Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

aluka a długo się staracie? Z tą @ po bezowulacyjnych cyklach to chyba różnie jest. Tak jak pisałyście przy pigułkach też jest. A u mnie, to nawet było tak, że jak próbowałam sobie zatrzymać dwa razy okres w okresie wakacyjnym biorąc drugie opakowanie bez robienia przerwy to i tak miałam krwawienie. Tak, że to pewnie też od organizmu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe to o tych bezowulacyjnych cyklach. Ja dzien 21 i nadal nie pokazuje owulacji :( Nie wiem, czy to przez ta dziewczyne w pracy co dziala na nasze Micronesia - znowu jej sie spoznia 3 tygodnie, ma bardzo nieregularne, kalkulatory tez roznie pokazuja, te na internecie, jeden mi pokazal, ze moge miec owulacje ... nawet 24 dnia, wiec sprawdzam testami :( Bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) coś się ruszyło tu na forum.... długo Was dziewczyny nie było.... Wczoraj powinnam dostać okres, ale nie dostałam - czuję się jakbym miała dostać - trochę pobolewa mnie brzuch. zrobiłam dzisiaj test i negatywny. hmmm..... może nie dostanę byłoby super.... spełnienie marzenia.... ale to był pierwszy cykl starań i nie sądzę by los był dla nas taki łaskawy. Mam takie pytanie, dotychczas miałam cykle regularne - zawsze co 28 dni. Jeżeli np. teraz obecny będzie trwał 30 dni to jaką mam długość cyklu przyjąć przy wyliczaniu kolejnej owulacji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien 22 dc a mi dalej nie wyswietla: http://www.amazon.com/Clearblue-Digital-Ovula tion-Tests-20-Count/dp/B002VLYAOI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=hpc&q id=1279800322&sr=8-1 bezsens, wogole zawiesilam starania w tym miesiacu bo chcielismy sprobowac podejsc do owulacji po kilkudniowej abstynencji, maz czekal czekal i sie nie doczekal, a na mnie to puste kolko wyswietlane zadzialalo tak, ze... spadlo mi libido i mi sie wogole jakiegokolwiek przytulania odechcialo. Zaczelam nawet myslec, ze moze rzeczywiscie lepiej w co drugi dzien od 10dc conajmniej przez 10 dni jak powiedziala lekarka i jak sie ma cos wydarzyc to sie wydarzy, bez zadnego sprawdzania, naprawde mnie to jakos przygnebilo, ze mi nic nie wykazuje i zaczynam pamietac ze mialam juz chyba tak, ale zwalilam to na mala ilosc testerow, ech, moze ja mam co drugi cykl bezjajowy :( Bo co Miesiaczka byla 2, skapa ale byla, hormony mialam badane - maja byc w porzadku (wystapilam o wydruk, zeby mi przyslali do domu - wczoraj zadzwonilam) a tu nie ma owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popisze wieczorem bo mialam zajety weekend. Pozdrawiam, zagladam, ale glownie czytam, a teraz lece do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Dawno mnie było. W piątek wróciliśmy z wczasów w Kołobrzegu.Droga długa 13 godz. ale mój niuniu spisał się medalowo, siedział sobie grzecznie albo spał :-) Dziś powinnam dostać okres, a że pojawił się u mnie problem zdrowotny i czeka mnie branie różnych leków, więc zrobiłam test - niestety negatywny (a może i lepiej, bo inaczej nie mogłabym się leczyć), ale i tak póki nie przyjdzie @ wstrzymam się z braniem tych leków - tak na wszelki wypadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny nie wiem co sie zadzialo ale mam dosc intensywne klucie i ciagniecie w podbrzuszu i jajnikach myslicie ze to moze byc zagniezdzanie?Dodam ze boli od dwoch trzech dni a jestem tydzien po owu nigdy sie nie nakrecalam a teraz juz nie wiem nic:(poradzcie coc bomdol mnie lapie:(:(:( ps.jesli na topiku sa jakies anny to pozdrawiam moje imieninowe imienniczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dzisiaj 32dc (standardowo 28 dni), zrobiłam test i druga kreska bardzo blada - jasna, pojechałam na badanie krwi betahcg - 47 mlU/ml... i pojechałam do lekarza, jakoś udało mi się dostać... macica wygląda jak w ciąży, ale zarodka nie widać. Chyba trochę za wcześnie ? jak myślicie...? lekarz powiedział, że zarodek mógłby już być w macicy, ale może być trochę za wcześnie... za tydzień mam zrobić betę i mam znowu usg. Boję się pozamacicznej - mam tylko jeden funkcjonujący jajnik..... :( :( :( Jakby wszystko było dobrze - byłby to cud... pierwszy cykl starań....mam 28 lat... Lekarz przepisał mi duphaston. Pozdrawiam, Wszystkiego najlepszego ! (ja też Anna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek wszystkiego naj - Anna z tej strony. :) Sodalite - ja nie wiem ale mi lekarz powiedzial ze jak mialam skapa miesiaczke to prawdopodobnie przez za wysoka prolaktyne, no i wtedy mialam prawdopodobnie owulacje, ze pecherzyki byly ale mogly nie pekac. Mamika - fajnie ze udalo ci sie wypoczac. Ja tez wlasnie wrocilam do domu z Polski, dotarcie do domu zajelo nam 25 godzin wiec wiem co czuesz :) a tak wrazie czego moze jednak sie wstrzymaj z braniem lekow. Eterno - wszystko jest mozliwe. Ja jak zaszlam w ciaze pierwszym razem to ciagle mialam bole brzucha i jajnikow az do zrobienia testu wiec badz dobrej mysli ale sie nie nakrecaj. Nowicjuszka - gratulacje. Jesli chodzi o wizyte u lekarza, to za wczenie, w tak wczesnej ciazy nie widac nic na usg, wiec niczym sie nie martw tylko poczekaj jeszcze z tydzien a wszystko zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Anitia, pocieszyłaś mnie ... troszeczkę. Dziwne jest takie zawieszenie, nie wiadomo czy już można się "delikatnie" cieszyć czy nie... a trudno o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowicjuszka w temacie gratuluje:)bedzie dobrze zwykle tak wczesnie nie widac zarodka naprawde w mojej drugiej ciazy tez tak bylo ciesz sie powolutku i bez uniesien:D wszystkiego naj od Ani(to ja):D:D:D🌻🌻🌻dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Na początku spóźnione, ale szczere życzenia dla wszystkich Ann :-) Szybkiego zafasolkowania Wam życzę :-) Nowicjuszka gratulacje :-) i pisz szybko jak to zrobiliście hihi :-) Mamika to super, że tak dobrze zniósł podróż Ps.Myślałam,że masz dziewczynkę :-) Eterno trzymam kciukasy jeszcze bardziej niż zawsze :-) U mnie 27dc i nic...Cisza spokój i nic się nie dzieje...I na pewno w tym miesiącu się nie uda, bo przytulanki były nie w te dni, tak jakoś wyszło... Pozdrawiam Was i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowicjuszka - gratulacje, na pewno jesteś w ciąży. A reszta - cóż trzeba cierpliwoe czekać. Za tydzień, góra półtora już będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yjeżdża udało się uskutecznić starania 15,16 i 18 dzien cyklu. Trochę byliśmy bez wiary...... przygotowani na miesiące prób. z resztWitam, Beti2905 ->Moja krótka historia.... Kilka lat brałam tabletki anty, później (2008 rok) bez potrzeby wycieli mi część jajnika (zdrową część jak pokazał wynik hist.-pat.), ale to długa historia, a dowiedziałam się o faktach całkiem niedawno.Podjęliśmy z mężem decyzję, że w zasadzie nie powinniśmy czekać, ponieważ chcemy mieć dzieci a moja sytuacja jest dosyć nietypowa (w konsekwencji jeden jajnik jajeczkuje - dlatego tak boję się ew. poza m.). Zrobiłam jakieś podstawowe badania - przedciążowe i poszłam z lekarzem obgadać sprawę, byłam w 12 dniu cyklu (był pęcherzyk spory), powiedział że 14-17 dzień cyklu będzie pękał i tak jak pisałam wcześniej - mąż często wą tak się naczytałam.... gin. powiedział, że daje nam czas do grudnia, jeżeli sie nie uda to badania. wczoraj był zaskoczony widząc mnie po 20 dniach od ostatniej wizyty... Obiecałam sobie, że do poniedziałku nie robię żadnych testów.... pobolewa mnie podbrzusze i jestem taka ciężka, dziwnie się niczym nie stresuje.... no i wyglądam niby inaczej na twarzy - oczy mi się świecą, tak łagodniej.... ludzie pytają - Ci w najbliższym otoczeniu a ja milczę - chociaż do poniedziałku. Oprócz męża wiedzą moi rodzice i przyjaciółka.... duphaston chyba trochę zatrzymuje wodę w organizmie.... Pozdrawiam i trzymajcie kciuki, jakoś muszę przetrwać do poniedziałku. Myślę sobie, że chyba rzeczywiście szybko wiem i rzadko kobiety wiedzą w 32 dc dzisiaj 33. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zmienilo moją wypowiedź.... Beti2905 ->Moja krótka historia.... Kilka lat brałam tabletki anty, później (2008 rok) bez potrzeby wycieli mi część jajnika (zdrową część jak pokazał wynik hist.-pat.), ale to długa historia, a dowiedziałam się o faktach całkiem niedawno.Podjęliśmy z mężem decyzję, że w zasadzie nie powinniśmy czekać, ponieważ chcemy mieć dzieci a moja sytuacja jest dosyć nietypowa (w konsekwencji jeden jajnik jajeczkuje - dlatego tak boję się ew. poza m.). Zrobiłam jakieś podstawowe badania - przedciążowe i poszłam z lekarzem obgadać sprawę, byłam w 12 dniu cyklu (był pęcherzyk spory), powiedział że 14-17 dzień cyklu będzie pękał i tak jak pisałam wcześniej - mąż często wąyjeżdża udało się uskutecznić starania 15,16 i 18 dzien cyklu. Trochę byliśmy bez wiary...... przygotowani na miesiące prób. z resztWitam,tak się naczytałam.... gin. powiedział, że daje nam czas do grudnia, jeżeli sie nie uda to badania. wczoraj był zaskoczony widząc mnie po 20 dniach od ostatniej wizyty... Obiecałam sobie, że do poniedziałku nie robię żadnych testów.... pobolewa mnie podbrzusze i jestem taka ciężka, dziwnie się niczym nie stresuje.... no i wyglądam niby inaczej na twarzy - oczy mi się świecą, tak łagodniej.... ludzie pytają - Ci w najbliższym otoczeniu a ja milczę - chociaż do poniedziałku. Oprócz męża wiedzą moi rodzice i przyjaciółka.... duphaston chyba trochę zatrzymuje wodę w organizmie.... Pozdrawiam i trzymajcie kciuki, jakoś muszę przetrwać do poniedziałku. Myślę sobie, że chyba rzeczywiście szybko wiem i rzadko kobiety wiedzą w 32 dc dzisiaj 33. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od tego, ze tez mam jakas chandre/depresje. Hormonalna. Wlasnie dostalam okres, wczesnie, ostatni byl... 2 lipca, a przedostatni 1 czerwca. Zrobilo mi sie nijako. Nie dlatego, ze nie jestem w ciazy, bo nawet sie nie staralam. Pisalam Wam, ze spadlo mi libido, bo maz mial "zbierac" i czekac a ja badalam owulacje, ktora wedlug moich cudownych testerow sie nie pojawila :( Zrobilo mi sie nijako, bo dotarlo do mnie, ze te ostatnie dziwne miesiaczki, przykrotkie, przyszybkie, to pewnie efekt tych... BEZOWULACYJNYCH CYKLOW WYSTEPUJACYCH PO 35 ROKU ZYCIA. I jak tu cos obliczyc??? Kolezanka mi wspomniala, ten sam rocznik, ze tez ma, ze ma i wtedy ta miesiaczka przychodzi wczesniej, jest skapa, krotka i ogolnie wodowata, bo organizm sie nie czysci po jaju, ze to nawet wlasciwie nie wyglada jak miesieczna krew. Dzisiaj mam dzien wolny, nic mi sie nie chce, obudzil mnie bol brzucha ale do mnie nie dotarlo co to, bo sie nie spodziewalam, jak co rano mialam zmierzyc czy jest owulacja, choc po 20 dniu uznalam, ze nie bede miala, ale sie zaparlam, ze dla swietego spokoju bede sprawdzac (ktos pisal, ze mial 30 dnia cyklu) do konca, no i Matka Natura oszczedzila mi zmarnowania wszystkich testerow (i tak zmarnowalam ok. 8 przez te dwa dni co to zle je osikiwalam). Poplakalam sie hormonalnie. Nawet nie wiem o co, wszystko mnie drazni. Mam chyba dosyc jakiegos ustalania, planowania, sprawdzania, nie chce by moje zycie sie zaczelo bardziej na ten temat krecic, bo... zyc nie bede tylko stane sie robotem reprodukcyjnym. Uzywanie testow owulacyjnych korci i wchodzi w nawyk, dlatego nie mam zamiaru zaczynac z badaniem temperatury... Chyba najlepiej nie myslec, nie starac sie, ale z drugiej strony ja mam najwieksza ochote na kochanie zaraz przed sama miesiaczka, to w jaki sposob mam niby zajsc w ciaze??? A w okolicach owulacji zauwazylam, ze jestem wrecz wsciekla i typu: nie zblizaj sie do mnie bo pogryze a jednak jak pokazywala sie buzka na tescie to bylam w stanie zmienic troche swoje nastawienie. Ech, nie wiem o co mi chodzi, chyba mam taki dolowaty dzien, Piszcie, a ja sobie teraz - jak z siebie to wszystko wyrzucilam, poczytam co ostatnio pisalyscie, bo przez kilka ostatnich dni nie wchodzilam za bardzo na net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........18/19.07..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻! zaczelam wczoraj diete i dzisiaj musialam odpuscic bo balam sie ze nie dojde do domu:(masakra poza tym podbrzusze boli nadal a czasem jak za szybko wstane czy cos to po prostu cos mi sie tam skreca za diabla nie wiem co to no i bardzo duzo mam uplawow i ten bol glowy...to wszystko razem nie daje mi normalnie funkcjonowac brrr mialyscie tak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite nie wiem jak cię pocieszyć...trzymaj się i staraj przetrwać najbliższe dni, a na pewno będzie lepiej. Faktycznie szybko ta @ przyszła, ostatnią miałyśmy razem, a u mnie na razie nic. A powiedz piszesz o testerach owu, a jak ze śluzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solidate dieta proteinowa dr dukana mieso jaja ryby nabial i nic wiecej naprawde myslalam ze nie dojde do domu chyba ze to nie dieta ale poki nie wiem odpuszczam bo waze jak zwykle ale chcialam troszke zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........17-1807..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia uaktualniam owu:) byla dzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........17-18.07..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* *************************** UDAłO SIE! ********************************************************* ************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Zaraz maz wroci z pracy, zrobie obiad, moze sie jakos rozruszam, chyba mam spadek energii, taka jakas nijaka jestem. Co do diety proteinowej to nie stosowalam ale wyobrazam sobie, ja sama bym sie nie skusila, polecam 🌻Dr. Agastson Dieta South Beach😘, bardzo dobre efekty, samopoczucie, tez uwaza sie na weglowodany, szczegolnie te zle, ale nie brakuje warzyw, nie brakuje owocow, ksiazke warto przeczytac, albo poszperac na internecie co o tym pisze. Beti29025 - mozliwe ze moj "humorek" to hormony, jutro pewnie poczuje sie lepiej. Tak, pisalam o testerach owulacyjnych. Bez sensu z ta miesiaczka, jak tu mozna planowac, jak raz ona jest 4 dni, raz 2, raz co 32 dni, a teraz 25, chyba w zimie tez jedna mialam taka krotka, bezsens kompletny. Mialam badane hormony, wszystko swietnie, jesli swietnie, to czemu ten okres taki glupkowaty??? Eterno, poczytaj o tej diecie, co pisalam. Widze, ze poprawiamy tabele, ech NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ETERNO30............3.07..........30 ........17-18.07..............3.08 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... ....jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ........ ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06........jak nie dostane MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ....... ETERNO30............3.07..........30 ........17-18.07..............3.08 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Solidate dzieki poczytam a z dieta to nie dla mnie ale moj M stwierdzil ze jesli chce mam sprobowac a potem on zacznie chodzi o menu i dla duzego faceta taka ilosc bialka jest super a ja dziewczyny boje sie rozczarowac ale od wczoraj u mnie okropne samopoczucie mdlosci zgaga zawroty glowy nie nakrecam sie ale nie daja mi te objawy zapomniec no i ten bol podbrzusza caly czas go czuje:( moze sie udalo po tym preparacie Maca myslimy ze ze mna jest ok dwie zdrowe ciaze daja takie wskazanie a M mial slaba ruchliwosc a dobra ilosc bo 240 mln na 1 ml wiec super [norma 40 mln/1 ml] takie mam jakby dziwne przeczucie ze az boje sie co bedzie jak@ przyjdzie ech trudne to wszystko...odbija mi sie sliny mam za duzo naprawde juz zglupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Dołączam do Was, bo też już od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidzia, a tu nic. Aktualnie uzywam testów owulacyjnych i czekam aż wskażą mi "happy hours". Już się niecierpliwię, bo 17dc a cykl mam 31dniowy a na testach na razie tylko jedna krecha. Trzymam kciuki za nas wszystkie. Swoją drogą to przyznam się, że zaskoczyły mnie niemile statystyki dotyczące szybkości zachodzenia w ciążę. Ale może jak tak na dziecko czekamy, to będziemy bardziej cenić jeśli się uda spłodzić w końcu tę fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×