Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaHanka

Lat ponad 40 i 30 kg nadwagi - czy znajdzie sie ktos z podobnymi "parametrami"?

Polecane posty

Poziomko,ja tez Cie polubiłam.Podziwiam Twoje samozaparcie,jak również kilku innych kobietek,tak trzymać. U mnie takze sauna,synek czuje sie troszke lepiej więc moze uda mi sie kolo 18 pojezdzic troche na rowerze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co sie dzieje? Tak sie ucieszylam, ze tyle stron nastukalyscie a tu ..... juz sama nie wiem kto jest kto i co to wszystko ma znaczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie na luz, szkoda energii na głupoty, Kleo myśle, że za bardzo wszystko bierzesz do siebie i każdego kto ma inne zdanie traktujesz jak wroga i od razu przechodzisz do ataku, wyluzuj trochę, fajna z Ciebie Dziewczyna , uwierz mi nie warto, jeśli ktokolwiek będzie chciał się do Ciebie przyczepić to i tak to zrobi, bądź mądrzejsza i nie reaguj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przeczytac wszystko co napisalyscie od rana a sporo tego jest, wczesniej i tak nie wiedzialabym co myslec. Ale widze, ze zojka madrze pisze, obojetnie co kto napisal, podpisuje sie pod jej postem obiema rekoma (nie wiem czy tak sie pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja nie chce wprowadzac nerwowej atmosfery,po prostu w pewnym momencie nie wytrzymałam i wyrzucilam z siebie to co mi siedziało...odnosnie jednej osoby.Niestety nie mam jak udowdnić ze ja to nie osoba która ukrywa sie pod pomarańczką,a poodbnie mysli jak ja.Nie wiem kto sie kryje pod tym,odnoszę wrazenie ze ta osoba swietnie poznala Kleo juz duzo wczesniej dlatego w pewnym momencie czytając jej komentarze zrozumiałam ze sporo w nich racji... W zasadzie chciałabym aby Kleo dołaczyła do nas aby zaczeła na serio traktowac ten topik..nic więcej za zamieszanie przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ten paszczur który napadał na Kleo będzie tu pisał to ja wysiadam, bawcie się dalej Poziomko na Ciebie też napadała na pomaranczowo:( a teraz proszę ech to księzycowe namawialo Kleo zeby do dietetyka, mimo ze raz Danulka czy któraś z dziewczyn juz nie pamiętam, słusznie zwrociła jej uwagę, to nie, dzisiaj swoje od nowa.jak na dłoni widac, że o cos jej chodzi, bo czy normalnego człowieka az tak obchodzi czyjaś waga?? Napisała jej Kleo , ze jest dziwna, bo Kleo jest szczera, takie osoby z sercem jak na dlak mają. W otanim napadzie buhaha gaworzyły sobie jak dobre znajome, dziwne to mi sie wydało, a teraz jasne, pisala sama ze sobą co się w końcu wydało. Oliwa wyplynęla. Nie rozumiem jak mozna cos takiego zrobić:(:(Nie znosze chamstwa, po prostu nie trawię. Powodzenia shane,tez w sumie polubiłam twoje alter ego ale od pierwszego wpisu wiedziałam, że cos jest nie tak. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:55 [zgłoś do usunięcia] bliablia kleosreo to typ takiego szczekacza co to nic nie robi ale innemu wytknie wszystko ksiezycowe looooz, z ta wariatka nie warto sie żrec, pamiętaj -nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. 14:56 [zgłoś do usunięcia] bliablia koooofa mac!!! wszyscy sa dziwni tylko ona jedna normalna dziewczyny wyciagnijcie wnioski i zastanowcie czy chcecie pisac tym kims 14:57 [zgłoś do usunięcia] bliablia ksiezycowe wiesz ze ona siedzi tu taka sfrustrowana i paznokcie obgryza bo wszystkie chudniecie a ta buba nie dowalcie jej bardziej czyli chudnijcie dalej hej 15:00 [zgłoś do usunięcia] ksiezycowe_wlosy123 bliablia jestem dziwna bo chudne,a powinnam non stop sie uzalac nad sobą o to chyba kaman. ...marzenia się spełniają 15:03 [zgłoś do usunięcia] ksiezycowe_wlosy123 buahahhahahah a te kleosreo dlaczego sama sie nie zważy??? pewnie waga juz dawno sie zepsuła co za nemok jeden ...marzenia się spełniają sama się puknij księzycowe tchorz z ciebie smierdzący :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do modeny to sobie pisz sama bez pisania wiem, ze to ty. ciekawa jestem co ma do tego modena:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ku radosci 2 osób nie będę przez najblizszy czas udzielala sie na tym topiku,owszem będę kibicowala paru osobom które polubilam. Pozdrawiam serdecznie autorkę Pojawię się za jakis czas kiedy emocje ostygną. Szkoda,bo sądziłam ze dłuzej popisze. Zojka,Mahanko,Poziomeczko,Danulko,Marienne buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob z kogoś idiotki i ludziom wody z mózgu, udowodnię ci, że mozna napisać z DWÓCH RÓZNYCH IP z róznych nicków co minute, więc modena moze sobie ip sprawdzac , to o niczym nie świadczy;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliablia....nie ma siły udawadniac ze połaczyły nas podobne poglady,wystarczyło miec odmienne zdanie, rapsody ni nawidzisz chamstwa???....żal..a sama jak sie zachowujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pieknie dzisiaj od rana wszystkie pisalyscie... ale nie moge sie teraz na tym skupic, tak mnie wkurza to cale zamieszanie tutaj 😠 Rapshodia dlaczego jestes pewna, ze ksiezycowe pisze tez na pomaranczowo? W pewnym momencie ukazaly sie dwa wpisy o tym samym czasie; ksiezycowe i bliablia, wiec nie moga byc jedna osoba. Wytlumacz mi to jasniej, bo ja nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że odchudzanie z lekarzem najlepiej ci wychodzi też cię serdecznie pozdrawiam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapsodio, masz rację, ale ja myślę, że nie z każdą opinia musimy się zgadzać. Pomarańcze napadały na mnie, bo mam taki charakter, że nie mogę przejść obojętnie, jak się kogoś gnoi- a Kleo* była gnojona, inaczej tego nie mogę nazwać. Nasze odchudzanie, to nie wyścig szczurów, nie będziemy porównywać, kto ile schudł, a kto ma doła, to się ucieszymy, bo zostaje w tyle. Jedno mnie zastanawia- topik Majo opustoszał... dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem PEWNA MaHanko. przeczytaj uwaznie wpisy. pisałam kiedyś troche na kafe i takie nr nie raz wychodziły, tutaj jest identycznie. Jakis trol rozwalał topik dopoki nie pomylił ników jak księzycowe. To normalne na kafeterii. Przezyłam to na własnej skórze:) zresztą nie tylko ja wiedziałam, Kleo chyba też, czemu dzisiaj dała wyraz pisząc jej ze dziwna, dziwna:D delikatnie powiedziane. Obraxliwe tesściki nie robia na mnie wrazenia. Lubię Was bardzo, ale jesli ta osoba pod jakimkolwiek nickiem miałaby tu pisać, to beze mnie. wyjasnienie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księzycowe wydawało ci ze jesteś bystra a tu taki zonk :D "14:55 bliablia kleosreo to typ takiego szczekacza co to nic nie robi ale innemu wytknie wszystko ksiezycowe looooz, z ta wariatka nie warto sie żrec, pamiętaj -nie dyskutuj z debilem.Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem 15:03 ksiezycowe_wlosy123 buahahhahahah a te kleosreo dlaczego sama sie nie zważy??? pewnie waga juz dawno sie zepsuła co za nemok jeden " buahahhahahah też jakoś znajomo brzmi :D Poziomko bo widzisz metody nie działały, to myslała, ze tak zadziała. Sama widziałaś napady na Kleo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z wysylaniem dwoch postow pod roznymi nikami w tej samej mniucie, jak to mozliwe rapshodia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz sobie do woli księzycowe ve buhaha vel bliablia, prawda sama się broni, ZAWSZE :) NIE MA POTRZEBY JEJ BRONIC juz nie lamentujesz o pisaniu do modeny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapshodia Ty się hamuj kobieto bo sama ten topik rozwalasz, widze ze czesto mnie wspominasz- ciekawe po co??? , a oszołomem to Ty jesteś. I sama SE napisz do Modeny jak Cię boli, ze ktos Cię w IP manewruje... (PS. Kazda z Was moze napisac do Modeny:modena2@op.pl Zawsze pisze ze swojego kompa. I zawsze na czarno... Ciesnie sie tylko jedno na usta.. a nie mówiłam ........... Mnie to rybka........ a Ksieżycowe przynajmniej szczera, chociaż to.... czytam Was, hehehe bo kontroluje Kleo.... ale to juz zboczenie zawodowe , wieć wybaczcie.... pozdrawiam 99,98 % odchudzajacych sie tu i udanych wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, robiły tak nie raz osoby i wiem to, był czas kiedy się troche nudziłam i rozmawiałam na gg z kafeterianami, podaj mi maila, tam Ci wszystko wyjasnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy księzycowe w nowej odslonie w naszych skromnych progach nie martw się shane o topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, zaraz napiszę, co fajnego kupilam ........................ Rapshodio, rzucasz na kolana swoja postawa i inteligencja, tam, gdzie ktos sie mota, albo gubi, Ty dokladnie wiesz o co chodzi i poswiecasz swoj czas walczac z wiatrakami, mimo, ze mogłabys dalej lezec sobie na tarasie na topiku poprzednim rowniez była taka osoba, ale po tym co tam sie sało, miała dosc i nie pisze. myslalam, ze tu przyjdzie ze mna, ale miała dosc S...e (w kazdym razie musze do niej skrobnac maila) Rapshodio, nie lubie prawic komplementów, co moze byc uznanie za podlizywanie sie, a tym sie wrecz brzydze, jak i kilkoma innymi rzeczami, ale napisze, ze w calym tej sprawie podziwiam Cie i tyle wiedziałam, ze nie bedzie mi łatwo pisac na innym topiku, bo to cos za mna przyjdzie, szczegolnie, ze nie ukrywałam skad jestem i kim jestem, a wystarczyłoby, zebym nie napisala i kit nie znalazłby mnie nigdy ale to nie w moim stylu Poziomka i Zojka ciekawa jestem, jaki mialybscie dzien, jesli ktos- pisalby do was obrazliwie dzien w dzien przez kilka meisiecy po kilka(nascie) postow tutaj buahahah i tak pisze jedna dziesiata tego, co tam, a to dlatego, ze tutaj mam cichego sprzymierzenca (cow?) samej jest mi głupio napisac, ze KW TO buahahah-= zrobila to Rapshodia i dlatego jestem zadowolona to osoba, ktora, jak mowi Rapshodia, pisała rowniez i na Mahanke tłusta swinio i do Ciebie Poziomko rowniez jej nie podoba sie, jesli ktos osmieli sie pisac i trzymac moja strone na tamtym topiku miała kiedys nik: fioletowe serce fioletowe serce, ksiezycowe włosy ta sama "poezja" rowniez udawała jedna z topiku i tez w pewnym momencie nie wytrzymała i posypały sie wulgaryzmy jaki jest jej stały system działania? dowala mi, keidy to nic nie daje, podlizuje sie innym uczestnikom dyskusji tak zrobiła na tamtym topiku i to był koniec tak robi tutaj pisze, jaie to jestescie fajne, a ja taka beeee niektore to kupuja i tak rozwala sie topik potem napisze zwycisko, ze ja rozwaliłam topik tutaj pisala, jako ksiezycowe włosy od poczatku dziala tym systemem cokolwiek ja bym nie napisała, wysmiewała to inne uczestniczki pisały jej zdaniem oczywiscie same madrosci jesli ktos mnie poparł- oberwal- mam tu na mysli Rapshodie (kiedy zganiła jej diete) inne wtedy tez dołaczyły do chorku, oj oj powinnas zmienic to i to i jest ferment, jest dobrze, o to jej chodzi przez te dni pytałam siebie- gdzie jest buahahah hahah jesli jednak po tym wszystkim polubiłyscie buahahah, to ja nie mam nic do tego ........................... miałam napisac jeszcze co kupiłam kupiłam dwa fajne kostiumy kapielowe, w tych wygladam dobrze- bo nie maja miseczek , czyli nie sa za małe a to oznacza, ze basen musi byc!! zaraznamawiam kolezanke chocby na jutro Rapshodio 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shane nie interesuje mnie co i skąd piszesz, nie interesuje mnie pisanie do modeny, ty mnie nie interesujesz ani księzycowe, ani buahaha, pisz sobie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo Rapshodio, jestem w szoku tego sie neis podziewałam S..... a nie miała byc na jakims urlopie??? uderz w stół a nozyce sie odezwa.. ona mnie kontroluje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie martwie pierdołami, tak jak kiedys z mojego topiku tak teraz przyszła Wasza kolej, ze pół kafe ma z Was ubaw.... niestety tam gdzie Gosci Kleo, tam spokoju nie zazna nikt. Zapewne po moich postach zrobi sie u was kolorowo, ciekawe zatem czy dojdziecie, kto sie pod kogo podszywa i kto jest kim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shane pytasz się po co, juz kiedyś pojawiłaś się na tym topiku jako shane na czarno i buhahha i tez była podobna sytuacja, odtąd wiedziałam ze to ty. Mozesz sobie wulgaryzmy pisac na mnie, ja takich prezentów nie przyjmuje, oddaje je autorowi. Nie znam Kleo ani cieie tylko z wymiany posótw tutaj, ale nawet to traktuję powaznie, zawsze to jakieś spotkanie. jak księzycowe grałas fajna babkę ale to co wypisywałaś jako buahahah było dla mnie ponizej godności człowieka i zastanawiałam jakim trzeba być nieszczesliwym, ze coś takiego pisac,wspólczuję Ci, po prostu wspólczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×