Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczynki zapraszam na rosołek bo nie było śniadania (__________________________________________________________) z makaronem ############################ może się któraś skusi jest pyszny życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki👄 U mnie znacznie się ochlodzilo:DHuuuura! beti🌼dzięki za kawke i rosolek:)))) Personalna🌼 Życzę udanego dzionka:classic_cool: Buuziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz drugie danie kluski już z młodych ziemniaczków @@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego kapustka młoda $$$$$$$$$$$$$$$$$$ pieczeń z karczku ################## albo uka z kurczaka z piekarnika %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%55 oraz sos (__________) zaprasa i zycze smacznego miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki, U mnie nareszcie tylko 20 stopni:):)Jak przyjemnie, jaka ulga, chce sie zyc. W zwiazku z tym chyba ruszymy sie z domku i pojedziemy gdzies w swiat. Trzeba wykorzystac pogode, podobno po niedzieli znowu bedzie cieplutko. Zaraz sie zbieramy, zjemy cos gdzies w drodze. Pieknej niedzieli zycze Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki popołudniowo macham do Was Na obiadek dołożę do tego co już beti👄przygotowała: -dorsza smażonego GGGGGGGGGGGGGGGGGG -surówkę z małosolnych(już kiszonych)z majonezikiem i cebulką OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO -ziemniaczki oooooooooooooooooooooooo albo ryżyk ............... A na deserek: -pianka truskawkowa UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU i do tego kawka rozpuszczalna z duuuużą ilością mleczka i mleczka o smaku orzechów laskowych YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY...pyszotka:)))) Smacznego!:)))))) pszczółko👄dzięki za pozdro:))))od kosmi👄i wzajemnie:D Bonitko👄udanych wojaży;)))))) Lecę na słoninkę:Pbo przeca mus się odchudzać:O:O:O Paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej:((( Żadna Dziewczynka👄nie ruszyła Naszych obiadków beti👄haaaaaaaaaaaaaaaalo!!!!!!Chodź na topik:))))musimy to wszystko teraz pozjadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku 🖐️ pomogę Ci szamać bo jakoś dzisiaj nie ma chętnych na nasz obiadek buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och beti👄witaj Uff:Dże jesteś! Sama bym nie dała rady temu wszystkiemu;))))) Do tego poleję po kieliszeczku YY nalewki na lepsze trawienie;))) No to siup i am:)))am:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem Banderasku. Wlasnie wrocilismy, obzarci bardzo ledwo sie ruszam. Dlatego niesty nie rusze nic z jedzenia. No moze pianke truskawkowa za jakas godzine:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek nie wyglupiaj sie! Idziesz juz spac? Z kurami? No chyba ze musisz bardzo rano wstac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄znaczy się wyprawa się udała?:))) Nie moglam zasnąćwiec jeszcze zajrzalam;))) Udanego dnia jutro🌼 Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki 🌻 zaparzyłam świeżutkiej gorącej kawusi (_)> (_)> (_)> (_)> herbatke I_I> I_I> I_I> inusi U> U> U> schłodziło sie!!! :D:D:D można odpocząć wreszcie. Sobota była koszmarna. Ale od wczoraj da sie żyć. pozdrawiam pięknie i zostawiam na stole wielką tacę z kanapkami: http://www.cateringsosnowiec.com/images/galeria/21.jpg i koszyk malin i biegne do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :d tak tereterku od wczoraj da się żyć wczoraj przespałam prawie cały dzień :D ale dzisiaj już oki. Dziękuję za śniadonko i kawunie .👄 Zaraz idę kosić trawkę :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie nadal chłodno :)))))...ale ulga!:D terterku🌼dzięki za sniadanko i kawke👄 Roberto👄czy dziś już pluskalas się w baseniku;)))) Miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄obiadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))):)))) -kotleciki schabowe EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE -ziemniaczki z koperkiem oooooooooooooooooooooooooooooo -suróweczka z selera z orzeszkami i śmietaną -kompocik zimniutki z porzeczek czerwonych UUUUUUUUUUUUUU Dziewczynki👄deserek!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))):))))) -lody śmietankowe YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY -kawka mrożona z ubitą;))))śmietaną (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Smacznego!🌼 Lecę niebawem do doktora po skierowanie na tsh i morfologię,bo przeca to już sierpień za pasem i wizyta u profesora❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeby nie było obciachu Banderasowa ja wcinam ten obiad :D U mnie też się ochłodziło, a wczoraj byłam na borówkach :D Wprawdzie deszcz nas pogonił, ale na dzisiejsze pierogi uzbierałam. Będą ze śmietaną i cukrem ;) Poczęstowałabym, ale będę dopiero robić po pracy :) Dla wszystkich dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Banderasku ❤️ wczoraj mnie nie było bo rodzinke obskakiwałam ale dzisiaj jestem i z przyjemnością zjem obiadek a i deserem nie pogardze :D ❤️ mmmmm.... Rozkoszuje sie chłodem i u mnie mimo, że p i ź d z i w dużym pokoju to nie zamykam drzwi balkonowych - niech sie dokładnie wymrozi bo za dwa dni znowu upaly Dzisiaj mój kot przeniósl sie z posadzki na ciepły kocyk i już nie mówi "rozepnijcie mi to futro - guziczki są tu...o..o..tu!" :D Powoli zaczynam przestawiać sie na myślenie o urlopie. Zaczne robić liste rzeczy potrzebnych i niezbędnych na dwa tygodnie :D A póki co - praca-dom-praca-dom no i dobra..:P może być :P nie mam teraz wielkich ambicji choć zwykle nie usiedze w jednym miejscu... POZDRAWIAM - i do deseru Banderaska dostawiam butle półsłodkiej Kadarki, którą ku mojej uciesze moja małża od jakiegoś czasu regularnie w ilościach hurtowych zakupuje :D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu!!! Banderasku! Te Twoje ziemniaczki z koperkiem a ta suróweczka z selera!! miodzio :D robie taką często ale jesienią. A Ty selerek młody teraz używasz? czy dużą starą bulwe? jakoś mi nie przyszło do głowy robić latem a przecież bardzo lubie. Robie ze śmietaną i lubie i wytrawna i lekko dosłodzoną - oba warianty są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko - ❤️ to my poprosimy i sterte pierogów ze śmietana :P:D Moja Mama robiła mi w dzieciństwie zupy owocowe - przeróżne. Jedna z nich była zupa jagodowa - podawała z kleksem gęstej śmietany i z makaronem. Wtedy nie lubiłam bo jako dziecko wrażliwa byłam na mocne zapachy - a teraz uwielbiam zupy owocowe wszystkie :D I ciesze sie bo moja rodzinka podziela moje upodobanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki witam Was po dłuższej przerwie :) Można powiedzieć że od dziś normalnie żyję. W sobotę przeszła burza, nie dająca ochłodzenia ale wczorajszy deszcz wychłodził powietrze dokładnie ,uf wreszcie :D Dziś rano musiałam założyć kurteczkę, bo nie wiem czy wiecie do pracy dojeżdżam rowerkiem i to jest super :D Poza tym wieści mam takie że mam u siebie synową a syn przyleci pod koniec tygodnia i to mnie bardzo cieszy :D Wiem że na obiad Banderaska nie mam już co liczyć więc spokojnie poczekam na pierogi Rowerzystki , ale kurcze nie wiem czy się doczekam, bo jakoś nie widziałam żeby obiecywała poczęstunek:( Hop, hop, Rowerzystko ! zostało coś dla nas ? Ja też bardzo lubię jagody , ale zup owocowych nigdy nie jadłam :( kurcze Tereterku jak pomyślę ile Ty znasz potraw a ja nawet nie wiem jak smakują , to mi głupio, jaka zacofana jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!Ma się rozumieć:DObiadek wszamany i gitara:))):))):))) Dzielne Dziewczynki👄 terterku👄surówka z młodzieniaszka:Pale ze staruszka też można;)))) rowerzystko👄że niby byłby obciach jak by obiadek nie został zjedzony???Oczywiście;))))....ale będzie jeszcze większy jak na ten tychmiast nie przymaszerujesz tutaj ze Swoimi na pewno pyyysznymi pierożkami;)))) tokino👄synowa u Ciebie????...Troszkę mnie to dziwi:O Naleweczkę zapodaję YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY i czekamy na pierożki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby Nam czas oczekiwania słodko płynął zapodam jeszcze groszki kokosowe .................................................................................................................................................................................................... i migdały w czekoladzie ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo To oczywiście w ramach dietybo przecież jestem na niej nieustannie:P:P:P:P:P........Koń by się uśmiał hi,hi,hi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×