Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

teraz przeczytałam - co prawda pobieżnie bo sporo ich się nazbierało - poprzednie posty.. i powiem tylko - jezu jaki ze mnie ciołek! :( kacha855555555 przepraszam, że tak przeszłam koło tematu obojętnie ale naprawdę nie zauważyłam twojego wcześniejszego postu... wstyd mi i przykro strasznie. ślę mocnego przytulasa i jestem pewna, że niedługo znów zaciążysz i urodzisz cudownego maluszka :) Mamika30 - dziękuję :) właśnie dzis już czuję się lepiej, wróciłam do pracy po dwóch tygodniach, został mi katar ale to tylko pozostałości po moim choróbsku... dziewczyny jestem załamana. okresu co prawda jeszcze nie mam ale wszystkie oznaki świadczą o tym, że w ciągu 24h kurek się odkręci ;/ ale najgorsze jest to, że chyba przez leki jakie brałam na choróbsko wróciła do mnie ta cholerna grzybica pochwy. dostaję pierd**ca z powikłaniem na samą myśl, u mnie jeszcze nie jest tak źle jak być moglo, trochę tylko piecze ale mąż cierpi katusze... nie wiem, nigdy nie słyszałam, żeby mąż którejś kobiety która ma to co ja się zarażał. a mój? chłonie jak gąbka to paskudztwo. może wy wiecie co ja mam mężowi zapodać żeby mu przeszło... narazie stosuje krem, jakiś antybiotykowy na p [cholera nie pamiętam a nie jestem w domu], a ja mam globulki gyno femidazol i lactovaginal.... jak tak dalej pójdzie to ze staranek w nowym cyklu nici bo mąż obolały i już mu napletek pęka od tego... ;( mówię wam tragedia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - podobno białe i gęste zaczynające się po owu albo w czasie kiedy powinna być @ mogą być oznaką ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, bardzo mi przykro :( Zuzak, nam sie to tez zdarzylo . Ale ja poszlam do lekarza i moj maz i ja dostalismy doustne srodki plus clotrimazolum do smarowania. I teraz clotrimazolum juz zawsze lezy w razie czego w apteczce. Ja sie nie udzielam, chociaz czasem troche podczytuje w miare mozliwosci. Gratuluje ciezarowkom :) U nas staranka zawieszone na czas nieokreslony. Wiec nie jestem tak w temacie, nie mierze tempki, nie obserwuje sie itp. Wkrotce pewnie znow dostane @, wiec nic sie nie zmienia... Zycze wam powodzenia !!! I to w jak najszybszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! U mnie z mierzenia tempki w tym cyklu nic nie wynika. W poprzednim wszystko było widać bardzo ładnie, a teraz...wszystko mniej więcej utrzymuje się na takim samym poziomie, a to już 13 dc. Już nic nie wiem!!!! Przestałam stosować castagnusa i wiesiołka, sama nie wiem czemu, po prostu raz zapomniałam, potem drugi i stwierdziłam, że w ogóle przestanę. Dziś złożyłam podanie i wszystkie wymagane dokumenty do nowej pracy:) Teraz z niecierpliwością będę czekała na wiadomość w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej ( o ile w ogóle odpowiedzą). Jakoś specjalnie nie "staramy" się w tym cyklu. Nie mam za bardzo nastroju. Mam wrażenie, że znowu w moim życiu wszystko się plącze i wymyka się spod mojej kontroli. W dotychczasowej pracy stres i to niewyobrażalny. Codziennie rano budzę się zniechęcona i jest mi niedobrze. W takim stanie ciężko jest myśleć o powiększeniu rodziny:( Bardzo chcę to zmienić, dlatego trzymajcie kciuki, żeby się udało!!! Zuzzak najlepszy sposób na to, to jedz dużo jogurtów ( najlepiej naturalne) i kefir, bo zawierają bakterie kwasu mlekowego, jak bierzesz antybiotyki, to zawsze kupuj w aptece osłonę np. trilac. Miejscowo objawy swędzenia łagodzi krem clotrimazolum, do nabycia bez recepty w aptece. Mąż też go może stosować. pozdrowienia dla Was!!! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha bardzo mi przykro. Pisze do Was z Sardynii, bo wczoraj tu przyjechalismy, po 8-dniowym pobycie w Rzymie. Rzym jest piekny, ale najpiekniejsze co z niego przywioze, to pozytywny test ciazowy. Nie dostalam okresu i paru dniach stwierdzilismy, ze dobrze go kupic. Kosztowal majatek - 13 euro, ale wyglada na to ze udalo sie. Tylko mam niepokojace bole podbrzusza i boje sie, ze skonczy sie jak u Kachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr gratuluje :-) a lekkie bóle podbrzusza to nic niepokojącego po prostu macica się rozciąga, do lekarza należy udać się w razie silnych bóli i skórczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! agbr gratulacje! Trzymam kciuki aby dzidzia rosła zdrowa! Zuzzak - surfitka ma rację smaruj siebie i M clotrimazolum na pewno będzie lepiej! A u mnie owu się przesunęła i teraz mam, więc nie jest całkiem stracony ten cykl :-) Przygotowuję się do hsg czyli zaczynam robić różne badanka! Oj dziewczyny mam nadzieję że do końca lata wszystkie będziemy zafasolkowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) nie pisałam trochę, ale tak wyszło. U mnie weekend taki sobie, bo się poprztykałam z moim.Ale już jest wszystko ok. Znowu leje u mnie, kurcze już mam dość tej pogody, po potęguje zmęczenie i zniechęcenie;) Co do naszych staranek, to dziś coś mnie jajnik boli, ale to bardzo, pewnie była owulacja,no i jakoś tak wyszło,że się poprzytulaliśmy;)Ale nie myślę zbytnio na ten temat;)Bo i po co Zaciążonym gratuluję;) Nie pozalewało Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
agbr gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr gratulacje. Ja wczoraj bylam na usg, pani poogladala moje jajniki, endometrium i macice, no i powiedziala ze wszstko ladnie sie zagoilo, powiedziala ze mam cienkie endometrium, ale nie jest za cienkie, ze jest macica spokojnie gotowa na zagniezdzenie sie jajeczka, ze w jajniku widzi jejeczka,wiec jest ok. Poogladala przy okazji moje nerki, ktore tez sa ok. Ale i tak jak przyjade do polski to ide do lekarza no ale zobaczymy jeszcze co moj GP zrobi. Powiedzial ze wysle mnie do gina jak mu przyjda wszystkie wyniki. AAA powiedziala jeszcze ze zadnych cyst nie ma ani narosli ani nic takiego. Ze wszystko wyglada slicznie. Troche musze przyznac ze mnie to uspokoilo. Tylko dlaczego ten okres taki slabiuski ciagle mam? Czy taki juz bedzie moj urok? A moze to sie jeszcze rozkreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr suuper :D gratuluję ci barrdzo ;) ja oczywiście dostałam @. wczoraj powinien przyjść ale było jakoś dziwnie, zwykle zaczyna mnie boleć brzuch i plecy tak bardzo bardzo a za pół godziny kurek się odkręca ;) ale wczoraj zaczęło się pomarańczowawym śluzem, na początku oczywiście dostałam doła ale szczerze to sobie potem pomyślałam że może @ nie przyjdzie... ehhh... nawet mnie brzuch nie bolał. dzisiaj rano też nic, tylko ten śluz. nadzieja rosła.. ale niestety moje panie, moja @ się rozkreciła wiec z kolejnego wyszła dupa blada... ścięłam się wczoraj z M., miałam lekki dołek i do tego wracając z pracy zmokłam do suchej nitki i jakoś tak wyszło... ale on też nie był bez winy zgagulec jeden, mógł być bardziej wyrozumiały a miał mój pms w swojej szanownej pupie. zaczynam myśleć, że może ja wcale nie będę miała dziecka. jestem zdrowa, chyba najmłodsza z was, a jeśli nie najmłodsza to jakoś w czołówce, myślałam, że wiek gra na moją korzyść, koleżanka starsza mi kiedyś powiedziała ze żałuje ze wcześniej się nie starała bo kiedy mogła to nie chciała, a potem było za późno. smutno mi. to już będzie ósmy cykl starań dla mnie i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam to co napisałam i mi głupio, nie chciałam was urazić tą wzmianką o wieku po prostu.. kiedys soobie myślałam że zrobić sobie dziecko to każdy głupi potrafi, że to żadna filozofia... a teraz jestem zrezygnowana jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam.. swoją stopkę też ;/ ******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK - 21......25.05.........ok.28.......ok.7.06..........ok.21.06 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89..........08.04........30-32........19-23.04...... ....7-9.05. ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ...........20.04........25/26........15.05., ....ale nie robię tylko czekam 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr Wielkie Gratulacje! super wystarczyło zmienić klimat, zrelaksować się troszeczkę i się udało! pozostałym życzę szybkiego zafasolkowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj boli brzuch jak na okres, a okresu nie widać :-0 dziwne zuzzak nie smuć się na pewno doczekasz się dzidziusia, tylko po prostu musicie być cierpliwi, ale jeśli nie chcesz tak bezczynnie czekać to udaj się do ginekologa i opowiedz o Waszym problemie może zleci Wam jakieś badania. Niby lekarze mówią, żeby dopiero po roku nieudanych starań przychodzić no ale jakby moja koleżanka tyle czekała to teraz nie byłaby jeszcze w ciąży, a tak szykuje już wyprawke dla córeczki. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzak rozumiem cie calkowicie, to bedzie moj 6 cykl staran teraz i za kazdym razem jak @ przychodzi jestem zdolowana i zla, i tylko placze za kazdym razem. Ciagle obiecuje sobie ze juz nie bede, ze ie bede sie przejmowac, a jednak nie potrafie. Za pierwszym razem zaszlam w 3 cyklu staran, a teraz 6ty. Tez sie doluje i wszystko zwalam na karb mojego poronienia, ze pewnie przez to cos sie w moim organizmie pochrzanilo. No ale z drugiej strony moze te moje okresy sa bardzo skape, ale sa bardzo regularne, owulka zawsze jest, bo sprawdzam testami owulacyjnymi to wiem, wiec juz troche glupieje. Ale trzeba miec nadzieje zuzak, i sprobowac sienie przejmowac. Wiem ze to trudno, ale przynajmniej sprobowac. Mysle ze musze sie czyms innym zajac zeby nie myslec, dlatego bede robic prawko, ale chyba dopiero po powrocie z polski. Teraz moze zdam tylko testy zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamika30, dzięki za pocieszenie, umówie się w tym mies i porobię badania bo w końcu choroby psychicznej dostanę.. anitia - nie wiem jak to jest w tymi poronieniami ale z tego co słyszałam to wiele kobiet normalnie zachodziło później w ciażę... ja mam regularne cykle i owu zawsze [wynika z obserwacji] a i tak nic. więc trudno powiedzieć. masz rację dobrze sie czymś zając, ja niestety prawko mam już za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Witam Was! Aluka ja też z tą tempką nie wiem co i jak, skok miałam ok.23dc, to @ powinna przyjść ok.35dc?? z takimi długimi cyklami to na 2012 się nie załapię :-( Trzymam kciuki za nową pracę, zobaczysz zmienisz pracę, mam nadzieję na mniej stresującą i wszystko się ułoży. Zuzzak nie uraziłaś nas ( bynajmniej mnie ) wzmianką o wieku :-) a poza tym to nie wolno Ci myśleć "może ja wcale nie będę miała dziecka", jesteś zdrowa :-) młoda :-) zobaczysz, że niebawem się uda. Anitia Ty też przecież pisałaś, że po usg gin stwierdziła że wszystko ok i wszystko ładnie się zagoiło, będzie dobrze, zobaczysz. Coraz więcej dziewczyn przechodzi do dolnej części tabelki :-), a piszemy chyba ok.2 miesięcy, za pół roku górnej już nie będzie, ja w to wierzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak beti niby wszystko na usg dobrze, ale wlasnie zadzwonili do mnie od mojego lekarza, ze musza zrobic dodatkowe badania krwi. Dostali list od immunologa ze musza zrobic wiecej badan, bo cos znalazl, ale oczywiscie nie powidzieli mi o co chodzi :( Ale trzeba byc dobrej mysli, mam nadzieje ze to nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia nie martw się na zapas :-) ktoś mi kiedyś powiedział, że 80% ludzkich zmartwień, dotyczy rzeczy, które nigdy się nie zdarzą :-). Nie wiem ile w tym prawdy, ale pocieszające to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie, to mam nadzieję, że to naprawdę nic poważnego. Daj znać jak już będziesz wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski, uaktualniam stopkę, bo zamiast termin owu, napisałam termin okresu,hehe. W tym cyklu chyba okres jak dostanę to później, bo owulację miałam wczoraj ( ból jajek)albo miałam dzisiaj.To by wychodziło 14-15dc;) Ogólnie to spoko, nic nie myślę, ale ciekawość jest pierwszą drogą do piekła to w niedzielę, wczoraj i dziś zrobiłam testy owu;) Bo mi się parę zostało. W niedzielę negatywny, wczoraj pozytywny koło 16.30, a koło 21 mega pozytywny. A dziś już negatyw. Potwierdziło się to co w zeszłym miesiącu,ale coz tego jak dzieciaczka nie widać;)buźka ******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK - 21......25.05.........ok.28.......ok.7.06..........ok.21.06 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.......26-26........05-07.06.....jak nie dostanę@ MAJKA89..........08.04........30-32........19-23.04...... ....7-9.05. ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ...........20.04........25/26........15.05., ....ale nie robię tylko czekam 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi ten brzuch to mnie nie bolał tak na darmo bo właśnie dostałam okres :-0 No cóż nowy cykl nowe starania. anitia mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będzie ok. Uaktualniam swoje dane w tabelce: ******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK - 21......25.05.........ok.28.......ok.7.06..........ok.21.06 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.......26-26........05-07.06.....jak nie dostanę@ MAJKA89..........08.04........30-32........19-23.04...... ....7-9.05. ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........??????..........27-28. 06 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ...........20.04........25/26........15.05., ....ale nie robię tylko czekam 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale sie rozpisalyscie:) Kacha bardzo mi przykro agbr gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja w tym cyklu chyba jeszcze nie miałam owu, bo nie zauważyłam skoku temperatury. Ech, w poprzednim cyklu wszystko było ładnie widać a teraz to nic...! Z ciekawości zrobiłam test owu i pojawiła się delikatna kreska testowa, więc może owu jeszcze przede mną? Może po prostu stres robi swoje i wszystko będzie z opóźnieniem, albo może po prostu lepiej było brać tego castagnusa, to cykl może byłby uregulowany... Chyba dziś umówię się do gina...Dziewczyny, możecie mi napisać jak się nazywają te badania nasienia dla Panów;) - chodzi mi o te, gdzie bada się ruchliwość robaczków;) Chyba też zaczniemy się badać... Agbr, moje gratulacje!!!! Tak jest najlepiej - wyjeżdżacie w dwójeczkę i wracacie w trójeczkę. Uważaj na siebie i "fasolkę" i życzę udanego powrotu do domu! Miłego dnia Dziewczyny, może zajrzę jeszcze wieczorem, żeby poczytać co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne dziewczyny. No z ta zmiana klimatu to nie do konca, bo mialam dostac okres nastepnego dnia po przyjexdzie, a nie dostalam, wiec malenstwo poczelo sie w deszczowej Polsce. Zuzak - nam sie udalo za 17-tym razem wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że już w trójeczkę pojechaliście na wycieczkę:D Super!!!! No i dzięki Tobie oraz innym Dziewczynom, którym się udało wiemy, że w końcu kiedyś się udaje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny gdy staraliśmy się o pierwsze dziecko to trochę poczytałam po innych forach i zmotywowana sukcesami innych dziewczyn postanowiłam kupić zioła które poprawiają pracę jajników. Piłam je przez 2 m-ce, a mąż zażywał salfazin i się udało, mamy synka. Teraz poczekam jeszcze ten cykl i nie wiem czy znów się nie skuszę na te ziółka ;-) nie szkodzą a nóż znów pomogą moja siostra też je piła.udało im się za w 5 cyklu z ziółkami i salfazinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie, pisalam tu jakies 3 tygodnie temu, wlasnie wtedy rozpoczelismy starania, jak sie okazuje, calkiem udane! Wczoraj zrobilam test i wyglada na to, ze 1 lutego pojawi sie nowy obywatel/obywatelka. I chce tutaj pocieszyc te, ktore twierdza, ze sa juz dosc stare: sama mam 34 lata, wiec widac, ze mozna w kazdym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×