Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona zabka k

tylko sie załamać

Polecane posty

Gość zielona zabka k

Poznalam chlopaka na gg, rozmawialismy chyba gdzies z rok, ale nie chcialam sie z nim spotkac, bo on szukal kochanki, a ja raczej nie. Ale przez ten rok zblizylismy sie do siebie i poniewaz on caly czas nalegal, to ktoregos dnia pomyslalam a, ze raz sie zyje. Mialam taki okres w zyciu, ze zmienilam swoje zapatrywania na tak oferowana znajomosc i co tu duzo mowic umowilismy sia na mily wieczór. Bylo miło, ale wtedy sie tylko poznalismy slownie ;). Umowilismy sie na nastepny raz no i wtedy tez bylo milo, ale nasze proby nie wyszly. Mimo to on potem nadal nalegal, ale ja troche sie wycofalam, w sumie niewiem dlaczego, napewno nie dlatego, ze nie wyszlo. No i od tego czasu minely jakies 4 miesiace, caly czas mamy ze soba kontakt tel i on dzisiaj na moje sugestie spotkania pisze, ze ja bym chciala cos z nim, ale to nie jest dobre myslenie. Pytam o co chodzi, czy sie cos zmienilo, a on ze nie. No i nie wiem gdybym mu sie nie spodobala, to chyba by nie chcial w ogole juz drugiego i nastepnych spotkan, wiec co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
no ale dlaczego nie? To wtedy jemu bardziej nie wyszlo niz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
no ale dlaczego nie? To wtedy jemu bardziej nie wyszlo niz mi, mi wyszlo ;) Ale jesli nawet, to po co chail tych kolejnych spotkan, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
no ale dlaczego nie? To wtedy jemu bardziej nie wyszlo niz mi, mi wyszlo ;) Ale jesli nawet, to po co chail tych kolejnych spotkan, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
no ale dlaczego nie? To wtedy jemu bardziej nie wyszlo niz mi, mi wyszlo ;) Ale jesli nawet, to po co chail tych kolejnych spotkan, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
no ale dlaczego nie? To wtedy jemu bardziej nie wyszlo niz mi, mi wyszlo ;) Ale jesli nawet, to po co chail tych kolejnych spotkan, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
no wlasnie tak, stanal mu, ale potem mu opadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś może myśli ze głupia nie jesteś, mozna z toba pogadać, ale puknąć cie nie ma ochoty:) a moze ma jakieś problemy ze swoim ptakiem... któz to wie-zapytaj wprost co jest grane,może cudem odpowie prawdą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al ha ha
kawał rozmawiają dwa niedźwiedzie, że mają ochotę na seks, ale nie ma niedźwiedzicy, więc robią to razem, jeden szybko jeszcze mówi ale chodź za krzaki bo po lesie chodzi zając plotkarz. No więc po cichutku..., aż nagle patrzą a zając plotkarz się na nich patrzy i wola: Mam was!!!, a potem ucieka niedżwiedzie za nim, zając leci i leci, i skoczył do przerębla a jeden niedźwiedż wkłada ręke w przerębli szuka nagle wyjął? Nie zająca tylko bobra, więc pyta bobra: Te, widziałeś zająca plotkarza? A bóbr na to: Nie żyje...Zboczeńcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
nie ma problemow, poprostu chyba mu sie nie podobam grr kawal dobry ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci_nad_ranem
po tym jak nie wyszlo chcial Ci udowodnic, ze z nim wszystko ok Ty to odtracilas - koles przekonal sie ze przegral teraz chcesz ponowic - ale kolesiowi w glowie zostala tylko porazka - woli nie probowac z Toba, by sie bardziej nie skompromitowac albo i w miedzyczasie przemyslal i uznal, ze jednak go nie krecisz, bo jakos musial wytlumaczyc sobie swoja niemoc tak to jest, ze trzeba ponosic konsekwencje swoich dzialan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Dzieki, chyba masz racje i mimo wszystko jest to pocieszajace, ze jest jakas taka niezalezna tego przyczyna, a nie ja sama w sobie. Tylko, ze z drugiej strony no nie wiem czy koles 30-letni tak by sie przejal taka "porazka" w koncu to dla nas obojga byla stresujaca sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Dzieki, chyba masz racje i mimo wszystko jest to pocieszajace, ze jest jakas taka niezalezna tego przyczyna, a nie ja sama w sobie. Tylko, ze z drugiej strony no nie wiem czy koles 30-letni tak by sie przejal taka "porazka" w koncu to dla nas obojga byla stresujaca sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
wstydzi się albo boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
wstydzi się albo boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka2345
Zapraszam ;) _________________ Dyskrecja.pl - mega sklep i hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka2345
Zapraszam ;) _________________ Dyskrecja.pl - mega sklep i hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
To ponownie ja, bo temat mnie dalej meczy, gdyz ciagle mamy kontakt. Piszecie, ze sie wstydzi po porażce, ale to w takim razie nie rozumiem, dlaczego nadal po tym chcial sie umawiac? Ktos wyzej napisal, ze chcial pokazac, ze z nim wszystko w porzadku, to dlaczego teraz nadal nie chce tego pokazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
moim zdaniem chciałby ale boi się zrób ten 1szy krok do niego powiedz ,że ci zależy bądz miła coś widać czuje do ciebie może cię polubił albo więcej zbadaj teren ale delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuhahahahaha
spytaj go po prostu dlaczego wtedy pała mu opadła i czy go nie podniecasz i będzisz miała sprawe jasną. Może przez telefon dobrze mu sie gada a jak cię zobaczył na żywca to stwierdził, że jesteś bazyl i temu fiucisko mu padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
he he padło dobre to nie dlatego padło to stres może na kogoś konkretnego się nastawił a tu inny wygląd pytaj go i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
nie no wiecie co, z tym bazylem, to lekka przesada! Nie wiem wydaje mi się, ze jestem atrakcyjną kobietą, chociaz fakt, jak mnie zobaczyl, to powiedzial, ze myslał, iz jestem odważniejsza, bo ja jestem taka subtelna, cicha kobietka. No cos na takiej zasadzie. No gdybym mu sie nie spodobala, to chyba w ogole by mu sie nie podniosl co? Ja jestem starsza od niego, moze to to, a ponad to, on musi do mnie dojechac, moze mu sie nie chce. No nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
zielona_fala - ja zrobilam ten pierwszy krok, subtelnie, a on tez zozumial i napisal, ze ja bym chciala cos z nim, ale to nie jest dobre myslenie. Nie wiem w kazdym bardz razie nie chce, a chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
nie bede wrzuca, bo to jest bez sensu, jednemu sie spodobam, a drugiemu nie, a zreszta tak na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiać to można z ludźmi na poziomie, Normalny nie wybija się jak na razie wypowiedziami ponad poziom pasa, więc daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×