Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorcia18

Przygodny seks

Polecane posty

Kamil, jest taka zasada: "kobieta dochodzi pierwsza". Zacznij ją stosować, a każda laska Twoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie, stać go tylko na smsa ;] no i przede wszystkim między nami od dawna skończone i nie ma co znów tego zaczynać. Dziś znów nasłuchałam się o problemach koleżanki z chłopakiem i wooow- naprawdę się cieszę, że to już za mną. No i zatęskniłam za dawnym, totalnym luzem..:):) Twój były po prostu zna Twoje ciało, wie, co lubisz no i się naczekaliście, więc Wam bardziej smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ja zawsze tak myślałem o tym, że dziewczyny pierwsze :) Tylko, że inne rzeczy mnie trochę dołują.. eh ja muszę spadać, bo zaraz do pracy.. dodam ten temat do ulubionych, fajnie się z wami pisze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były robił mi zupełnie nowe rzeczy, więc nie jestem pewna, czy można to powiązać ze znajomością mojego ciała :D no ale na pewno czułam się przy nim maksymalnie swobodnie, bo pomijając ten jednorazowy cudowny przygodny seks, to właśnie z nim zawsze było mi najlepiej... ;) tu jest po prostu wieeelka chemia, jak ze sobą rozmawiamy, to przez cały czas patrzymy sobie w oczy, wszystko wręcz ocieka pożądaniem... aż szkoda, że jest takim nieprzystosowanym społecznie psycholem :D a jak między Wami skończone, to trzeba zaczac coś nowego, lepszego! ;) Kamil, wyczekujemy Cię jutro! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę po 16 jakby co dobranoc- moze bede miał wtedy lepszy humor i nie bede tak zdołowany, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to właśnie z nim zawsze było mi najlepiej... tu jest po prostu wieeelka chemia, jak ze sobą rozmawiamy, to przez cały czas patrzymy sobie w oczy, wszystko wręcz ocieka pożądaniem... aż szkoda, że jest takim nieprzystosowanym społecznie psycholem" o kuuuuur*a skąd ja to znam?;) z naciskiem na 3 ostatnie słowa ;] czy trzeba zaczynać coś nowego? nie wiem, chyba nie mam na to ochoty. Dobrze jest mi samej, a kiedy będę miała ochotę na "coś" wtedy to zrealizuję.. mam nadzieję, że bez większych emocji, for fun. Świetnie, że umiesz mieć takie relacje ze swoim byłym :) nic tylko wykorzystywać :P uciekam spać, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte, ja z tym człowiekiem byłam kiedyś w podobnej sytuacji, jak Ty teraz ;) nie zniosłam zawirowań, rzuciłam go w cholerę, pozbyłam się wszelkich emocji, minęło. I Tobie też minie :) Teraz została tylko czysta chemia, żadnych uczuć. Jestem pewna, że nigdy w życiu nie chciałabym tworzyć z nim związku :) ale też upłynęło sporo wody... ;) nasze relacje dopiero ostatnio robią się dobre, wcześniej co jakiś czas potrafił mi wygarnąć, że odeszłam, albo wypominać jakieś bzdury. Teraz nabrał dystansu. I Tobie tego życzę z całego serca :) Bo wierzę, że czas daje fajny dystans :) Kamil, nie ma sensu się dołować. Skup się lepiej na usunięciu przyczyny doła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
dziewczyny juz spia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek fajny
dorcia nie szukaj jego roumiem cie bo sma uprawiam przygodny sex jest to cos wspanialego i ciagle ciaga jelsi chesz sie wciagnac moj numer 883-058643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisima
Wyciągnę temat z krzaków. Ostatnio miałam okazje na udany przygodny seks. Nie było żadnych planów, typowa imprezka na stancji. Koleżanka chciała wyrwać faceta, który przyszedł z kolegą ale jej się nie udało. W sumie średnio się kręciła impra od początku. Ogólnie rozmowa się nikomu nie kleiła. W braku laku oglądaliśmy jakiś film w tv. Po północy z nowo poznanym facetem złapaliśmy jakiś temat. Ale nic specjalnego. Położyliśmy się spać - oczywiście kumpela z obiektem swoich zainteresowań- i nad ranem na trochę małym kacu obudziłam się a on już nie spał. Jakaś gatka szmatka i zaczęłam go całować. Nie miał nic przeciwko - dalej to już z górki. 20 min intensywnej porannej gimnastyki. Pojęczałam postękałam, kumpela w****iona bo nic nie wyszło - nawet loda nie pozwolił sobie zrobić. Rano okazało się że wtopiłam bo on ma narzeczoną - ale co mi tam dobrze odwalił swoja robotę a ja mam power-a znowu na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygodny seks mają pieski na ulicy.A tak poważnie to miałam taki podczas wakacji dwa lata temy seks z całkiem obcym dość przystojnym facetem,który zwrócił na mnie uwagę pomimo,że byłam z meżem.Przysiadł się do stolika i się zaczęła rozmowa.Wieczorem byliśmy we tróje w łóżku cała noc mocnego rżniecia przez moich panów męża i kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczn
hej Dorcia ja uwazam ze mas zprawo to wlasnych decyzji jelsi sprawia ci przygodny sex przyjemnosc to rob to tak dlugo jak bedziesz chciala i to nie swiadczy o k*******e wrecz przeciwnie a te swoki co ci tak pisza nie maja prawa cie obrazac bo jest wolnosc slowa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex bez zobowiązan to najlepsza rzecz jaką moze miec facet zonaty jak i zwykły facet, jest stronka tu https://leadn.pl/p_uri/E4wkyO7Z7yKAvMN2rzdo/e5kqy7h/?parametr=kaf dzieki której mozna znalesc laske wswojej okolicy ja znalazłem z mojego miasta 3 ulicy dalej 300m i sie co 7 dni spotykamy tylko na sex bez zobowizan dla mnie najlepsza opcja bo mam zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×