Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawww

Podnieca mnie sąsiadka....... co sądzicie kobiety??

Polecane posty

Gość Sąsiadka678
39 lat, on ma 23 lata i mieszka ciągle obok .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
o kurcze to troche nie za bardzo. ale wiek sam mowi za sieie jakis małolat to w sumie mozna było sie spodziewać po nim wszystkiego. A chociaz dobry był czy taki sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sąsiadka.....
mam podobną sytuację, sąsiad ma 21 lat a ja prawie 39 czy żałuję? nie, stanowczo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a podoba Ci sie sąsiad? wiesz jakb mozę Ci sie podobał to moze byłoby inaczej. no ja nie mam 20 kilka lat tylko mam 28. to juz rozum mam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
inna sąsiadka to chyba nie podoba Ci sie bo jakby było inaczej to moze ys cos pomyślała. A masz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sąsiadka.....
nie, jestem od kilku lat po rozwodzie. a chłopak dorastał na moich oczach, a teraz jest moim sexualnym dopełnieniem. jest mi z nim dobrze. wiem, że to sytuacja tylko na jakiś czas, ale doceniam te chwile namiętności z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a kto zagadał pierwszy Ty czy on?? Długo tak sie spotykacie? to chyba głównie sex chyba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka678
Chciałam żeby było mu dobrze, robiłam wszystko czego pragnął, cieszyłam się że sprawiam mu rozkosz, a teraz żałuję ..... Czuję się jak szmata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sąsiadka.....
znam go od dziecka, więc z zagadaniem nie było problemu. znał też moją sytuację, lubimy się, a ja dla niego zawsze byłam obiektem pożądania, a teraz jestem jego spełnieniem, życie samo pchnęło nas w swe ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
widzisz jak małolat sie zachował. wiesz nie warto sie teraz przejmowac musisz zlewać go i tyle. a Długo sie spotylałaś z nim> robiłas wszystko co chciał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sąsiadka.....
spotykamy się od jakiś niecałych dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
inna sąsiadka.. i dobry jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sąsiadka.....
tak daww....jest bardzo dobry w łóżku:) taki jak trzeba, raz jak czuły kochanek, innym razem jak maczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
inna sąsiadka to tylko mu pozazdrościć............ i kiedy ma ochote to działa.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sąsiadka.....
dawww, jesteśmy razem wtedy kiedy oboje mamy na to czas, kiedy nas najdzie ochota, wiesz, uwielbiam kiedy swą ze swą młodzieńczą siłą napiera na moje uda, uwielbiam jego mocne i pewne trzymanie mnie w pasie, i ten głodny z pożądania wzrok, dziki i zabójczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka678
Robiłam wszystko - łącznie z seksem analnym (tego nie robiłam nawet z mężem) nie chciałam wypaść źle - jak jakaś stara baba, a on po prostu mnie wykorzystał....Nie powiem - przyjemnie mi było - tylko po co te zdjęcia i przechwałki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka678
Skąd jesteś daak naprwdę może zostaw sąsiadkę i zajmij się jakąś nieznajomą pania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Sąsiadka678 z małopol. a Ty skad jestes? hmm moze trzeba zapomnieć o sąsiadce ale czasem jak sie pomysli to..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a może jest jakaś sąsiadeczka ...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
dopowie ktoś coś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty gospodarzu , moze zajalbys sie czym ciekawszym, wciaz pytasz o to samo! Ktos wczesnie dobrze napisal, ze dzieciak z ciebie. Twoje wpisy sa naprawde dziecinne. Sasiadka twoja nie jest glupia i gdybys jej czyms zainponowal, to nie tracilbys teraz czasu w internecie. :( :( :( do dla ciebie gospodarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Flowers nie jestem dzieciakiem bo mam 28 lat a wiesz dobrze poznac czyjeś zdanie moze wuiesz jeszcze ktos przy okazji coś doradzi i bedzie miło...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /.
skad jestes flowers i ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /.
kolega kuba z łódzkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
no no dałem temat i nawet nie spodziewałem się takiego zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×