Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawww

Podnieca mnie sąsiadka....... co sądzicie kobiety??

Polecane posty

Gość dawww
chyba nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
i cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGENTHINI39
Daww qrwa, zacznij działać a nie szuakć tutaj nie wiadomo jakiej porady!!! Chłopie z tesknoty umrzerz i nic sobie w życiu nie pobzykasz!!! Ja właśnie kupuiłem truskowki i dziś moją lady nimi skuszę!!!! Działaj przyjacielu, działaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
DRANGENTHINI39 ile Twoja pani ma lat czyżby może sąsiadeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGENTHINI39
Całe szczęście moja pani to nie moja sąsiadka!!! Ma 42 latka i piękny duży biust i słodką muszelkę!!!! W mojej okolicy ładnych sąsiadek ci niedostatek, może oprócz jednej, ale ta się puszcza, bo co rusz podjeżdza inne auto po nią! Jedna starsza i nieatrakcyjna zerka na mnie takimi ślepiami, że ja kręcę!!! A tak sasiadkach nieobrodziło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Dzisiaj moja sąsiadeczka szła ze sklepu ja jechałem autem ładnie powiedziałem dzień dobry ale nic wiecej kurcze jak zagadac do niej nie mam wogóle okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikarz
Mieszkam w miasteczku.W jednym ze sklepów , gdzie robię zakupy sprzedaje zajefajna 45.Raz jak przyszedłem z kolega po trunki itp. na ognisko to słyszeliśmy jak pojękiwała( nie ma męża od 4 lat i 2 córki nawet fajne ale chajtnięte , które często wpadają) i nie śmiało zapukaliśmy bo ona prowadzi sklep koło domu, a było już po godzinach otwarcia około godz.23.Słyszeliśmy jak przestała i po chwili otworzyła. Wyglądała normalnie poza włosami. Sprzedała nam to co chcieliśmy i poszliśmy .Potem czasami sobie to wspominałem i myślałem wiecie o czym... Często się od tamtego momentu uśmiecha , ale sądzę , że to normalne. Czasami sypnie jakieś dziwne podteksty ale rzadko .Ale przechodzę do sedna. Wracałem tydzień temu do domu ze szkoły z buta i słyszę , że jakiś samochód się zatrzymuje. Poznałem jej auto, więc podeszłem i otworzyłem drzwi. Ona powiedziała wsiadaj podwiozę cię ja się zgodziłem , ponieważ do domu miałem z kilometr. i tak jedziemy i próbuje rozwinąć temat bo nie lubię jak cisza w samochodzie. I w pewnym momencie ona mówi , że miała gdzieś zajechać , ...... zrobię Ci tą przyjemność....Pomyślałbym też wtedy , że chce tylko mnie podwieść , ale spojrzałem się na nią i widziałem uśmiech na jej twarzy , który dał mi do myślenia. Szczerze speszyłem się trochę. Jak jechaliśmy widziałem jak dwa razy spojrzała na mój rozporek. Potem zorientowałem się , że to mój penis zrobił mi ze spodni mały namiot. Nie wiedziałem o czym mam z nią gadać . Po chwili byłem już na miejscu , wysiadłem ,podziękowałem i poszedłem do domu. Waszym zdaniem to tylko tak powiedziała , czy to coś może być no wiecie zaczepka w jakąś stronę? Dodam , że mam 17 lat. I mieszkam w jednym mieścinie i zna moich rodziców:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Mi jakby tak powiedziała to bym odrazu powiedział że szkoda że nie zjechała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
Oj nikarz, twoja sąsiadka sklepowa pragnie pożreć Ciacho zanim jej cipka przestanie się ślinić!! Chłopie jeśli nie blefujesz to już jesteś jej> Jak się dasz bzyknąć będzie cała lotać z radości, że jej się trafiło, jak uciekniesz bedzie też lotać jak mówimy w Pyrlandii, że jej osobowośc niszczy gówniarzy!!! Pamiętaj jednak o konsekwencjach, bo w tym przypadku, jak mi się mocno wydaje na jednym bzyku się nie skończy, jest zbyt zaborcza i odważna!!! ps. daj znać jak idzie jej podryw!!!Oj ożywiają moje wspomnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
do daww chłopie bardzo zdziwiłbyś się, gdybyś jej otwarcie powiedział, że cię pociąga jako kobieta i pragniesz z nią zażysz namiętności erotyznej, o którą prosisz!!! Jestem pewny, że jak jesteś w jej typie jest twoja! Może nie zaraz po tych słowach, ale to by zadziałało!! Oczywiście jak powiesz, że chciałbyś ja puknąć, zamiast prosisz i pragniesz skosztować jej namiętnego ciała, to niestety figa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGETHINI39
chłopie bardzo zdziwiłbyś się, gdybyś jej otwarcie powiedział, że cię pociąga jako kobieta i pragniesz z nią przeżyć namiętności erotycznej, o którą prosisz!!! Jestem pewny, że jak jesteś w jej typie jest twoja! Może nie zaraz po tych słowach, ale to by zadziałało!! Oczywiście jak powiesz, że chciałbyś ja puknąć, zamiast prosisz i pragniesz skosztować jej namiętnego ciała, to niestety figa!!!! ps. przepraszam, ze błędy, ale mam kompa z islandzkim ustawieniem i często zapominam, co mam wcisnąć by było poprawnie po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
masz racje a co wyniknie to sie zobaczy. ja napisze jak cos bedzie sie działo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
A na razie idę umyć kutasa bo jak to czytałem to sobie lekko trzepałem. U i monitor tesz do mycia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutuuuuuu
hahaha....jakie porady! :D jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe trzepałem to na jakiej wysokości masz tego kompa a wogóle to cześć młody złakniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikarz
Sam nie wiem , czy to co sądzę to prawda.Kurde wchodzę do sklepu i po kilka razy w ty tygodniu czekając na jakąś zaczepkę słowną a tu nic. Dziś byłem i na odchodniaka powiedziałem miłego wieczoru życzę.Ale w końcu to żenada. Przynajmniej ja tak sądzę po tym co radziliście dawwwowi.Może jeszcze raz iść z buta ze szkoły . Może znowu mnie podwiezie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikarz
A i DRANGETHINI39 możesz trochę jaśniej z tym ciachem i w ogóle i napisałeś , że jeśli ja przelece to będzie w niebo wzięta a jeśli nie to też. Tak to odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikarz
Może forum na ten temat trochę się rozkręci na co liczę bo nie wiem co mam robić?!To znaczy wiem... ale czy brnąć w to , czy lepiej wrzucić na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Jakiś podszywacz napisał jeden wpis..... Miał niezłą frajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indevix
Doradzcie jak ją zwabić do siebie skoro ze sobą wogóle nie gadamy co mam jej powiedzieć gdy zadzwonie do niej ?????? i żeby nie powiedziała starym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indevix
jest boska ma duże cyce 39f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a może są jakieś sąsiadeczki....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
jednak nie ma...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
nic a nic żadna pani nie napisze.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Może jakaś mała reaktywacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
cos temacik przygasł. N ikt nie ma zadnych doświadczeń z sasiadkami...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
szkoda że nie ma nikogo tkto miał podobną historie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
doda ktoś cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×