Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Hej ana32 powiem to tak mam czasami wrazenie ze na forum siedza same malolaty a tak malo pogadac z kobieta w swoim wieku bardzo sie ciesze i pozdrawiam wszystkie" dojrzale" kobietki:D:D:DBUZIAKI DLA WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Eterno witam! Miałam obawy czy ja po 30 tu się odnajdę. Moja starsza córcia ma prawie 6 lat i co chwila wypytuje o to kiedy będzie mieć rodzeństwo. A ja już czasem tracę siły i nadzieję. Bo staramy się od jesieni 2009 i nadal nic. A te 3 dni co teraz zostały do daty okresu dłużą mi się niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja tez jestem juz po 30 ;) A konkretnie w grudniu skonczylam 30 :P Moja corka ma prawie 2 lata, a moj maz sie nie spieszy z drugim dzieckiem. Wiec poki co starania naturalne od listopada 2009. Pierwsze dziecko poczete dzieki stymulacji owulacji. A teraz musze liczyc na cud. Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Witam Was wszystkie, jestem "nowa" i tez staram się o dzidzie. Mam prawie 30 lat i staram się od lata 2009, mam nadzieję,że z Wami będzie raźniej :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Ana32 życzę żeby te 3 dni zmieniły się w 9 miesięcy, trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Beti2905 nie dziękuję by nie zapeszyć. Mam wielką nadzieję że wkrótce będę mogła Wam napisać że się udało. Ten czas oczekiwania jest straszny. Dłuży się. Dobrze że pracuję to mam zajęcie i na moment zapominam o oczekiwaniu. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
surfitka ja musiałam przeprowadzić wiele długich i szczerych rozmów z mężem jeśli chodzi o 2 dziecko. Zuzia (córcia)to moje dziecko z poprzedniego związku. Świetnie się dogadują z mężem dla którego to nowość bycie tatą. Dlatego długo myślał czy już jest gotowy na 2 maleństwo. Nie naciskałam choć bardzo pragnęłam być znów mamą. Teraz co miesiąc liczę że się udało. Zostało 3 dni niepewności.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Najważniejsze to być dobrej myśli :-) ja na razie jestem, mimo, że trochę czasu już się staram. Od dwóch dni czytam fora "starających się" i postanowiłam dołączyć, pocieszające jest to ,że tam gdzie dziewczyny zaczynały ze sobą pisać ok.2008/2009 , spora część już się doczekała tego szczęśliwego stanu, więc mam nadzieję, że i mi się w końcu uda :-) czego i Wam ogromnie życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Dziewczyny:) U Was też tak bardo pada? Pogoda taka przygnębiająca i smutno tak jakoś, pomimo, że przyszła wiosna. Zaraz zabieram się za jakiś obiad. 2010/2011- pomyślałam to samo czytając Twoje posty:) - schemat podobny:) Z Waszych wypowiedzi wynika, że chyba większość z Was ma już dzieci. Ja staram się o pierwsze, ale chyba za każdym razem jest tak samo... nadzieja, oczekiwanie, oby tylko się nam wszystkim udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
U mnie nie pada, ale jest pochmurno i smutno...też się staram o pierwsze dziecko... Jestem na etapie szukania dobrego lekarza,który mi mam nadzieję pomoże, do tej pory nie stosowałam żadnych środków, poza tym, że biorę Folik trzeci miesiąc. Macie może jakieś ciekawe porady od swoich lekarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Hej! :) U mnie niestety pada.Pogoda jest bardzo przygnębiająca. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stracilam w marcu swoje pierwsze dziecko.....i nowe starania moge zaczac dopiero na jesien tego roku..... mialam stwierdzone PCO przed ciaza...mam nadzieje ze jakos ten moj organizm sie pouklada i nie bede miala trudnosci zeby zajsc w druga ciaze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Najważniejsza zawsze jest nadzieja! wierzę że wszystkim nam się szybko uda spełnić swoje pragnienia bycia mamą:) Za wszystkie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) widze nowe wpisy az milo ze topik zaczyna zyc:) ja mam dwoch synow z pierwszego malzenstwa i dla mojego M to tez nowosc byc tata ale radzi sobie super wogole dzieciaki za nim przepadaja i dlatego staramy sie o wspolne dziecko zeby mogl sie spelnic od samego poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
A ja widzę,że mamy tu sporo doświadczonych mam :-) ,więc dzielcie się wiedzą jak to było za pierwszym,czy drugim razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bede umiala :)ja juz zapomnialam jak to bylo moi chlopcy maja prawie12 i8 lat i wtedu po prostu chcialam zajsc w ciaze i juz a teraz juz nie jest tak latwo dopiero dochodze do sie po pigulkach anty to 3 normalny cykl jest nadzieja:) wczoraj moj M powiedzial ze przyjedzie w okolicach owu i juz sie ciesze do tego bedziemy sami bo chlopcy maja weekend z tata wiec bedzie sie dzialo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) U mnie też pada;) Wróciłam z pracy i czuję się zmęczona. Jeżeli chodzi o samopoczucie, to rano najgorzej, boli mnie brzuch, plecy, piersi mam obrzmiałe, zaczynają mi się wylewać ze stanika ;), gdziesz czasem kłuje mnie w okolicy jajnika. Rano mam momenty,że jakby mnie mdli (czsem mam tak przed okresem). Może powiecie,że to jakby ciązowe objawy, ale ja tego nie czuję,szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) U mnie też pada;) Wróciłam z pracy i czuję się zmęczona. Jeżeli chodzi o samopoczucie, to rano najgorzej, boli mnie brzuch, plecy, piersi mam obrzmiałe, zaczynają mi się wylewać ze stanika ;), gdziesz czasem kłuje mnie w okolicy jajnika. Rano mam momenty,że jakby mnie mdli (czsem mam tak przed okresem). Może powiecie,że to jakby ciązowe objawy, ale ja tego nie czuję,szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 ja mam tak samo zawroty glowy i klucie w jajniku chyba dlatego tak wiele kobiet nie wie ze jest w ciazy bo objawy sa te same bez sensu ni chce pisac ze jestes w ciazy bo sama wiesz jak sie czujesz a gdy przychodzi@ to jest tylko gorzej:(ale trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Może zróbmy sobie tabelkę :-) z dniem cyklu np. będziemy wtedy wiedziały kiedy za którą trzymać kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Hej. Ja od kilku dni miewam (podobnie jak przy pierwszej ciąży) nudności o różnych porach dnia.Bóle w dole brzucha (jak przed okresem). Momentami brzuch mi twardnieje. Mam zwiększoną chęć na kwaśne potrawy. Jestem senna. Zgaga. Ale tym razem postaram się poczekać do pewniejszych symptomów bo czasem tak bywało i radość po jakimś czasie przeradzała się w rozczarowanie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Ja jestem właśnie po dniach płodnych ( staraliśmy się bardzo :-) więc może... :-) objawów na razie żadnych brak, poza bolącymi piersiami Ana32 a tą zgagę to często miewasz ? bo jak ni to dobry objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na dni plodne:)zaopatrzylam sie dzisiaj w testy owu i troszke podniosla mi sie temperatura ale u mnie cykle sa dlugie wiec jeszcze z 10 dni do owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie chce nic mówić, ale moja koleżanka jeszcze nie wiedziała,że jest w ciaży, to miała zgagę;), a potem brak okresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak zgaga w ciazy masakra w kazdej kieszeni mialam rennie ale u mnie pojawila sie duzo pozniej kolo 7 miesiaca,ale nie ma reguly moze cos sie kroi:D czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
też właśnie robiłam testy owu, bo mam też długie cykle a poza tym dość nieregularne, dla potwierdzenia ich wiarygodności :-) zrobiłam też po owu i pokazał tylko jedną kreskę...miejmy nadzieję,że pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki z tego topiku 🌼 My starania zaplanowaliśmy na wakacje tego roku ale tak szczerze to już teraz jakoś specjalnie się nie zabezpieczamy ;) Okres ma przyjść za tydzień (zobaczymy czy się zjawi) :) Na razie mogę napisać że odczuwam dziwne kłucie od 2 tyg w dole brzucha. Dodam, że jeśli się uda to będzie to nasze pierwsze i bardzo upragnione dziecko. (mam nadzieję, że nasze marzenie się spełni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie chce nic mówić, ale moja koleżanka jeszcze nie wiedziała,że jest w ciaży, to miała zgagę;), a potem brak okresu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest taki problem, ze o pierwsze dziecko dosc dlugo zesmy sie starali. I ja teraz sie boje, ze z drugim bedzie jeszcze trudniej, a uwazam, ze trzeba miec dwojeczke, by im razniej w zyciu bylo. Jeszcze z pieluch nie wyroslismy. Mala w czerwcu skonczy 2 lata, i moj maz uwaza ze troche za wczesnie na kolejne dziecko. Ale nie stosujemy zadnego zabezpieczenia i jakby sie udalo byloby super. Jednakze nie ma odwagi isc do lekarza i od nowa zaczac to wszystko zwiazane ze staraniami z pomoca medyczna. Jeszcze ja nie pracuje do tego i on chyba tez troche obawia sie sytuacji kiedy to ja nie pojde przez kolejne lata do pracy. Troche go rozumiem. Co nie znaczy ze sie nie zalapie na 2011 ;) Moze cud sie zdarzy i bede mama po raz drugi :) Bo zawsze jakas nikla szansa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×