Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milka czekoladowa 21

Dlaczego MIŁOŚĆ jest dla mnie najważniejsza

Polecane posty

Gość Milka czekoladowa 21
Milka...No zestaw wziety z sufitu i magazynów dla kobiet+tv czyli banał i standard obowiazujacy teraz: wyglad, rejon, wiek, tematyka itp od razu mówie, ze nie jestem uprzedzony a nawet spełniam wiele wymagań, ale czy to ma sens i cos zmienia? Duszku, przyznaje, że ostatnio często patrzę w sufit ale nie myslę wtedy o ideale faceta:) Magazyny dla kobiet... oj dawno nie miałam w ręku.. TV? nie mam na to czasu:) powiem tak, facet ma być FACETEM. Niektórzy za takich sie uwazaja, ale swoim gówniarskim zachowaniem potwierdzaja, ze sa w ogromnym błędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo facet zaczyna sie najczesciej po 30ce.Tak ma dojrzałosc psychiczna faceta dzis a inteligencja emocjonalna, to juz cud, gdy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość niejedno ma imię
:D lubię przekazywać ludziom mój optymizm :))) a dziś akurat mam taki nastrój. sama też co jakiś czas mam załamanie, szczególnie wiosną, gdy tyyyyle tych par zakochanych i radosnych wychodzi na spacery . to że ktoś napisał "młoda i niedoświadczona" to nie zaraz ocenianie . "młoda" to się równa przeważnie niedoświadczona, no na pewno nie tak doświadcona co 50 letnia osoba, i to zupełnie normalne. nie jesteś doświadczona bo np nigdy nie byłaś w długim związku. ja nawet nie byłam nigdy na udanej randce:D ale mam inne przeżycia, i ty też. także wszystko jest w porządku. faceci lubią się zabawić z młodą i ładną dziewczyną,a poważny związek z kimś wrażliwym ich przerasta. oczywiście nie wszystkich, ale takich w wieku studenckim przeważnie. wtedy ważniejsze by mieć dobre przyjaciółki i znajomych z którymi można się śmiać do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
miosc niejedno ma imie - racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
h3he Duszku.. inteligencja emocjonalna, dojrzalosc u faceta... hehe naprawde... nie mają tegoa ostatnio poznalam faceta 26 letniego.. nigdy nie mial panny.. facet bez taktu, bajkopisarz, wiele by obiecal- niczego nie dotrzymuje, zmienia zdanie nagle, z pozoru poukladany i powazny- o zyciu nic nie wie.. Dziecko Nie wiem, ale znam tez facetow po 40 niedojrzałych, ktorzy sobie bzykaja co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka...to tak jest, jak nagle wszystko jest w zasięgu...Nie nauczyli się korzystać z wolności i w d... maja wartości a po 40ce to już chyba kryzys wieku średniego. Ludzie teraz przeważnie jak mają łatwy dostęp do wszystkiego, rzucają się jak szczerbaty na suchary...i tak tego nie pogryzą ale muszą pomemlać:)) Co za dzicz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
Duchu Rozwaliłeś mnie haha dobre teksty sypiesz :D Fajnie, ze moge sobie dzis tak pogadac z kims. Co nie znaczy, ze nie mam znajomych. Po prostu czasem wolę posiedziec sama w 4 ścianach.. i popisać w wirtualnym świecie.. odpoczywam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość niejedno ma imię
i pamiętaj, swój ciągnie do swego. tzw puste blachary - do chłopaków którzy po to mają samochód, by na niego wyrywac. głupiemu chłopakowi spodoba się jeszcze głupsza dziewczyna . wybitnie dbająca o wygląd i strone materialną poleci na dzianego faceta. a dla tych, dla których liczy się prawdziwa, bezinteresowna miłość, wzajemny szacunek i zaufanie, też się ktoś znajdzie:) tylko trochę później, bo do tego trzeba dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka...dzięki No faceci są jak małe dzieci , jest rynek, zabawki, panny łatwe psują opinię normalnym i faceci małpiego rozumu dostają...jeszcze brakuje,żeby było jak u niektórych małp: kopulacja ze wszystkimi, jako okazanie sobie sypatii:) a na mailu więcej mozna, bo tu na kafe jednak nie zawsze:)) Mogę wiedzieć z jakich okolic klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka...dzięki :))No faceci są jak małe dzieci , jest rynek, zabawki, panny łatwe psują opinię normalnym i faceci małpiego rozumu dostają...jeszcze brakuje,żeby było jak u niektórych małp: kopulacja ze wszystkimi, jako okazanie sobie sypatii:) a każdy szuka głupszego od siebie...ech...na mailu więcej mozna, bo tu na kafe jednak nie zawsze:)) Mogę wiedzieć z jakich okolic klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...ja blisko Katowic:)) Ukochane moje miast Krak...tyle wspmnień i koncertów czar...magia...mniam!:) ale teraz chętkę mam, na niebanalną imprezkę z paletą doznań estetycznych...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
w krk tylko studiuję a pochodzę z podkarpacia :) krk ładny, szczególnie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
na co dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
idę spać, bo padam.. Mam nadzieję, że będe mieć piękne sny :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
dzien dobry wszystkim:) jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
dlaczego? co sie dzieje Duszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...fajnie, że jesteś...bo myślę jak to fajnie pospacerować teraz w ten wiosenny czas i w ogóle...a tu człowiek sam i przechodzi ochota, bo chce sie z kims szczególnym to dzielić i tyle a Krakowem mnie jeszcze bardziej rozłożyło, bo wiem jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
a spacerowałeś sam? Wiesz, wiem co czujesz.. Ale chyba po prostu trzeba nauczyć się z tym żyć do czasu, aż nie spotkamy tej właściwej osoby. Choc ja juz stracilam wiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś spacerowałem sam, ale tak beznadziejnie się czułem, że już nie spaceruję a poznanie jest mozliwe...wiara nikła ale jest. Nie przypuszczałem,że cię tu spotkam a jednak...A skoro tak, to znaczy,że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka czekoladowa 21
też kiedys sama spacerowałam ale dalam sobie spokoj .. Głowa do góry,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×