Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Karol się oczywiście odnalazł ale Burasa nie ma i pewnie już nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, chciałam się pochwalić że dziś dostaliśmy z urzędu miasta życzenia z okazji 35 rocznicy ślubu:D szkoda tylko że do życzeń nie było żadnego załącznika :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - Burasek to ten kocurek który taki Wam schudł? :( Zuziku - F leży na kaflach,szuka chłodnych fragmentów podłogi albo kula sie pod parasolem na balkonie a w ogole ostatnio nabrał ludzkich cech i siada na balkonie na swoim wybiegu (miejsce na skrzynki z kwiatami) przewiesz łapy przez poręcz i tak potrafi obserwować teren jak emeryt "łokietnik" hi hi zrobimy mu fotki super to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku moje koty zawsze w zimie są grube a od wiosny chudną i chudną ,później na jesień znów na siebie przybierają , nie wiem dlaczego tak jest ale tak jest i było z każdym kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do rocznicy jeszcze kilka dni , urząd się pospieszył, widocznie sie bali ze zapomną albo poczta nie dotrze na czas :D może zrobię fotkę i wstrzelę na garnek bo juz dawno tam nic nie dałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Tokina❤️ a teraz humorek Do wsi słynącej z długowieczności mieszkańców przyjeżdża reporter. Spotyka pewnego dziadka i pyta. -Dziadku jaką macie receptę na długowieczność? -Oj panie reporterze ja mam niezawodną metodę - gimnastyka ,zdrowe jedzenie i co dzień kieliszek wina. -Gratuluję zdrowia.A ile macie dziadku lat? -98 Reporter spotyka jeszcze następnego starca -Dziadku ,czy zdradzicie przepis na długie życie? -Oczywiście ...5 razy dziennie seks! -A ile macie lat? pyta reporter. -36 #################################### Pewna młoda zakonnica w klasztorze urodziła dziecko.Żeby ukryć swój występek,postanowiła podrzucić dziecko matce przełożonej pod łóżko. -Przełożoną obudził w nocy płacz dziecka Zagląda pod łóżko......... -Ojej!!!nawet własnemu palcu nie można wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, zaczytałam się Tokina a jakie minyę musieli mieć ci gówniarze, jak Bonita odstawiła uszkodzony rowerek:P te chciałabym zobaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁAPANY W SIECI.... ....buszujący w sieci.... ...czyli: strzeżcie się faceci..... Chwalisz ten Internet, że to niezła gratka, bo przez dzień i noc w kółko gadka-szmatka. Żona wyjechała, a więc wolna chatka! Trzeba więc korzystać, okazja to rzadka ! J już od rana na czacie Beatka... Ponoć blondyneczka ! Dziewiętnastolatka! Mało używana ! Skóra pewnie gładka! I się napaliła na takiego dziadka! Na znak rozpoznawczy wybieracie kwiatka. Już kupujesz wino ! Wypięta Twa klatka ! Czekasz na nią w centrum, spóźnia się Beatka... Wypatrujesz oczy... Wypatrujesz kwiatka... Biegnie jakaś babka, wrzeszczy jak wariatka. Jakaś Twa znajoma ? A może sąsiadka ? Patrzysz: Twoja żona !! Kurczę! Jaka wpadka ! Biegnie w Twoją stronę, w ręce trzyma kwiatka! Zadrżało Ci serce, zapadła się klatka... I ze strachu tupiąc zadeptałeś kwiatka... -,, No mój ty cwaniaczku! Chciało się Beatki ?! Już pod drzwiami domu stoją twoje szmatki !!! Na nic twoje płacze i skomlące gadki ! Pozew już złożony ! Zmiataj do Beatki !!" ...Nie myślcie więc chłopy, że Wam pójdzie gładko... Na czacie Twoja żona może być ,,Beatką " !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi świetne te żarciki :D:P Dziewczynki pożegnam się już idę już na podusię, życzę wszystkim spokojnych snów i milej nocy :P 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina papapa ja też zmykam, bo późno, a jutro dopiero czwartek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczynki - ja też ide spać bo dzisiaj w nocy przecież film do 2.00 ogladałam "Żelary" ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...dziewczyny w podusie ...a ja dopiero macham łapką. Pozdrawiam wszyściutkie. Zuuzik...głos oddany :P Cieszę się Terterku, że weszłaś w siebie, smutki są beeeee...i trzeba je wykopać zanim nas całe oblezą. Bondi...sprawa z ZUSem jeszcze przede mną, podobno mogę czekać do pół roku. Tokino...przytulam. Ale pamietaj, że to ich życie.Nie wolno nam się wtrącać. Mamy dzieci wspierać w kłopotach, nawet jeśli ich decyzje nie są po naszej myśli. Szkoda, że urząd wam tylko pogratulował....powinien po tylu latach małżeństwa z 5 medali przysłać i tyleż samo załączników. KOSMI...chwytaj chwile i bawcie się dobrze. Tulam wszystkie.....😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki widzę że chyba dla wszystkich bardzo dobry, bo każda czym zajęta, nie ma czasu by kuknąć na kaffe. W takim razie choć późno serwuję kawę mrożoną i herbatkę taką samą ,inka może być gorąca ale jak ją wspomożemy mleczkiem też będzie chlodnawa. U mnie dziś lampa nie gorsza niż wczoraj, jakieś 30 st już jest, nie ma na nic siły, ale muszę się zmobilizować i czymś się zająć, choć naprawdę trudno. No tak mam pracę w chłodnym miejscu, przecież piwnica czeka na moje ręce a tam dziś jest najlepiej :D Podpowiedzcie co gotować, jak gotować by się nie usmażyć w tym upale? Macham łapką i czekam na jakieś podpowiedzi, plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dzisiaj wszystkie wymiotło :D Tokina ja mam w biurze chyba ze 40 st. brak klimatyzacji, chodzi tylko wiatrak, ale za to mam darmową saunę :P Dzisiaj dzień bez żarcia i problem rozwiązany :D Pozdrowionka dla wszystkich 👄 Ja parowiec kupiłam na allegro i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - dzięki za kawusie ❤️ Nie podałam śniadanka dzisiaj i teraz słysze jakieś poburkiwania w brzuchach :P Rowerzystko - zimne musli z jogurcikiem dla Ciebie - żebyś do końca dniówki dotrwała ❤️ Tokino - ja zwykle w upalne dni robie chłodniki. Najszybszy jest z ogórków: miksuje: ogórki zielone, czasem dodaje rzodkiewke utartą, czasem sparzone i rozdrobnione pomidory. Do tego ze dwa ząbki świeżego polskiego czosnku, cały pęczek koperku, cały pęczek szczypioru, sól, pieprz - zalewam to wszystko maślanką i frruu ...do lodówki. Jak sie dobrze schłodzić - podaje - do tego przygotowuje grzanki ale kiedy mi sie nie chce to kupuje groszek ptysiowy albo zwykłą bagietke - PYCHA! tym chłodnikiem zażera sie nawet moja małża-malkontent Tylko chłodniczek musi być b pikantny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! mozna to wzmocnić ( co jest szczgólnie ważne dla facetów) jajkiem ugotowanym na twardo - też pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale jestem zła bo chciałam tu wejść a nie mam internetu , jestem wściekła bo niby dlaczego znów nie mam i co się okazało ? Mój syn wyciągnął wtyczkę od internetu z gniazdka ,kiedy dziś fachowiec instalował grzejniki :( a ja durna baba nie pomyślałam żeby sprawdzić podłączenia , tylko się wściekam Tereterku Twój przepis na chłodnik jest rewelacyjny , koniecznie muszę go wypróbować, myślę że taki wzbogacony jajeczkiem będzie na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ U nas na kafe tez sezon ogorkowy. Puchy.Tylko nasz niezmordowany Terterek serwuje chlodniki:) W taki upal nikomu nic sie nie chce. A ma byc jeszcze gorzej. Podobno bedzie 37 stopni:( U mnie w mieszkaniu da sie wytrzymac, mieszkam na parterze. Przed poludniem zaciagam rolety na slonecznej stronie, po poludniu oslaniam i zaciemniam druga strone. Gotowanie ograniczam do minimum. Ale chodze jakas zdechla, moze dlatego ze w nocy nie moge spac. Kochana Tokina(jeszcze nie gratuluje z okazji takiej pieknej rocznicy) przykro mi ze masz klopot. Myslalam ze chodzio jakis drobiazg, a Ty przewrazliwiona mama zamartwiasz sie na zapas. Klopot jest wiekszy, ale Twoje zmartwienia i tak jego nie rozwiaza. No i jeszcze tak zle oszacowali szkody dachu. Myslalam ze dostaniesz przynajmniej na polowe nowego a tu klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi nie wychodzi dzisiaj pisanie. Nie potrafie sie skupic na niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pokrecilam wszystko:( taka jestem niepozbierana dzisiaj. Ach lepiej juz powedruje na garnek i poogladam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko , jeszcze nie dostałam nic z firmy ubezpieczającej, był tylko pan który miał byc wykonawcą nowego ale chyba raczej nie będzie. Jak sie przyglądnęłam dobrze specyfikacji to wybudowanie półtora komina wyniosłoby mnie u niego 5 tys, uważam że to duża przesada, poszukam kogoś tańszego. Nie dziwię się Bonitko że nic Ci się nie chce ,nawet nie kracz że ma być jeszcze cieplej, już teraz ledwo zipię:( Nie napisałaś jeszcze czy rowerek naprawiony i już w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc :) :) kochane dziewczynki nie mam siły siedzieć przy kompie :( jestem zdechła :P :) Pa, pa i kolorowych snów 👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam cieplutko a nawet gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhhhhh zapomniałam napisać :) że byłam dziś na zakupach i po grasowałam troszeczkę po sklepach :P :) i kupiłam sobie troszeczkę ciuszków :) ażeby poprawić sobie humor :) rybaczki dżinsowe jasny kolorek taki chciałam sobie kupić i bluzeczkę :) upatrzyłam sobie też torebkę :P ale nie kupiłam :( chyba pójdę jutro i ją wezmę, bo bardzo mi się podobała cena trochę słonawa, bo aż 125zł :( na aleeeeee jest naprawdę superańska :) Pozdrawiam i jeszcze raz pięknych snów życzę paaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie jeszcze nie ma wielkiego upału ale staram się wychodzić tylko wcześnie rano albo późno wieczorem, właśnie przed chwilą wróciliśmy z placu zabaw, mały się kąpie a ja zrobiłam kolację i korzystam z okazji. Tokina myślę że znajdziesz tańszego wykonawcę, nie śpiesz się. Bonitko - majster klepka, jak rowerek, już naprawiony?:D Myślę że zapowiadany upał 37 stopni, każdej z nas dokuczy, ale jakoś to przeżyjemy. Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×