Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorcia18

Przygodny seks

Polecane posty

powiedziałabym, że oralny wręcz- szkoda, że zamiast paść na kolana, to tym razem na kolana muszę powalić... ^^ arrrr! przyłączam się do wycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woowooo
arrr wszyscy już na kafe wiedza zes koorewskie nasienie i nie musisz juz się tym aż tak chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
hehe arrr to kobieta ?? ide zaraz odpoczywac bo rano do roboty :D Stosunkowo udanej nocy wam zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wszyscy już wiedzą ;) pommmpek, oczywiście, że kobieta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
udowodnij i poka fote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja. Może tu mi ktośwytłumaczy pewną kwestię, bo zastanawiam się od dłuugiego czasu i nadal nie mogę zrozumiec- przecież każdy seks może skończyć się ciążą. Później będziesz takiego gościa z imprezy szukała jak wpadniesz? Lol przecież to seks bez zobowiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy seks może się skończyć ciążą, jeśli bierzesz pigułki, a do tego stosujesz prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym, to szansa na takie "pozytywne zakończenie" wynosi 1:100000000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arrr czemu mnie ignorujesz? powiedz ze, nie chcesz ze mna gadac albo cos innego a nie milczysz jak suczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmpek
suczka wyje do ksiezyca :D bo jej sie chce ide juz PaPA jutro tu zerkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to za przyjemność wtedy jest, ale ok niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie "suczkę", bo przeginasz, chłopaku ;) Kamil, czemu "nie wiesz co to za przyjemność"? Przez prezerwatywę? Czy przez to, że seks przygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz miałem na myśli prezerwatywę i faszerowanie się hormonami... ani seksu oralnego, i ciężej o orgazm (przynajmniej dla faceta) hmm no ale co z tą wpadką jak faktycznie się zdarzy z obcym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no seks oralny ludzie często uprawiają z przygodnymi partnerami ;) myślę w sumie, że wielu z nich nie zdaje sobie nawet sprawy, że niektóre choroby można złapać przez usta. A co do "wpadki", to lubię powiedzenie: nie uważałeś, co robisz, to rób, co uważasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil- może i prezerwatywa trochę zmniejsza przyjemność, ale adrenalina ją zwiększa. Jak decydujesz się na przygodny seks robi to dlatego, że jesteś mega napalony na tą osobę, a to niweluje wszystkie niedogodności. Poza tym to niesamowita frajda, odkrywać czyjeś ciało, upodobania... mnie to strasznie kręci :D A ciąża- tak jak arrrr! powiedziała- po to stosuje się zabezpieczenia, żeby ciąży nie było. To że w ogóle dzieci nie planuję, to znaczy, że mam całkowicie zrezygnować z seksu? no proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie bycia wredna :) napisz mi poprostu zebym sie odwalil:) pogadasz na priv chwilke, mam pare pytan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mimo wszystko nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie :) Nie chcę być upierdliwy, tylko chcę zaspokoić moją ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamil21
wiesz mój drogi, że jak będzie ciąża to wystarczy jechać do szpitala przy granicy i podają ci takie tabletki poronne. leci ci krew i jest po ciąży. więcej jak 500 euro to nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamil21
jak się zarabia to się ma odłożone takie pieniądze na wszelki wypadek. nie stosuję tabletek, bo przy tabletkach jest nawet większa szansa na złapanie choroby. Zresztą po tabletkach seks jest gorszy, bo libido jest mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź- robi się tak, żeby ciąży nie było, a jak już się zdarzy, to się trzeba zmierzyć z konsekwencjami. Szukanie faceta- pewnie zależy od sytuacji.. i tego czy jest możliwy do znalezienia i czy w ogóle chce się go szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamil21
jak kobieta nie jest katoliczką to nie ma problemu ze zrobieniem sobie wczesnej aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet, już Ci mówiłam, że mam przerwę od maila. Traktuj moje słowa poważnie,a dobrze na tym wyjdziesz ;) Kamil, napisałam już, że każdy robi to, co uzna za stosowne, a opcje są dwie - urodzić lub usunąć. Wbrew pozorom zresztą odnalezienie "ojca" nie musi być takie trudne. Ale też myślę, że jak się podejmuje ryzyko, to należy mierzyć siły na zamiary ;) @do Kamil21 - tabletka wczesnoporonna kosztuje 90 euro i nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby ją zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×