Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancheflor*

Depresja i miłość :/

Polecane posty

Zakochałam się w pewnym chłopaku, na razie jesteśmy tylko dobrymi znajomymi, ale coraz częściej myślę o tej znajomości poważniej. Jedynym problemem jest dla mnie moja nieśmiałość i depresja, na którą zapadłam kilka lat temu. Boję się, że zostane odrzucona z tego powodu :( Ma ktoś podobną sytuację lub chociaż mógłby jakoś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .stara i brzydka.
Aile masz lat i czy ta depresja wyplywa jedynie z niesmialosci czy z czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latek mam 22. Moja depresja wzięła się z prześladowań w szkole, to wszystko sprawiło, że zamknęłam się w sobie i zaczęłam bać się ludzi. Od tego czasu minęło już sporo czasu, co nie znaczy, że teraz funkcjonuję normalnie. Niby studiuję, mam sprawdzoną ekipę, ale moje życie już nigdy nie będzie takie beztroskie jak kiedyś. Mam wszędzie problemy, nie mogę się nigdzie zaklimatyzować, większość ludzi traktuje mnie jak dziwaka i przygłupa. On akurat jest dla mnie bardzo miły, wiem, że mnie lubi, ale mimo wszystko, przeraża mnie myśl o odrzuceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę nad tym :) Niemniej jednak obawiam się, że odstraszę go sobą, bo mam trudny charakter. Jestem impulsywna, wybuchowa, choć zarazem małomówna i ponura. A przynajmniej na taką wyglądam, bo w gruncie rzeczy w zaufanym gronie potrafię się śmiać do rozpuku. Miło mi jednak, że on jest tak pozytywnie nastawiony do mnie, no i chciałabym czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .stara i brzydka.
Nie martw sie na zapas, a w ogole to powodzenia Tobie zycze! Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :) Tak czy owak, chętnie pogadam, może ktoś ma na koncie takie doświadczenia. Co byście poradzili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAczkaDziwaczkaaa
Powodzenia w zakochiwaniu się i miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość uskrzydla, wiem coś o tym :) Niestety, do tej pory zawsze kończyło się na wzdychaniu, nigdy nie podjęłam żadnej inicjatywy w celu bliższej znajomości. Kiedyś jeden chłopak zainteresował się mną, ale bałam się, że rozczaruję go jako osoba, więc od razu dałam sobie z nim spokój (mimo że też mi zależało). A wszystko przez ten brak wiary w siebie, niskie poczucie wartości, które sprawia, że niemal przy każdym czuję się gorsza... Tym razem nie chcę tak postąpić, ale też nie wiem, jak przyciągnąć do siebie tego chłopaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, pokazywanie cycków to nie jest wg mnie dobry pomysł, bo facet nie jest byle jakim facetem spod budki z piwem. To intelektualista, pasjonat książek, fanatyk gier komputerowych, w dodatku jeszcze przyszły pan doktor. Ja zresztą też jestem osobą , która inwestuje w wiedzę, woli książki od imprez. Z tym chłopakiem mam wspólnych tematów, ale na razie tylko na stopie koleżeńskiej. Nie wiem, czy jestem dla niego kimś więcej niż koleżanką, czy widzi też we mnie dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podszyw ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Autorce z calego serca zycze powdzenia :) mam nadzieje, ze nie zostaniesz odrzucona ... mysl pozytywnie ;) Love is in the air :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też mam nadzieję... Trochę mnie to przeraża, ale w gruncie rzeczy facet wydaje się sympatyczny i ma coś w sobie, raczej nie jest takim gówniarzem jak ci do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza sposobami, które podał Offerma ? Nie chciałabym się ośmieszyć, bo mamy wspólnych znajomych, głupio byłoby tak nachalnie i niegrzecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×