Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorcia18

Przygodny seks

Polecane posty

Gość Wyzwolona i spełniona
Na początku masz w czasie przeszłym "Ja nawet wolałam przygodny seks od tego w związku." Pisałam na szybko i dalej to był skrót myślowy. W tym co ty cytujesz chodziło o to, że nie obchodzą mnie opinie ludzi i ze względu na nich na pewno nie zmienię swojego postępowania. Zawsze robiłam to co mi się podobało i dalej będę to robić. Teraz mam kaprys żeby nie zdradzać i nie zdradzam, ale jakbym chciała to ostatnią rzeczą jaką brałabym pod uwagę byłoby to co ktoś sobie o mnie pomyśli. Możecie pisać, że trafię do piekła. Mam to gdzieś. Zdrady też mi się zdarzały, ale w innym związku, jeszcze jak byłam z byłym chłopakiem. Z mężem dobrze się dobraliśmy temperamentem i potrzebami, nie jesteśmy z sobą na tyle długo, żeby się znudzić, więc jest dobrze. Swojej przeszłości nigdy nie żałowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
hej krytycy:)) przecież to rozrywkowy portal:)) Wyzwolona i spełniona:) rób co lubisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygodny seks to piękna sprawa- sama przyjemność i dobra zabawa. To że nie jestem w związku, nie znaczy, że mam być pozbawiona seksu. Takie przelotne znajomości, to dobre rozwiązanie, ale nie każdy się w czymś takim odnajduje ;) heh sama niejednokrotnie myślałam- "muszę się zmienić", "ja przecież taka nie jestem".. Gówno prawda- właśnie taka jestem i mi z tym dobrze. Nie mówię, że nie popełniłam błędów, ale teraz jestem w pełni świadoma siebie. Dostaję to, czego chcę, a następnego dnia nie męczy mnie kac moralny, nie mam wyrzutów sumienia i mogę iść przez miasto z podniesioną głową. A mój potencjalny przyszły partner.. no cóż, nigdy się nie dowie jak to dokładnie było, a na pewno.. będzie mu dobrze w łóżku ;) Tak na prawdę, to nie przygodny seks jest problemem, tylko ludzkie podejście do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samluks
Dorcia 18 Ty już nierozrużniasz co można czego niewolno robić aby ci zakwasił ogórka i wiecej cie nie interesuje,to jeszcze gorzej jak tirówka, apomyślałaś co dalej mąz,dom,dzieci,a czy ty kiedy bedziesz z mężem zajdziesz w ciąże jak teraz cie pare razy wyskrobią ,tableti wczesno poronne itp.przygodna a gotować obiady potrafisz,tabliczke mnożenia znasz,a jak z twoją historią i geografią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu właśnie wychodzi, że nie macie pojęcia o idei przelotnego seksu.. tzn. ok, wiadomo, różni ludzi, różne podejścia. To nie jest tak, że puszczasz się z pierwszym lepszym, jak darmowa prostytutka. Chodzi o to, żeby się wyszykować na imprezę- od makijażu po bieliznę.. Idziesz, rozglądasz się, wybierasz cel i do dzieła. To jak rodzaj polowania- i wiadomo, raz jest sukces innym razem odpuszczasz... ale jak wszystko dobrze rozegrasz, to masz fajną imprezę, w fajnym towarzystwie, zakończoną fajnym afterem, udanym seksem, na luzie i bez stresu. Rano albo kawka, albo po prostu znikasz, bez żadnych obietnic, czy wymian numerami telefonu. Jak go kiedyś później spotkasz- spoko, jak z normalnym znajomym. I oczywiście- zawsze z zabezpieczeniem, żeby nic nie złapać. I regularne badania na hiv, tak na w razie co. Mi to odpowiada, nie ma to wpływu na pozostałe aspekty życia. Wszystko zależy od podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulalalaaaaa
Co za zawodowe głupie qurwisko !!! Jeszcze chce męża namawiać na dodatkowego fiiuta, trzeba sie strzec takich szmat !!! W sumie niepotrzebnie wyszłaś za mąż bo tak byś napewno była niezłą qurekwą w zawodzie na pełnym legalu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znalazła się kolejna, która nie wie, o czym mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerin
venuz -- daj sobie na luz, oni (zapewne małolaci) i tak nie zrozumieją, daleko im do pojęcia Przygodny seks -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerin
małolaci jak przeczytają słowo seks to od razu ich gorszy, uważają że tylko zmiłości - nie zdają sobie sprawy z własnej seksualności i potrzeb ( bo jeszcze ich nie mają zbyt wielkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venuz niezaologowana
słusznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
venuz tez bym cie chetnie poznal intrygujesz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
jaka szybka riposta nie spodziewalem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
twoje przezyciaa sa intrygujace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh niestety niedzielne popołudnie spędzam na kafe zamiast z kimś w łóżku, stąd szybka odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziej czasu
nieudany weekend ostatkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
venuz a gdzie teraz jestes ?? w pl ?? ja musze isc zaraz do miasta tzn centrum po zakupy itp i na silke :D bede pozniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle co nieudany, raczej naukowy- zachciało mi się dyplomy zdobywać, to niestety czasami trzeba zamienić dobry seks na nudny podręcznik :P Nie, nie jestem w Polsce, mieszkam już od jakiegoś czasu poza granicami naszego pięknego kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
a to w jakim kraju teraz jestes jezeli mozna zapytac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś w "tej cieplejszej części Europy". Co za różnica? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
hiszpania ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
widze ze ciagle sie nudzisz skoro sledzisz forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie. nie nudzę się, tylko robię wszystko, żeby się nie uczyć do egzaminu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
ale to bedzie ustny egzamin ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się seksu chce, aaaaaa, wycie do księżyca pozostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×