Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tyrael

Jak powstrzymać wytrysk przy bliskim spotkaniu z kobietą

Polecane posty

Gość Tyrael

Witam . Mam pewien problem , gdyż od niedawna mam dziewczyne i przy bliskich spotkaniach z nią typu ; leżymy na łóżku czuło sie całujemy . problem polega na tym że gdy zaczniemy sie troszke pocierać ciałami to mój wspaniały wacław po dłuższej chwili robi to co nie powinien . i to jest troche żenujące dla mnie . prosze powiedzcie co zrobić zeby tak sie nie działo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częściej się zajmuj sam swoim wspaniałym wacławem. Najlepiej tuż przed spotkaniem z dziewczyną. I jak już czujesz, że wacław zaraz będzie niegrzeczny spróbuj jakoś zastopować akcję, żeby podniecenie trochę opadło. I przy masturbacji ucz się powstrzymywać wytrysk-przerywaj, czekaj aż podniecenie TROCHĘ opadnie(uwaga podniecenie, a nie wacław) i zaczynaj znowu. Oprócz tego ćwicz mięsień, którym powstrzymujesz strumień moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój Wspaniały Wacław widocznie nie jest aż tak wspaniały skoro nie potrafisz go okiełznać. Moja rada : przed spotkaniem z kobietą zwal sobie gruchę raz albo dwa to Wacław nie będzie już taki narwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego doszło
żeby baby musiały istruować facetów jak mają panować nad sprzętem.... coś jest w tym powiedzeniu że za faceta myśli Wacław, taki jaki Wacław taki i facet.... marny sprzęt, marny egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×