Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna nl
Busiu :) Wrocek-nie ja nie z tych stron...choć dzieli nas nieduża odległość jakieś 150 km;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poswiąteczna....chodźmy lepiej...na zaplecze....juz dosyć tego mizinania...czas na szybsze obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...chyba jutro trzeba się wziąć" ostro" do roboty...;-)musimy Kochani się jutro z mobilizować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclawiak
Kurcze, szkoda, że nie ma nikogo ode mnie, ale w sumie jakie jest prawdopodobienstwo, spotkania tu kogos z bliska, albo z pracy :D A swoja droga, to od czytania troszke sie nakrecilem i dragal jakis taki twardy sie zrobil :D Z chcecia bym go sobie teraz pomasowal, najchetniej przy kims ;) Niestety sam siedze w biurze :( Czytanie, czytaniem, ale co na zywo to nie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclawiak
Hehe... tam zaiwaniają jak mrówki i nie mają czasu na wychodzenie... Ale w biurach też dziewcząt sporo, więc może coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławiak...mam tak samo....jak Ty....ale w pracy to bardzo niebezpieczne....wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroclawiak
Bushman: Zabrzmialo groznie... A co, miales juz jakies przygody... hmmm... niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak...z podwładną...na szczęście wyjechała...bardzo daleko....ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusyy cos taka niecierpliwa dzis szybki numerek...bo juz stosunkowy dzień w pracy się kończy......pochyl się tylko i oprzyj o biurko...wypnij pupkę....rozchyl szeroko..pokaż ją...czy juz gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piowsciągliwa jesteś...ale to wystarczy by Cię porządnie zerżnąć.......już słyszysz jak rozpinam rozporek...i go wyciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciągam...dotykam Cie nim po pośladkach....rozcieram kropelki podniecenia....smyram po rowku....w końcu nacieram nim mocniej czujesz....wdrygasz ciałem..daję Ci klapsa....przyciągam za biodro do siebie.....wchodze powoli.....stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujesz kazde moje pchnięcie....słyszysz jak biodra klaszczą o posladki.....kurczowo trzymię i pcham się jeszcze głębiej......dotykam włosów targam za nie...przyciągam cię i nie pozwalam się odsunąć...patrzę na niego...jaki jest mokry od Twoich soczków.....wyciągam go...uderzam nim o cipke...i znów stanowczo wciskam się.....mocniej tylko wypnij dupke suczko...mocniej...i pozwól mi Cię mocno rżnąć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co potrafię...mocno Cię posuwam....jeczysz...i ja postękuje cicho...widzisz mój pot na czole....trzymie mocno za biodra i pcham się....jeszcze ..mocniej...głębiej..dajęCi klapsa...och...tak.....i jeszcze...poruszaj tyłeczkiem suczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och cudownie widzieć Cię taką podnieconą...juz czuję jak dochodze...moje podniecenie..wzrasta....czuję jak CIę tam rozpieram.....och już...chodź i ukleknij przy nim....biorę go wdłoń...poruszam sam..patrzysz na odsłaniająca się purpurową główkę...nagle już.....och...strzał...fontanna spermy ląduje na twarzy..zlewa się na cycuszki.och..cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze następnym razem...choc moge zgarnąc paluszkiem co zostało...masz obliz i possij go jeszcze.... Uciekam już....koniec "pracy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Wstawać POBUDKA!!!!;)Odsuwam rolety:Dwpada słońce na WASZE twarze. nie spać ...w pracy;) Wrocek-na żywo to mamy wszyscy w domu...tutaj się nakręcamy by potem to spożytkować;)Wiesz jakie to fajne?;) Busiu-Ty musisz dziś znaleźć dużo czasu;) Rowerka-Ty dziś nie bumeluj..;) Stosunkowy bo stoje w bezruchu od wczoraj:) I witam nowych:)z doskonałymi pomysłami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
pussycat na co masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna Ty zawsze taki ranny ptaszek? Och widząc Twoje nastawienie aż chce się żyć i dup.... ups chyba się zagalopowałem... Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących, a inaczej i wciąż o tym samym myślących. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich poświąteczna - wczoraj wciągnęły mnie obowiązki, a później rozwinęła się już inna akcja ;) dzisiaj ja jestem jakoś...bez nastroju stosunkowego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ku ku :D ...dzień dobry wszystkim..:)i bardzo przyjemnego dnia życzę ...Stosunkowy dziękuje za "lizaczka".....przepyszny...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Ja zawsze taki ranny ptaszek:)Szczególnie gdy myślę jakby to było tak rano z Tobą;)w łóżku. Stosunkowy dziękuję za lizaczka;)No i każesz mi dalej tak stać w miejscu:D;)eh faceci. Rowerka,pussycat nr ONE i alfi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna - uwielbiam lizać...wylizywać...bawić się sokami i śliną...taką mieszankę rozcieram Ci na sutkach...czując Twoje dłonie na nim opieram swoje na Twoich barkach i delikatnie ściągam Cię w dół...patrzysz w górę a pała ociera się o Twój policzek...wargi...biorę go w dłoń zapluwam i wycieram główkę o policzki...tak chcesz prawda? a teraz go obciągniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....a Ci znowu świntuszą :)i to be zemnie....;-)...ale z przyjemnością poczytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×