Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość zuzzak
najtrudniej jest przestać myśleć. dziewczyny jakie macie sposoby żeby nie myśleć o zajściu w ciążę? już nawet w trakcie sexu nie mogę się oprzeć myśli "a może teraz się uda?", mimo tego ze jest mi wspaniale z mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Ech....ja sama też zastanawiam się jak tu nie myśleć by zajść w ciążę. Ale jakoś się nie da. Zawsze gdzieś ta myśl krąży wokoło. Ale musimy być dobrej myśli...wreszcie każda z nas napisze że się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jest problem bo moze dojsc do zaburzen perystaltyki jajnikow i komorka zamiast schodzic w dol do macicy cofa sie tak mi mowil moj gin moze dobre czerwone wino u mnie sie sprawdza ;) ja odpuscilam daje sobie czas nie bede szalec bo to mnie meczy w koncu przychodzi taki moment ile mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
tak moje komórki pewnie są tak zakręcone przez ten mój stres że jużsame nie wiedzą gdzie jest góra a gdzie dół i gdzie trzeba iść... ehh, jestem w 6 cyklu starań, może za następne 6 w końcu przestanę mieć jakąkolwiek nadzieję i zajdę. to ciekawe, że zawsze mi się wydawało że zajść w ciążę to pestka - hop siup i jest bobo. jak widzę jakieś środki antykoncepcyjne to chce mi się sarkastycznie śmiać - najlepszym środkiem jest chęć posiadania dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
uaktualnię tabelkę bo chyba zostanę tu z wami na dłużej :) znalazłam na 6 str, jeżeli jest jakaś późniejsza to proszę o sprostowanie, bo już mi się od przeszukiwania stron w oczach zaczęło mieszać i mogłam nie zauważyć. Imię...........Data ostatniej @..........Planowane testowanie .........Wynik Majka............07.03..........................10.03.... .................. 2010/2011......21.03.......................... 17.03...................nie myślę Surfitka..........22.03..........................nie w tym cyklu Eterno............6.04..........................jak wyzej nie tym razem------- Maja..............1.03..........................-//-..... -//-//-................. zuzzak........3.04............29.04[jeżeli nie będzie @].....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Miłego wieczorku dziewczyny! Ja zmykam bo koniec pracy i do domku trzeba zmykać.A jak dojadę to już będzie późno.Zajrzę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Witam Was :-) Ja to troszkę tej tabelki nie kumam :-) jak ostatnia @ w marcu to planowane testowanie nie powinno być wpisane w kwietniu ? :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
hmm właśnie się przyjrzałam tej tabeli i masz chyba rację... ja tak wpisałam, planowane - czyli to co będzie... ale może się pomyliłam ;o sama nie wiem bo dziewczyny wpisały to testowanie które było... zakręciłam się już... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
a może wpiszemy sobie dzień cyklu po prostu i od razu będzie wiadomo która na jakim etapie się znajduje ( będziemy aktualizować na bieżąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś się chyba w tej tabelce pomieszało:D Też się dopisuję:0 Imię...........Data ostatniej @..........Planowane testowanie .........Wynik Majka............07.03..........................10.03.... .................. 2010/2011......21.03.......................... 17.03...................nie myślę Surfitka..........22.03..........................nie w tym cyklu Eterno............6.04..........................jak wyzej nie tym razem------- Maja..............1.03..........................-//-..... -//-//-................. zuzzak........3.04............29.04[jeżeli nie będzie @].....? aluka............13.04.........................ok.25-30.04...........zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie nie myle wszystkie wpisane dostaly@ ale mozemy dopisac dzien cyklu:)albo aktualizowac tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
:-) a Aluka co będzie testować ok.dwa tygodnie po @ ? :-) nadal nie wiem o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
mam propozycję :) proponuję taką tabelkę: Nick-------Dzień cyklu-------Cykle starań--------Wiek----------Data jeżeli się zgadzacie to możemy zaczynać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
bo chyba wiadomo, że testować będziemy jak @ sie nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
ja bym pominęła cykle starań,bo po co się dołować, a dopisała długość cyklu żebyśmy wiedziały ile której zostało do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że chodzi o testy owu...racja, trzeba było zapytać jakie testowanie miał na myśli autor tabelki hehehe:D ... no i powstało małe tabelkowe zamieszanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
tak eterno,może ta która pierwsza wejdzie danego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
hmmm to może tak: Nick-------Dzień cyklu-------Długość cykli--------Wiek----------Data po dacie będzie widać kiedy się będziemy dopisywać i który dzień cyklu wtedy miałyśmy.... to jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prosu: nick--------@-----------owu------------- wynik starań ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
moja propozycja :-) Nick Dzień cyklu Długość cyklu Beti2905 19dc 28-33 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia@....dl cyklu....testy owu....wynik owu.....test ciazowy eterno 6.04.....33.........22.04...........?................?...............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzak
czuję sie zakręcona jak barani róg :D to może ja się dopisze tylko jak już uzgodnicie tabelkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
już wiecie co zrobić żeby nie myśleć o zajściu w ciąże ? zacząć tworzyć tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×