Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszka pietruszka

co robicie i ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość jenk
3 lata po studiach-pracuje w nieruchomościach zarabiam ok 10.000-15.000 zł miesięcznie (Poznań) przeszłam normalną rekrutację ,ciągle dokształcam się .Nie rozumiem ,jak można marzyć o pensji 2ooozł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pycha pojawiła się przez denne komentarze jw. Niestety widzę, że nie da się tu normalnie porozmawiać bo jak ktoś nie ma mgr przed nazwiskiem a zarabia więcej niż ktoś inny po 10 latach pracy to jest pewien że to burdel lub złodziejstwo, o darowiznach nie wspomnę. Są ludzie w mojej firmie którzy zarabiają np. po ośmiu latach 80.000zł a są i tacy którym nie chce się pracować i nie mają przebicia co zarabiają 1.000 ledwo. Dlaczego wszyscy porównują innych do siebie? Ja nie mam to ona ma? Dlaczego jest taka zawiść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ludzie marzą o zarabianiu 2000 ale nic z tym nie robią. Trzeba się kształcić, inwestować i pracować, aby do czegoś dojść. A nie marzyć i leżeć na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny bez ale bez
I z czego ta zadyma? Ja też zarabiam od 8.000 do nawet 30.000zł na miesiąc. Pracuję w kredytach. Robotę dostałem po normalnej rekrutacji. Nikt mnie nie ciśnie o plany, mam własną działalność, auto służbowe, telefon też, a nawet oddział. Trzeba tylko chcieć. Ale jak daję ogłoszenie, że szukam ludzi do współpracy i że zapłacę nawet i 2000zł za kontakt, który zakończy się kredytem, to jakoś kurna nikt nie dzwoni!!! Ale biadolić jak to źle na kafe, to pomarańczowych niedojd nie brakuje!!! Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z powyższymi:-) Ja chciałam na swojej działalności zatrudnić osobę, wysłać na szkolenie, dać tel. służbowy ale jak przyszło co do czegoś to każdy nie nie bo to stres i sobie nie poradzi w kontakcie z ludźmi i tak dalej. Widocznie niektórym odpowiada najniższa krajowa, ale po co biadolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT C
Administracja jest dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chętnie wzięła kredyt
ja bym chętnie wzięła kredyt ale niestety nikt mi nie chce dac :( firma istnieje 87 miesiecy, kazdy bank mi odmówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsf
pochwal sie gdzie ty pracujesz, administracjo dla debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chętnie wzięła kredyt
sory 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2600
2600 Euro/mc, 24 lat jako mechanik na Gen. Cargo. Dodam, że po szkole 24 lata. Oczywiście płacone tylko na burcie, wiec wychodzi mniej ;) ale i tak uważam, że ciężko absolwentom szkół zaczynać od takiej sumy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1221
sekretarka, 3000 netto + co kwartał premia ok 1500zł netto, trochę średnio... 24 lata, rok po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hylandgirl
Do osoby o niku cos tam 30 tysiecy - cos mi sie wydaje, ze pracujesz w sprzedazy bezposredniej, pewnie wciskasz naiwnej masie jakies pierdoly. Moj znajomy sprzedaje jakies lampy lecznicze i tez tyle wyciaga. Ja bym nie miala sumienia sprzedawac tego, czego ludzie nie potrzebuja a godza sie na zakup bo ktos im cos wmowil!!! Wiem dokladnie co mowie, bo praca w banku mi to uswiadomila . Mimo wszystko, jestes bardzo prostacka skoro az tak bardzo sie chwalisz swoimi zarobkami i nie mozesz przestac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa akwizycja chyba ale nie wiem bo mam tylko średnie:-) Nie i już nie zgaduj ok? To temat o zarobkach więc napisałam, a to że ktoś ma jakieś ale to nie mój problem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny bez ale bez....Szczerze mówiąc wciskasz kity z satelity . Zarabiasz 30 tys miesiecznie ??? Żenada .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 21:28 [zgłoś do usunięcia] czarny bez ale bez I z czego ta zadyma? Ja też zarabiam od 8.000 do nawet 30.000zł na miesiąc. Pracuję w kredytach. Robotę dostałem po normalnej rekrutacji. Nikt mnie nie ciśnie o plany, mam własną działalność, auto służbowe, telefon też, a nawet oddział. Trzeba tylko chcieć. Ale jak daję ogłoszenie, że szukam ludzi do współpracy i że zapłacę nawet i 2000zł za kontakt , który zakończy się kredytem, to jakoś kurna nikt nie dzwoni!!! Ale biadolić jak to źle na kafe, to pomarańczowych niedojd nie brakuje!!! Żenada! " A dlaczego twierdzisz że ludzie chcą takiej pracy jak AKWIZYCJA i w dodatku pewnie będą musieli własną działalnosc założyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×