Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczyny wyślę Wam fotkę jakim ciachem wczoraj musiałam się zajmować, służbowo rzecz jasna;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita👄 w te pędy przykeciałabym do Cię;) jaka szkoda, że tak daleko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Banderasowo 👄, przytulam! Ale nie przeżywaj tak bardzo,spokojnie poczekaj na opinię prof!. A z pewnymi nieuleczalnymi chorobami trzeba żyć. Mam tak, nie pokochałam jej, im dłużej tym bardziej jej nie znoszę - ale żyję. I nigdy z nią się nie zaprzyjaźnię, jak niektórzy radzą. I trzymam kciuki, nie załamuj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szukałam na garnku poczynań kulinarnych Bonity, o których wspominała, że je utrwala i... obeszłam się smakiem, nic nie znalazłąm:o czyżbym się spóźniła???? Bechemotku od razu cieplej się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Bechemootek Zuzik:P Jakie ciacho:P Takimto mozna sie opiekowac, opiekowac:P A moje poczynania kulinarne sa juz czesciowo w brzuszku, jedna porcje przygotowalam do zamrozenia a jedna jest na jutro, wiec nie musze pichcic i moge sie zajac czyms lepszym. A zdjecia zrobilam moze wstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukałam i nul :-p A ja dziś też troszkę buszowałam w garnku, bez wchodzenia do kuchni:-D, własnie wróciłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Bonitka :-) A my zagladnęłyśmy do gara i nie było zrazów :-o Jeszcze nie szukałam ciacha, pewnie też nie w garnku ;-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znacie może sposób na zatykający katar? jeszcze jak siedzę można wytrzymać, ale w nocy jest masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś muli net... i nie wiem czy to u mnie, czy też ogólnie. Moze ta woda zalewa złącza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd doskonale pasuje do twórczości, albo odwrotnie:P takie trochę lelum polelum, ale historie, które pisze dzieciom bardzo się podobają, a oprócz tego popełnił współautorstwo kilku słowników j. angielskiego, zdolna bestia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj wieczorem przez jakąś godzinę nie było polsatu i wszystkich polsatowskich programów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, mój zatykający katar jest alergiczny i niestety noce mam przechlapane. Codziennie łykam Aleric i przy łóżku mam kropelki do nosa, specjalne dla alergików :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie polsatu nie ma nigdy :-D, ale to mój wybór. Ale cyfrówkę też dziś zalewało u mnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrazy wrzucone do gara:))) Zuzik on wyglada tak dobrze ze moze opowiadac historie jakie chce, a i tak wszystkie kobiety mu uwierza....albo raczej nie sluchaja co chce powiedziec. Na to ciacho wystarczy popatrzec:P Moze przeplucz nos sola fizjologiczna. Ja zawsze tak robie jak zaczynam smarkac. Przewaznie mi po tym przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze ucieto mu dlonie. Ale ma piekneie owlosione rece. Nie za duzo, nie za malo, tak akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym Polsatem to nie wiem co mozna poradzic.... Moze zapomnialas zaplacic rachunku za radiofonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szkoda, że nie popatrzył w oko aparatu;) nie mam soli fizologicznej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek myslalam ze ten rok nie jest taki zly dla alergikow. Ciagle pada, to pewnie wyplucze dokladnie te zolte pylki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Zuzik to w aptece kosztuje grosze. Dobrze jest miec w domu pare ampulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita tylko jak to używać? na dłoń i wciągać do nosa? jakkolwiek to zabrzmi;):P buszuję na garnku:P ależ uczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Położyłam się i wstałam, bo sen nie przychodzi. Czekam na burzę, od południa zapowiadają u nas burze z gradobiciem i do tej pory nie ma, może przyjdzie w nocy. Jeżeli będzie to co w Warszawie, to następna noc niespana. Zuuzik ciacho ekstra. Tak a propos ciacha, częstuję drożdżowym z truskawkami, rabarbarem i serem. Zuuzik na zatkany nos brałam sudafed, teraz biorę ibuprom zatoki, ma mniejszą zawartość pseudoefedryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi mogę prosić o przepis na takie ciacho z owocami i serem? dzięki za podpowiedź w sprawie kataru, męczy mnie okropnie, już nawet wolałabym ten lejący się:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik chyba źle napisałam, jedno jest z owocami, drugie strucla z serem Bonita chyba i ja się załapię na zrazy, dawno nie jadłam wołowych.Często robię z piersi drobiowych. Ja do środka daję musztardę, kawałek ogórka kiszonego,krążek cebuli i plasterek surowego boczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×