Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona zabka k

tylko sie załamać

Polecane posty

Gość zielona_fala
hmm żabko może się zraził albo ten typ tak ma ty chesz dalej ciągnąć to ? czy tylko cię korci? fajnie ,że jesteś subtelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
obojetnie gdzie wrzuce moje zdjecie, to bedzie widoczne dla wszystkich, wiec umowmy sie, ze nic nie wrzucam. zielona_fala - mamy takie fajne porozumienie, on sie interesuje moimi sprawami, doradza mi, pociesza, jak ma jakies swoje pisze do mnie, wtedy ja tak samo. Bardzo fajnie mam sie rozmawia, ale faktycznie np. na takiego sylwestra to zaprosil kolezanke, a nie mnie. No ale to akurat na etapie naszej znajomosci rozumiem. Przez te pare razy jak sie spotkalismy oprocz tego zblizenia, bylo naprawde milo, razem gotowalismy, rozmawialismy i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny, kup mikroskop, bo inaczej to nic nie zobaczysz! Więc ja cię chronię żebyś nie ponosił dodatkowych kosztów, a ty takie mi tu... Ty chamie skończony >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
aha czyli taka przyjazń ,kuplostwo hmm nie zaprosił ciebie może coś z tego się rozwinie żabko fajnie ,że masz takiego kogoś i faceta w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
zielona_fala - fajnie i nie, bo z drugiej strony jak on mi tak po przyjacielsku powie, ze poznal kobiete, to mi bedzie bardzo smuttno łagodnie rzecz ujmujac, bo podoba mi sie, a przez to porozumienie bardzo sie zblizylam przynajmniej ja do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
żabko masz rację smutne ale cóż ,trochę szkoda jak pozna a wy się nie możecie jakoś ciut zbliżyć ku sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie się zbliżyć. Wiele rzeczy siedzi w ludzkiej psychice, które normalnie nie wychodzą na światło dzienne. Może on boi się tobie zaufać, może coś go dręczy, o czym nie chce mówić. Musisz z nim szczerze porozmawiać, pokaż że można ci ufać i że jesteś kobietą, która nie zdradzi jego sekretów, jeśli on ci o nich powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
żabko Pan Kalafior ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Generalnie to że facet nie daje po sobie poznać że cierpi, to nie znaczy że nie cierpi. Tak już jest nasze społeczeństwo piękne i kochane (tfu, sick) wychowane, ze facet ma się wstydzić swoich emocji, a w szczególności okazywania swoich słabości. Może musisz to z niego wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje. Mozemy sie do siebie zblizyc tylko poprzez rozmowe, bo on nie daje mi innych szans. Poza naszymi rozmowami, zycie toczy sie u niego dalej i u mnie tez. Czasami sie tak zasatanawiam czy on nie ma mnie poprostu tylko dlatego, ze nic ciekawszego sie u niego nie dzieje. Tak jakby na przeczkanie. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
nie jest gejem, bo wiem, ze chcialby miec zone i dzieci ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
żabko nie myśl tako sobie tfu tfu wypluj to z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
zielona_fala - nie chce tak myslec, ale tak to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
tak normalny ma rację ja miałam nauczyciela pedała żonatego i dzieciatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie spróbuj drastycznych metod. Naciskaj na spotkanie, a jak nie da rady to użyj najpotężniejszej broni kobiet - FOCHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
uzylam focha juz nie raz, wiec on odczekuje moment i pisze do mnie znow, albo ja pisze bo nie moge wytrzymac. Ja wiem, ze geje maja rodziny, ale on nie jest, wiem to napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę, wytrzymał fochy... Twardy zawodnik. Cóż, spróbuj od niego wyciągnąć jak najwięcej. Powiedz coś o sobie - powiedz mu coś, o czym niewiele osób wie. Reguła wzajemności powinna zrobić swoje. Powiedz że bardzo ci zależy na spotkaniu, zrób coś w stylu "emocjonalnych oczu kota ze Shreka" i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
żabko tak jak mówi Pan Kalafior albo udaj ,że kończysz z nim znajomość tylko czy to nie za drastyczne? dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Tez napisalam mu o bardzo waznej dla mnie sprawie, chociaz no coz to bylo wyznanie o mojej jedynej wielkiem milosci, pociagnal temat, ja go przerwalam, bo pomyslalam, ze w zwiazku z tym, co ja go obchodze jak chce znac szczegoly o innym ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
Pan Kalafior jest fajny hmm poczytam sobie was chyba już nic nie mam do dodania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Dziękuję Wam wszystkim za dyskusje, nie sądziłam, ze tak sie fajnie rozwinie. zielona_fala - ja juz tez z nim zrywalam znajomosc, nawet bylam niemila, a on caly czas jest. Owszem po kazdym takim fakcie, troche sie wycofywal ze znajomosci, ale za chwile znow wracal. Zaczepal mnie, czesc zlosnico i znow jestesmy na tym samym etapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Napisze za pare dni, bedziecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
fajnie, a pozostali :) hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona zabka k
Ja w Was wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokmalina
zabko, czytam Ciebie i mam wrazenie jakbym to ja pisala o swojej sytuacji z facetem. Zachownie jego jest identyczne! musze Cie zabko o to zapytac, bo nie wytrzymam. czy ten facet jest z mazowieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
będę oj wydaje mi się ,że on coś czuje do ciebie nie to co ja do Pana Kalafiora ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×