Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku na to klapa bo ja właśnie tej poczty nie mam . Mam dostęp do onetowej i tlenowej ,nie możliwe że nie masz bo przecież z tych poczt wysyłalam do Ciebie nie raz,ale jak nie masz to podeślę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko Chyba każdemu teraz ciężko :-(. U mnie tylko woda po nawałnicy wybijała z kanałów burzowych. Ale ulewa była taka, że miałam wrażenie, że Niagara leje się na nas z każdej strony, nawet od dołu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Bechemootku , tylko w tym wypadku czy woda z góry czy z dołu jest jednakowo groźna i przerażająca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, żeby mi się nie mieszały te adresy mailowe to wysyłąjąc coś biorę adres z ksiązki adresowej, a tam mam tylko ten, reszty nie zapisałam:o albo zmieniłam, nie wiem już dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem przerażona, bo jak wiecie korzenie mojej matuś są na Podhalu a przecież te wszystkie okolice teraz dotknięte, takie podgórskie mamy blisko i często tam bywaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Zuuziczku , dostałam , ciacho niczego sobie ale ta laseczka obok ciacha jest prześliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , lepiej już wyłącz tv bo nie zaśniesz do rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam straszne zaległości , nie chodzę do garnka , nie zaglądam na wiersze ,rzadko bywam na topiku , co się ze mną stało?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pożegnać , bo mała się przebudziła ,niestety znów muszę opowiedzieć bajkę . Trzymajcie się dziewczynki , dobrej nocy Wam życzę , do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina oj bo się czerwienię:P no właśnie niedobrze się dzieje:o a kompa masz już swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Tokinko :-)! Czasem garnek i wiersze działają terapeutycznie :-), zaglądnij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, tez się pożegnam, książka wzywa:P Bechemotku buziaki👄 i trzymam kciuki, żeby woda już nie wybijała i nie zalewała Twojego ogródka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki, czekamy na słoneczko:-) I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!!!!!!!!!!!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Strasznie mialam dzisiaj pracowity dzien i dopiero teraz zasiadam do kompa. No ale dzisiaj u mnie byl pierwszy od 3 tygodni dzien bez deszczu:) Bechemootku przestraszylam sie bardzo, piszesz znowu o powodzi:( zaraz polece na garnek i zobacze zdjecia. Buziam Was wszystkie serdecznie, dzisiaj juz nic madrego nie napisze. Personalna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooooooobuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudkaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Wstawać, bo słoneczko lampi i czeka na uśmiechnięte buziole :D A ja kawusię zaparzam, herbatkę z cytryną lub owocową i spróbuję Was podśniadaniować. Chlebuś smaruję Florą, bo dobra na serduszko , a na chlebuś zieloną sałatę i wszelakie wędlinki układam. I koniecznie witaminki. Na tealerzyku rzodkiewka ożeniona z zielonym ogórkiem w jednym kącie i cebulka zalecająca się do pomidora w drugim :D We wszystkim ostatnio widzę zaloty :D:D:D Zyczę pogody ducha wszystkim i więcej optymizmu 😍 Życie jest pięęęęęęęęękne, choćby nawet tylko chwilami..... niezapominajcie dziewczyny. Poooooooooooooooooooobuuuuuuuuuuuuuuudka...bo słońce się pogniewa jak nie będzie widziało najpiękniejszych lasek POD sobą (czyli pod słońcem.....hi,hi,hi)...i .......nie kojarzyć tego mi z seksem!!!!:P. Paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-D U mnie też lampi, ludzie walczą na wałach itd. itp...... Poetko!!! Optymizm twój jest zaraźliwy :-D i super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczątka U mnie już od wczoraj słonko w pełni:D...nie lubię upałówale niech będą i osuszają po tych wszystkich strasznych powodziach:((( bechemootku👄strasznie mi przykro,że Beatka przegrała tę nierówną walkę😭 Ugotowałam rosołek na samych ,,młodzieniaszkach,,:D Zapraszam (_______________________________)? Smacznego:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ja bardzo chętnie Banderesku twego rosołku zjem bo ja rosolara mogę jeść rosół rano wieczór i w południe :D U mnie piekna lampa i ja nie nie przepadam za upałem szczególnie w wersji duszno parno uf to nie dla mnie ,no ale niech świeci bo potrzeba dla ludzi by domki osuszały się :D Dla wszystkich miłego dnia 👄dzisiaj mam odwiedzinki griilowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj wystarczy, że słońce wylezie zza chmur od razu z cafe znika całe towarzystwo;):P i bardzo dobrze, ale już słonko zachodzi, czas kolacji minął:P więc meldować mi się proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku 🖐️ melduje się dziękuje wiesz za co troszkę pozmieniałam i już ja się nie pokazuje bo mój komp szaleje teraz mam brata laptopa bo on w parku u nas siedzi bo są dni mojego mista za godzine małam mi przyprowadzi to ja moge posiedzieć na kompie a ide już do prcochy byłam dzsiaj na remamencie na dwa tygodnie jest to sklem w moim mieście bo ma dwa będe sama i jak we wtorek przyjedzie szefo to będe z nim rozmawieć co dalej będzie pozdrawiam wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti teraz tylko zanieś gdzie trzeba, trzymam kciuki:) u mnie też trwają dni mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku a ty w domciu siedzisz jak ja ja nie mam z kim wyjść a samej mi się nichce ale ty :) u mnie będzie o 22 zespół Dżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×