Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

przydałaby się blokada reklam od Terterka:) oj wypiął mi się przed chwilą kabelek od netu:o nie wiem jakim cudem ułamał się taki dzyndzelek i teraz wtyczka ledwo się trzyma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do spotu komorows. jest denerwujący, bo daje głos i za każdym razem się wzdrygam tak głośno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dzemiki z zelfiksami mozna podobno robic i z mrozonek. Pytalam bo 3 pierto bez windy to wysoko. Dobrze ze jest winda. Ja mieszkalam kiedys na 11 pietrze. Ale u nas czasami winda nawalala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego dzyndzeleka od netu nie wkladaj bezposrednio do portu czy jakos tam inaczej nazywa sie Ta dziurka:P w laptopiku. Bo wtedy latwo jest przy przenoszeniu ulamac. Ja mam taki srebrny kabelek-przedluzacz. No ale u Ciebie juz sie stalo:( zapozno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas winda nawala tylko jak brądu brak czyli bardzo rzadko:P dobrze ją konserwują:) właściwie mieszkam tak w sam raz, nie za nisko nie za wysoko, nawet jak trzeba na kamaszach się wdrapać:P właściwie powinnam tak sama z siebie się wdrapywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Komorowski byl u mnie aktywny w ubieglym tygodniu. Przypominam sobie bo wyciszylam dzwiek tak mnie to denerwowalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam pojęcia o takim przedłużaczu:o nikt mi nie powiedział, a sprzedawca mógłby podpowiedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, schodzenie jest :classic_cool: ale wchodzenie daje lepsze efekty:P tylko nie można być takim leniem jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pilnuje sie bardzo zeby nie uszkodzic mojego laptopika. Sama nie potrafie nic zrobic a nie chce wzywac pomocy bo nie lubie jak ktos grzebie w moim kompie :P Jakos mi sie to nawet ostatnio udaje,tfu...tfu... Juz dwa lata nie potrzebowalam pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty uszkodzilas USB adapter? To znaczy to cos z czego masz bezprzewodowy internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz tak, że jak coś się zmieni np. w wyglądzie strony czy ustawieniach (czasami samo, albo przez aktualizację) to się złościsz? bo ja niestety tak, lubię to co znam, pewnie dlatego, że na kompach mało się znam:P a i nie zawsze nowe znaczy lepsze, jak dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszkodziłam to co się wkłada bezpośrednio w dziurkę;) taki klipsik przeźroczysty - widać przez to końcówki kolorowych kabelków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam Zuziku.Pewnie dlatego ze nie mam o niczym pojecia. Przyzwyczaje sie do starych rzeczy, wyucze jak malpka, nareszcie skapuje a tu...ciach znowu cos nowego. Wlasnie niechcacy zainstalowalam sobie Internet Exploret 8 i za Chny nie moge odinstalowac. Choc nie jest zly ale do 7 bylam przyzwyczajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jak ewentualnie potrafiłabym wymienić wtyczkę (obciąć starą, oskrobać z osonki kabelki i je wkręcić w nową wtyczkę) tak tu potrzebnne jest coś co te kabelki zgrzeje na płasko w tym klipsiku:o więc zosia samosia odpada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podaję Ci łapkę:) nowym lapku np. jeszcze nie znalazłam jak się robi defragmentację, a powinnam już ją zrobić:P co oznacza, że jeszcze na dobre nie oswoiłam się z 7:P nie ma to jak stary dobry windows 98 lub xp:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zostaw to w spokoju, bo jak zaczniesz sama majstrowac to stracisz internet na weekend:) Nie wiem co Ci poradzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, jest ok, tyle tylko, że muszę uważać żeby nie szarpnąć laptopem, albo nie trącić kabla, który leży na podłodze:P bo mam neta w kablu niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce spowrotem 7 ale nie potrafie:( Wiekszosc rzeczy u mnie robi sie sama automatycznie. Moj byly sasiad tak dobrze mi wszystko poustawial. Ale dwa lata temu wyprowadzil sie z miasta i pewnie nie zobaczy juz mojego laptopika. Od tego czasu stoje na wlasnych nogach. Innych fachowcow nie chce angazowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz uprzedzic koty, niech uwazaja na kabel! To chyba juz wiem co Ci sie stalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jak już coś się zaktualizuje to chyba przepadło stare:o może znajdzie się jakiś nowy kumaty w kompach sąsiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasze ze mam takich. Na drugim pietrze mieszkaja studenci. Ale ja nie chce. Chyba ze zapedze sie juz w kozi rog. Poki co ciagne sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mojemu wydaje się, że z niego komputerowiec, ale tylko się mu wydaje:P ma swojego laptopka, ja swojego i każdy rzeźbi na swoim:P i tak jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego malzyka cos niespecjalnie ciagnie do komputerka:O A przeciez wczesniej w pracy mial kontakt z komputerkiem, maszynami sterowanymi komputerem. No ale tym sposobem mam nieograniczony dostep do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×