Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonitko, jesli ma tytuł doktora, to po jakie licho tłucze łeb na ringu. A że ma ma brata, to wiem. A tak w ogóle, to mam uczulenie na facetów i nie interesują mnie ich wyczyny, kaloryfery i itp instrumenty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - to taki osiłek ktory kiedyś taskał betonowe podklady a potem tańczył w tańcach z gwiazdami - nawet sympatyczny jest i niegłupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz pudzianowski, do niedawna najlepszy strongmen, od czasu jakiegoś boser, ale w takiej dziwnej kategorii, gdzie można i nogami kopać:P kilka miesięcy temu powalił (brzydko go łomocząc po głowie)Nejmana, ale ostatnio w Stanach szybciutko poległ z jakimś tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosnowski nie jest niski. To jego przeciwnik mial prawie 2 metry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że Pudzian jest głupolek, wystarczy go posłuchać i... nie ma poczucia humoru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Terterku , Tanga też nie lubię, bo jestem uczulona na Marlona, w szczególnosci na jego kark. Już jako nastolatka wiedziałam, że będzie na starość obrzydliwy bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups miało być Najmana no i Niemcy wygrali Eurowizję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Zuzik, juz wiem kto to jest Pudzian. A swoja droga niech sportowcy juz nie tancza:P To naprawde im nie wychodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaoooooo :-(, chyba nie znajdę wspólnego zdania na temt męskie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku też nie lubię przerośniętych karków z malutkimi główkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obejrze Bechemotku bo są niezłe sceny erotyczne :P:P:D:D No musze Wam powiedzieć babeczki że o północy rozprawiać na TAKIE tematy to jest COŚ! :D:D:D jakby to faceci widzieli!!! :D:D za głowy by sie złapali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś powiedzieli, że w Eurowzji wreszcie nie zdecydowały regionalne głosowania - podobno wygrała wreszcie muzyka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby nie było, chuderlaków też nie lubię:P muszą być w sam raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Terterku oprócz karku, te sceny erotyczne mnie nie teges....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to posłuchamu jutro tej muzyki i ocenimy - może rzeczywiście? Ja zawsze ubolewałam że nasze polskie świetne piosenki odwalane były przez tandete. Najbardziej było mi żal Jopek ktora miała cudną piosenke a przeszła niezauważona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mlody Brando to mial klase! Tango dzisiaj nas nie szokuje Zuzik. Ale 25 lat temu... Pamietam kiedy pierwszy raz to ogladalam w naszej telewizji w czarno-bialym telewizorze. Slysze jak spiewa Lena zwyciezczyni Eurowizji:O Tak spiewac to ja potrafie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jestem inna :-o a ta niemiecka piosenka zwycięska jest niczego sobie - fajne dziecko, które podobno na próbach znacznie lepiej wypadło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bechemotku - wymagasz wyzwolenia nie tylko integracyjnego :D musimy Cię troche "zepsuć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to sa komercyjne fesiwale. Dla mnie to tez nie festiwal. To takie niewiadomo co? Z ambitnym repertuarem nie ma czego szukac:P Kiedys Sopot to byl festiwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta zwycięska Euro, to bardziej klubowo brzmi i chyba ta powinna zaistnieć :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Bonito - kiedyś Sopot był świetnym festiwalem i taka eurowizja czy interwizja mogły sie schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki rozganiam towarzystwo;) idę śnić o zgrabnych karczkach i nie tylko;) całuję Was mocno👄 Bonita, Bechemotku, Terterku, buuuuźka duża dla Was, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to miałam powiedzieć - Zuziku - ide na film a Wy do łuzia! marsz! :D ❤️ Bechemotku ❤️ Bonito ❤️ Zuzik ❤️ dobranoc Skarby moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Zuzik juz pozno, pora spac. Chociaz szkoda ze u mnie nie leci Tango:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×