Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No ja jestem wlasnie:P wykapana , nabalsamiona i naolejkowana. Ale "nikto jest doma" Pewnie ogladacie tango :P Dobranoc dziewczynki🖐️ milej nocki, duzo wrazen przy ogladaniu filmu. A 25 lat temu slynna scena z maslem wprawila mnie w zaklopotanie, chociaz ja bylam zyciowa panienka:P i wcale nie pruderyjna:P Maslo wtedy bylo na kartki i wszyscy mysleli ze to tylko dobre do chlebka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewuszki kawunie wam podaje :D i herbatki ja dzisiaj nie piję bo idę na 8-mą na wyniki :D muszę zobaczyć dlaczego mi te nogi i łapki puchną . U mnie dzisiaj pogoda nie bardzo pocieszająca pada :(miałam jechać rowerkiem ale pojadę z Małżą .:D kosmi ..byłam na poczcie odebrałam jeśli tam jest lepiej i masz zaufanie do lekarki to oczywiście zostań .:D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - wypijam kawe sprzątam conieco ;) na stole zostawiam stertke kanapek z łososiem I__@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@__I? i śmigam do pracy 🌻 Tango obejrzałam - więc noc mam zarwaną - będe ziewać cały dzień POZDRAWIAM i życze miłego dnia a Robercie szybkiego załatwienia badań i dobrych wyników ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie:):) Choć u mnie za okienkiem leje,hi,hi,hi. No i znowu dziewczynki spędziły miło wieczór a ja tradycyjnie,bara,bara pod kołderką(żartuję:p) Zuuzik mam chętnych na dwa kociaczki ale to nie jest jeszcze do końca pewne bo maluchy muszą się spodobać dzieciom, na razie nie było prezentacji bo dzieli nas sporo kilometrów.Obglądane były jedynie na zdjęciach,tak że jeszcze nic do końca nie jest pewne na 100%. Ale mam sporo osób które przychodzą się z nimi pobawić,kotki są naprawdę fajniutkie,wesołe,śmiałe i grubiutkie.Zaczynają już same jeść no i ślicznie załatwiają się do kuwety.Może uda się znaleźć nowe domki,jak nie będą stara kociarą tylko miotły mi brak bo była by prawdziwa czarownica:):).Jak będzie ich tyle to może mi wreszcie nornice wyłapią w ogródku:p:).Najpewniej mój M spakuje mnie razem z tymi kotami i eksmituje z chałupy,hi,hi,hi. To na razie i miłego dzionka,no i niech te chmury się rozlezą i przestanie padać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja 🖐️ u mnie też pochmurnie i deszczowo byłam u lekarza narazie l4 mam do soboty i w poniedziałek o kontroli z tym moim kregosłupem zaniosłam do sklepu i nawet nie zdąrzyłam się rozebrać to już szef dzwonił co to za chorobowe że on przezemnie sklep będzie musiał zamknąć bo sa okresy urlopowe i za tydzię mam iść na inny sklep a pózniej znów na inny czyli wynkia z tego że ja po wszystkich sklepasch mamlatać gdzie ktoś pójdzie na urlop to ja za niego pozdrawiam życze miłego dzionka ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry👄🖐️ U mnie dziś zimno i deszczowo brrrrrrrrrrrrrrr :( Bonitko współczuję Ci kochana tego okropnego kleszcza ale ważne, że wcześnie zareagowałaś i już go nie ma :) dobrze też, że bierzesz antybiotyk żeby nie zrobił się stan zapalny❤️ A ja na czyściłam się szparagów :( bo dziś mam do obiadku lubię je JEŚĆ ale czyścić nie cierpię Pozdrawiam WSZYSTKIE z osobna❤️❤️ i życzę miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca nie urlopy kiedys się kończą sa jeszcze trzy sklepy a pózniej co ide ghotować obiad a mam kotleciki schabowe ziemniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondusiu zobacz w garnku kupiłam takie prawie jak twoje :D betuś ...kochana na l4 ile wlezie i mniej to w dupie co ten łach mówi ,szukaj jak ci radzimy ,nie daj sie pomiatać . bonitko ...będzie dobrze innej opcji nie ma 👄 Tokino.twój komp.tak jak moje okulele raz powiedzieli że naprawić potem że nie wiec w końcu córka poszła po nie i okazało się że pojechały do Krakowa już mnie cholera bierze poszłam do kobity i mówię do dwóch tygodni czekam tak albo nie bo nie wiem co mam robić kupiłam okulary zastępcze takie do domu i się męczę jeżdżą mi po nosie jak łyżwy 😠 Pszczólko... 🖐️jak przyrządzasz szparagi ? No idę coś zjeść bo niedawno wróciłam z badania jutro wyniki :( Małgosiu... a ty co porabiasz ? dawno cię tu nie było 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________$$s _________$__$$$$s __$$$___$$_______$$$$$s _$$$$$__$$_$________$$s $$$$$$$$$$_$__________$$ $$_____j_$__________$$s $________$___________$$ $________$___________$s $___________________$$ $$______$___________$s $$$____$___________$$ _$$$$$$$$$_________$$ ____$$_$$$$____$_$$$ __________$$$$$$$_________s$ _________$$____$$_________$$ ________$$___$$$$______s$$$ _______s$$$$$__$______$__$ ______$$_______$$____$$__$ ______$_________$____$$__$ _____$__________$$$$$__$$_$ _____$a__________$___$$$$$$$ ____$_________________$$$ _____$_________________$$ ______$__________$$____$$s ______$$$_______$_______$$ ___$$$$$_$$_$$___$_______$$ __$$________$$__$$_____$$$ __$$$_____$$$$$$$$$$$___$$$$ ___s$$$$$$$$_____$$$_$$$__$$s __________s$$$$$_$$$$$$$$$s Dziewczynki❤️miłego popołudnia🌼 Idę zaraz tachać szafę;))))Mamutka👄zakupiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dobry tylko z nazwy bo u mnie leje od wczoraj z małymi przerwami, ale jest ciepło. Muszę iść do przychodni po leki i czekam kiedy się trochę uspokoi. Roberta gratuluję zakupu, ładne i na pewno będzie ci się dobrze chodziło, bo są bardzo wygodne, nie czuje się wysokości koturnu. Wesołku zazdroszczę ci ochoty i możliwości bara, bara, korzystaj póki życia. Pszczółko tylko raz w życiu jadłam szparagi i nie przypadły mi do gustu:( Bonita obserwuj miejsce ukąszenia, czy nie powiększa się czerwona obwódka. Wynik bezwarunkowo będzie dobry:D Właśnie Beti, co będzie jak skończą się urlopy? Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kotek;))))) __________________-$$$$ ___________________$$_$$ _$$________________$$__$$ $$$$$_$$$$$__$$$$___$$__$$ $$$_$$$___$$$__$$$___$$__$$ $$$________$__$__$____$$__$$ $$____________$$_$$$$$$$__$$ $$______________$$___$_____$ $__$$____$$___$$________$$ $$____==_____$$__________$ $$_____ _____$$___________$ $$$_________$$$____________$ __$$$$___$$$$_____________$$ __$__$$$$$________________$ __$$______________________$ __$$$____________$$______$$ ____$$_________$__$$$_____$$ ____$$__$_____$$__$$$$$$$$__$ _____$$_$$$___$$$$$__$____$ ______$___$__$$__$$__$$___$$ _____$$___$__$__$___$$___$$ ____$$___$$__$__$$__$___$$ ___$$__$$$__$$___$$$$$$$$ ___$$$$$___$$ ______$$$$$$ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___ ____ _______ ________ _________ ______ _____ ____ _____ _______ __________ ____________ _______ ___ _____ _ _ _ ______ _______ ________ _________ _________ _________ _________ _________ ____ _____ ___________ ___ _____ __________ ________ _________ ________ _______ ______ _____ ___________ ___ _____ ___ __ ___ _ __ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ____ ____ _____ ______ _______ ________ ________ _________ __________ ___ __________ ___________ ________ _________ ___________ __ _ ___ _ _ _ ___ ___ ____ ____ ___ __ _ ___ _____ _____ Dla Was👄👄👄Dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja zapodaje obiaadek kotleciki schabowe @@@@@@@@@@@@@ ziemniaczki ###########oraz mizeria a teraz przepraszam za wczoraj Roberta❤️ narazie mam zamiar ciągnąć l4 zobaczymy co dalej u mnie zimno i z działki nici musze siedzieć w domu ale teraz troche odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku👄 Ładne te kreseczki,hi,hi Beti👄 Nie myśl już o szefie,wracaj do zdrowia i przynajmniej na czas rekonwalescencji wygoń z głowy tego pacana. Bonita👄 Oj na myśl o kleszczu już mam dreszcze,oj!!!!!!!!!!!.A wynik mammografii w kiedy? i spokojnie na pewno wszystko będzie dobrze.A pomysł z adopcją może i niezły ale moje kociaczki hi,hi nie do końca są bezdomne:) Pszczółko👄 Mam nadzieję że szparagi wyszły smaczne i opłaciło się czyszczenie i obieranie,czy jak tam zwał:) Roberta👄 Jak widzę wszystkie biegamy po ,,dohtorach,,:) Bondi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku narazie go olałam teraz mam l4 i odpoczywam piszecie o szparagach ja nie lubie mamna co roku przywozi szparagi i gotue jatez mam na działce szparagi ale nie gotuje teraz ide rboc racuchy jak beda gotowe to zapodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ja już chcę słońca,bo ducha wyzione:(normalnie czuje sie jakby mnie walec przejechał dośc ,że kaszel to jestem cholernie pociągająca,dzis można mnie kopnac w tyłek a ja by tak sobie leciał i leciał,że tak wam powiem. Oj chyba niedźwiadek będzie musiła robic krótsze przerwy,bo za mało mnie z witaminozował i dlatego taki zdechlak jest:P:P:),a ja musze cholerka tyle jeszcze czekac:( ale coś wkleje,bo chociaz sie usmiałam jak przeczytałam Jak odróżnić gatunki niedźwiedzia? (metoda praktyczna) I. Najpierw trzeba znaleźć niedźwiedzia, podejść do niego po cichutku i kopnąć go w jaja, oczywiście z całej siły. II. Następnie spierdalamy i teraz: - jeśli spierdalamy a niedźwiedź nie goni nas to jest to miś pluszowy - jeśli spierdalamy na drzewo a niedźwiedź wchodzi za nami to jest to niedźwiedź brunatny - jeśli spierdalamy na drzewo a niedźwiedź zaczyna nim trząść tak, że spadamy w jego łapska, to jest to niedźwiedź Grizzly - jeśli spierdalamy na drzewo a niedźwiedź wspina się za nami i wpieprza liście to jest to miś koala - jeśli spierdalamy i nigdzie nie ma drzew to jest to niedźwiedź polarny... A jak spierdalamy, a niedźwiedź zaczyna płakać, to jest to mis Koralgol - największa piz*a wśród niedźwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam racuch zapraszam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ prosze się częstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak świetnie wpadłam w sam raz na racuszki od Beti:D wielkie dzięki ,chętnie wszamię kilka bo bardzo lubię :D Witajcie dziewczynki tak mało ostatnio tu bywam ,że aż mi głupio. Jednak do końca kursu pozostało 2 tygodnie więc muszę wytrzymać. Wszystko się tak skumulowało w jednym czasie i do tego brak swojego kompa ,to mnie już najwięcej dobija :( Dziś przyjęłam propozycję stażu i nie wybrzydzałam bo to państwowa firma i na miejscu praca ,nie muszę dojeżdżać tylko piechotką 15 minut albo rowerkiem więc w ciemno na to poszłam. Nie napiszę jeszcze co i jak bo jutro na godzinę 8 rano mam iść na rozmowę kwalifikacyjną ,tam usłyszę mam nadzieję warunki. Podobno jest gwarancja zatrudnienia po stażu. Mnie jeszcze brakuje 6 lat do emerytury może udałoby się tam przeczekać :D Co prawda nasza psycholożka namawia mnie na własną działalność ale ja jakoś nie widzę siebie w roli biznes łomem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wrocilam🖐️ Nawet specjalnie nie bolalo bo w nowym Centrum onkologocznym maja nowoczesny aparat. Ale i tak zrobiono nalesniczki z cycuszkow:( Za dwa tygodnie przyjdzie wynik. Mam nadzieje ze dobry. Ale boje sie i tak:( Bondi ten czerwony placek po ugryzieniu juz mi prawie znikl. Ale bede dalej obserwowac no i brac antybiotyki. Tokina to fantastycznie ze masz mozliwosc praktyki. A jeszcze widoki na prace po praktyce. I w dodatku panstwowa. Nawet sie nie zastanawiaj. Sama wiesz ze do samodzielnej dzialalnosci potrzeba duzo zdrowia nerwow i szczescia. Jak pewnie bym wybrala posade panstwowa. Wesolku ja wiem ze Twoje kociaki nie sa bezdomne, maja dom ale moze na wszelki wypadek daj ogloszenie. Znalezienie domu dla 4 kotow graniczy z cudem. A Ty masz juz duzo zwierzakow w domu. Zaraz zabieram sie do pieczenia urodzinowego ciasta dla meza-gada ktory dzisiaj mnie mocno zdenerwowal😠😠😠😠😠😠. . . Ciastko bedzie niespecjalnie wymyslne, ale dokladnie takie jakie sobie zyczy szanowny jubilat. Bedzie to ciasto ucieranejak babka, koniecznie z podwojnym olejkiem cytrynowym, w srodku zatopione cwiatrki jablek i posypane platkami migdalowymi:p Hi... to sie specjalnie nie napracuje. W sprawie szparag mnie najlepiej smakuja z lekkim sosem winograde[koniecznie dodac dobra polska musztarde miodowa) posypane grugo posiekanym jajkiem, z bardzo grubym plastrem szynki na cieplo i mlodymi kartoflamii z maslem. Nie lubie z tym holenderskim sosem. A dobrze smakuje tez jako salatka z szynka, jajkiem ,pomidorem,listkami zielonej salaty. Nawet wstawilam kiedys fotke takiej salatki w garnku:) No zbieram sie do pieczenia. Trzymajcie sie kolezanki. Buziam mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a racuszki robiła córka nie ja a mnie dalej łapa boli już dwawno mnie tak nie bolała chyba musze iść na masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko , najlepsze życzenie urodzinowe dla Małżusia ,przede wszystkim dużo , dużo zdrowia 🌼 🌼 🌼 Roberta zakupiła fajne butki podobne do butów Bondi i obie wyłożyły je na garnku :) Bonitko jutro się dowiem czy na 100% podejmę tą pracę , zależy też co będzie należało do moich obowiązków i czy podołam :O kurcze już wychodzi ze mnie ten tchórz :O . Nic to dam radę , muszę i koniec:) Betuś , brawo za zwolnienie L4 w końcu raz zrobiłaś mądrze, wcześniej chorowałaś i nie brałaś zwolnienia to teraz wreszcie poszłaś po rozum do głowy, tak trzymać. Nie pozwól sobie zrobić z siebie popychadła ,a on widząc że Ty nie odpyskujesz na wszystko się zawsze zgadzasz to manipuluje Tobą jak chce ,kurcze kiedy wreszcie wykrzyczysz ten bunt co w Tobie siedzi uśpiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto a co się stało Twoim patrzałkom? Przecież nie dawno obstalowałaś nowe ,więc co uszkodziły się oprawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×