Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokino ❤️- zrobiłam ukłon da C bo ona z K-c musiałaby po głupie zaświadczenie przyjechać w czasie pracy. A tak - to starą matke po prostu wieczorkiem odwiedziła i uściskala :D:D:P Te zaświadczenia o wybieraniu poza swoim okręgiem lub krajem załatwiane są przez urząd miasta od ręki - nikt nie robi problemów. Załatwiłam to w 5 minut a przy pieknej pogodzie wczorajszej) zrobilam sobie spacer przez miasto - oj daaawno juz tak nie szłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhura! huurra! huuurrra!!! otwieram setną strone!!!!!! 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ no to na stole obok deseru stawiam butelke wina Porto (półsłodkie) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY dla uczczenia owej seteczki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️ Zuuziczku - pączusie były mojej własnej roboty :)👄 Bondi - ciesze się że pączusia spróbowałaś :) i na pewno nie zaszkodzi tylko wyjdzie na zdrówko, bo zrobione są od serca👄 Kosmi - kciukaski trzymamy za córcię i zespół :) 👄 Banderasku - miłej pracorki 👄 Beti - no to super że rodziców już masz w domciu i to z jakim zakupem👄 Terterku - serek z truskawkami pyszny i jeszcze ta flaszeczka :) super, dzięki 👄 A ja muszę wam napisać, że jest mi niezmiernie smutno :( :( właśni odprowadziłam córcię do autokaru, bo dziś pojechała do Sopotu i w domciu zrobiło się pusto :( :( Pozdrawiam WSZYSTKIE bez wyjątku 👄 i życzę miłego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko? nie smuć sie - C zaraz wróci ani sie obejrzysz ❤️ a co to za pączusie Pszczólko? i ja o niczym nie wiem? ;) masz jeszcze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko - szkoda, że nie mieszkam w K - poszłabym oklaskiwać Twoją Gwiazdeczke ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dopiero wróciłam, byłam u wnusia na zakończeniu roku szkolnego, było bardzo miło bo wnusio został wyróżniony przez dyrektora szkoły za branie udziału w konkursach recytatorskich. Później była pizza i lody i czas nam miło minął. Terterku załapałam się jeszcze na na pyszny deser i łyczek wina? U mnie też truskawki po 4-5 zł. Jutro robią ostatnie ciacho z truskawkami. Pszczółko ja nie robię pączków, bo boję się że wyjdą gnioty, podaj przepis jak robisz.Pszczółko czas szybko zleci i córcia niedługo wróci. Beti a to radość rodzice wrócili i to własnym pojazdem, gratuluję. Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ,wymęczona do granic :D ale bardzo hepi że mogłam być z małą tyle czasu. Nie mogłam jej zostawić na jutro bo spraw do załatwienia coraz więcej i wszystko czeka na mnie a tu całkiem uziemiona byłam ostatnio. Gratulacje Tereterku za 100 stronkę !!! Mówisz winko , no może być , ale jakby coś to stuknę może mocniejszymi procentami , bo jak widzę posucha na topiku od dłuższego czasu . Zapodam więc na początek Titankę ( żubróweczka z sokiem jabłkowym i cytryną ) uwielbiam ten drink, nawet na zakończenie kursu , pozwoliłam sobie na niego:D Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Jest co opijać , sukcesy córci Pszczółki , powrót rodziców Beti i jeszcze nowe autko ,kurcze same okazje pchają się drzwiami i oknami :D Wypijemy też za Zuuzikowe podwórko bo jak zaczniemy wszystkie klikać to na 100% wygra :D Poza tym za dobre domki dla kotków Wesołka i szczęśliwy powrót do zdrowia koteczki po zabiegu a przede wszystkim za przyjazd dziewczynek , które rozproszą wszelkie smutki krążące wokół Wesołka. Za decyzję o odejściu z pracy naszego kochanego Banderaska , za to że nie musiała robić cyt , cyt, że jednak tarczyca jest spoko. Za piękne schody Roberty , za nową pralkę jej mamy ......... mało ? A urlop Rowerzystki ? a nowe mebelki u Maaluutkiej? a występy córci Kosmitki ? a powrót córci Małgorzatki do domu ze studiów ? a szczęście Marijki z powodu babciowania ? A radość Bondi z działki a entuzjazm Bonitki do malowania ? Nawet Personalna ma powody do radości bo woda zeszła z działki i można ją znów powoli odnawiać a to daje dużą satysfakcję ..... jeszcze mogłabym wymieniać i wymieniać ile różnistych okazji nam się tu namnożyło , tylko jakoś nikt tego nie chce widzieć . Dziewczynki ,ocknijcie się z letargu, spójrzcie na życie przez różowe okulary , już dosyć smutków i łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu , kolejny powód do radości , wnuczek dostał nagrodę, czy nie powód by poświętować w gronie koleżanek? Pomyślałam o Bechemootku , ale też jest z czego się cieszyć, bo choć niby odeszła z pracy to wciąż ma jej stanowczo za dużo :D a nasza Poetka ? szczęście aż bije od niej jak łuny blask , więc kolejny powód by wychylić kielonek albo nawet kilka , a co, najwyższy czas przestać się umartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - piękny toast ❤️ Bondi ❤️-no jasne :D strzelamy sobie po kielichu - ciesze sie że jesteście bo już myślałam że będe płakać i że nikt nie chce ani winka ani truskaweczek z serkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YYYYYYYYYY mniam pyszna żubróweczka a toasty naprawde super! 👄 ja też: dołączam sie do nich wszystkich łącznie z podwórkiem i autkiem i pracą i działeczką i malowaniem ścian i malowaniem obrazów bo ja bawie sie w Wanie Goga i maluje sobie słoneczniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - myśle, że to wynik braku słońca - zauważyłam, że pogrążam sie w jakimś letargu , smutku czy choliera wi czym jeszcze - odetchnęłam z ulgą jak przyszłyście Dziewczynki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam chętna jestem od dawna ale jak wszystko się waliło to nie miałam głowy , teraz myślę sobie co tam, i tak nie zmienię nic czy się będę martwić czy nie więc mam wszystko w nosie , przynajmniej w dzisiejszy wieczór chcę zapomnieć o kłopotach myśleć tylko pozytywnie i wyłacznie o sukcesach :D Dawno nie zapodawałam żadnej nalewki a Teretereku 40 rozbójników siedzi i czeka na wyjście z Sezamu :D więc dziś zapodaję 4o rozbójników i jak sama nazwa wskazuje , spokojni to oni nie są wiec mocno kopią po głowie i nie tylko , mnie wchodzą w nogi :O:D Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y na zdrówko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Tereterku ze nie tylko brak słońca , cały ten rok jakiś kaprawy ale nie ma co patrzeć na złe tylko doszukiwać się dobrego we wszystkim. Ja się cieszę że Ty masz tak cudowną odskocznie i malujesz tak pięknie jak najlepsi malarze ,zapewne relaksujesz się przy tym i zapominasz o problemach,koncentrując się na malowaniu dajesz odetchnąć umysłowi od kłopotów a to bardzo cenne, to jak prysznic dla ciała. Ja też sie cieszę bo jak pisałam wcześniej Małż zaliczył pozytywnie a właściwie z wyróżnieniem egzamin a dziś dostał Nagrodę Dyrektora Szkoły ,na 80 nauczycieli , dostał jako jeden z trzech więc wyróżnienie wielkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niewiedziałam skąd te krzyki dochodza i zapachy a tu setną stronke mamy można sie jeszcze załapac Terteku gdyby nie było drogo to i ja bym tam była K. ja też do rzucę ciachio robie troche zmodyfikowane dwa placki czekam az galartetką stęzeje,nazwałam go natchnienie http://www.youtube.com/watch?v=6eVaDh6n5sw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Kosmitko szkoda że ciacho jeszcze nie natchnione :D też by się dziś przydało, bo przecież jak świętować to świętować :D muzyczka skoczna , więc wywiniemy przy tym jakieś hołubce i będzie jak na prawdziwej imprezce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! ❤️ Tokino - zapomniałam - przecież Twoja Małża zrobiła Dyplomowanego!! :D:D GRATULUJE!! ❤️ Masz racje - ten rok można zapisać na straty - pozostaje nam tylko szukać jasnych stron, cieszyć sie drobnymi radościami bo nie ma co liczyć na super poprawe. ❤️ Kosmi - nawet od nas do K jedzie sie ponad 2 godziny - Córcia na pewno opowie Ci wszystko - ja bym nie jeździła tak za dzieckiem - pozostaw jej troche samodzielności - nie bądź zołza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podobno Pszczółce zostały jeszcze pączki - :P:D halooo! Pszczółko!! hop hop! możemy poczęstować się pączusiami? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tereterku w imieniu Małży i wszystkim dziewczynkom również, można powiedzieć że przynajmniej tu nam się udało:D Przypomniałaś Tereterku o pączusiach Pszczółki i tak się zastanawiam z jakim są nadzieniem ? ostatnio kupiłam marmoladę o smaku róży i takie najbardziej lubię ale dziś na zakąskę :P pod rozbójników to mogą być i bez nadzienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej zapomniałam polać bo chyba te wcześniejsze wypiłyście :D mam nadzieję że ktoś jeszcze dołączy, bo chyba nie na darmo trzymam tych rozbójników tyle czasu , nie mogą się zmarnować :D więc polewam i wołam hop hop, dziewczynki , przybywajcie Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y na zdrówko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam lampke wina i sporo Twojej żubróweczki a teraz poproszę o 40 rozbójników - a co tam - w życiu wszytkiego trzeba spróbować :P:D ( mam na myśli mieszanke wybuchową ;) ) A pączki mogą być bez nadzienia i nawet sprzed dwóch dni ;) - jak to sie stało że ja przegapiłam Pszczółkowe pączusie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć rozpustnice kochane;):P dziękuję Wam za kilkanie (Wesołku posłałam raz jeszcze), a o wynikach dam znać:) u mnie za oknem lato lato lato, aż pycho się raduje:D Wesołku nie smutasuj, postąpiłaś słusznie, w myśl wcale niegłupiej idei Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt Arka "Nie rozmnażaj, nie porzucaj" więc głowa do góry, a koteczka jest szczęściarą, że ma taką mądrą panią:) Pszczółko, mamusiu zasmucona;) przecież dla córci to zasłużona nagroda i zobaczysz jak szybko zleci czas i zaraz znów będzie w domku, wypoczęta i zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziczku mam nadzieję że nie odmówisz 40 rozbójnikom:D:P moje kliknięcia dwa poszły i będą do końca miesiąca, może się uda i też będzie co świętować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj piątek mogę więc zaszaleć;) trunkowo, więc nadstawiam łapkę ze szklanicą:) a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ano zobaczymy kto wygra, ale dziękuję Wam za wsparcie:) oj jakcy mocni ci rozbójnicy;) nazwa adekwatna do zawartości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze przecież znów nie polałam :( już się poprawiam tym bardziej że Zuuzik karniaka powinien machnąć bez dwóch zdań :D Y Y Y Y Y Y Y Y Y Yna zdrówko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrówko:) Tokina cięgle pamiętam moc nalewki, którą od Ciebie dostałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam dobry choć pracowity dzień pracorowy, więc też mam powód do uśmiechniętego dzioba;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terteku brakowalo jednej osoby do pilnowania,ale ja sie wymiksowałam zolza nie jestem ,to już jej 3 samodzielny wyjazd z zespołem. włąśnie wrócili rozmawiałam z nią jest zadowolona i w siódmym niebie ,choć zaliczyli wpadki ,ale z usmiechem na twarzy:)w głosie slychać ,ze szczęsliwa jest. Tokina na drugą nóżkę,bo się chwieje:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×