Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.09........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32..............................ok.1 2.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32..............................ok.1 2.09 SODALITE 35.......23.08.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28..........09.09........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35.................................... ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatski dziewczęta! Zaczęłam 7 tc, samopoczucie średnie, od połowy 6 tygodnia zaczęły mi się nudności, nie jakieś okropne, ale mam straszne uczucie dyskomfortu. W moim przypadku nie ma reguły, że są poranne, czasem mnie męczą cały dzień, a czasem zaczyna mnie mdlić po śniadaniu. Apetytu w zasadzie nie mam. Jem bo tak trzeba, a najbardziej smakują mi kwaśne i gorzkie.Najbardziej herbata cytrynowa i zwykła gorzka. Od 6 tygodnia biorę luteinę, nie wiem czy to normalne ale śluz mam naprawdę różny:raz się leje ze mnie mleczny rzadki- to po tabletkach. Ostatnio nawet zauwazyłam na wkładce taki żółtawy, no a dziś rano jakby taki jakby barwy lekko cielistej. Przepraszam za dostadne okreslenia. Tym ostatnim kolorem się zmartwiłam. W poniedziałek idę po receptę to się dopytam jak z tym sluzem. Ogólnie nastrój mam beznadziejny, chyba po luteinie, martwię się,czy "ktoś" jest w tym pęcherzyku, czy jest wszystko dobrze. Codziennie obserwuje swoje ciało i jak piersi są mniej obrzmiałe albo mnie nie zemdli to już się boję. A przecież każda ciąża jest inna i każdy dzień w ciąży może być inny. Mam nadzieję, że jest wszystko dobrze, bo się wykończę z zamartwiania. pozdrawiam serdecznie;) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 nie stresuj się kochana, na pewno będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki bardzo mocno :-) U mnie 2dc i znowu już koniec okresu :-( strasznie krótko ostatnio to u mnie trwa... 16 września idę na usg, zobaczymy co wyjdzie... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 - a kiedy idziesz na kolejne USG? Chociaż ja jestem przekonana, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przez ta opozniona owulacje chyba mi sie @ tez przesunal, test robilam wczoraj jak to przystalo na niecierpliwa i jak zwykle nic, ale podobno niektorym dziewczynom testy wychodzily pozytywne dopiero po tygodniu spodziewanej @ wiec jeszcze kropelka nadziei jest :) tak sobie mysle, ze fajnie byloby zobaczyc taka tabelke ktora wszystkie z nas mialaby w tej drugiej szczesliwej czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja w tym cyklu odpuściłam trochę...W poprzednim miałam USG robione trzy razy w trakcie cyklu, żeby sprawdzić, czy jest owu, wiec nawet wiedziałam mniej więcej kiedy to nastąpi, a mimo to nic nie wyszło ze starań. Teraz tylko czekamy na wyniki badan M. Będą w tym tygodniu, więc się okaże co dalej z tym wszystkim zrobimy. nie mierzę tempki, nie łykam wiesiołka, nie obserwuję śluzu i nie zastanawiam się który to dzień cyklu. Po prostu koniec. Myślę, że lepiej tego wszystkiego tak nie kontrolować, bo totalnie można się zdołować, zwłaszcza jak ktoś się stara od dłuższego czasu i nic nie wychodzi. Leonielka masz rację, fajnie byłoby zobaczyć wszystkie staraczki na dole tabelki. Wierzę, że kiedyś tak będzie:) Pozdrawiam Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, a ja dostalam wczoraj czy przedwczoraj list z tej kliniki gdzie bylismy i tam pisze ogolnie podsumowanie calej rozmowy, dokladne opisanie jakie badania i kiedy, i pisze ze nastepnym krokiem, jesli wszystkie badania beda ok, bedzie badanie droznosci jajowodow. Slyszalam ze to jest bolesne, ech zacynam sie bac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż wyluzowanie, nawet jeśli nie pomoże zajść w ciążę, to na pewno poprawi Ci samopoczucie, a to duży plus. Anita - fajna klinika, że tak ładnie podchodzą. Badanie drożności jest nieprzyjemne, ale nie każdego boli. I trwa parę minut, najgorsze to zakładanie tej aparatury, ale ja miałam robione w szpitalu i nie mieli takich jednorazowych nowych cewników , czy jak tam to się nazywa. A jak będzie robione w klinice, to pewnie Ci to lepiej zrobią. Spoko dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajna ta klinika, bo jeśli ktoś jest na początku tej drogi, to trochę ciężko jest się połapać w tym wszystkim jakie badania trzeba zrobić. Fajnie też jeśli lekarz podchodzi do tego konkretnie i umie naprowadzić, skierować na odpowiednie badania, no i oczywiście jeśli potrafi zdiagnozować problem. W innym przypadku to niestety strata czasu, który biegnie nieubłagalnie:( pozdrawiam i miłego dnia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem znowu wlasciwie nie wiem co napisac chyba jedno nie jest lepiej choc bylo bylam w niemczech kilka dni i bylo ok wrocilam i wszystko wrocilo razem ze mna a tak chcialabym zaczec zyc z lepszym nastawieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchana eterno, uwierz mi wroci ci sens zycia, czas leczy rany, sama juz przez to przeszlam wiec wiem co mowie, naprawde. Ciagle bedziesz o tym myslala, ale w przyszlosci bedziesz spokojniej podchodzila do tego tematu i pamietaj ze jestesmy z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski. Długo nie pisałam, bo mnie nie było. Miałam trochę stracha z tymi niby plamieniami-okazało się,że to najprawdopodobniej po lekach. Dostałam inne doustne. Czuję się w miarę. 2 dni nie miałam mdłości,ale dziś powróciły ze zdwojoną siłą. Dziś walczę ze sobą, czy nie puścić pawia tak mi jest niedobrze...Masakra. Zaczęłam rosnąć, brzuch mi się powiększył i cisną mnie spodnie. O piersiach nie wspomnę...hehe. Zobaczymy co bedzie dalej... A co u Was?Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Byłam wczoraj na USG i wyszło,że mam oba jajniki z drobnymi pęcherzykami i prawdopodobnie problemy z hormonami i owulacją. Dostałam skierowanie na hormony. Troszkę mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Spójrz na to z tej strony, że masz jakąś diagnozę. Akurat to wszystko co wymieniłas daje się leczyć. Głowa do góry. 2010/2011 - wiem co czujesz. Trzeba wytrzymać. To minie na pewno, tylko jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr wiem,ale to wszystko mnie jakoś tak przybiło, że płakałam z godzinę i nie mogłam przestać... M ma też iść na badanie nasienia...szukam właśnie gdzie można w Wawie I jeszcze znowu pobranie krwi :-) a ostatnio prawie zemdlałam... Mam się napić wody niegazowanej przed - dobrze pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak dobrze pamiętasz. Jeżeli chodzi o badanie nasienia, to polecam kliniki niepłodności. Moj mąż bez żadnego skierowania robił np. w Novum. Kosz 100 zł, umawiasz się na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano punkt 8:00 (bo wtedy otweriali apteke) postaowilam zrobic tescik, bo juz 5 dni po terminie @. Krecha jedna. Trzy godziny później niechciana @ przyszla, wiec aktualizuje tabelke ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST ********************************************************* **************************** ETERNO30........................... SODALITE 35.......23.08.........25-32................................ .jak cos sie zmieni anitia...............03.09............28................. ................01.10 ALUKA - 28..........09.09........................................... ........... Beti2905...........10.09...........33-35................. ................... LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia - chłopak Mamika30.............................31 marzec 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gdzie się podziewacie ? :-) Agbr ja już po pobraniu krwi,napiłam się wody i poszło świetnie, krótko, krew leciała i bez omdleń :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agb
Ha jednak ta pielęgniarka wiedziała co mówi. Jak samopoczucie dziewczyny? Ja byłam na weselu w sobotę - wytańczyłam się o dziwo, bardzo dobrze się czułam. Bez szaleństw typu rock end roll, ale super było. O 3 nad ranem wyszliśmy. A gdzie się dziewczyny podziewają - Sodalite zniknęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Melduję się,że jestem. Często tu bywam, ale jak widzę, że postów nie przybywa, to i jakoś mi się nie chce pisać. Siedzę na zwolnieniu, dziś porobiłam resztę badań i byłam u dentysty. Ząbki mam zdrowe i mam przyjść pod koniec ciąży;) Ciągle walczę z mdłościami, już sama nie wiem co jeść, dziś taka głodna wracałam ze sklepu,że zjadłam pączka (choć słodycze bleee), którego kupiłam mężowi:) Potem posmakowały mi prażynki i przez chwilę czułam,że mdłości mnie opuściły. Pomyliłam się niestety ;( Teraz siedzę znowu głodna z nudnościami i nie wiem co zjeść. Nawet śledzie mnie nie ruszają. Do tego zrobiłam się taka wrażliwa na zapachy, że coś okropnego. Mam otwarte okno, a czuję,że sąsiad z naprzeciwka na dworze pali papierocha...Czekam z utęsknieniem na dzień, kiedy nie będę jadła z przymusu. Brzuch mi rośnie, Pani stomatolog dziś się pyta, to już coś koło 3 miesiąca, a ja niee to ledwo 2 miesiąc;) Pod koniec ciąży będę wyglądała jak słonica,hehe;) a co u WaS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 - ale słyszałaś na pewno, że jak sa mdłości, to w sumie dobrze, bo to znaczy, że hormony prawidłowo działają. Mnie to trochę pocieszało. Trzymaj się - jeszcze tak z 4, 5 tygodni i powinno się poprawiać. Wydaje się dużo, ale mija szybko. U mnie już w 14 tc było trochę lepiej, a na dobre przeszło po 17-tym. Ale u Ciebie może być szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr-taaak słyszałam, no ale to nie zmienia faktu, że to uczucie w żołądku jest okropne i wkurzające. Coś strasznego, jak Ci nic nie smakuje i jesz z przymusu,bleee. No...ale sprawa jak najbardziej warta poświeceń i to mnie pociesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... ja zamilkłam, bo teraz suchy czas. Jutro ide do mojej pani ginekolog na standardowa kontrole. Wysylam moje na badanie spermy, ale na razie sie nie kwapi :| A ja jakos zwiedlam jesli chodzi o to zadzidzusiowywanie, taka jestem oklapła i jakos nie chce mi sie nawet o tym myslec :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobiety :-) Ale mam stracha dziś, jutro egzamin na prawko,brrrrr........ Trzymajcie kciuki od 10 :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×