Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Jakiś czas temu więcej się tu działo... czy wszystkie staraczki na urlopie? ja czekam na miesiączkę - mam dostać w czwartek, jutro tak już z ciekawości mam zamiar zrobić test - będzie to 11 dni od starań... zrobię z ciekawości chociaż myślę, że to pewnie za wcześnie, ale nie mam żadnych objawów nadchodzącego okresu... malunia85- jestem nowicjuszem, mój pierwszy cykl starań... ale to, że plemniki tyle żyją nie znaczy że przez cały ten czas są zdolne do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malunia85
Kazdy mówi, pisze co innego. Jeżeli są nam wyliczone dni płodne 3 czy 4 dni przedd owulacją to znaczy że w te dni możemy zajść w ciąże, a co za tym idzie, to to, że jednak plemniki przetrwały, ale pod warunkiem, iz będą sobie zyły w dogodnym dla nich środowisku, bo inaczej cmentarz powstanie w naszym ciele a nie nowe zycie :) Trza dokarmiac naszych facetów i tym samym my sie musimy dobrze trzymać z zywnościa, bo tylko wtedy możemy powiedzieć, iż nasze pływaki są "niezniszczalne" hihi Ja jestem 3 dni od starań, ale w zasadzie jak TY jestes 11 dni od staran to nie powinnas już jakoś okresu dostać?:) a No wlasnie, przypomniało mi sie - czwartek. Test powinien juz wyjsc, hormon zaczyna wzrastac już tuz po zapłodnieniu, wiec zapewne wyjsc Ci wyjdzie :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiacu starania nie beda jak ginekolog zalecila (od 10 dc co drugi dzien) bo mialam nerwowe dni i zero ochoty na te rzeczy, najpierw byly, a pozniej nie, przez ostatnie kilka dni nie bo mam fochy i nerwy a dzis 17 dzien mojego cyklu, w tamtym miesiacu testery od 18 dc pokazywaly buzke (2 dni) a w tym nic sie jeszcze nie pokazalo, uznalam, ze jak juz tak sie przykalismy to juz po prostu poczekamy do tej usmiechnietej buzki i sprobujemy tak (niektorzy mowia, ze unikanie stosunkow sprzyja ladunkowi ;) ))) NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......02.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........18/19.07..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28..........13.06 .........27............24.06..............09.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiacu starania nie beda jak ginekolog zalecila (od 10 dc co drugi dzien) bo mialam nerwowe dni i zero ochoty na te rzeczy, najpierw byly, a pozniej nie, przez ostatnie kilka dni nie bo mam fochy i nerwy a dzis 17 dzien mojego cyklu, w tamtym miesiacu testery od 18 dc pokazywaly buzke (2 dni) a w tym nic sie jeszcze nie pokazalo, uznalam, ze jak juz tak sie przykalismy to juz po prostu poczekamy do tej usmiechnietej buzki i sprobujemy tak (niektorzy mowia, ze unikanie stosunkow sprzyja ladunkowi ;) ))) NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......02.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........18/19.07..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28..........13.06 .........27............24.06..............09.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......02.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........18/19.07..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06..............06.08 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Poprawilam tabeleczke. A teraz z moich wiadomosci. Bylam wczoraj u gina. No i wiekszosc badan mam dobrych tylko progesteron chyba za wysoki, dostalam na to leki.To byl moj 11 dc no i endo nie bylo zbyt gube jeszcze, ale on powiedzial ze jeszcze nie jest zle, bo owulke powinnam miec dopiero za 2-3 dni wg niego. Jak bylam tydzien temu mialam jeden pecherzyk przodujacy, pobralam clo przez 5 dni i teraz mam 3 pecherzyki, z czego dwa przodujace, i oba tej samej wielkosci, wiec lek zadzialal bardzo dobrze. Wg niego bardzo bardzo bardzo dobrze. Mam przyjsc w srode znowu na usg i zobaczymy czy juz pekaja czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Anita widzę, że coś działasz - super. Żeby nie wyszła parka z tych dwóch pęcherzyków. Albo żeby wyszła - co wolisz. Malunia - z tymi plemnikami, to długość życia to w gruncie rzeczy taka średnia jest podana. Ja jak my się staraliśmy, to już obstawiałam wszystkie możliwości. Są podobno rekordziści, co potrafią sie z tydzień zakamuflować, ale gdzieś się doczytałam, że przeciętnie to 24-48 godzin. Tak, że to rzeczywiście też zależy od jakości, żywotności i takich tam. Mój mąż dwa miesiące przed tym jak się udało łykał Androvit, a później Macę. Tak sobię myślę, czy ta Maca nie pomogła może, bo przedtem miał słabe wyniki, a tu za 17-tym podejściem nagle się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dlugo mnie nie bylo bylam u M w niemczech ale juz jestem po staraniach owu dala znowu czadu z bolem ale nic przetrwalam.Agbr moj M tez lyka mace od miesiaca i mam cicha nadzieje ze cos drgnie do tego lyka salfazin i wit e i magnez no zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr jak dlugo twoj maz bral mace???podobno naprawde rewelacyjnie dziala u nas jest problem z ruchliwoscia w ruchu A i B mam nadzieje ze pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nic nie rozumiem, wyczytalam ze na jakos nasienia, na ruchliwosc nic nie pomaga, a wy piszecie, ze wasi mezowie lykaja to i owo, na co sa te rzeczy i co to jest/ maca? salfazin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.grupy.senior.pl/ZWIEKSZENIE-ENERGII-MACA-GOLD-dla-sportowcow-kulturystow-mezczyzn,t,34192,2.html http://www.domzdrowia.pl/30073,salfazin-100-tabletek.html Aaaa, to juz do tego dotarlam, ale to jest zalecone przez lekarza? Wasze badania wyszly slabo i dlatego mezowie to stosowali? Kto to zalecil? Przepraszam, jesli o tym wczesniej pisalyscie i przegapilam. ************************************************************************* ❤️BABYHOPES / PO TRZYDZIESTCE / USA / 2010 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442771 🌻TESTY OWULACYJNE - ktos stosuje? stosowal? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4454939 ...i ja 😘 http://www.thegratefulgoddess.com/images/Sto ne_Sodalite_m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Solidate:) my stosujemy na wlasna reke poczytalam opiniee i kupilam przynajmniej mam sposob zeby bral witaminy bo sie miga salfazin to typowe "meskie" witaminy a maca podobno daje efekt wlasnie w poprawie ruchliwosci nawet o180% wiec probujemy:) jestesmy po badaniu nasienia i ilosciowo jest suuuper 240 mln w 1 ml a norma mowi o 40 mln wiec jest super gorzej z ruchliwoscia a na to pomaga -maca -l-karnityna -wit e -i kawa:) daje speeda robaczkom ale chwile przed przytulaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie maca dla sportowcow to sa kapsulki ze sproszkowanym korzeniem maca czytaj maka nie mąka:) podobniez jest to troszke afrodyzjak zwieksza tez produkcje nasienia dziala wzmacniajaco na caly organizm a pani w aptece powiedziala ze jest podawany ludziom po chemioterapii dla regeneracji organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite - tak jak pisały dziwewczyny. Bez przekonania, bo też raczej się mówi, że nic nie pomoże, ale z drugiej strony się mówi, że jakość nasienia zależy od tego czy mężczyzna jest zdrowy, niezestresowany itd. Więc skoro się mówi różnie, to stwierdziliśmy, że nie zaszkodzi spróbować. Ale czy to pomogło? Nie wiem. Jeśli już to niewiele, bo mój tylko dwa miesiące brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze ze po prostu czegos brakuje w organizmie znam kobiete ktora ronila 4 razy ma coreczke ale byly problemy jedna ciaze poronila w 20 tygodniu po latach staran lekarze znalezli nie pamietam ale znalezli niedobory czegos w organizmie brala zastrzyki zaszla szybko ciaza bez zadnych problemow dziecko zdrowe urodzone w terminie taki cud wiec staram sie dac mezowi to czego przez tryb zycia ma za malo i mam nadzieje ze pomoze ziola potrzebuje od 2-4 tygodni zeby zaczac dzialac wiec z nadzieja czekam, maca jest specjelem indian ktorzy od wiekow radza sobie sami i daja rade:)pozdrawiam serdecznie staraczki ps.rura mi wczoraj pekla a jestem sama ach mam czasem dosc tej samotnosci bez przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja wlasnie wrocilam od gina. No i coz, pecherzyki urosly jeszcze bardziej. Prawdopodobnie w weekend beda pekac - mam nadzieje ze pekna. Troche lekow dostalam, ale nie chce przepisac mi clo - zbyt niebezpieczne dla mnie, bo bardzo na to zareagowalam, a tam nie ma kto tego kontrolowac. Dostalam inne leki na uregulowanie hormonow itd. W piatek ide jeszcze raz zobaczyc co z moimi pecherzykami. Czyli dzis juz mam13dc i jeszcze nie pekly a zazwyczaj my probowalismy do 14 dc bo ja mam krotkie cykle, no ale ten ma byc ponoc wydluzony troche, no i najwazniejsze co mnie martwilo, endometrium uroslo juz jest ponad 7,5 czyli zanim bedzie owulka, jeszcze urosnie, no ibede miala w tym miesiacu normaln okres - tak powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia to super ze urosly u mnie pekniecie pecherzyka przebiega dosc bolesnie mowia na to efekt siedzenia na gwozdziu bo az w odbycie czuc a boli piekielnie:(wlasnie w sobote mialam te przyjemnosc ale moze sie udalo nadzieja umiera ostatnia prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Na razie nic nie zrobilismy z meza badaniem, bo sie okazalo, ze trzeba to zrobic w porannych godzinach, od 7 do 1, acha i... nie ma pokoi i trzeba w ciagu godziny dowiesc, no poczekamy na dzien wolny od pracy, bo przeciez sie nie bedzie zwalnial z tego powodu Co do mnie to rano sie wkurzylam bo nie moglam sprawdzic owu, non stop pokazywalo mi blad, nie wiem czy moczu bylo za duzo, czy za malo, czy urzadzenie padlo, zrobilam dwa testy i wzielam trzeci do pracy bo nie mialam az tyle minut by czekac, w pracy tez wyszedl blad i zrobilam po przyjsciu do domu (4 tego dnia, co za marnotrastwo) i buzka sie niestety nie pokazala Puste kolko, tak wiec znowu wiem, ze nic nie wiem Miesiaczke mialam 2 lipca, w ostatnim cyklu owulacja byla ok. 18, to myslalam, ze to czas na to, moze nie mam owulacji Bezsens/ A ogolnie to mam zly humor, wszystko mnie drazni, i ta nie chcac sie odczepic ponad 10kg nadwaga tez, przypetalo sie cholerstwo a teraz sie nie chce odpetac, buuu Dziewczyny, dziekuje za info. Wczoraj po pobraniu pojemnika bylismy akurat w sklepie witaminowym i maz zaczal ogladac to co od was wyczytalam, ale na razie nie kazalam mu nic brac, powiedzialam, ze zrobimy badania, on jest bardzo wysportowany, regularnie cwiczy, bierze witaminy, supplementy, ostatnio robil badanai i wszystko wyszlo dobrze, no jeszcze przed nami te badania zyjatek... wiec powiedzialam, niech sie wstrzyma z tymi rzeczami, bo on do cwiczen ma juz pelna polke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde z tymi badaniami to kicha. Mój mąż to robił raz i o 16-tej. Ale to zależy od kliniki.Ale niech już się zbada dla świętego spokoju. Nie bardzo rozumiem jakie to urządzenie masz do badania owulacji? Mówiłaś o zestawach testów płytkowych i wyobraziłam sobie coś takiego jak testy ciążowe, a Ty mówisz o urządzeniu. No cóż. Trochę to dziwne, żebyś w 18-tym dniu nie miała owulacji, ale wiem, że kobiety tak mają późno, to w sumie wszystko jest możliwe. A tradycyjna metoda obserwacji śluzu i temperatury nie wchodzi w grę? Ja zawsze wiedziałam kiedy mam owulke po śluzie, nawet jak nie mierzyłam. Przynajmniej tak orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
czy to mozliwe? mam pytanie jest mozliwe abym byla w ciazy po owulacji pobolewaja mnie jajniki raz prawy raz lewy nie cilage ale to sie powtarza takie jaby ciaglniecie w dol nie czuje intensywnego bolu ale jednka daje mi znaki od 2 dni mam doslownie jakby sraczke sorki za stwierdzenie wczoraj mnie bolał brzuch za 2 dni mam dostac@ i tak zastanawiam bo nigdy takiego bólu nie mialam wiem wrozkami nie jestescie ale czy ktoras z was tak miala??? moze.. bo moga to tówniez byc przyczyny zbilzajacej sie @ noi piersi mnie strasznie bola od jakiegos mniej wiecej tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Sodalite u mnie też coś się pokręciło, wyobraźcie sobie że dziś mam 22 dc i nadal rozciągliwy śluz ? Anitia trzymam kciuki :-) Eterno za Ciebie również, niby bolesne, ale chociaż wiesz kiedy masz owu, nie to co ja... Agbr jak samopoczucie ? Pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - moje samopoczucie coraz lepsze. Może jednak będe "książkowa". Bo bałam się, że będę z tych, co to maja do 7-go miesiąca podłe samopoczucie. A tu 14- ty i super - oby nie zapeszyć. Czy to możliwe - trudno powiedzieć. Rozumiem, że pytanie jest, czy mogłas zajść po owulacji, bo tak trochę dziwnie sformułowane jest. Owulacje dokładnie wyznaczyć trudno. Chyba żeby USG dwa razy dziennie robił. A objawy cóż - ja takie miewałam przed miesiączką. Piersi bolały mnie zawsze przed, nawet bardziej niż teraz. Tak że Ty sama wiesz, czy to u ciebie typowe objawy, czy nie. Radziłabym nie nakręcać się, bo jak juz pisałam, ja zanim zaszłam, to miałam w tych nieudanych cyklach, wszystkie możliwe objawy - wszystkie fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takie znowu urzadzanie, ale odczytuje test - plytke, pokazuje sie usmiechnieta buzka albo puste kolko, nie trzeba sie zastanawiac na tym czy jest paseczek, czy cienszy, czy grubszy. cos mam pecha , bo dzisiaj znowu zle zrobilam, a najlepiej robic po 4 godzinnym niesikaniu, rano, eee bez sens http://www.amazon.com/Clearblue-Digital-Ovulation-Tests-20-Count/dp/B002VLYAOI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=hpc&qid=1279800322&sr=8-1 ide do pracy z tym wszystkim bo juz tu nie zdaze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dawno mnie nie było, ale przeczytałam wszystko od ostatniego wpisu. U mnie też nadal nic, jedna wielka niewiadoma:( Poprzedni cykl trwał 25 dni ( normalnie mam 29-31), bez problemu udało mi się wyczuć owu, a co za tym idzie staranka były intensywne. No i nic z nich nie wyszło:( A w tym cyklu nie czuję nic. Tempka mi skacze, nic mnie nie boli. No zobaczymy co z tego wyniknie. Tak się zastanawiam Dziewczyny, jeśli chodzi o cykle bezowulacyjne, to czy one też kończą się @??? Macie może jakieś info na ten temat? Może coś któraś z Was czytała.... Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aluka wlasnie ostatnio czytalam ze bezowulacyjne cykle nie koncza sie@ wtedy kiedy cykl sie przedluza i wlasciwie zlewa w jeden bardzo dlugi to jest to cykl bez owu to byla strona o ginekologi wiec wierze ze pisali prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Eterno!!! Bo już się zaczęłam zastanawiać, czy oby to nie jest mój problem. Ale u mnie każdy cykl kończy się @ i w dodatku mieści się w granicach 25-34 dni, więc chyba nie powinnam się obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko niby jasne ale przeciez endometrium musi sie kiedys zluszczyc podejrzewam ze przy bezowu.nie ma normalnej@ tylko plamienie troche tak jak po pigulkach bo przy nich tez nie wystepuje owu tak wiec pewnosci nie ma musialabys zapytac gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba masz rację, że czas najwyższy odwiedzić gina, no bo niby wszystko jest ok, a jakoś do tej pory nam się nie udało. Oboje z M coraz bardziej jesteśmy skłonni ku temu. Przyznam się szczerze, ze chyba sama jakoś tak odwlekam konsultacje u lekarza, bo tyle się już naczytałam różnych rzeczy, że boje się usłyszć, że coś jest nie tak. I chyba zmienie lekarza, bo ta kobieta u której byłam w lutym nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości, ale jakoś nie wzbudziła tym mojego zaufania. Miałam wrażenie jakby po prostu potraktowała mnie jak jedną z wielu pacjentek i zbyła po drugiej wizycie stwierdzeniem, że jest ok i trzeba się tylko starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach moj powiedzial ze nie moze nam pomoc bo staramy sie pol roku ponad bez efektu ze to juz klinika nieplodnosci i takie tak zawiodlam sie na nim strasznie teraz szukam innego najlepiej takiego ktory leczy nieplodnosc i chyba znalazlam nawet nie jest taki drogi bo chyba 100 zl za wizyte.badanie nasienia chcemy powtorzyc po 3 miesiacach brania wit i maca zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my chcieliśmy, zeby wszystko wyszło tak naturalnie, ale chyba tak się nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×