Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Beti - gratuluje. Aluka - no szkoda, że ciągle nic. Ale ja naprawdę wierzę, że natura może wszystko. Mamy w rodzinie i takich co 7 lat się starali, ale się udało i to bez pomocy lekarzy w sumie. Tak, że trzymam kciuki. Ja pracuje i ogarniam małego z pomocą babci, dziadka no i męża. Dajemy radę - jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaprzestalam, nie bawie sie w testy, starania, obliczania, wrecz unikam, przynajmniej jak dostane okres to sie nie czuje zle i nie jest mi przykro, te starania zrobily mi duzo krzywdy mam duzy zal ze mi nie wyszlo, szczegolnie kiedy widze dzieci, ktore sie urodzily wtedy gdyby urodzilo sie moje gdyby mi / nam sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej nieobecnosci! pol roku po stracie ( wrzesien 2010r) zaszlam w ciaze i urodzilam blizniaki dwoch chlopcow w tej chwili koncza 4 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raqnbhke
NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU......................TEST :d ********************************************************* **************************** ANITIA..............03.09............28................. ................01.10 dziwnie dlugi okres LEONIELKA 27.....18.09.........31-32..............................po 19.10 dziwnie dlugi okres JEśLI................26.10.......32 - 36.................początek grudnia?? dziwnie dlugi okres ETERNO30..........14.11..............???........zaczynam na wiosne dziwnie dlugi okres ALUKA - 28........ 06.12........................................... dziwnie dlugi okres EWKA WYSTRASZONA..13,12.......26-28....................jak spóźni się @ dziwnie dlugi okres ********************************************************* *************************** MIESIACZKA ROK 2011 ********************************************************* **************************** SODALITE 35.....06.19........25-32................................ .jak cos sie zmieni ana32............23.01...........26-29................... ............lato 2011 ************************************** ******************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...PLEC... ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń ciaza przenoszona?! KASIULEK85 25......................15 styczeń ciaza przenoszona?! AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień ciaza przenoszona?! 2010/2011..........................około 8 maja ********************************************************* *************************** JUZ JEST NA SWIECIE----------------DATA----WAGA---WZROST ********************************************************* **************************** AGBR 33 ..............................02.07.2011--- chłopak MAMIKA30.............................03.27.2011---corka ********************************************************* ******************** Dobre to z tymi przenoszonymi miesiaczkami *********************************************** ************************** *********************************************** ************************** Ciąża około 35 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie zajrzałam, a tu takie wieści :-) Eterno gratuluję bliźniaków :-) Ja jedną ciążę poroniłam w styczniu zeszłego roku, a teraz zaczynam 34 tydzień :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup000
jak tam dziewczyny z tego topiku? Są jakieś dzieciaczki? Ja śledziłam ten wątek i mój synek ma 7 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat tu nie zagladałam - eterno gratuluje. Sodalite jak żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×