Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jamamaj

dr jacek bartkowiak

Polecane posty

Gość gość
Dnia 10.12.2014 o 20:52, Gość becia 80 napisał:

Ja też miałam duży problem nie mogłam zajść w ciąże z pierwszym partnerem leczyłam się jak mogłam z kliniki do kliniki i nic tylko pieniądze szły jak woda,ponieważ każdy dawał nadzieję że się uda . Miałam 8 inseminacji ,jedno in vitro i nic . I żyłam z nadzieją że nigdy nie będę miała dzieci . Któregoś dnia za namową znajomej pojechałam do dr. Jacka zobaczyć może on mi jest w stanie pomóc , miałam tylko jeden seans i powiedział mi ŻE BĘDĘ MIAŁA DZIECI!!.Nie minęło długo jestem obecnie w drugim związku i mam trójkę wspaniałych rozrabiaków .Jak nikt nie jest przekonane że pomoże, to niech nie wypisuje bzdur.

wystarczyło zmienić partnera a nie jeżdzić do tego szarlatana 🙂 a i pozytywne myslenie swoje robi to siedzi w głowie ale też znachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pan Jacek to zwykły naciągacz żeruje na ludziach chorych szukających pomocy mi osobiście nic nie pomógł chyba  pozbyć się kasy za parę wizyt jak mnie plecy bolały tak bolą ,mógł by pracować jako psycholog Ludzie jak sami uwierzycie to chyba wam pomorze żeruję na tym co siedzi w waszych głowach mój ojciec był u niego parę lat temu z cukrzycą typu drugiego bierze insulinę od wielu lat jest na rencie to ten Pan zrobił mu szarlatański zabieg polegający na ściąganiu złej energii podusił go po brzuchu chodził obolały  zainkasował chyba 4oo zł oczywiście zapraszał na kolejne wizyty dał receptę do swojego kiosku po te kocie pazury zainkasował coś koło 200 i kazał odstawić insulinę na zawsze to jest lekarz czy człowiek któremu należy powierzyć swoje zdrowie ?Tam już pracuje chyba jego cała rodzina , wykończyłby ojca bo każdy wie że cukrzyca jest nieuleczalna !!! to jest rodzinny biznes lata tylko między gabinetami jak szalony i tylko inkasuje za jakieś śmieszne pseudobańki albo inne ściemy nawet już nie poświęca za dużo czasu naiwnym ludziom którzy do niego chodzą za to w koszu ma pełno puszek po red bullach takie ma obroty ciekawe jak się mają te jego rady na zdrowie do picia tego gówna mój znajomy też był z żoną u niego zapewniał że żonę wyleczy skończyło się tylko na stracie pieniędzy i wyprawieniu pogrzebu a Panu Jackowi kasa wylatuje z kieszeni dziwię się że Urząd skarbowy się tym nie zainteresuje to jest temat do Uwagi !! Tak więc ludzie płacić i wierzyć że was uleczy wiara czyni cuda rada darmowa nie trzeba jechać do Rynarzewa ja osobiście nawet bym odradzał to cała prawda o praktykach Pana Jacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×