Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuzki! :D ja zrobiłabym dokładnie tak samo :D dawno już nie biegałam po sklepach - najpierw śniegi nas zasypały - potem katastrofy - teraz powódź a potem wybory i na wakacje poajde w swoich starych łaszkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi bo to tak jakbym jakąś premię dostała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj! :O :O :O w klawiature wlazła mi jakaś boża krówka! brrrr... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku :-D, ja też nie ogladam 1, 2, 3 tv - czasem M tam wpada, bo zerka na telegazetę i dziś właśnie przed wyjazdem zobaczyłam reklamę i usłyszałam parę miłych dźwięków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie zalęgnie? brrrr i z całą rodzinką rozgości? a ja potem mam po tych robaczkach klepać? brrrr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas telewizornia leci prawie na okragla. Ja w miedzyczasie robie rozne rzeczy, malzyk ucina sobie drzemke. Ale program telewizyjny rozkreca sie wlasciwie kolo polnocy, kiedy trzeby isc do lozka. Wczesniej leca komercyjne gnioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko :D bo telewizor to jak dodatkowe oświetlenie :P:D nikt nie ogląda ale ekran świeci :D a w nocy są fajne programy albo filmy a ja musze spać :( bo jak zarywam noc to potem czuje sie jakbym z krzyża zdjęta była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgnietli Sosnowskiego? :D szkoda - trzymam zawsze kciuki za naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam kablówki, tylko cyfrę :-O Co tam boza krówka....wczoraj kicia przyniosła do pokoju turkucia i szalały razem z sunią 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Bechemotku to macie jeszcze lepiej - cyfrówka to ful wypas ;) Ubawiłam sie tym turkuciem podjadkiem :D:D mój kot też kula muche po podłodze jak znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bechemootku tylko o tej gwiazdy z Germany nikt nie zna. I co najlepsze, podobno nikt nie rozumie o czym ona spiewa... po angielsku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko biedronek się nie brzydzę i biorę do łapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się Sosnowski nie zadaje z psycholem z Syberii. Teo rano powiedział, że ten S nie ma szans z bestią ;-) " ten siedział na Syberii i jadł zwierzęta" - tak powiedział mój synuś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku. Nawet nie sprzedal sie tak zle nasz Sosnowski. Tylko nie mial szans. Ten Kliczko wysunal swoja wielka noge do przodu na dwa metry i nasz Sosnowski nie mogl do niego dotrzec. Poza tym za krotki zasiag ramion,tak powiedzial komentator:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widziałyście jakie Sosnowski ma "kaloryferki" na torsie? no no - niejeden paker chciałby takie mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że rączki ma za krótkie :D i że niski chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, wszystkie śpiewają po angielsku (oprócz chyba Izraela) i nikt ich nie rozumie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliczko to jest Ukrainiec z Kijowa Bechemootku. Nawet z tytulem doktora, tak samo jak jego mlodszy braciszek, tez bokser. Teraz nawet przymierza sie dopolityki. Zalozyl jakas tam partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście jak Pudzian się zbłaźnił w ostatniej walce i teraz cichutko o nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, baby!!! nawet nie wiem kto to Sosnkowski :-D, a wy o kaloryferach brrrfrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Sosnowski jest bardzo dobrze zbudowany:) On ma tylko wskaznik 7% tluszczu. Normalne jest podobno 20%. To podkreslali ekstra komentatorzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - ja wiem tylko dlatego że przez przypadek obejrzałam migawke o nim :D dzisiaj oglądam "Ostanie tango w Paryżu" - leci na TV2 - za pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widuje czasami walki bo moja małża ogląda - i widziałam walke Pudziana - kompletna klapa - spi ep rzał z ringu aż sie kurzyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×