Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

eterno, dzięki, ale czuję,że się nie udało...No, ale przecież może za miesiąc się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie trzymajmy:) wlasnie przez PMS zaczelam brac castagnus podobno problemy z prolaktyna powoduja takie duze PMS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam! My z mężem również staramy się o rodzeństwo dla naszej córeczki. Obecnie czekamy z niecierpliwością na wynik (do terminu okresu zostało tylko 4 dni).I jeśli tym razem się udało to maleństwo przyjdzie na świat jeszcze w 2010 pod koniec grudnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:) Jeśli mogę to z chęcią też do Was dołączę :) Mam 24 lata. Z mężem staramy się o drugiego dzidziusa , już koło 4 miesiące i jak na razie NIC. Teraz @ powinnam dostać 16 kwietnia. Jestem ciekawa co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki;) Daria wnioskując po niku to chyba masz 24 lata to młodzutka jesteś, ja mam więcej i żałuję,że wcześniej się nie zdecydowaliśmy. Wiadomo, studia, jakoś zacząć pracować, a potem się myśli o dzieciach;) eterno-na mnie też, ale powiem szczerze telewizja mnie już wkurza. Zrobiłam obiad na jutro a teraz leże i myślę co by tu zjeść;). Poszukam sobie w necie tego termometru owulacyjnego i testów owulacyjnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, zgadza się, mam 24 lata, 22 wrześna skończę 25 :) A tak w ogóle to mam już synka (2 lata i 4 miesiące) :) A Ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) Ja dziś odpoczywam - wiadomo czemu - @ Ja w tym roku świętuję 28. Też sobie tak w życiu ułożyłam, że najpierw studia, potem praca, ślub i dzieci i teraz trochę żałuję, że nie staraliśmy się wcześniej o bobaska, ale może w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przyłączę się do was, może raźniej mi będzie od listopada 2009r, staramy się z mężem o dziecko, do tej pory nie mogę się pochwalić z miesiąca na miesiąc mam mniej nadziei, że w tym cyklu lub następnych uda się próbuje wszystkiego co się da teraz mam dni płodne i nawet nabrzmiały brzuch ale to chyba nie związane z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja sobie myślę, że to życie jest niesprawiedliwe bo jak nie planowałam dziecka, to w ciążę zaszłam, a jak teraz się staramy to ciągle @ się pojawia, ale cały czas jestem wielkiej nadzieji, że tym razem się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 ja w czerwcu skoncze 30:D:D:D to piekny czas to taka nowa 20 wole siebie teraz bez porownania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech widzę, że cisza się tu zrobiła więc uciekam się myć i spać. Do jutra kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja zdecydowanie też. W moim przypadku w wieku 20 kilku lat nie byłam gotowa na dziecko, zresztą postawiłam sobie cel-studia, praca, a potem się zobaczy;). I nie żałuję, czasy studiów to to dla mnie piękne lata, niezapomniane chwile i przyjaźnie na całe życie;) Zresztą jestem poukładana, jak coś sobie zaplanuję to tak ma być, no ale wiem również, że na pewne rzeczy ma się niewielki wpływ, dlatego jesteśmy cierpliwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja zdecydowanie też. W moim przypadku w wieku 20 kilku lat nie byłam gotowa na dziecko, zresztą postawiłam sobie cel-studia, praca, a potem się zobaczy;). I nie żałuję, czasy studiów to to dla mnie piękne lata, niezapomniane chwile i przyjaźnie na całe życie;) Zresztą jestem poukładana, jak coś sobie zaplanuję to tak ma być, no ale wiem również, że na pewne rzeczy ma się niewielki wpływ, dlatego jesteśmy cierpliwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja dopiero teraz jak to się mówi "obrobiłam". Źle się czuję niestety, dziś mój 24 dc, mam PMS. A u mnie to tak wygląda: -bóle pleców -bóle podbrzusza -wzmorzony apetyt -obrzmiałe piersi -płaczliwość Nie zawsze tak mam, że wdszystkie, ale zwykle większość ;)Okropieństwo Czuję się jak obrzmiała opona;) Pierwsze mi to przyszło na myśl. Czuję,że dostane okres na dniach. Także Majka chyba Cię zawiodę i siebie też,ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jest inaczej moj starszy syn skonczy w tym roku12 lat bylam mloda ale nie glupia po latach podjelam decyzje ze cos musze zmienic i sie rozwiodlam troche poszalalam i znalazlam milosc mojego zycia teraz jestem szczesliwa i nawet jesli nie urodze dziecka to zawszev pozostaje milosc najwazniejsze co nas spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja dopiero teraz jak to się mówi "obrobiłam". Źle się czuję niestety, dziś mój 24 dc, mam PMS. A u mnie to tak wygląda: -bóle pleców -bóle podbrzusza -wzmorzony apetyt -obrzmiałe piersi -płaczliwość Nie zawsze tak mam, że wdszystkie, ale zwykle większość ;)Okropieństwo Czuję się jak obrzmiała opona;) Pierwsze mi to przyszło na myśl. Czuję,że dostane okres na dniach. Także Majka chyba Cię zawiodę i siebie też,ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam eterno i pozostałe dziewczyny! Tak 32 t mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×