Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość do stosunkowo
poświąteczna - ano...nowi próbują się dołączyć , podłączyć...pogoda do bani...biurko duuuuuże...a podejście do pracy moocno stosunkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Będę cała dla WAS po 12 ;)To co umawiamy się na małe bara bara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
może nawet nie takie małe....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
świntuchy,zdradzacie mnie :)ale bawcie się dobrze,,,bo ja chwilowo nie mogę,,,,przyjemnych robótek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Busiu mam jakieś kłopoty z gg:O Nie zdradzamy tylko się przygotowujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselsza nikt nikogo nie zdradza wiesz ...trójkącik już mieliśmy, więc mozemy go powtórzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu życie jest weselsze
oj wiem,,,żartowałam ale bawcie się dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Zbiórka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
stosunkowo nastawieni kolejno odlicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
...i dwa....a to już para ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
a gdzie trzy i cztery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
to o czym dzis marzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Jak ja mam czas to reszta pracuje:(ehhh życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
o o rozpalonej suczce wchodzącej do biura mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
Wyobraź sobie,że właśnie taka wchodzę...co byś zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
podchodząc , kazał ci zamknąć za sobą drzwi...odwrócił twarzą do ściany przypierając mocno....zaczął lizać kark...powoli ocierając biodrami o twoje pośladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
chyba jednak nie odważyłaś się wejść ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna nl
No to wchodzę ;)opieram się o ścianę i zerkam na Ciebie ukradkiem,przypierasz na mnie z lekkim uśmiechem na twarzy.Podciągasz moją spódnicę wodząc ręką po moim udzie...dopiszesz resztę;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
A tu cisza,że słyszę swój oddech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
praca porwała...niestety... ale dłoń wpina się wyżej po Twoim udzie...po wewn stronie...czuje wilgotny materiał...jesteś mokra...przesuwam palcami po majteczkach...odchylam je na bok...wypychasz biodra do tyłu...ślizgam się palcami po cipce...gorąca...każe Ci rozpiąć bluzkę i uwolnić piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Rozpinam guziczki mojej satynowej bluzeczki,powoli byś mógł się rozkoszować tym widokiem...podnieca Cię to widzę...patrzę Ci w oczy i uśmiecham się troszkę szyderczo ...jesteś już mój :).Ostatni guzik ...pss rozchylam koszulkę a Twoim oczom ukazują się dwie piękne piersi uwięzione jeszcze w biustonoszu -uwolnisz je?;)zsuwam powoli bluzeczkę po ramieniu ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
czujesz moje podniecenie...zamykam całe dłonie na piersiach...ściskam je...masuję...z Twoich ust wydobywa się jęk...podszczypuję nabrzmiałe sutki przez materiał...odwracam Cię...gorący język ześlizguje się po szyi..czujesz go między piersiami...uwalniasz jedną pierś i przyciągasz do niej moją głowę...słyszę głębokie westchnienie gdy zamykam usta wokół sutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Przyciągam Twoją głowę do moich piersi ...masujesz je rękoma,językiem drażnisz sutki,które są bardzo sterczące i skore do takiej zabawy,łapiesz mnie za pośladki,lekko ściskasz...mocnym zdecydowanym ruchem podnosisz mnie i sadzasz na koniuszku biurka,odsuwając dokumenty...wbijasz się swoim ciałem w moje rozchylone uda...delikatnie pocierasz dłonią moje krocze ...wilgotno czujesz?Twój penis szaleje w spodniach ...już?jeszcze nie...nie wyjmę go ...pomasuję przez spodnie Twoja męskość...patrzysz błędnym wzrokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
zbieram wilgoć spomiędzy Twoich ud...rozcieram ją na Twoich ustach...zlizuję...mmmm smak i zapach podnieconej kobiety....ocieram sie o Twoją dłoń...zaciskasz ją...wsuwam w Ciebie dwa palce...wysuwam...i znowu je wsuwam...przymykasz oczy..mruczysz...opuszek kciuka opieram o łechtaczkę....teraz Ty masz błędny wzrok...Twoja dłoń szybko rozpina moje spodnie...wyciągasz go masując gwałtownie...przyciągając do swojego mokrego krocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Zsuwam się z biurka,Twoje spodnie opadają na ziemię,zsuwam Ci bokserki .Bierzesz go w dloń i szukasz wejścia ...dotykasz nim moje udo,łono ,łechtaczkę... nie wytrzymuję...biorę go w dłonie i wprowadzam w świat rozkoszy ...soki otaczają go dookoła,wbijasz go we mnie bardzo delikatnie.Przygryzam wargi z podniecenia,powoli penetrujesz moją muszelkę...delikatnie wchodzisz do końca...jeknęłam ,odchylam sie do tyłu by poczuć głębiej Twoją męskość...o tak ...ruchy staja się szybsze i rytmiczne...kołyszesz mnie całą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
moje ruchy stają się mocne ... szybkie krótkie pchnięcia...na przemian z wolniejszymi...do samego końca...cipka lśni od soków...wyciągam go i pocieram łechtaczkę...po chwili znów wbijam go w Ciebie...piersi zwieńczone sterczącymi sutkami kołyszą się w rytm pchnięć..opadasz na plecy...zakładam sobie Twoją prawą nogę na ramię...i wbijam się gwałtowniej w taką rozwartą kobiecość...pochylony...trącając językiem sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×