Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Jeszcze cos: nawet gdybym nie zrobila testu to i tak wiedzialam, ze jestem w ciazy. To niesamowite ale za kazdym razem, kiedy jestem w ciazy (a to juz trzeci raz), od samego momentu zaplodnienia az do samego konca ciazy mam sny. Kolorowe, z rozbudowana fabula, cos jakby filmy. Kazdej, kompletnie kazdej nocy.I tak wlasnie mam od prawie dwoch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Aprilla, powiem ci ze mialam to samo, jak tylko zaszlam w ciaze po prostu wiedzialam, od samego zaplodnienia czulam to, czulam ze jest inaczej, i niby czekalam na miesiaczke, ale weidzialam ze ona juz nie nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! wiem, dłuuuugo mnie tu nie było, ale kupa obowiązków, prawie dwa tygodnie u teściów=brak neta itd. ale wszytsko właśnie przeczytałam ;) kacha- przede wszystkim bardzo mi przykro. ale nie martw się będziesz już nie długo miała zdrowego i ślicznego dzidziusia, ani się nie obejzysz a już będzie latał przy Tobie :) zuzak- mnie też czasem jakieś infekcje dopadają paskudne i brałam wtedy clotrimazolum dopochwowo, i maść pimafucin (czy coś takiego) ;) i jeszcze jedną na p.. nie pamiętam nazwy ;) abgr- gratuluję zaciążenia :) coraz więcej Was ;) a u mnie po staremu :) jak zwykle żyję w biegu, zeszłomisięczne starania jak kiedyś pisałam to nici :) w tym miesiącu trochę poszaleliśmy ale niewiem czy coś z tego będzie. szczerze wątpie! odliczam dni do urlopu- naraszcie- 2 czerwiec- Bieszczady ;) wypoczne troche i może tam na luzie uda się coś "zbroić" :) :) :P :P :P :P zaraz uaktualnie tabelkę. :) pozdrawiam Was!! ps/ mam nadziję że Was nie zalało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej AGBR 33 ...........20.04........25/26........15.05., ....ale nie robię tylko czekam 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :-) Ależ tu u nas strasznie pusto ostatnio :-( Co porabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puski!! dziewczyny co się dzieje ? chyba Was nie zalało co? pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka, Ale Ci fajnie z tym urlopem, odpoczniesz sobie :-) ja mam od 14 czerwca, więc już też niedługo, ale szczerze mówiąc ogrom problemów przytłacza radość oczekiwania na zasłużony wypoczynek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Dawno nie pisałam,ale nie miałam kiedy. Ten tydzień dał mi popalić konkretnie.Masa stresu i problemow, to jeszcze się pochorowałam i muszę brać leki. Mam nadzieje,że tym razem też dostanę okres, ze względu na lekarstwa, trochę się boję. Uprzedziłam lekarza, że mogę być w ciąży i niby dostałam takie leki co nie szkodzą w ciaży. Normalnie płakać mi się chce na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 jeżeli chodzi o problemy i stresy to witaj w klubie :-( mam nadzieję,że zarówno Twoje jak i moje szybko miną... I życzę zdrówka, mam nadzieję,że to nic poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w trakcie staranek. Wyglada na to ze owulacje mam 2 dni wczesniej, moze to po tym wiesiolku ktory zaczelam pic. Ale tak wlasciwie mnie to cieszy, bo w razie czego w polsce bede w pozniejszym dniu cyklu i bede mogla sobie zrobic monitoring, a moze do polski wyjade juz z nadbagazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Co raz mniej tu piszemy :( ale to już powoli pogoda robi się ładna i każdy wykorzstuje czas! Oj jak i mi by się przydał wypoczynek a ja muszę czekać do sierpnia :( A ja mam znów problem! Nie wiem czy to nie przez wiesia ponieważ podczas stosunku zaczęłam krwawić miała tak może któraś kiedyś? Nie możemy się kochać w każdej pozycji tylko w takich "na płytko" :( Nie wiem co jest grane! Ach te problemy! Pozdrawiam Was i życzę udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a nie masz przypadkiem nadzerki ja mam i tez krwawie czasami podczas stosunku czasem nawet dosc mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witajcie, chwilke mnie tu nie bylo :) Anitia "...jak tylko zaszlam w ciaze po prostu wiedzialam, od samego zaplodnienia czulam to, czulam ze jest inaczej..." - tak samo mysle a z kim nie rozmawiam to zaraz sie ktos dziwi, mi sie wydaje, ze bede wiedziec. Aktualnie to mi sie miesiaczka spoznia, i maz tak sie troche cieszy, ale go z bledu wyprowadzam, ze przeciez w tym miesiacu testy powariowaly i przegapilismy, miesiaczka mi sie spoznia 3 dni, ale jestem pewna, ze bedzie bo wszystko na to wskazuje, klucia w brzuchu itd. Tylko jakos w tym miesiacu pms nie taki straszny, ale ostatnio bardzo pracowalam nad tym aby sie wyciszyc, a i zaczelam zdrowo jesc i z tego sie naprawde ciesze. Pozatym zrobilam badania, na cukier, na cholesterol, na to czy nerki dobrze pracuja, pecherz i takie tam, hormonow lekarz ogolny nie chcial sie tykac powiedzial, ze to juz lepiej ginekolog, mam wizyte na 8 czerwca i mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni, bo naprawde chce wszystko zbadac (musialam odwolac wizyte u gina w marcu, i zeszlo mi az do teraz by porobic umowanienia itd). Moj maz to co miesiac czeka, namawia, zeby test ciazowy robic, w tym miesiacu powiedzialam, ze przeciez mialam badania co sie robi raz w roku na wszystko, to mysle, ze gdybym byla w ciazy to by mi powiedzieli, zreszta nie wiem, niby na ciaze nie robili, ale to chyba wychodzi. W kazdym razie testow z tymi buzkami jeszcze nie kupilam, bo w sklepie co sprawdzali mieli ich opakowania z mala iloscia. Piekna pogoda sie zrobila i z tego sie ciesze. Pozatym mam ogromny apetyt na milosc wiec moze i cos sie z tego wykluje ;) p.s. moja waga troche ruszyla :) w dol :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 SURFITKA.... . .28.04.........30-31.......13-14.05...........28.05 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite bylo by super, daj nam znac jak tylko sie czegos dowiesz :). Ja wiem ze to dziwnie brzmi, ale naprawde wtedy to czula, caly czas mnie tak jajnik smyral, ciagnal, od owulki az do okresu, i ciagle chodzilam z takimi wypiekami na twarzy, i takie to bylo fajne uczucie, po prostu czulam w srodku ze bede mama. Trzymam kciuki zeby twoj tescik wyszedl pozytywny, a jak robia wszystkie badania, nie jestem przekonana czy robia na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Fajnie, jakby było "coś" u Was na rzeczy;) Ja się za to modlę by nie w tym miesiącu. Mam problem z zębami, spuchłam okropnie, biorę antybotyki i powinnam zrobić przeswietlenie, ale teraz nie mogę. Zresztą muszę się pozbyć jednego zęba-co jest pod nim jakaś torbiel. Tak czy tak sytuacja patowa, za tydzień mam dentystę i ryzykuję, jak będę w ciąży odwołam wizytę, a jak nie to i tak pójdę może bez rtg mi usunie co trzeba. Podłamała się trochę tą sytuacją. Ale się pocieszam jak mogę;) miłej niedzieli dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie @ przyszla jak zwykle. No i maz sie na domiar zlego powaznie rozchrowal, wiec wogole sie nie staramy teraz. Wiec wypisze sie z tabelki co by jedyna na gorze nie zostac ;) PS. Ja nic nie czulam jak zaszlam w ciaze. ZERO roznicy, pms jak zwykle, lekkie plamienie zamiast @ i jak sie skonczylo zrobilam bete. A i badania z krwi mialam robione na 3 dni przed planowana @, morfologia, mocz, ob..nic nie wykazaly, a w ciazy juz bylam, bo niby jak maja wykazac? Nic sie nie zmienia w morfologi krwi przeciez. Trzymajcie sie i powodzenia zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś tu dalej pustki ;) no w sumie pogoda super- trzeba korzystać. :) a ja dziś sama i wczoraj też, bo M. jest na imprezaie firmowej i ktoś tam sobie wymyślił , że tylko pracownicy bez osób towarzyszących, więc dupa. :P ale zebrałam ludzi wczoraj i jechaliśmy na dyskotekę , ale się wyszalałam. :P fajnie tak sobie czasem samemu jechać i się wyszaleć. hehe. :P :D coś pięknego :D:D:D:D:D:D no nic lece robić jakieś jedzenie bo M. wróci koło szóstej. od jutra urlop!! i góry :) żeby tylko pogoda dopisała. mam nadzieję, że jak wrócę to dolna część tabelki "rozmnozy się" :D:D:D teraz pewnie do połowy czerwca mnie nie będzie- więc wybaczcie :) pozdrawiam i ciąż życzę :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki rzeczywiscie tu pusto ostatnio:( nie mozemy pozwolic zeby topik umarl buuu u mnie nic sie nie dzieje tylko jakies zapalenie drog rodnych mnie zlapalo nie wiem podejrzewam nowy zel pod prysznic:( ale juz jest lepiej mialam w domu macmiror i dwie globulki pomogly.Powiem wam ze wiesio daje rade pms slaby a piersi bola dopiero od 3 dni a @ powinien byc jutro tak mysle bo owu byla w 14 dc wiec licze ze cykl bedzie 28 dniowy WRESZCIE:) w piatek jade do niemiec do M tylko na weekend ale sa moje urodziny 30 i chcemy byc razem w ten dzien. Normalnie 30 mi stuknie o matko!!! 😘 dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anticia - ja nie czuje, troche mnie dziwi, ze mam az tak dobry humor przed okresem, zero pms, ale to zawdzieczam jak pisalam tym, ze zaczelam pracowac nad wyciszeniem i zmienilam diete, prawde mowiac zaczelam sie niepokoic, ze moze jest cos nie tak, nawet mi przez mysl przemknela: wczesna menopauza :( moze smieszne, ale... pewnie jak dostane te miesiaczke, ktora nie wiadomo czego sie spoznia to bede jednak troche rozczarowana. Dzisiaj jakos wogole dziwnie, zero kompletnie jakichkolwiek symptomow, a przeciez czas na to, bo ostatnia miesiaczka byla 28 kwietnia :( No nic, jak sie nie pojawi to i tak mam ta wizyte 8 czerwca, mam nadzieje, ze brak nie jest dalszym ciagiem do tego, ze mi sie ostatnie miesiace tak cykle pokielbasily (miesiaczki 2dniowe, jedna 18stodniowa :( ) Wlasnie, moze to jednak nie widac ciazy jak sie robi badania na ogolny stan zdrowia :( Ale sie ciesze ze cukier jest okey, bo u mnie w rodzinie jest troche diabetykow i troszke sie balam, ze te nastroje to moze z cukrem. Oj nie wiem, na razie to nic nie zapowiada miesiaczki, a w ciazy sie nie czuje to jednak zaczelam sie troche, dziewczyny martwic co ze mna nie tak :( 2010/2011 - nie odwoluj zadnych wizyt, mam kolezenka co jest astystentka u stomatologa i tym bardziej powinno sie chodzic i leczyc nawet jak sie jest w ciazy, inaczej to grozi zakazeniem, ktore dotrze i do ciazy :( Ty chyba sobie sprawy nie zdajesz jakie to moga byc powiklania, moj brat mial kiedys takie zakazenie ze policzek i szczeka tak mu spuchla ze wygladal jakby mial dodatkowa glowe :( Ciaza czy nie o zeby trzeba dbac a nie zaciskac zeby i z niewiedzy cierpiec co moze miec zle konsekwencje dla dziecka. Surfitka, dzieki za te opisy i o tych badaniach co napisalas, no ja sie przez te badania nastawilam, ze nie, bo przeciez... no skoro nic nie czujesz, mnie tylko dziwi, ze ja taka radosna, z dobrym humorem a przed okresem powinnam byc wiedzma, ale jak juz pisalam to pewnei zasluga wyciszenie i diety, jeju, ale sie powtarzam, chyba z nerwow, glupoty mi po glowie chodza ;( Wlasnie tabelke trzeba uaktualizowac bo przeciez nowy miesiac :P Eterno, 30 bardzo fajny wiek, ma sie wiedze i odwage by zmienic w zyciu to co nie odpowiada, dla mnie 30 byla bardzo przelomowa i do dzis wspominam z rozrzewnieniem, zmienilam cale zycie osobiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co sobie pomyslalam, przeciez w filmach i opowiadaniach zawsze jest ten motyw, ze bohaterka zle sie czuje, oslabiona, inaczej, boi sie jakiejs choroby, raka itd i lekarz mowi: po prostu jest pani w ciazy :D :D :D to co? jak mialam robione wszystkie badania we wtorek to by nie wiedzieli? eee, moze na to nie patrza jak sie ich nie poprosi, w kazdym razie dobrze ze mam juz ta wizyte do ginekologa bo jak sie miesiaczka nie pojawi to sie pani tym zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite-ja nie stronię od dentysty, mam ząbki poleczone, tylko "to" mi wyskoczyło. Tak czy tak ząbjest do usunięcia, tylko jak będę w ciąży, to pewnie żaden dentysta w 1 trymestrze się tego nie podejmie, a jeszcze bez możliwości RTG to już wogóle. Nie wyobrażam sobie chodzić z chorym zebem-źródłem zakażenia przez całą ciążę. Muszę się go koniecznie pozbyć, ze zdjęciem czy bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rozumiem, po prostu moze za bardzo zareagowalam, pracowalam kiedys z dziewczyna co pakowala w siebie srodki przeciwbolowe i przechodzila cala ciaze, a ta astystenka mowila mi, ze robia nawet leczenia kanalowe, ze po prostu ludzie wierza w zabobony i sie boja ale jak sytuacja wymaga to trzeba robic i tyle, bo moze byc gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno byłam u gina 2 tyg wcześniej zrobił cytologie i badał mnie powiedział że czysto! Nie mam pojęcia co jest grane! W poniedziałek idę na badanie wymazu z szyjki a po @ badanie krwi no i hsg - mam nadzieję że będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja mam nadzerke po drugiej ciazy i podjelismy wspolnie z lekarzem decyzje ze najpierw urodze ostatnie dziecko i potem ja zrobimy zeby ciaze donosic bez stresu a i czasem po porodzie jest mniej do zrobienia bo dziecko wychodzac sciera nadzerke glowka nie zawsze ale czesto wiec czekam jestem pod stala opieka wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA UZUPELNIJ ;)
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA UZUPELNIJ ;)
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA UZUPELNIJ ;)
******************************************************** ************************ NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK..........26.04.........27/28.......8/9.05......... ... 22/23.05 ETERNO30.......3.05..........28 ........17.05..................30/31.05 ALUKA - 28......12.05.........ok.30......ok 25.05..... .......ok.10.06 BETI 30...........27.04..... ...28-33.......10-15.05...........ok.30.05 AGNES85 25.....4.05.....nie wiem już....ok 22.05?..........8.06 ?? 2010/2011......11.05.........26-28.........05-07.06...... ...jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.05........30-32........24-29.05...... ....10-12.06 ANITIA-28........19.05.........27............02.06..... . ......16.06 MAMIKA30 -30....28.04........30-34........ok.10-15.05.....29.05 SODALITE 35......28.04.....28/29..........ok.12-13...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 magdaretka 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 kacha855555555....?............?................?........ .......? ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** kasiulek85 25.....................15 styczeń aaannkaaa 23.....................24 grudzień oOomadalenkaoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×