Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

od jutra zapowiadają piękną pogodę na I połowę lipca, musimy to wykorzystać, ja od jutra na działce do środy muszę zrobić porządek. Tak Terterku będzie u mnie mieszkał i mam zamiar obwieść go po okolicznych zamkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku fakycznie bronek też taki bezjajeczny:P i dlatego nie głosuję na niego, ale przeciwko temu drugiemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku tak mocno wołałaś, że chcesz pączusia więc przyniosłam :) chociaż są wczorajsze :( ale drożdżowe smakuje nawet na drugi dzień :) (O O O O O O O O O O O O )> 👄 Tokinko ładnie te wszystkie sukcesy po sumowałaś :) i o wszystkich pamiętałaś👄 Bondi gratuluję wnusiowi wyróżnienia to zaszczyt mieć takiego zdolnego wnuka 👄 Przepisik na pączusie podam jutro, zawsze wychodzą👄 Zuuziczku bardzo ładnie napisałaś nawet zrymowałaś :)👄 Kosmi gratulacje dla córci👄 Dziewczynki dziękuję za pocieszenie jesteście KOCHANE❤️ No a teraz siupnę sobie za zdrówko NASZE i za sukcesy :) :) Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to ujęłaś Zuziku - ja też tak ❤️ To wy jesteście ambitne Babcie i to mi sie bardzo podoba. Tokino? a nie przesadzasz Ty aby z tą chudością wnusi? babcie tak mają, że przekarmiają dzieci - mnie sie wydaje, że lepiej jak szczupła jest - będzie miała całe życie żeby później sie móc odchudzać :D czym później tym lepiej ;) Jak ma dobre wyniki badań - to niech będzie szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewaj sie Pszczółko ale ja już tu poszperałam po Twoim kredensiku :P:D i wtrząchnęłam pączusia - ale chętnie jeszcze jednego wszamam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was kochane bardzo przepraszam ale mam dwie nocki w plecy, przy malej to żadne spanie, padam już więc idę pod prysznic i spać. Zostawiam jeszcze całą flachę rozbójników i polewam na koniec Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y YY Y Y Y Y Y Y życzę wszystkim spokojnej nocy i kolorowych snów ,dobranoc dziewczynki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pszczółko? ja jestem taki dziwoląg co to lubi czerstwe pieczywo (naprawde!:D) i takie pączki z poprzedniego dnia są super! :D mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo kocham wnusia, mimo że jest czasami męczący, ale to już duży chłopak i potrafi sobie sam zorganizować zabawę albo pograć na komputerze. Jest bardzo grzeczny i posłuszny, ale w domu ma za duży rygor i dlatego zabieram go z przyjemnością, żeby odpoczął.Ja głosuję na Bronka bo liczę na spokój i stabilizację, czego nie można było doświadczyć za rządów pis, oni swój czas już mieli i nie potrafili go wykorzystać. Jestem też za in vitro, trzeba stworzyć możliwości bycia rodzicami tym którzy nie mogą zostać nimi naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko dobranoc śpij dobrze👄🖐️ Terterku pączusie jeszcze są miękkie :P :) ale bardzo się cieszę, że Ci smakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina papapa a takie wczorajsze pączki można na chwilkę włożyć do mikrofali i są... jak dzisiejsze;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - też tak jak Ty uważam ❤️ fajnie piszesz o swoim wnusiu - podoba mi sie to. Ma w Tobie oparcie młody człowiek ❤️ Pszczółko a czym nadziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie wiem na kogo zagłosuję :( bronek jest taki nijaki :( wcale mi się nie widzi na głowę państwa, no i na kogo GŁOSOWAĆ ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nadziewacie pączki jak robicie? marmoladke otaczacie ciastem? czy szprycą wciskacie do ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - jesteś mądra - zastanowisz sie chwile pomyślisz i z pewnością wybierzesz dobrze - ale na wybory idź OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Terterku, ale za rok może dwa poczujesz i ty co to znaczy mieć wnuczka bądź wnuczkę. Dziewczynki i ja pożegnam się już, bo wysiadam. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Bondi - Ty też pośpij troszeczke - bo od jutra ostry dyżur przy wnusiu ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - wybieramy prezydenta nie dla wyglądu :D tylko z nadzieją że tan którego wybierzemy zapewni nam jakieś życie godne ❤️ Moim życzeniem jest żeby wreszcie ten jeden przestał intrygować, mącić bo i tak już skłócił naród - więcej nie trzeba - czas powiedzieć dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak robisz Pszczółko jak ja - twardą marmoladke otaczam ciastem nadaje ładny kształt i po wyrośnięciu smaże - tylko ten sposób powoduje czasami wyciekanie marmolady do tłuszczu w którym sie smażą. Pewniejsze jest szprycowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko moja mama tak robi pączki, ale zawsze (sic!) otwierają się wodczas smażenia:P właśnie w miejscu nadzienia, ale i tak są smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju! :D:P ale fajnie Ci sie przekręciło Zuziku - no właśnie - mnie tak często marmolada wyciekała i potem trzeba było uważać albo zmieniać olej - ja też smaże na ojeju :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku nie chcę się przechwalać :P :) ale moje nigdy mi się nie rozkleiły w trakcie smażenie :) robię to ręcznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku może wycieka marmoladka, bo jest za rzadka moja jest twarda , że można ja kroić nożem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, no mówię, że jesteś zdolniacha:) moja mamcia też wszystko ręcznie, a i tak nie wychodzi:P Terterku a w wakacje macie przerwę w ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×