Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam w ten piękny dzień. Widzę że Bechemootek ciągle zalewany:( To przykre że słoneczko szkodzi bo ja ostatnio kocham słoneczko,wiem ze nie jest za zdrowe ale na mnie jakoś tak działa że się lepiej czuję,kości mniej boją. Dziewczynki zapraszam na arbuza OOOOOOOOOOOOOOOOOOO,kupiłam takiego maleńkiego ale w całości,hi,hi maleńki ale ważył ponad 4kilo,zapraszam za wyżerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam i witam Was po dłuższej nieobecności Mam bardzo duże...nawet wielkie zaległości w czytaniu:( Ale mam nadzieję, że to nadrobię. U mnie dzisiaj słoneczko grzeje i Bogu dzięki nie leje więc woda powoli opada. Mojego domku nie zalało, co najwyżej dach nie wytrzymuje i dlatego myślę o zmianie dachu w najbliższych miesiącach.( mam nadzieję, że kasy wystarczy) Terterku❤️ Bardzo proszę częstujcie się szarlotką na gorąco i do tego gałeczkę loda//////////////////ooooooooooooooooooooo. Dzięki Wam za wsparcie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Personalna❤️mam nadzieję że nie będę cię już nękały wielkie wody i uporasz się ze wszystkim, gratulacje dla syna. Niedawno wróciłam z działki, wczoraj i dziś cały dzień piękna pogoda, muszę wykorzystywać na maxa, bo następny weekend ma być okropny upał, do 35 stopni, to nosa z domu nie wyściubię. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kafe mi cosik nie chodzi:P...muuuuli strasznie:P:P:P Wesołku Personalnafajnie,że się pokazałaś❤️ bondioj jakie wielkie upały nadchodzą:((((Ja też nie wyjdę jak nie będę musiała:O...nie cierpię upałów Idę już sobie na podusię Rano startuję ze światełkiem do Babuni❤️a później po wynik:((((We wtorek zapadnie ostateczna diagnoza😭 Ściskam🌼 i buziam👄i tulam❤️ Udanego dnia jutro paaaaaa terterku👄 Łasiczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczorek🖐️ Personalna❤️ ciesze sie juz pomachalas do nas lapka. U mnie upaly juz drugi dzien. I cale szczescie, bo woda w rzece miala juz zatrwazajaco wysoki poziom. Troche opadlo ale od jutra ma znowu padac:( Ale wiem ze u mnie to maly pikus w porownaniu z tym co dzieje sie w Polsce:( Wczoraj i dzisiaj troche wloczylismy sie po okolicy z malzowinka, odwiedzalismy z braku innych zajec ogrodki piwne i okoliczne gospodarstwa ogrodnicze agro i bio:P Nawet fajnie spedzilismy te dwa dni. Ale ten upal jakos mnie oslabia, robie sie jeszcze bardziej leniwa, powolna, rozlazla i na nic nie mam ochoty:O nawet na komputerek:( Przydalo by sie schudnac, moze by bylo lzej. Tutaj raczke podaje Banderaskowi:P ja tez wyroslam z ubranek. Cala szafa i nic nie pasuje. Masakrutus!!! Pewnie jeszcze pogarnkuje troche i maszeruje spac. Dobrej nocki zycze i dobrego startu w nowy tydzien. Trzymajcie sie kochane kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Zaparzam świeżo mieloną kawusie.inusie i herbatke Zapraszam do tego przynosze babkę z rodzynkami by nie pić kawy na pusty zoładek. Banderasku dopiero doczytałam wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki za twoje zdrówko .już dosyć na naszym f chorób i zmatwień. Bechemotku,Tokino.Personalna mysle,ze do domu chodzicie nie po wodzie.Oby wreszcie skończyły sie te problemy by ludzie w Polsce mogli normalnie zyć. Na razie dziewczynki.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu dzięki za herbatkę :D Wszystkim miłego dnia, mam nadzieję, że słoneczko dzisiaj świecić będzie wszędzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Małgosiu❤️ dzięki za herbatkę i babkę :) Banderasku❤️ nie martw się będzie dobrze :) Rowerzystko❤️ u mnie dziś nie ma słoneczka :( i cosik popaduje. Wesołku❤️ nie przejmuj się rodzinką i nie zamartwiaj już tak w życiu jest, że jeden drugiemu zazdrości a zwłaszcza w rodzinie :( z nią najlepiej wychodzi się na zdjęciu i to w środku, bo mogą wyciąć :P:( trzymaj się i nie daj sprowokować a jak nie to wygarnij im w końcu jak pisze Zuuziczek pa :) Pozdrawiam ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki wykorzystuje pogode ,własnie wróciłam z ogródka wszystko wyplewione tylko ziemia jest tak zbita,ze nawet cięzko motyczka coś zrobić. U mnie śliczne słońce,wreszcie bez deszczu.A teraz mam zamiar odpocząć,troszkę Was poczytam.Choc napisze ,ze teraz jakoś brudne okna na mnie patrzą. Pszczóleczko napisz co z mama czy juz lepiej sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku,Bonitko a ja mam inny problem z ubraniami właśnie po zimie jak zaczełam szukac w szafie w coby się ubrać nie znalazłam niczego.Wybrałam sie z córką w sobote na zakupy i wróciłam tylko z 1 spódnica ,nic mi nie pasowało,musiałam zając saię szyciem tzn zwęzaniem bo nawet w niedzielę do kościoła nie miałam sie w co ubrac.Wszystkie spódnice od kostiumików spadaja same.Teraz musze pojechac moze cos sobie kupię,bo nawet nie myslałam,ze nic sie nie nadaje na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zapowiada się kolejny ładny dzień, chociaż od zachodu zapowiadają opady i burze, jak ja mam serdecznie dość deszczu, a teraz dojdą jeszcze upały, ponoć mieszkamy w klimacie umiarkowanym, więc skąd te anomalia? Bonita i tu pasuje powiedzenie, że "jeszcze się taki nie urodził, coby wszystkim dogodził", ale my przecież chcemy tak niewiele - umiarkowanego ciepła, odrobinę deszczu nocą, prawda że niewiele? Banderasku nie martw się, teraz choroby tarczycy można z powodzeniem leczyć, rzadko jest decyzja o operacji❤️ trzymam kciuki, będzie dobrze. Małgosiu jak sprawa mieszkania, czy już pomyślnie załatwiona? Wesołku, możesz przecież na jakiś czas zaniemówić(w stosunku do rodziny) i powiedzieć, że dokąd z ciebie nie zejdą, to nie chcesz ich znać. Terterku ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ U mnie dzionek zaczal sie pieknie. Jest"20 stopni ale juz nadciagaja chmury. Podobno ma znowu dzisiaj padac, Nie mam na dzisiaj zadnych specjalnych planow, ale trzeba chyba czepic sie jakiejs robotki:P Malgosiu kochana ja bardzo bym chciala miec Twoj problem i za luzne kostiumy. Problem w tym ze ja do zadnego kostiumu juz nie pasuje😠 Pszczolka dobrze piszesz, rodzina jest kochana ale nieraz dokuczyc potrafi. Bondi a jaki ten klimat umiarkowany:P Raz leje bez konca,raz piecze niemilosiernie. Wczesniej to byly lata:):) Banderasek, pamietam, kciukasy sa mocno trzymane. Zaraz chyba zrobie przepierke, a pozniej moze pojade do sklepu ogladac zamrazarki. Potrzebuje nowa. Trzymajcie sie kobitki:P Nie poddawajcie sie zlym nastrojom, zmartwieniom, zlemu humorowi rodziny. Na przekor wszystkiemu i wszystkim . Wszystko bedzie dobrze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Dziękuję za trzymanie kciukasków👄 Wynik odebrałam i nie wiem:Ojak go rozumieć:O Jeszcze niedawno normy były inne tzn.do 4,1,a dziś normę mam wpisaną 0,64-6,27.Mój wynik mieści się:D ledwie w normie i wynosi 6,266 uIU/ml.Zawsze miałam wpisane tsh,a dziś mam tsh 3 generacja:O...coś się chyba pozmieniało:O Szkoda zatem deliberalizować;))))profesor jutro wszystko zapewne wyjaśni...:(((( Acha!Zapomniałam dodać,że fT4 mam w normie 0,98 ng/dl(norma 0,80-1,90) I bądź tu człowieku mądry:O Pogoda u mnie zmienną jest...rano padało:Ppóźniej lało:Oa teraz świeci słonko:))))...Temperatura 22 stopnie:)))) Małgosiu👄ja też bym chciała zmniejszać swoje szmatki;))))...a muszę poszerzać i to znaaaaaaaaaaaaaaaaaacznie😭..E!Lepiej kupić nowe:P:P:P Bonitko👄 pszczółko👄 bondi👄 Dziewczynki👄 Na obiadek zapodaję: -pomidorówkę z ryżykiem (__________)>>>>>> -kapustkę ze śmietaną i koperkiem ((_______))??? Na deserek: -truskaweczki ze śmietaną bez cukieru i z cukierem UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Smacznego!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bandersku idz padać już nie powinno miało padać tylko rano nawet dobrze bo podlało trawkę :d ciszę się ze wyniki w normie bzie dobrze :D Małosiu ...ja też chcę by ubranka były za duże a nie odwrotnie :D Personalna ...gratulację dla synusia a dla ciebie 👄 rowerzystko.... 🖐️ Pszczółko 🖐️ Bondi ...i ja się zastanawiam jak ja przeżyję te upały:( bonitko ...fajne te ogródki 👄 Na obiadek mam ziemniaki młode .marchewka, młoda mizeria i jajeczko sadzone ,deserek truskawki miksowane z jogurtem :P dokupiłam sobie Zioła Ojca Klimuszki na odchudzanie :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podaję pierożki z serem i śmietanką :) (&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&)> SMACZNEGO :) :) U mnie na chwilkę wyszło słoneczko :) ale z zachodu nadciąga burza :( bo już zaczyna grzmieć :( Małgosiu... mama czuje się znacznie lepiej👄 Piszesz, że zwążasz ciuszki :) a ja mam wszystkie w sam raz :) tz. że chyba ani nie przytyłam ani nie z chudłam :P :D Ale nowych parę by się przydało, bo uwielbiam kupować :P Byłam w sobotę na mieście ale nic nie kupiłam :( tylko córcia mnie na ciągła na bluzeczkę i na spodnie a ja wróciłam z niczym łeee:( Bondi ❤️ Bonitko... piszesz, że leniuchujesz a z ciebie niesamowity pracuś :) jak nie sprzątanie to pranie i zawsze cosi robisz. A ja jutro pojadę oglądać ławostoły, bo też chcę kupić :P :)👄 Banderasku... no widzisz Kochana wyniki mieszczą się w normie także wszystko będzie dobrze :) Obiadek smaczny dzięki 👄 Roberta... też zapodała obiad 👄 Do potem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna 👄 👄 ciesze się razem a Tobą,że masz zdolnego i mądrego syna no i oczywiście z jego nowej pracy buziammmmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie wróciłam z Muszyny. Po prostu masakra, jak rozmawiałam z ludźmi to mi się płakać chciało. Przed domami powywalane pralki, lodówki, meble różne rzeczy. Tyle na pocieszenie, że u nas upał, więc wszyscy mają pootwierane okna, drzwi, żeby schło. Widząc to wszystko trzeba się cieszyć z tego co się ma i tylko dziękować Bogu :o Teraz się już zmywam do domu, przesyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku każde laboratorium ma inne normy zależy do od odczynników,ja tez miałam w zimie jak robiłam wyniki inne normy podane niż kiedyś ale dobrze ,ze idziesz do profesora to Ci wyjasni wszystko,mam nadzieję,ze jutro przyjdziesz do nas z dobrymi wieściami. Oby tak było. Bonitko a jaka zamrażarke chcesz kupic szufladkową czy taka wielką otwieraną.? Pszczóleczko zawsze człowiek chce coś kupic nowego ale ja jakoś nie lubię krótkich spódniczek,sukienek ,ja musze miec choc za kolana a właśnie w sobote mierzyłam sukienkę taka wąską do kolan i nie kupiłam nie wiem dlaczego choć córka nie chciała wyjść ze sklepu jak sobie nie kupię mówiła,ze było mi w niej dobrze a le zawsze to co się jej podoba mi sie jakoś nie widzi.Potem żałowałam jak zaczęłam przymiarki mojej garderoby czyli obecnie nic sie nie nadawało żałowałam,że nie kupiłam tej kiecki.Była w klorach siwo z małą ilościa czarnego a mi sie zachciało taka sama tylko biała,była i biała ale ciut chyba za mała.Także musze coś zakupić bo spódnice mozna zwęzić ale żakiety nic a nic ,za szerokie w ramionach ito duzo.Chyba wychodza moje nerwy,choć wydawało mi sie,że dochodze do siebie ,wczoraj do mnie doszło,ze własnie dzisiaj moja rocznica ostatniej operacji i napisze Wam,ze wczoraj przepłaakałam prawie cały dzień,dobrze,że wszyscy byli w domu to trochę mi rozgadali Bondi odnosnie mieszkania na razie cisza.Własnie dzisiaj rozwiązałam z kupujacymi umowe przedwstępną.Oddałam zaliczkę,choc mogłam tego nie robić ale na czyiś pieniadzach sie nie dorobię,nie byłam tego nauczona.Rozwiązałam umowe bo facet nie dostał kredytu i znalazł sie praktycznie na bruku ale to z jego winy.Sprzedał swoje mieszkanie,liczył,ze dostanie kredyt a tu NIE.nie wiem gdzie mieszka z rodzina ale zadzwonił do nas w swięto i chciał sie w sobotę przeprowadzić z dziećmi i zona ponoć nie miał decyzji o kredycie,dzis wiemy ,że takiego kredytu nie dostanie jednak.Kredyt zreszta na bardzo duże pieniądze.Na co liczył nie wiem.Mój małż zadzwonił do byłego szwagra (prawnika) i nie pozwolił on go wpuścic do domu bo moze załatwiać kredyt i 3 lata i go nie dostanie.A rodziny cięzko z domu wygonic tym bardziej z małymi dziećmi.Nie wiem na co liczą ludzie chyba na cuda. także dalej zaczynamy ogłaszać,choć jestem na siebie zła ,w ubiegłym tygodniu chcieli ludzie oglądać a ja nie pokazywałam bo jakos mi nie pasowało,zawarta umowa i pokazywać ,jakos to nie tak było dla mnie.A teraz wiem,że nie ma co się litować nad ludzmi.Póki sie nie ma aktu notarialnego można robic wszystko co sie chce. Jedyna zaleta tego wszystkiego to to ,ze doprowadziliśmy dom do porządku,jeszcze tylko umyje okna,pozmieniam firanki i może stać. A tak myślę sprzeda sie to dobrze nie to też ,moze tak ma być i dom ma czekać na córkę,nie wiem.Choć wiem,ze do mojego miasta nie ma po co wracać.Pracy zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko masz rację ,trzeba się cieszyć tym co sie ma a tych wszystkich ludzi dotknęła wielka tragedia,musza dorabiać się od poczatku bo na te zapomogi nie moga liczyć ,to są zbyt małe pieniądze.Tym bardziej tak jak piszesz nie ma lodóki,pralki nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu nerwy to najskuteczniejszy sposób na schudnięcie bynajmniej dla mnie no i widzę, że dla Ciebie TEŻ :( A co do krótkich spódniczek to kiedyś tylko takie nosiłam a teraz to najlepiej czuję się w spodniach zwłaszcza w dżinsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki,ja jak zwykle pędem,,,,,,,,,,,,, Najpierw wielkie dzięki za słowa otuchy i pocieszenia ale pewnie same dobrze wiecie ze z rodziną sobie radzić przychodzi najtrudniej,im nie można powiedzieć tak po prostu idźcie sobie wszyscy do diabła:):).Oj nie raz miałam to słowo na końcu języka ale na szczęście udawało mi się w porę ugryźć w język.Ja z nimi nigdy nie wygram bo mam za miękki kręgosłup,a że i dupa przy tym równie miękka to czasem ręce opadają. No ale nie po to przyszłam aby o tym pisać bo czasu mam mało,bo mój m zaraz wraca i muszę coś na talerz rzucić,bo się wścieknie Ja dzisiaj cały dzień pod słoneczkiem i tradycyjnie podjarało mi plecorki,przodek za to biały:p O ludzie mam nad cafeterią zdjęcie jakiejś zabidzonej,ludziska lepiej już być krągłym.Wy także ją macie u siebie?! Bonita napisz czy otrzymałaś mój list bo cholibka coś mnie do Ciebie nie dopuszcza:):p Personalna👄👄 kolejny raz dajesz nam dowód na to że jesteś życiową i inteligentna kobietą i umiesz poradzić sobie z kłopotami i mądrze do niech podejść.Ciesze się że syn przyniósł trochę radości w tym trudnym czasie i oby to była pierwsza jaskółka tych kolejnych dobrych rzeczy spraw i biegu wydarzeń. Terterek👄👄 Już tęsknimy za Tobą:( Pozostałe dziewczynki całuję i pozdrawiam na razie tyle,może uda mi się jeszcze dzisiaj zajrzeć👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane Dziewczyny i pozdrawiam. Oglądam tę rozpacz jaką przeżywają ludzie w całej Polsce i strach mi tyłek ściska - jakoś tak myśle, że to chyba jeszcze nie koniec :O Współczuje Wam wszystkim, którym powódź dała sie we znaki ❤️ ❤️ ❤️ Rowerzystko - ❤️ Ciesze sie, że Personalna nasza już dochodzi do siebie ❤️ Banderasku - a i Ty jutro mam nadzieje po spotkaniu z profesorem będziesz miała dla nas dobre wieści❤️ Ja dopiero w środe jade tam gdzie planowałam ale nie zdążyłam bo jest już "po wszystkim". Mama cierpiała bardzo ale jest już tam gdzie nic ją nie będzie bolało i gdzie z pewnością jest jej dobrze. Pogrzeb jest w południe. Zaraz jak wróce odezwe sie. Pozdrawiam i całuje wszystkie co do jednej: Banderasku ❤️ ❤️ ❤️ Bonito ❤️ ❤️ ❤️ Beti ❤️ ❤️ ❤️ Bondi ❤️ ❤️ ❤️ Malutka ❤️ ❤️ ❤️ Małgorzato ❤️ ❤️ ❤️ Marijko ❤️ ❤️ ❤️ Poetko ❤️ ❤️ ❤️ Łasiczko ❤️ ❤️ ❤️ Personalna ❤️ ❤️ ❤️ Rowerzystko ❤️ ❤️ ❤️ Roberto ❤️ ❤️ ❤️ Zuziku ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku ❤️ ❤️ ❤️ Kosmitko ❤️ ❤️ ❤️ Tokino ❤️ ❤️ ❤️ Pszczółko ❤️ ❤️ ❤️ Wesołku ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Lecę zaraz do ogródka wiadomo kogo👄...ale musiałam Was przed nocką jeszcze,,zobaczyć,,❤️ terterku❤️straaasznie mi przykro😭😭Przyjmij proszę moje głębokie wyrazy współczucia:(((:((((:((((Trzymajcie się!!!👄 Mam nadzieje,że jutro profesor będzie miał dla mnie dobre wiadomości:O...Ech!Nie ukrywam,że gula w gardełku siedzi:(((( Z całego❤️dziękuję🌼za dobre słówko:)))) zuuzik👄tokina👄Maaluutkka👄kosmi👄beti👄Mariijka👄haaaaaaaaaaaaaaalo!!!!!!! Cmokam 👄Was Dziewczynki wszyściutkie moooocno👄👄👄 Dobrej nocki p.s.Też mam tą ,,piękność,,nad kafe...Szkoda dziewczyny:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku❤️ bardzo mi przykro, przyjmij wyrazy współczucia. Pszczółko dzięki za pierogi, bardzo lubię, mimo że mają dużo mąki:D W środę będę robiła z truskawkami, bo na jutro mam jeszcze dzisiejszy, gulasz drobiowy z pieczarkami i kaszą. Pomyślnych zakupów jutro. Małgosiu przykro że transakcja nie doszła do skutku, ale opatrzność nad wami czuwała, bo byś zrobiła z niechcianymi lokatorami? Na pewno trafi się uczciwy kupiec. Rowerzystko przytulam❤️. Modlimy się "od powietrza, głodu, ognia i wojny, zachowaj nas Panie" a powinniśmy "od powietrza, głodu, ognia i wody". Dobrej i spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×