Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość do stosunkowo
aaa podglądaczka...ależ proszę bardzo, przyglądaj się do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
tylko jakoś wwwwwwwwwoooollllllnnnnnnnoooooooo Wam idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
o tak...zasysam się na lewej piersi...chwilę później na prawej...czuję jak sutki prężą się pod uderzeniami języka...dłoń wsuwa się jeszcze wyżej...czuję wilgotny materiał majtek...rozcieram tę wilgoć na wewn stronie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes boski a ja w tym czasie zajmuje sie twoim torsem sciagam Ci koszulke i zaczynam jezyczkiem piescic twoja szyje i tors mmmm bosko wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeleń dwugarbny
Mina26 ja chcę poczuć twoje usta na mim zwieraczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeleń dwugarbny
do czasu aż nie natrafiasz na białego od ropy pryszcza który nagle ci pęka ropom w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
Minia skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
w sumie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
zejdź z biurka...usiądź na mnie...sama podawaj mi piersi do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz schodze siadam Ci na kolanach i zaczynam delikatnie uciskac swoim tyleczkiem /Twojego penisa mmmmmmmmm bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
właśnie taaakk...ściskam , ugniatam Twoje pośladki...zassany na sterczących sutkach...wyciągnij go ze spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz go wyciagam najpierw delikatmie i powoli odsuwm Ci rozporek i zsuwam spodnie a teraz zaczynam sie draznic z Toba dotkam go i draznie nie pozwalajac Ci wejsc we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
mhmmm trzymasz go w dłoni...opierasz o mój brzuch...nasuwam Cię na niego...jesteś cały czas w majteczkach...pocierasz go sobą...góra..dół...mokra...śliska...ciepła..unoszę Twoje biodra...odsuń majteczki mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie sobie poczynacie......róbcie tak dalej, a minie praca szybciutko....tu ogranicze się do czytania Was...mój zbój w spodniach jednak przygotuje się do boju wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pocieram go swoim cialkiem teraz siadam na Ciebie tylem i zaczynam go dalej piescic Ty zaczynasz szybciej oddychac i prosisz zebym zdjela majteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym momencie caluje Cie w usteczka i mowie ze Twoja cierpliwosc zostanie wynagrodzona po stokroc jestes boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
no więc już...zdejmij je...dostajesz klapsa w pośladek...no szybciej..dosiądź go..jednym gwałtownym ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie bedzie tak latwo musze Cie troszeczke rozpalic i potrzymac w niepewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowo co sie tak ociagasz moja cipeczka czeka na Ciebie do dziela malenki do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
w takim razie...wstaję...kładę Cię na plecach na blacie biurka...przechodzę z drugiej strony...i wsuwam Ci go w usta...nie chcesz dać....sam sobie wezmę....pochylam się nad Tobą...sięgam dłonią do wilgotnego , mokrego krocza...zgrywam powolne ruchy bioder z ruchami palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam zajmowac sie delikatnie twoim rycerzykiem a ty w tym momenicie wloz mi paluszki do cipeczki i posuwaj mnie najpeirw delikatnie a pozniej szybciej i szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
wypełniam Ci usta...podszczypuję sutki..Twoja cipka mlaszcze coraz głośniej...wysuwam się z ust...odwracam Cię...zakładając sobie Twoją jedna nogę na ramię wbijam się gwałtownym ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes super wbijam Ci swoje paznokcie w posladki i dociskam do swojej cipeczki coraz mocniej do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stosunkowo
posuwana na biurku, piersi podskakują...wyciągam go z Ciebie...ocieram o łechtaczkę i ponownie się wbijam...kciuk oparty o wzgórek...jądra obijają się z mlaśnięciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudyyyyyy
podczas takiej nędznej akcji chyba bym zasnęła i zaczęła dziarsko chrapać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super posuwaj mnie tak oj tak chce mocniej mocniej nie przestawaj lape Cie za buzke i przyciagam twoje usteczka do moich zaczynam je podgryzac delikatnie i calowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×