Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświateczna nl
rozchylam uda ...paluszkiem odsuwam materiał majteczek ...widzisz ją jaka jest rozgrzana i napalona...gładzisz uda i posuwasz dłonie ku niej...jęczę gdy czuje Cie na niej...szoczki zlewają się z kroplami deszczu ...cudownie mi...wkładasz paluszek do środka zakładam n óżkę na bark,odgarniam włosy do tyłu ...piersi-takie nabrzmiałe sutki sterczą z podniecenia ...bawię się nimi ...wsuwasz paluszek głeboko do końca wzdycham ...oddech przyspiesza czuję jak rozpychasz się w srodku...o tak...wyjmujesz paluszek i rozcierasz soczki o muszelkę ...drażnisz ją...wiesz,że tak lubię...zerkam z góry na Ciebie jak klęczysz ...mocno i zdecydowanie posuwasz mnie paluszkami ,druga ręka łapiesz za pupę i przyciągasz do siebie...wstając czujesz jak drże z rozkoszy ...łapiesz mnie za ramię i odwracasz opierasz o ścianę...o tak "maleńka chcesz tego prawda"Jecze cichutko "tak otak pragnę Cie poczuc "...mocno napierasz na mnie...czuję Twoje ciało naplecach pupie ijak szybko i zdecydowanie wchodzisz we mnie...jecze przy tym głośno ...kapie deszcz słychać kroki ...wypinam bardziej pupcię uderzasz nią penisem i wkładsz z powrotem...szybko szybko ...mocniej aż do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję Twój smak na ustach...smak rozpalonej kobiety...wbijam sie raz po raz długimi mocnymi pchnięciami...co chwilę wyciągając go z Ciebie, wycieram soki na Twoich pośladkach, między nimi i znów wbijam się głęboko...pulsujesz w środku, zaciskasz się na mnie..gdy na chwilę nieruchomieję, sama zaczynasz się nim rżnąć...jeszcze bardziej pochylona...kładę się na Twoich plecach, ściśle do nich przylegając, szepcząc Ci w ucho jaka z Ciebie gorąca i podniecająca suczka...krótkie szybkie pchnięcia...czuję jak cała zaczynasz drżeć...przytrzymując mnie jedną dłonia za udo, wbijając w nie paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Zerkam z boku ...drżę całe ciało przeszywa rozkosz o tak ...czuje jak mocno wchodzisz w szparkę posuwasz ja szybko i energicznie...nasze ciała nabierają rytmu ...jęczysz do ucha...ciągniesz za ramiona mocniej i mocniej wbijasz sie w słodycz..czuje go jaki jest żylasty i duży w środku czuje koniec ...główkę jak penetruje zakamarki pochwy ...biodra tańczą posuwają się do przodu tyłu ...o tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała nieruchomiejesz...jeszcze mocniej się wypinasz czekając na falę orgazmu...obijam się biodrami o wypięty tyłek...słyszę jak zaczynasz przeciągle jęczeć...resztką sił pieprzę Cię, do chwili gdy Twoje plecy wyginają sie łuk...stłumiony krzyk...jeszcze kilka ruchów i gwałtownie wysuwam się z Ciebie...nabrzmiały, mokry, śliski...pulsuje tuż przed orgazmem...sięgasz dłonią zaciskając ją akurat w chwili gdy pierwsze strugi spermy odrywają się od obrzmiałej główki i uderzają o ścianę tuż obok Twoich ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Biore go w rece i posuwam szybko i energicznymi ruchami odsłaniam wszystko ...jeczysz wypinasz biodra do przodu ...ciągniesz mnie za włosy bym uklękła przed Toba...robie to posłusznie ...wypinam piersi i ....czuje jak zalewa je fala ciepła ...posuwam wolniej skórkę ...o tak wzdychasz z rozkoszą patrzac jak wypływa sperma prosto na suteczki...rozsmarowuje paluszkami spermę po piersiach ...biorę go do ust i zlizuję to co zostało powoli patrząc na Ciebie ...bierzesz mnie za ramiona i podnosisz do góry...patrzysz jak się oblizuje ...jak połykam...przybliżasz twarz do mojej i ...całujesz wsuwając języczek głeboko do moich ust...deszcz przestał padac...zapalają się latarnie w poblizu kamienicy...okrywasz mnie swoją koszula i przytulasz do siebie... ;)to tak odnosnie tego co za oknem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm próbuje własnej spermy prosto z Twoich ust...wcierając jej resztki w piersi....lubię gdy nią pachniesz, smakujesz...moje dłonie pachną z kolei Tobą... to ja proszę więcej takich odniesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Stosunkowy-polubisz deszcz;)dzięki takim scenom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
No tego nie wzięłam pod uwagę...a czego nie lubisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Też nie lubię;)Czego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
W temacie stosunkowym?Czego nie akceptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak tak pomyślę...to niewiele jest takich rzeczy, bo lubię eksperymentować... z pewnością odpadają jakieś ekstremalne ekstrema, chociaż dla każdego ta granica między akceptowalnym a nieakceptowalnym będzie w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
No i rozbudzilo się towarzystwo;) Stosunkowy-zgadzam się w każdym calu z Tym co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona - widać czarno na białym jak dzionek;) moooocno stosunkowy... poświąteczna...mmm cóż za zgodność..pewnie ją jeszcze potestujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Będziemy się testować ???;)jak to zabrzmiało w moich "uszach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
ona1923-a jak Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Stosunkowy-wszystko co tutaj "dźwięczy "to pozytywny wynik rozmów i wzajemnych "stosunków"...nie uważasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaardzo pozytywny :) ona - pomocnych dłoni (i nie tylko) tutaj nie brakuje, przynajmniej w formie 'czarno na białym' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Miłego dnia i wieczoru ...stosunkowej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie poświąteczna miłego i do miłego;) wszystkim stosunkowo udanych kilku najbliższych dni życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×