Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamamaj

dr jacek bartkowiak

Polecane posty

Gość ffinka
Nerwica .. skutecznie pomoże dziurawiec.Wygodny w użyciu sypki ,prosto z paczki ...popić zwykłą herbatą .Dodatkowo można zmielić w młynku od kawy .Wątroba jest odpowiedzialna za emocje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia 80
Ja też miałam duży problem nie mogłam zajść w ciąże z pierwszym partnerem leczyłam się jak mogłam z kliniki do kliniki i nic tylko pieniądze szły jak woda,ponieważ każdy dawał nadzieję że się uda . Miałam 8 inseminacji ,jedno in vitro i nic . I żyłam z nadzieją że nigdy nie będę miała dzieci . Któregoś dnia za namową znajomej pojechałam do dr. Jacka zobaczyć może on mi jest w stanie pomóc , miałam tylko jeden seans i powiedział mi ŻE BĘDĘ MIAŁA DZIECI!!.Nie minęło długo jestem obecnie w drugim związku i mam trójkę wspaniałych rozrabiaków .Jak nikt nie jest przekonane że pomoże, to niech nie wypisuje bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka z nowego sączą
Powiem tak nie do końca wierzyłam w to co robi Pan Jacek, mimo iż moja ciocia mając raka i przerzuty (lekarze dawali jej 3 miesiące życia) dzieki niemu żyła 3, 5 roku moze gdyby nie odległość jaka dzieli nas od Bydgoszczy żyła by dłużej, ale wtedy byłam młodziutka nie mogłam sobie tego wytłumaczyć byłam u Niego będąc młodziutka dZiewczynka ktorej w zasadzie nic takiegonie było (na przestrEni ok 10lat)miedzy czasie wiele dobrego słyszałam o PAnu JAcku, aż przyszedł czas kiedy znow do niego pojechałam, tym razem z gózem naciskajacym na duży naczyniak, nagle pojawiły sie ogromne problemy ze wzrokiem, potworne bóle głowy, omdlenie(gonitwa po najlepszych lekarzach w KRakowie10miesiecy ponieważ jedni chcieli operować inni zedydydowania odradzali zewzgledu na możliwość komplikacji ja wysiadalam nie tylko fizycznie ale i psyhicznie ) na pierwszej wizycie PAn Jacek usunął guza na drugiej zamknął naczyniaka byłam u niego jeszcze raz dla pewności, po kontrolnych badaniach lekarze sa w szoku, a ja ciuchutko w myślach dZiekuj PAnu Jackowi , wydaje mi sie ze jesli ktoś nie chce pomocy to na sile jej nie otrzyma trzeba uwierzyć i otworzyć serce :) polecam serdecznie szkoda ze mieszkam tak daleko napewno była bym częściej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sersecznie witam Pania Krakowianke.Ja rowniez jestem pacjentka Pana Jacka.Nie rozumiem tylko jednego,czy on widzi choroby u czlowieka.ROzmawiala Pani z nimna ten temat?Czy u Pani zobaczyl tego guza czy miala Pani wyniki badan ze soba.Przepraszam ze wypytuje.ale Pan Jacek ma zawsze malo czasu i nigdy nie mam okazji z nim dluzej porozmawiac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.czy ktoś może coś powiedzieć więcej o Panu Jacku.W jakich chorobach pomógł itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 66
Znam go od Panad 18 lat jedzilem wtedy pomogl mi teraz wysylam znajomych 3 lata temu wyslalem sasiada w wieku 43 lat zlapalo go Stwardnienie Rozsiane czyli wyrok Dzis gosciu wazy 90 kg ma sie dobrze wiec nie moge czytac tych bredni ze nie pomaga brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 66.Witam serdecznie.Czy może Pan powiedzieć z jaką chorobą jeździł Pan do Pana Jacka i czy wyleczył całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Dzisiaj byłam na wizycie u Pana Jacka.Niestety wizyta w biegu,nic ciekawego nie powiedział.Zapisał jakieś leki i zapisał na kolejną wizytę. Juz sama nie wiem co o nim sądzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę od roku i lecze się na sm, aktualnie mam kolejny rzut a W rezonansie nie widać poprawy wiec nie wiem czy coś pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten Pan Tak na prawdę wyleczyl kogoś z Sm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten PAN w ogóle kiedyś kogoś wyleczył? Proszę o szczerą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten lekarz naprawdę potrafi zdiagnozować choroby? Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani czy Pan Jacek ma dar jadnowidzenia.Chodzi mi o zdiagnozowanie choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bandera
Witam wszystkich NIEDOWIARKÓW i uleczonych! Powiem tak, że byłam w Rynarzewie u Pana Jacka dwukrotnie, po wypadku z tirem. Mam łagodnie mówiąc, rozwalony kręgosłup. Nie mogłam normalnie funkcjonować, spać, siedzieć, chodzić, bo ból, ból i ból dawał mi się we znaki. Teraz śpię, siedzę i ogólnie stałam się silniejsza. Staram się ćwiczyć i na pewno jeszcze pojadę po tą energię, którą ma i zna Pan Jacek, jak tylko będę mogła . Ważne, żeby wierzyć w sens wizyty i cel ozdrowienia, bez tego nie ma sensu obopólne zawracanie głowy i zabieranie czasu. KAŻDĄ CHOROBĘ MOŻNA WYLECZYĆ!!! Trzeba tylko stworzyć organizmowi odpowiednie warunki do samoleczenia, oczyścić go z toksyn i złych emocji, dać odpowiednie pożywienie, które będzie jednocześnie lekarstwem. Proszę poczytać o sokach z warzyw, szczególnie o soku z trawy pszenicznej, szpinaku, rzodkiewki i innych... Pijcie soki, bo warto! Najlepsza jest wyciskarka, ale maszynka ręczna starego typu do mielenia - wyciskania też zda egzamin. Odrzućcie złość, nienawiść i żal, choć to nie łatwe. Wszyscy żyjemy tu i teraz, więc niech radość i świadoma miłość przepełnia nasze serce i duszę. Jedno wiem na pewno, że medycyna konwencjonalna nie istnieje po to, by ludzie zdrowieli, ale po to, by na nich zarabiać. Poczytajcie o pasożytach i chorobach tzw. nieuleczanych, których przyczyna są właśnie pasożyty. Cukrzycę można wyleczyć, raka też można wyleczyć - rak to przerośnięta Candida, która pożera organy, lubi cukier i zakwaszone środowisko. Poczytajcie o sodzie oczyszczonej na raka. Nią wybitni specjaliści, którzy nie służą koncernom farmaceutycznym leczą ludzi z tego grzyba. Kto chce niech sprawdzi, kto woli tkwić w swoim przeświadczeniu, ma do tego prawo. Stwórcy też nie widzimy, a jednak wierzymy, że istnieje. Chcesz być zdrowym człowiekiem, uwierz w to, że możesz i zrób to. Tabletki na pewno nie służą powrotowi do zdrowia, to lekarze nam wmawiają, że bez nich nie damy sobie rady i płacimy co miesiąc daninę, jak niewolnicy! Mijają lata, a my wciąż chorujemy... Zastanówmy się dlaczego? Jesz dużo mięsa i słodyczy, masz w 100% zakwaszony organizm. Zamień mięso na kaszę jaglaną i zjedz zamiast kanapek z kiełbasą, miskę zupy warzywnej z kaszą, po tygodniu zobaczysz ile masz energii i jak zmieni się Twoje samopoczucie. Spróbuj, nie masz nic do stracenia! Ważne! Należy pić ok. 20 minut przed posiłkiem, najlepiej czystą wodę, a następnie godzinę po. Nie popijamy posiłków! Gwarantuję, że samoistnie obniżycie swoją wagę nawet o parę kilo. Każdy kęs żujcie długo, by ślinianki zdążyły wyprodukować enzymy trawienne. Tylko mięso trawi się w żołądku, wszystko inne zaczynamy trawić w ustach. Nie spiesz się przy jedzeniu, delektuj się nim! Wszystkim życzę wiary w siebie i powrotu do zdrowia. A Pan Jacek jest jak najbardziej w porządku, ma wiedzę, której nie mają wielcy tytułowani i nadęci pychą tego świata lekarze, którzy cierpią na syndrom ważniaka i lepszego w swoim mniemaniu człowieka, nie wszyscy oczywiście, ale w przeważającej większości. Umierałam z bezsenności po wypadku i nikt mi nie pomógł, bo nie miał wiedzy! Specjaliści potrafili tylko przepisywać psychotropy, a ja miałam skręcony kręgosłup szyjny i potężną opuchlinę na karku, a oni twierdzili, że to tłuszcz!!! Jak najdalej od ludzi bez wiedzy. Pamiętajcie, że najlepszym lekarzem dla Was, jesteście Wy sami i pożywienie, które ma Was leczyć. Zmieńcie swoje nawyki, swoje życie i sposób myślenia. Wizyty u Pana Jacka NA PEWNO WAM NIE ZASZKODZĄ - MOGĄ JEDYNIE WAM POMÓC! Polecili mi Pana Jacka ludzie, którym On pomógł powrócic do zdrowia - osoba z guzami w mózgu - wyleczona, osoba z potężnym kamieniem w nerce - wyleczona, osoba, która nie mogła mieć dzieci - urodziła zdrowa córeczkę. Wybór należy do Was. Pan Jacek ma większą wiedzę od lekarzy, do których chodzicie i przeogromne doświadczenie, bo podchodzi do człowieka, jako całości, nie jak medycy na służbie koncernów do jednego organu.... I każdy fachowiec leczy w swoim zakresie trując inne organy, jak choćby leki na ciśnienie niszczą serce! Polecam książki Michała Tombaka i Nadieżdy Siemionowej, by mieć świadomość i słuszną wiedzę. Wiedza o Was jest dostępna w sieci, należy tylko szukać mądrze... Pozdrawiam! Anna Bandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pani Anno.Czy stosowała Pani sodę? Czy polecił ja Pani PAN Jacek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bandera
Witam :o) Na temat sody oczyszczonej jest sporo informacji. Soda oczyszczona zmieszana z miodem lub melasą w ciepłej wodzie jest idealną pożywką dla grzybów, które oblepiają organ. One uwielbiają też cukier, jest im potrzebny do życia. Chłonąc go z mikstury podcinają gałąź, na której siedzą, chłoną też "truciznę", która zmienia środowisko na zasadowe, więc giną, uwalniając organ ze swoich kolonii. Sodą należy stosować tak długo, aż będziemy mieli jej dość i grzyby też. https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/08/21/zwalczanie-nowotworow-soda-oczyszczona-przepis/ Pozdrawiam! Ufajcie swojej intuicji, obserwujcie siebie i przestańcie się truc tabletkami, bo one nie usuwają przyczyny Waszego stanu zdrowia, a niwelują jedynie skutki. Należy zmienić swoje życie i myślenie. chodźcie na spacery, uśmiechajcie się, bądźcie życzliwi dla siebie nawzajem! Odrzućcie przemoc i złe myśli, wybaczcie krzywdy, które zatruwają Wasze wnętrze i uwierzcie, ze możecie być naprawdę zdrowi. Skoro przyszło to i może odejść!!! Pan Jacek nikomu nie zrobił krzywdy, a kontakt z nim pomaga uwierzyć i to już jest cenne!!! Soda oczyszczona też nikomu nie zaszkodzi, a grzybom pokaże, że nie są mile widziane. Pamiętajcie o kaszy jaglanej i gryczanej niepalonej. Chlorofil oczyszcza organizm, wszystkie zielone warzywa go mają i takie wybierajcie do soków. Nie trzeba ich pić litrami, wystarczy pół szklanki dziennie. Warto spróbować. Nasze zdrowie jest bezcenne, dlatego zróbmy coś dla siebie. Kupujcie tylko oleje tłoczone na zimno, nie z marketów! Używajcie soli morskiej lub Himalajskiej, nie taniej chemicznej pseudo soli - trucizny z marketów. Cukier trzcinowy, miód, melasa. Barszcz z wyciśniętych buraków to 15 minut gotowania, a smakuje wybornie! Pozdrawiam Was i zacznijcie czytać, drążyć temat powrotu do zdrowia. Lekarze Wam nie pomogą, możecie zrobić to wyłącznie sami dla siebie. Mało jest wśród nich ludzi, którym zależy na naszym zdrowiu. To jest praca jak każda inna, tyle, że bardziej popłatna. Nie pozwalajmy eksperymentować na sobie z tabletkami, niech warzywa będą najlepszym lekarstwem i ******* świeżym powietrzu. Anna Bandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Aniu.Ja do Pana Jacka jeździe juz parę lat, co 3 miesiące.Nie umiem powiedzieć czy mi pomógł.Nie mam żadnych poważnych schorzeń,, u mnie problem tkwi raczej w psychice.Mam jeszcze jedno pytanie,czyPan Jacek zdiagnozowal u Pani chorobę czy sama Pani powiedziała co dolega.A co do sody czy pila ja Pani?Ja za!owilam przez internetn niby 100 % soda.i znaczne stosować bo język wciąż mam obłożony.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich dzis bylismy u dr Bartkowiaka na pierwszej wizycie i szczeze to niewiem co myslec zapisal koc***azur zrobil jakis seans i dal nadzieje ze wkoncu z dzidzia sie uda... Dodam ze od 4 lat staramy sie o dziecko mielismy 7 inseminacji i nic dlatego czemu nie spróbować . Z tad moje pytanie czy pomogl komus? zabiegiem? tabletkami?prosze o odpowiedz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Pana Jacka znam od ok.7lat.Moja mama u niego się leczyła niestety zmarła. Ale znam przypadki wyleczenia nawet z raka.Koleżanki znajoma miała guza mózgu, pomógł jej jest zdrowa.Dziewczynka miała przepukliny usunął ja jej na odległość jak rodzice pojechali ze zdjęciem malej.Wiec chyba cos w tym jest.A czy u Pani widział co jest, ze nie może Pani zajść w ciążę, czy na podstawie badan jakie mu Pani pokazała postawił diagnozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobil jakis rysunek i wszystko objasnil ze prolaktyna za wysoka bo za duzo myslimy o tym itd. no ale narazie niewiemy co myslec chyba czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie bo ponoć PAN Jacek widzi choroby tzn.ma zdolności jasnowidza. Ludzi u niego jest zawsze bardzo dużo. Jakby nie pomagał to pewnie by tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :o) Kochani, większość czytających ten wątek ma wątpliwości, czy uwierzyć w wiedzę Pana Jacka, który niewątpliwie jest o kilka klas wyżej od wielkich profesorów, czy nie. Na tyle lat leczenia i pomagania chorym ludziom nie ma zbyt wielu negatywnych opinii, a to coś znaczy! Pan Jacek ma wiedzę, która wybiega poza zakres nauki na studiach medycznych naszych uczelni, a to nie oznacza, ze musi być szarlatanem. Każdy może się rozwijać, ale nie każdy to robi. Mogę powiedzieć tylko tyle, że każdy z nas ma prawo wyboru w kwestii jedzenia, które powinno być naszym lekarstwem, w kwestii wybaczania, złości i nienawiści. Im więcej w nas dobrej energii, tym jesteśmy silniejsi. PASOŻYTY to problem naszych niedomagań, także problemów z zajściem w ciążę. "SZKOŁA ZDROWIA - UWOLNIJ SIĘ OD PASOŻYTÓW I ŻYJ BEZ NICH" - Nadieżda Siemionowa - POLECAM każdemu!!! "Czy można żyć 150 lat" - Michał Tombak. Reszta w internecie, to znaczy szukajcie informacji o swoich dolegliwościach dodając wyraz pasożyty, grzyby, pleśnie. Przywry, motylice wątrobowe, przerośnięta Candida, zakwaszenie, to przyczyny naszych dolegliwości. Poczytajcie o właściwościach zdrowotnych sody oczyszczonej, cytryny, buraków, kapusty i marchewki, a także zwykłych ziemniaków. To sosy tuczą i niezdrowe połączenie z białkiem zwierzęcym nam szkodzi, nie ziemniaki. Mięsa jak najmniej, warzyw jak najwięcej. Pan Jacek ma dobrą energię i naprawia nasz zapis fantomowy, przywracając mu prawidłowy "wygląd". Nasza medycyna nie bierze pod uwagę człowieka jako całości, dzieli na kawałki i truje medykamentami, za które koncerny fundują nam kolejne choroby. Tabletki szkodzą, i żadne nie uzdrawiają. To jedzenie , woda, powietrze,********iłość leczy. Kochajcie się, uśmiechajcie, odkwaszajcie, ćwiczcie, wybaczajcie sobie, nie twórzcie złej energii, nie krzyczcie na siebie, troszczcie się wzajemnie o siebie i bliźnich. Unikajcie mąki i chleba za sporyszem, nie jedzcie pożywienia, na którym pojawiła się pleśń, to żywność skażona toksynami. Nie róbcie soków z obitych owoców, nie wykrawajcie pleśni z pomidora, uznając, ze reszta jest ok, bo nie jest!. Ciąża dzięki "Panu Jackowi" - jak najbardziej pomaga, uwierzcie, a będzie Wam dane i przeczytajcie książki, żeby mieć wiedzę, wtedy zrozumiecie. Pozdrawiam! Anna Bandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Anna Bendera, chyba dobrze zna Pana Jacka że w samych superlatywach o nim pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie uwierzyc w to mydlenie ludziom oczu! Przeciez gdyby ten pan leczyl raka, stwardnienie rozsiane lub inne nieuleczalne choroby, to byl by to ewenement na skale swiatowa!! Dlaczego nie pokazuja go w telewizji, nie zapraszaja do warszawy? Skoro ma takie cudowne mocne, moglby pomagac wiekszej ilosci ludzi i pracowac w jakims szpitalu onkologicznym itp. Dlaczego tak nie jest? Czlowiek chory szuka wszedzie pomocy i odda ostatni grosz,aby mu pomoc.. Tylko czy ta praktyka jest uczciwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bandera
Witam serdecznie i tych, którzy mają otwarty umysł i tych bardziej "zamkniętych" :o) Każdy z nas ma wolną wolę oraz zdolność pojmowania rzeczy oczywistych, a także tych trochę tajemniczych... Masmedia wywierają na każdego z nas ogromny wpływ, STERUJĄ nami, choć możemy temu zaprzeczać. Narzucają nam sposób myślenia i życia! Wmawia się nam, że jesteśmy głupsi, niż jesteśmy, że tylko lekarze mają odpowiednią wiedzę, do tego, by nas leczyć, a tymczasem, to każdy z nas jest dla siebie najlepszym lekarzem, którego niestety nie słuchamy! Ignorujemy wewnętrzny głos, który do nas przemawia : "idź na spacer, nie jedz tego, poćwicz, nie kłóć się, daj sobie spokój, przebacz..." Brak wiedzy i chęci jej zdobycia często prowadzi do krytyki, bo tak jest najprościej, obrazić kogoś, zwymyślać, tylko po co...? Kiedy czegoś nie wiem, po prostu staram się dowiedzieć, jeśli ma to dla mnie znaczenie. Nie muszę zgadzać się z czymś, w co nie wierzę, ale też nie zakładam, że ktoś kłamie. Starożytne cywilizacje zostawiły nam ludziom wskazówki. Medycyna chińska stosuje wiele z nich, dlatego jest tak skuteczna. Medycyna konwencjonalna niestety nie ma na celu wyleczyć chorujących, bo to by się jej oraz koncernom farmaceutycznym zwyczajnie nie opłacało!!! Kochani otwórzcie swoje oczy i uważnie słuchajcie, by samodzielnie wyciągać wnioski. Jak myślicie, dlaczego produkuje się tak wiele niezdrowej żywności, dodaje trujących konserwantów? Mąka, cukier, sól to produkty codziennego użytku, a są tak niebezpieczne, bo przetworzone, wyczyszczone ze wszystkiego, co wartościowe! Lekarze mówią, nie jeść soli, bo niezdrowa, a tymczasem to ta sól chemiczna jest niezdrowa. Sól morska, himalajska, czy nasza kopalniana jest zdrowa i potrzebna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu! Czy wiecie, że sól reguluje ciśnienie? Komu lekarz zalecił zmianę soli w kuchni i wytłumaczył, dlaczego warto dokonać zmiany? Medycyna konwencjonalna z uczonymi na czele nie wyjaśnia nam "głupim" istoty sprawy, bo... cóż, albo sama nie ma wiedzy, albo ją ukrywa, żebyśmy nie mogli jej poznać, żeby zdrowieć... Kochani, jeśli czytacie Biblię, to wiecie, że jest, który mówi, że "człowiek panuje nad człowiekiem, ku jego szkodzie" i to święta prawda! Liczy się zysk, nie ważne środowisko i konsekwencje, Wasze, Nasze zdrowie, nie taki zamysł rządów na tej cudownej Planecie. My sami możemy szukać odpowiedzi, kierować się intuicją, która nigdy się nie myli, musimy tylko jej zaufać. Dla drwiących, napiszę, że byłam jedynie dwukrotnie w Rynarzewie, ze względu na odległość, ale to, czego doświadczyłam, wiedza, którą pozyskałam, każe mi dzielić się z potrzebującymi - zrozumienia siebie i stanu, w którym jesteśmy. Poczytajcie moje wcześniejsze posty, przeczytajcie książki i odniesienia w linkach, zacznijcie ufać swoim wewnętrznym "ordynatorom", jedzcie mądrze i kochajcie mądrze. Nie mówię, że wszyscy lekarze są źli, ale mało jest tych mądrych, którzy podchodzą do nas ludzi całościowo, znają się na swoim fachu i maja świadomość skuteczności leczenia całego organizmu, a nie jego poszczególnych fragmentów, bo w ten sposób, co stosuje nasza kochana służba zdrowia, doprowadza się nas do bycia przewlekle chorymi. Czy wiecie, że lekarstwa na obniżenie ciśnienia niszczą serce!? Czy wiecie, że lekarstwa na serce niszczą wątrobę!? Czy wiecie, że pogorszenie widzenia ma ścisły związek z niewydolnością wątroby i jej zaśmieceniem?! PASOŻYTY, na szczęście coraz głośniej mówi się o nich. Masz psa, kota sprzątaj po nich, odrobaczaj regularnie i siebie przy okazji TAKŻE. Masz to, co one! Żyjemy w symbiozie, ale ze względu na brak wiedzy dopuszczamy do sytuacji, która może nam zaszkodzić, dlatego w większości jesteśmy stale zakwaszeni, co sprzyja przerostowi grzybów w naszych organizmach, a te prowadza do nowotworów... Kochani, szukajcie, a znajdziecie. Na szczęście możemy korzystać z wiedzy, która była dostępna niedawno tylko dla studiujących na uczelniach. Teraz i my możemy studiować, nie koniecznie dla podniesienia swojego ego, ale dla chęci zrozumienia tego, co nas dotyczy, bo kto zna nas lepiej niż my sami siebie? No może jedynie Bóg, jeśli w niego wierzymy i osoba, która nas wychowała i kochała... Pozdrawiam ciepło :o) Anna Bandera Niestety nie można tu wklejać linków do treści, z którymi warto się zapoznać, więc sami wpiszcie w wyszukiwarkę np. sól morska właściwości, albo zapis fantomowy i ból fantomowy w osobnej karcie, żeby porównać treść medycyny konwencjonalnej z medycyną niekonwencjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Ludzie opamiętajcie się to jakiś oszołom żerujący na ludzkiej naiwności i nieszczęściu.Naprawdę szkoda czasu i pieniędzy.Pojechałam bo mam problem z ręką a on,że mam brać wit.C i pić dużo wody.Poszarpał mnie za brzuch,postękał i tyle.Wszystko wygląda wiarygodnie i dobry bajer ma a ja za ten bajer zapłaciłam 150 zł.ŻENADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Napiszę krótko. Jeździłam do Pana Jacka przez cztery lata. Wyleczył mnie ze stwardnienia rozsianego. Tą straszną diagnozę choroby usłyszałam jako 21 - letnia dziewczyna. Dzisiaj mam już 30 lat. Jestem szczęśliwą mężatką i matką dwóch wspaniałych córek. Aż boję się po myśleć w jakim byłabym dzisiaj stanie gdybym nie trafiła do Pana Jacka. Oczywiście lekarze do chwili obecnej nie potrafią zrozumieć....dlaczego? i w jaki sposób?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie nakręcają takie teksty, że 18 lat ktoś jeździ, 140 lat ktoś się leczy i fruwa nocami na Księżyc. Jakieś kilka nieśmiałych tekstów, że pan sprawia wrażenie zabieganego i nigdy nie ma czasu, że liść mięty dobrze jest popić sodą i wykąpać się w błocie, a wszelkie nieuleczalne choroby pójdą się kochać. Zero dowodów w necie na takie niesamowite osiągnięcia, tylko piękne opowieści. Wnioski można sobie wysnuć samemu. Albo będą konkrety i strony, na których uleczeni przez pana "doktora" będą wszystko ładnie opisywać, albo te bajania można sobie wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Nikt na siłę nie musi do P. Jacka jeździć a Ci co jeżdżą to wiedzą że nikt inny nie pomoże, nie ma drugiego takiego jak ON, nam pomógł i pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×