i spać nie szło:(Ona gdzieś poszła,a piesek sam w domu:(I takie mamy z nią "przeboje"od roku-odkąd tu się wprowadziła:( Monia_aa pewnie,ze cię pamiętam:)Co u Ciebie? Tamagoci to rzeczywiście jesteś zabiegana:)U nas też trochę śniegu spadło,a od jutra ma więcej padać:) Monika940 ja nie oglądam już mam talentu,ale tą małą kojarzę:)Jutro sobie obejrzę na necie ddtvn i posłucham jak śpiewała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Dzieki dziewczyny jestescie kochane,ja za was tez bede trzymac.Jutro jedziemy juz rano mamy byc na 9 takze bede wszystko wiedziała jakie to trudne ale damy rade.Całuski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×