Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Moj M byl na badaniu nasienia poczekalnia byla pelna i jak tu wierzyc ze nieplodnosc nie jest naszym problemem pamietam walke mojej siostry o dziecko 5 razy in vitro i nic adoptowali chlopca wtedy myslalam ze to mnie przecieznie spotka bo mam dzieci i co zycie pokazuje ze nie jest tak pieknie i mozna spodziewac sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M byl na badaniu nasienia poczekalnia byla pelna i jak tu wierzyc ze nieplodnosc nie jest naszym problemem pamietam walke mojej siostry o dziecko 5 razy in vitro i nic adoptowali chlopca wtedy myslalam ze to mnie przecieznie spotka bo mam dzieci i co zycie pokazuje ze nie jest tak pieknie i mozna spodziewac sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.06..........30 ........18/19.05..................3.07 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.06........30-32........24-29.06...... ....10-12.07 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....25.05........27-33........????????........27-28.06 SODALITE 35......01.06.....28/29.....ok. 18 ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń AGBR 33 ............................27 stycznia Zobaczymy co z tego maratonu wyniknie, dzisiaj odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ale tu pusto! Jesteście jeszcze? Czyżby wszystkie zajęte staraniami, tak, ze nie macie czasu pisać?:D pozdrowienia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 11 dc i tak wypada, że dziś jest ten dzień, kiedy się powinno...:) Tylko nie wiem, czy M uda się przyjechać do domu. Sodalite stosuję się do teorii Twojego gina, bo wydała mi się sensowna. Z tego co czytałam, to kilka dziewczyn miało zamiar ją stosować, więc zobaczymy jakie będą efekty:) Napiszcie, co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witaj Aluka 🌻moj ginekolog tez tak mi mowil a nawet radzil ze jesli moj M dojezdza to zeby piec dni trzymal nasionka ale jakos mnie nie przekonal ze tak jest lepiej wiem ze sie musza odbudowac ale wole takie "mlode wojsko" hi hi.U nas ciezko myslec plemnikow masa ale malo ruchliwe paskudy no ale wlasciciel zapomina o salfazinie i calej reszcie ekwipunku to i wynik nie dziwi:) podobno L-karnityna salfazin wit E wit C i kawa wplywaja na ruchliwosc ale kawa przed staraniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak nam wyjdzie to probowanie. Ja sie inaczej nie czuje, wiem, ze to za wczesnie ale... Cos mi sie wydaje, ze bede bardziej rozczarowana niz poprzednio przez te ciaze znajomych. Eterno, nie pomyslalabym ze kawa przed pobudza plemiki zeby byly bardziej ruchliwe. Czlowiek sie dowiaduje, ze to nie tylko liczba plemnikowa sie liczy, ale i to, zeby byly szybkie... eeee, troche smutne, ze musimy sie takiej wiedzy uczyc... troche z magii odarte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odarte z magii, to fakt. Ale ja się bałam, że będe się mniej cieszyć, bo się tyle staralismy, a wcale nie. I o dziwo zapomina się o tych problemach - ma się inne niestety. Ale nie ma się co załamywać - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i były "staranka". M na szczęście przyjechał do domku. Dziś teoretycznie dzień regeneracji, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Jakoś silnej woli nie mamy do tego "postu" hehehe:D Przydałyby się jakieś dobre wieści na tym forum znowu, więc trzymam za nas kciuki, żeby się udało! pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas wlasnie 11 dc no wiec staranka zaczely sie wczoraj a jajnik mnie pokuwa, ale mysle ze owulka bedzie jutro albo piatek, no wiec zamierzam probowac, jutro wieczor ew piatek rano, akurat mam wolne, meza urodzinki sie zblizaja :) tak bym chciala zeby w koncu sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bedziemy mieli gosci od jutra do... 10 lipca, tak wiec dobrze, ze nie wypadna te dni wtedy bo ciezko by sie bylo co dwa dni systematycznie przytulac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Agbr, na szczęście tego samego dnia udało się go naprawić, trochę kasy poszło, ale cóż...najważniejsze że dojechał nad morze :-) Siedzę sobie właśnie popijam kawkę, z pokoju mam widok na morze :-) i jest super. Pododa całkiem całkiem, cały czas świeci słonko i opaliliśmy się już z M strasznie. Szkoda tylko że w sobotę powrót. Co do staranek to tak jak pisałam Wam już nie za bardzo wyszły w tym cyklu, zaledwie 3 razy...więc specjalnie się nie nastawiam na cud :-) Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dawno mnie nie było, wpadam bo @ spóźnia się już czwarty dzień, trzymajcie kciuki bo niedługo testuję, choć boję się, że to jednak nie ciąża bo mam twardą i długą szyjkę macicy a podobnież powinna być miękka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz widze że źle coś wpisałam w tą tabelkę bo jak liczyłam ostatnio to @ powinnam mieć 20ego, jakoś chyba sobie zapas tutaj dopisałam... hmmm dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - to super zazdroszczę . W Warszawie pada. Zuzak - ojej ja zwobiłam 4 dni po terminie i były piekne dwie krechy - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to może z raz tam cos sprawdzałam. Była rozpulchniona, ale raczej w sensie większa - taka obrzmiała, a nie miękka. Za to zrobiłam się "ciasna", co spodobało się mojemu mężowi, ale mnie mniej, bo jednocześnie zrobiło się sucho, a to uczucie było mi przedtem nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czytałam opinie różne - że to macica jest rozpulchniona, a szyjka twarda. U mnie po prostu była większa i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Zuzzak, to trzymam kciuki, żeby się udało! Beti ja ledwo skończyłam urlop i wróciłam do pracy, a już miałam ochotę na nowy. Więc wiem, co czujesz, ale ciesz się tym, że jeszcze kilka dni wolnego zostało. U mnie dziś 13 dc, więc starania w trakcie:D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej napisalam sie a nic sie nie wyslalo wiec jeszcze raz. Beti - fajnie ze wam sie wszystko udalo i macie fajny wypoczynek. A czasami i raz wystarczy nie musza byc wcale 3 dni. Jak ja zaszlam ciaze to w sumie raz bylo w sobote wieczorem a w niedziele rano zrobilismy powtorke i sie okazalo ze zaszlam, wiec nigdy nic nie wiadomo/ Zuzzak trzymam kciuki zeby to opoznienie bylo spowodowane fasolka. A masz raczej regularne cykle? Alutka u mnie podobnie, dzis 12 dc no i akurat wypada ten dzien no wiec tylko czekam na meza i do roboty :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak milo waswszystkie znowu widziec😘 dla was ogromny.Wiecie co moja kolezanka ktora urodzila w lutym tego roku jest w ciazy planowanej ma 34 lata pila palila brala narkotyki i co jedno za drugim podziwiam ja bo nie maja zadnych warunkow nawet na jedno a tu niedlugo drugie prawie by im wyszlo dwoje z jednego roku ,ciesze sie z nia ale jest mi smutno a ciezarne chyba naprawde specjalnie wychodza mi naprzeciw juz nie moge patrzec M sie smieje ze to ciagle te same bo im sie nudzi wiec chodza po miescie hi hi oszolom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się co chwilę dowiaduję, że któraś ze znajomych "zafasolkowana", a w tym tygodniu dowiedziałam się aż o 3 takich przypadkach, więc rozumiem Cię Eterno. Ale nic się nie martw! Przyjdzie też czas na nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Beti2905 fajnie, że wyjazd udany - my jedziemy nad morze za 3 tyg. Już nie mogę się doczekać. zuzzak trzymam kciuki, aby okazało się, że jesteś w ciąży :-) a ja dziś dostałam okres :-( więc zaczynamu 3 cykl starań uzupełniam tabelke NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 ETERNO30.......3.06..........30 ........18/19.05..................3.07 ALUKA - 28......12.06.........ok.30......ok 27.06..... .......????????? BETI 30...........01.06..... ...28-33.......15-20.06..................... AGNES85 25.....06.06...........33.......ok 23.06?..............7.07 2010/2011......07.06.........26-28.........17-19.06...... .jak nie dostanę@ MAJKA89-21......11.06........30-32........24-29.06...... ....10-12.07 ANITIA-28........13.06 .........27............24.06..... . ......09.07 MAMIKA30 -30....24.06........27-33........????????........27-28.07 SODALITE 35......01.06.....28/29.....ok. 18 ...jak poczuje, ze jest cos inaczej 27MALA27.........27.04........31-32........12-13.05.....2 8-29.05.2010 MAGDARETKA 34....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84 02.05........30-45..........02-03.06 ..........16-17.06 ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** KASIULEK85 25.....................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23.....................24 grudzień oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń Pozdrowienia dla Was AGBR 33 ............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzzak ja też trzymam kciuki, żeby się udało. My na tym wyjeździe jesteśmy z moją przyjaciółką, jej mężem i 1,5 rocznym synkiem - ale słodziak :-) troszkę im zazdroszczę. Bylismy tu też dwa lata temu, wtedy ona była w ciąży, i tak sobie myślę, że szkoda,że nam się nie udaje... Eterno wierz mi,że tu gdzie jestem to większość turystów to rodzinki z małymi dziećmi, albo z jednym dzieckiem i drugim w ciąży...gdzie nie spojrzę to dzieci... Sodalite życzę dużo cierpliwości do gości :-) i mam nadzieję,że mili :-) A jak się czujesz ? Bo obie miej więcej więcej w tym samym czasie spodziewamy się @. Ja na razie nic, poza tym,że jem za trzech,ale to zmiana klimatu z pewnością :-) A i na gofry jak nigdy mam ochotę :-) Aluka i Anitia powodzenia w staraniach życzę, żeby były owocne :-) Mamika a gdzie dokładnie się wybieracie ? I na długo ? My jesteśmy w Jastarni i tylko tydzień, zdecydowanie za krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr a jak Ty się czujesz ? Pisz nam o swoich odczuciach :-) Powiedz mi jeszcze bo nie wiem czy o tym pisałaś, ale udało się Wam w momencie kiedy odpuściliście czy staranka były połączone z intensywnym myśleniem ? :-) Tyle tylko wiem ,że dowiedzieliście się na wyjeździe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 my jedziemy do Kołobrzegu i tylko na 5 dni. Króciutko. Sama droga zajmie nam 12-13 godz jazdy :-0 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - czuje, ze... nic nie czuje. Mialam sie odchudzac, a codziennie mam ochote na lody, waniliowe, zjadam kubek, tlumaczac sie ze to przed okresem, choc, pms jeszcze uspiony, a moze sie nie pojawi, tak jak w tamtym miesiacu - bylo by milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - czuję się fatalnie. Miałam w sobotę dzień przerwy, gdy czułam się lepiej trochę, a potem znów do niczego. Od dwóch dni umieram. Jadłowstręt mam cały czas, jak zaliczę śniadanie czy obiad i nie zwrócę to jestem szczęśliwa, że mam na jakis czas spokój i nie musze jeść. Nigdy nie wierzyłam w opowieści o "odpuszczeniu sobie" starań. Nie trafiały do mnie stwierdzenie : " a zajęlismy się np remontem dachu i nie mysleliśmy i się udało". Nie wierzę, że można sobie odpuścić, jeżeli co miesiąc żyjesz nadzieją. Co prawda im dłużej to trwa, tym bardziej zmienia się podejście, ale żeby tak sobie odpuśćić. Niby rzeczywiście zajęłam sie przygotowaniami do wyjazdu, trochę odetchnęłam, bo mielismy w czerwcu podchodzic do inseminacji. Ale jednoczesnie mierzyłam temperaturę i staraliśmy sie jak co miesiąc, choć nadzieje mieliśmy małe, no bo tyle razy się nie udało. Tak, że nie mogę powiedzieć, że odpuściliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×