Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Kochane okersu dalej brak, testy dalej pozytywne, to znaczy ostatni wczoraj bo dzis nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś o 19 mam wizytę, dopiero zaczęłam 6 tydzień, zobaczymy co będzie widać. Oblałam w sobotę czwarty egzamin na prawko!!! a już wracałam do ośrodka,ehhh,potrzebne mi te nerwy teraz... Anitia ja w sumie zrobiłam 5 :-) Będzie dobrze,zobaczysz. Ale nam clo pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się super wiadomości posypały przed świętami! Anitia, Tobie tez gratuluję! Naprawdę super i uważajcie na siebie z Beti!!!!!!!! A u mnie dziś 15 dc, no i "staramy się", ale chyba juz po raz ostatni tak naturalnie, a potem to już też chyba skorzystamy z jakichś "wspomagaczy". Niestety nie udało mi się zapisać do lekarza, którego sobie znalazłam. Mam kontaktować się po świętach w sprawie wizyty. pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, nie moglam Was znalesc, pokrecilam tytul, wyskakiwalo mi wszystko tylko nie to. A chcialam do tabeli sie dopisac i.... Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia!!! Spelnienia Marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST;):):d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 ANA32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? BETI2905...........13.11...........33-35................. ................... ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ SODALITE 35.......14.12.........25-32................................ .jak cos sie zmieni ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...:classic_cool:😴 ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak:classic_cool: MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny? Ja nie wiem, czy to możliwe, ale chyba miałam owulację w 9 dc!!!!!! Dziwne to, ale 10dc miałam skok tempki i już drugi dzień jest wyższa. Hmmm może to pełnia tak mi cykl rozregulowała :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita - gratuluje. Beti - jak tam po wizycie. A tak w ogóle to witajcie po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Agbr na wizycie wszystko ok,stwierdzona wczesna ciąża, zabrakło z 2,3 dni żeby biło serduszko,kazała porobić badania i za dwa tygodnie znowu do niej. Czuję się ok, bez wymiotów :-) i innych przykrych dolegliwości. A po świętach super, w wigilię powiedzieliśmy rodzicom jednym i drugim :-) bardzo się cieszyli :-) A co u Ciebie ? Jak się czujesz ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że się dobrze czujesz. I jak rodzice - cieszą się pewnie bardzo. Ja czuje się jakoś tam Pewnie jak na 36 tc to nieźle, ale święta, choć miłe i sporo mogłam zjeść, to mnie zmęczyły. We czwartek stałam cały dzień przy kuchni, niby starałam się robić przerwy, ale pod wieczór byłam skonana. No i po raz pierwszy tak bardzo mi spuchły nogi, że chodzić nie mogłam. I tak juz przez całe święta się męczyłam, bo w 1 dzień byliśmy na chrzcinach w bardzo gorącym mieszkaniu i wróciłam kwadratowa od tego ulania na całym ciele. Wczoraj zrobiliśmy sobie wolne i odpoczywaliśmy i juz dziś jest lepiej. Ale jak sobie pomyślę, że już mi tylko 4 tygodnie zostały, to nie mogę uwierzyć. Dzisiaj się biorę za pranie małego ciuszków i innych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny jak miło się was czyta :) Sama radość. Ciekawa jestem, kiedy mnie spotka to szczęście błogosławionego stanu. Trzymam za was i pomyślność waszą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TA TA TABELA LA LA
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 ANA32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? BETI2905...........13.11...........33-35................. ................... ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ SODALITE 35.......14.12.........25-32................................ .jak cos sie zmieni ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *************************** *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 ANA32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ SODALITE 35.......14.12.........25-32................................ .jak cos sie zmieni ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja Beti2905..............................20 sierpień ********************************************************* *************************** *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Beti będziesz w lato w ciąży chodzić. No cóż może nie będziesz puchła tak jak ja, bo ja to się cieszę, że właśnie teraz na zimę mam końcówkę, bo i tak mam nogi kołkowate, a latem to nie wiem jak bym wyglądała. Ale co tam, ważne, że młody zdrowy. Jak się czujesz w ogóle. Wy "starsze" ciążówki - a Wy jak - już poprzechodziły pierwsze objawy. Ja już spakowana jestem do szpitala. Ciuszki małego poprane, poprasowane. Nawet u kosmetyczki byłam - manicure, pedicure, henna - co mi tam, potem może długo nie być okazji. Jeszcze jutro fryzjer, tak tłumaczę Wojtusiowi, że do jutra musi wytrzymać, a potem już może się wybierać. Duży już jest - wpiątek z USG wyszło 3300. tak, że w sumie lepiej żeby się nie przenosił, bo klocuszek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się bardzo dobrze, bez wymiotów i mdłości :-) Bolą mnie tylko piersi, brzuszek czasami zaboli, trochę męczę się szybciej, a poza tym ok. No u Ciebie to już końcóweczka, jejciu :-) jak szybko zleciało... Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie...a mąż będzie przy porodzie ? No właśnie te nasze starsze ciężarne wcale się nie odzywają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. agbr Ty to już na dniach możesz rodzić fajnie. Ja to się doczekać nie mogę jak skończę 36 tydz i niech się dzidzia rodzi :-) a tu dopiero 29 tydz mi leci. Jakoś strasznie mi się dłuży czas w tej ciąży. Nadal nie znam płci bo dzidzia siedzi pośladkowo i zasłania się :-) za tydz mam wizytę i chyba usg także może w końcu się ujawni :-) beti2905 super że wszystko ok ja początek ciąży nie wspominam za dobrze, zresztą teraz też ciągle mnie coś boli i już nie mogę doczekać się marca. pozdrowionka dla Was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie trzymajcie kciuki, żebym dała radę. Mąż ma być - ,mamy rodzić na Inflanckiej mamy umówiona położną. A czy wytrzyma do końca to się okaże. Troszkę już mam pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak w zegarku, no prawie, tym razem 3 dni wczesniej niz sie spodziewalam. Akluratnie na chrzcinach u znajomych, atmosfera na luzie, sami swoi, zarciki, ze my powinnismy byc nastepni, wychodze to lazienki a tam ta "przemila niespodzianka" jak co miesiac :( Koncowka roku to nic tylko non stop informacje o narodzinach nowych dzieci, dzieci, ktore rodzily sie wtedy kiedy myslalam, ze urodzi sie moje, bo kiedy zaczelam starania tamtego stycznia bylam przekonana, ze wystarczy sie... starac, wiedziec kiedys, a dzieci rodza sie glownei tym: "... nawet nie probowalismy, tak latwo przyszlo..." NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 ANA32..............17.09..........26-28.................. ......... jesień 2011??? LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne ALUKA - 28........ 06.12........................................... ........... EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ SODALITE 35.......09.01........25-32................................ .jak cos sie zmieni ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak MAMIKA30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja Beti2905..............................20 sierpień ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Co słychać ? Ja mam tydzień urlopu i staram się odpoczywać. Fizycznie w miarę dobrze się czuję, ale psychicznie gorzej :-( nic mnie nie cieszy, cały czas mi smutno... Agbr a Ty jak tam ? Jeszcze w domku ?Pisz szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Co słychać ? Ja mam tydzień urlopu i staram się odpoczywać. Fizycznie w miarę dobrze się czuję, ale psychicznie gorzej :-( nic mnie nie cieszy, cały czas mi smutno... Agbr a Ty jak tam ? Jeszcze w domku ?Pisz szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Co słychać ? Ja mam tydzień urlopu i staram się odpoczywać. Fizycznie w miarę dobrze się czuję, ale psychicznie gorzej :-( nic mnie nie cieszy, cały czas mi smutno... Agbr a Ty jak tam ? Jeszcze w domku ?Pisz szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze w domku, ale juz niemal na spakopwanej torbie siedzę. Dzisiaj byłam na ktg, ale coś się tam pani doktor nie podobało i mam jutro przyjść jeszcze raz. Małemu tętno spada przy ruchach, więc jak jutro będzie tak samo, to mnie wyśle do szpitala na indukowanie porodu. Tylko ciekawe czy w szpitalu to potwierdzą, bo wiadomo, że co lekarz to opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, co słychać ?Pusto tu strasznie. Ja jutro idę na usg, zobaczymy co i jak. Agbr czekam na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no i byłam na usg... Okazało się,że nasz maluszek nie rozwijał się od 8 tygodnia, teoretycznie już był 11 tydzień... Wczoraj byłam w szpitalu na zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Beti jak mi przykro, to niesprawiedliwe. Trzymaj się Kochana. A ja jestem "przeterminowana, biegam co parę dni na KTG, jak się do weekandu nie wykluje, to będą w poniedziałek wywoływać uparciuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
Witam! Beti2905 przykro mi! Trzymaj się Kochana! U mnie czas na badania i dopiero latem możemy znów próbować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, staram się jakoś trzymać...ale nie jest to łatwe... Ana32 witaj. Napisz coś więcej co tam u Ciebie, dawno się nie odzywałaś. Agbr czy uparciuszek już przyszedł na świat ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×