Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

aaaaaa.... no teraz wszystko jasne...Bechemotek mi uświadomił że w baseniku Roberty po prostu Rekin się rekini :D:D:D będzie nas podskubywał? (daj Boże?) :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Wesołek wpadł jak po ogień i przepadł :-( - troszkę mogłaby się zrelaksować z nami! Wesołku 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Nie cierpię upałówhi,hi,hi:))):))):)))) Wpadłam na chwilkę;)))))) terterku👄wszystkiego najjjjjj🌼dla Ciebie i Małżowinki🌼🌼🌼a najwięcej zdrówka❤️Sto lat!!!!!:))):))):)))) Roberto👄basen jest wspaniały:classic_cool::classic_cool::classic_cool:Gratuluję zakupu:)))) Bondi👄udanego wyjazdu:))))) Małgorzatko👄wielkie brawa dla córci👄i powodzenia!!!! Dziewczynki❤️u mnie dziś było 37 stopni:P W nocy była burza,ale ledwie co popadało:Oa od rana skwar!!!! Życzę Wam spokojnej nocy💤 Buźka👄 ........i już mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Banderasku ❤️ 👄 co Wy mówicie że ten rekin mały???? :P:D może to woda go tak zniekształca - bo ja mam nadzieje że wystarczy rekina dla każdej dziewczynki :P:D Roberto? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i czy mi sie dobrze wydaje, że on ten Rekin troche szpakowaty jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku - jak po ogień!!! Ja też nie znoszę upałów, wiatrak ciągle wiuwa :-O i nic to nie daje, no może mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ❤️ cudnie tam macie! Ty nas Dziewczyno tak łatwo od siebie w tym sezonie nie wygonisz...:P:D u Ciebie i cień i słoneczko, jest mokro i rekiny są a jak Poetka przyjdzie to i piwko bedzie. A na razie jest winko i proszę pięknie pijemy YYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku!!! Dziewczynki! bierzcie kąpielowki !! i chajda na Rekina!!!!!❤️ ❤️ ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku :D nie bój nic! jak znam życie, to Rekin będzie kontent bardzo we wianuszku z Syrenek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide nakarmić Małże - zosawiam winko YYYYYYYYYYYYYY i do zobaczenia wieczorkiem w baseniku ;) mam nadzieje, że Poetka przyjedzie z piwkiem i z gitarą i ze zajrzy więcej Dziewcząt ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro napiszę o moich tragicznych wynikach :-( - zabójcze trójglicerydy............... A dziś proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooo !!! tak się zaczytałam w problemy diety i leczenia, że przeraziłam się czytając o Terterku karmiącym małże i pływającym rekinie......... chyba upał wali po mózgu :-p :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki po pluskały się w baseniku z rekinem ominęły mnie przyjemności :P :D ale ja też z nóżkami do góry po figlowałam troszeczkę :P :) jak pisze Terterek z Bechemootkiem :) :) Uśmiałam się z waszych wpisów :) ❤️ Życzę chłodnej i spokojnej nocki👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i mimo żarówy podaje kawe (_)> (_)>> (_)> (_)> herbate I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> To co jest u nas dzisiaj to już dramat :O dizsiaj mogą być serie zasłabnięć Byłam rano z Mąłżą na giełdzie kwiatowej - i spie p r z ali śmy jak najprędzej do domu żeby sie schronić. Tu jest nasz azyl - na słońce wyjdziemy jak bedzie bezpieczne Podaje dzisiaj tylko zimny twarożek wielski odtłuszczony z owocami: maliny, brzoskwinie i jagody i duuuże ilości wody mineralnej, soków i sorbetów POZDRAWIAM i życze miłego dnia i biegne zanurzyć sie w baseniku u naszej Roberty - jest przygotowany, odkurzony przez zaprzyjaźnionego Rekina ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Gorączka daje się we znaki :( nawet na forum mało jest dziewczynek. U mnie dziś trochę chłodniej i nawet po padało rano :) Ja dziś gotowałam botwinkę może się poczęstujecie ( ######################)> Terterku u Ciebie taka gorączka i nic nie gotowałaś to może posil się troszeczkę, bo nam całkiem zmizerniejesz bardzo proszę nalewaj sobie 👄 Pisała do mnie Kosmi że nad morzem tam gdzie ona jest przeszła trąba powietrzna fruwały pontony, materace i parawany im na szczęści nic się nie stało prosiła żeby WAS pozdrowić ❤️ Pozdrawiammmmmmmmmm WSZYSTKIE serdecznie ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Terterku🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Przeczytalam ze dzisiaj Wasza rocznica slubu. Wybacz ze skladam tak pozno zyczenia. Dopiero dosiadam do kompa.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Zycze Ci swietowania nastepnych rocznic w zdrowiu, dostatku i spokoju. Wszystkiego najlepszego i prosze przekaz sedeczne pozdrowienia dla Twojej polowki. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ A teraz bede sie tlumaczyc dlaczego mnie nie bylo wczoraj wieczorkiem. Ktos z moich kochanych sasiadow wrzucil do kibelka woreczek plastikowy z pestkami czeresni, no i u mnie jako ze mieszkam na parterze cos plumkalo i woda splywalka bardzo powoli. Zawezwalismy hydraulikow i no dzialo sie! Bylam tak strasznie umeczona sprzataniem lazienki,podlogi po bucikach fachowcow ze nie mialam do niczego sily. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo i w nocy popadalo troche. Uf! Co za ulga! Dzisiaj bylismy w duzym centrum handlowym. Kupilam sobie jako rekompensate za wczorajsze przejscia bardzo duzo ubranek. Niestety z przykroscia stwierdzam ze bardzo ostatnio uroslam w talii:P Niektore rzeczy pasuja mi w rozmiarze 44:P Kupilam sobie tez sukieneczke, tak podobala mi sie w sklepie, a ja nie mam prawie sukienek letnich. Teraz mam problem czy ja zatrzymac:OWygladam jak w ciazy, a daje Wam slowo ze nie zaciazylam:P Metki jeszcze nie urwalam:O Maz jest bardzo zlym doradca:( sprzedawczynie w sklepie tez. Dostalam piekne fotki naszej Personalnej. Ladnie wygladasz bardzo na zdjatkach:) Twoje kraglasci sa przynajmniej rowno rozlozone, u mnie wszystko odklada sie na brzuchu:( Wesolku kochany, pewnie za dobre te ciastka upieklas dlatego zostaly skradzione. Radzilam dobrze, upiecz drozdzowe, pewnie by zostaly. Na sniadanie do kawy smakuja nawet czerstwe:P Mysle ze zrobilas zdjecia tych wypiekow, wrzuc do gara, pliiss. Co by tu jeszcze napisac? Sama nie wiem? Chyba tylko to ze deszcz juz w drodze. Przezylismy najwieksze upaly:P 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hejka Bonitko👄 Kurcze ...ale upał!!! U mnie deszczu ani widać:( Dzisiaj jeszcze byłam na pogrzebie i myślałam, że się rozpłynę:(w kaplicy upał w cieniu upał, karetki na sygnałach bez przerwy jeździły...koszmar. Rano wybrałam się na targ o 7 rano i ledwo wróciłam . Zjadłam całego arbuza i nawet Wam nic nie zostawiłam....przepraszam:( Terterek👄zapewne dzisiaj świętuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pewnie śpicie a mnie zachciało się teraz gadać...taki już ze mnie wywrotowiec:D Dobranoc, spokojnej nocki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak zaluje ze utknelam w garnku Personalna,moglam zadzwonic do Ciebie:( Ze mnie jest jeszcze gorszy wywrotowiec:( Dopiero zbieram sie do spania:P Trzeba budzic malza z fotela:P Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pęknie 🖐️ dziewczynki zaodaje kawkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) i inusi e (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) orza herbatkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) ateraz usprawiedliwienie w piątek byłam do pózna na działce a wczoraj u wujka na urodzinach a jak przyłechałam zpracy to jechałam po córke na d wodę w nocy była straszliwa burza u mnie a dzisiaj już bez słoneczka ale ciepłó pozdrawiam wszystkie 9serce]👄 Terterku wszystkiego naj naj z okazji rocznicy ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek Bonitko, taka szkoda, że nie zgrałyśmy się:( całą noc nie spałam tak było duszno, burza przeszła obok i nie spadło ani kropelki deszczu:( Dzisiaj jest trochę wiaterku ( jak na razie ) ale duszno okropnie. Beti dzieki za porana kawusie. Milutkiej i chlodnej niedzieli Wam życze. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek Bonitko, taka szkoda, że nie zgrałyśmy się:( całą noc nie spałam tak było duszno, burza przeszła obok i nie spadło ani kropelki deszczu:( Dzisiaj jest trochę wiaterku ( jak na razie ) ale duszno okropnie. Beti dzieki za porana kawusie. Milutkiej i chlodnej niedzieli Wam życze. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×