Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Sory za wtrącanie.Czemu Wy stosunkowo podchodzicie do pracy zamiast ja rżnąć?Przy okazji pozdrawiam bywalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
A co my robimy?;) Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. rowerka - gratuluję zadowolenia ;) poświąteczna, no przecież że rżniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
My tylko się miziamy pod biurkami na biurkach i ...różnych innych miejscach:D Stosunkowy-witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
Witajcieśpiochy...:)Poświąteczna miłego dnia :) Busiu Ty wiesz co...i buziaki:)Stosunkowy ..dziękuje bardzo i też bardzo rozkosznego dnia życzę;-)...ps:wiecie kto pisze ..(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
;)no ja wiem;)Witam w piękny słoneczny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pozostających jeszcze w szoku pourlopowym...i z chęciami na jakiiś drobny mały numerek....nawet i w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) widzę, że stosunkowi odpoczywali...czas reanimować tutejsze życie;) erotycznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Witam...nie wierze,że tu tak cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poświąteczna - a jednak :) widocznie przez weekend poszaleli i dzisiaj mają poważne podejście do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poswiąteczna nl
Praca,praca ...a gdzie przyjemności ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
Witajcie :) u mnie niestety ostatnio brak czasu na przyjemności w pracy ...ale mam nadzieje alba bardzo bardzo wszystkich pozdrawiam stosunkowych i wielkie buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Stosunkowy co byś powiedział na ...upalny dzień taki jak dziś.Wchodzisz z marszu do mojego gabinetu...i...no właśnie przyłapałeś mnie ;)jak zdejmuje biustonosz spod bluzeczki...zarumieniłam się... uśmiechnęłam i wróciłam jakby nigdy nic do segregacji dokumentów...usiadłeś na przeciw mnie.Mimo iż nie wychylałam nosa spod papierów wiedziałam,że zerkasz ukradkiem...upał okropny...przesuwam dłoń po mojej szyi i delikatnie wsuwam ja w dekolt...czuje,że mnie obserwujesz...moje piersi robią się większe prostuje plecy i wypinam je do przodu....sutki widocznie sterczą pod bluzeczką...wiem podnieca Cię ten widok.wyjmuje z torebki mgiełkę i pryskam ciało ...pachnie , spływają strużki wody.obserwujesz jak spływa z szyi kropelka mgiełki ...jak powoli schodzi do luki między piersiami i znika pod bluzeczka...załączyłeś wentylator i skierowałeś podmuch na mnie....cudownie mi się zrobiło....obserwujesz jak bluzeczka faluje na piersiach jak je uwypukla pod naporem wiatru... ;)trzeba reanimować...temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodnie się rozsiadam nie spuszczając z Ciebie wzroku...oczami pożeram Twoje piersi...widać je tak wyraźnie...prężące się sterczące sutki...Twoja dłoń pod materiałem...wiesz jak mnie rozpalić...oblizujesz usta patrząc w moje krocze...łapię Twój wzrok i sięgam do wybrzuszenia w spodniach...ściskam go przez materiał...drgnęłaś zagryzając wargi...rozpinam spodnie...Twoja dłoń mocno ściska pierś...wyciągam go na wierzch...zgniatasz obie piersi wydając z siebie cichy jęk...odsłaniam główkę wypuszczając na nią ślinę...rozcieram ją...widzisz go..mokry, śliski, pulsujący...wpatrzona słyszysz niskie 'podaj mi swoje majtki'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Patrze i słucham Twojego głębokiego oddechu,czuje jak moja muszelkę zaczyna zalewać fala ciepła i wilgoci...sięgam pod biurko wypinam bioderka do przodu i zsuwam majteczki patrząc na Ciebie...Masz w oczach pożądanie,uśmiecham się...jest teraz dostępna Cała -wilgotna i skora do pieszczenia...masuje wzgórek delikatne powolne okrężne ruchy...paluszkiem schodzę do niej rozchylam wargi i muskam opuszkami o nią...jest wilgotna gorąca spragniona Twojego dotyku...wsuwam paluszek tylko na początek tej drogi...szybkimi ruchami podrażniam łechtaczkę....wypływają soczki...jestem bardzo podniecona ,na Twarzy pojawia się znajomy Ci grymas-"o tak o tak pragnę Cię"...patrzysz dalej... posuwasz go pod biurkiem powoli zerkając na to co robię...wstaję wkładam majteczki między uda i powoli przesuwam do góry...są przy niej ...przesuwam nimi po szparce....ależ mnie to podnieca...majteczki mają teraz zapach mojej rozkoszy...już wiem jaki będzie finał naszego popołudnia...wstaję poprawiam spódniczkę,podchodzę do Ciebie od tyłu teraz widzę jaki jest duży,podniecony ,jak połyskuje jego główka...podaję Ci moje majteczki blisko twarzy...czujesz teraz jak pachną mną...bierzesz je i całujesz....wstajesz nie możesz wytrzymać z podniecenia.....chcesz mnie tu i teraz ...Już...a ja... ps.Witam Stosunkowych i nie tylko ...piękny dzień się zapowiada ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:D wielkie buziaki .....bardzo słonecznego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Cześć Rowerka...coś ostatnio Nas zaniedbujesz...ja rozumiem,że chłop w domu ale ...w pracy go Ci przeca brakuje:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim....co za uroczy dzień i co za urocze Panie....może coś skręcimy na prędce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclawiak
Hejka Wszystkim :) Tak sobie od jakiegos czasu patrze, ze ta czesc forum smiga najsprawniej, a jako, ze w pracy czasami podobne mysli chodza po glowie, postanowilem sie do Was podlaczyc ;) Czy mozna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można?....Wiesz tu muszą się Panie wypowiedzieć czy nas wszystkich....ekhm...obsłużą....ale myślę że dadzą rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam patrzeć gdy zabawiasz się sobą...widzisz to po mnie...po nim... wpijam się ustami w wilgotny materiał, który dopiero co wycierał soki zalewające Twoją cipkę...przeciągam po nim językiem...wiesz, że będę chciał Ciebie spróbować...wwiercić sie językiem...opierasz o się o krawędź biurka...podciągasz spódniczkę...poślinionym palcem kręcisz kółka wokół łechtaczki...szepczesz 'wyliż mnie'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poświąteczna mmmm liczę że zrobimy tutaj coś wyuzdanego ;) rowerka - nie usprawiedliwiaj się tylko dołączaj....jeszcze Was jednocześnie nie miałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowy ...z przyjemnością ;-) tylko nie dzisiaj (praca mnie goni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Pewnie,że damy tylko potrzeba nam tu jeszcze kilku kobietek;)...cos ostatnio tyko ja Wam zostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka - trzymam za słowo...a może właściwie to za sutek ;) poświąteczna - jesteś może i nieco osamotniona w działaniach ...ale za to JAK dajesz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclawiak
Widzac wczesniejsze wpisy, tez mysle, ze dadza rade :D A tak swoja droga zastanawiam sie czy jest tu ktos z mojej okolicy, a moze mojego zakladu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Stosunkowy---rozchylam nóżki zginam w kolanach i zakładam na Twoje barki ...o tak poliż moją rozkosz ...przesuń po nim języczkiem jak "Kotek wyliż miseczkę"a ja będę się łasić do Ciebie pojękiwać mruczeć jak Kotka...Patrzę jak Twoja głowa zatapia się między moimi nóżkami...jak dotykasz jej paluszkiem ,rozchylasz płatki przesuwasz delikatnie po niej ..".o tak "- szeptam przyciągając Twoją twarz bardziej...ściskam nóżki ,czujesz moje uda na policzkach...na barkach moje pazurki wpijają się w Twoje nagie ciało...język wchodzi zdecydowanie do niej...głęboko czuję jak wariujesz w mojej szparce ,rozpychasz ją ...wyjmując język zasysasz się w tej słodkości ssiesz dłuższą chwilkę...pojękuję ...mruczę jak Kocica...pieszczę swoje piersi przesuwam dłonią po karku aż do nich ...ślinę rozsmarowuje po suteczkach...są takie sterczące...dookoła unosi się sam zapach sexu ...przybliżam Twoja twarz do swojej ,językiem masuje Twoje usta ...zlizuje swoje soczki a w dłonie biorę jego-och jaki twardy,sterczący ...czuję kilka kropelek spermy na główce...opuszkiem wskazującego palca rozsmarowuje je po nim ... ps-Wrocek-a z jakiego zakładu piszesz?:D Rowerka-stosunkowy Ci urwie sutek jak się będzie tak ciągle(kilka godzin już minęło)jego trzymał...więc lepiej tu wskakuj do Nas. Busiu-a Ty gdzie...tęsknię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclawiak
Poswiąteczna: A takiego pewnego, który produkuje między innymi lodówki ;) A co, jesteś z okolicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×