Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek_motek

obcasy:/

Polecane posty

Mam problem z obcasami nowych butów. Obcasy te są oprawione skórą i niestety, dzisiaj o coś zahaczyłam idąc i zrobił mi się ubytek w skórze na obcasie:( Myślicie, że można coś na to poradzić? Czy próbowałyście wymieniać kiedyś tego typu obcasy na drewniane? Proszę o radę, bo jestem bardzo przygnnebiona...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfgh
Biedna przygnębiona dziewczynka z powodu popsutego obcasika. Ojejeju jeju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"biedna przygnębiona dziewczynka" :D dzięki. to śmieszne, ale poprawiłeś/łas mi tym humor. rzeczywiście, to nie jest ważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllaaaaa
Ja bardzo lubię obcasy ze skóry takiej samej jak cały but, wygląda to elegancko. Nigdy dużej dziury nie zrobiłam w nich, ale zawsze się zahacza, więc obcasy mocno pastuję pastą w kolorze buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumok
fantastycznie wyglądają dziewczyny na wysokich obcasach i jak wiadomo, że lekarze alarmują , że obcasy na kręgosłup nie są dobre to jednak moja Ciotka w wieku 78 lat tylko w obcasach śmiga do kościoła i widzę, że sporo starszych kobiet również , pewna znana kobieta wyszykowała kobietom ten LOS ale wiadomo, w obcasach każda kobieta wygląda bardzo kobieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię obcasy...Ale takie uszkodzenia w skórze wyglądają naprawdę nieładnie:( Może rzeczywiście zapastowanie pomoże... Jeśli nie, to chyba wybiorę się do szewca z prośbą o wymianę obcasów na drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do szewca
on ci to "załata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×