Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deli28

polecam nowy komplecik 6-9 mies

Polecane posty

Gość early days markowe?
przeciez to najtańszy sklep z odzieżą dziecięcą w UK :)))) i co z tego że z Londynu jak na zadupkowiu małym też sa primarki i ciuchy w tej samej cenie. Po 2 praniach bluzeczka do wyrzucenia, spodenki może prztrwają ciut dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnaaaaaaaaa
Może i nie markowe, ale ja mam sporo ciuszków z tej firmy i są w porządku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trochę ciuchów dla córki z tej firmy i mogę polecić, co z tego ze w primarku, early days to dobra firma. Gorsze to z pepco, tam faktycznie po praniach wychodzi nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgretg
Proszę o rejestrację: http://www.takeagift.pl/polecam:8608 Zbiera się punkty i wymienia je na nagrody. Bardzo mi zależy i będę wdzięczna ogromnie każdemu za pomoc. Prosze i dziękuje serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość early days markowe?
ja też mam stamtąd ciuszki takie wycieruski "po domu" bo faktycznie najtańsze i nie żal wyrzucić po plamach z jedzenia czy witaminach, ale denerwuje mnie jak ktoś wprowadza ludzi w błąd, podobnie z next, szaleństwo w PL, nie rozumiem dlaczego ludzie aż tak się rzucają na te ciuszki, czy w Pl nie ma firmy która produkuje fajne jakościowo ubranka? bo ceny next-ów w Polsce są niebotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki w sklepie Next w Anglii, gdzie nie ma przecen są bardzo drogie. Zobacz sobie stronę na necie z Nexta (nie po polsku) ceny są kosmiczne. A ja lubię te ciuszki, dla mnie są bardzo dobre gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość early days markowe?
ja wiem czy drogie? nie muszę patrzeć na stronę bo mam nexta pod nosem, w sumie dwa bo duży i mały w centrum handlowym, plus nextowski dyskont (ale tam jest sam badziew) teraz jakoś była wyprzedaż więc można sie było obkupić, przy czym właśnie się zastanawiam dlaczego taka furore robi ta "marka" w PL? nie ma w PL producenta fajnych ciuszków dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie ma
a co cie to obchodzi co ludzie kupuja? w Polsce ciuszki sa drogie, byle jaki sweterek dla dziecka kosztuje ok 40zl i to jest tanio, rybaczki ok 60-70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×