Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam i kawusie podaje, herbatke i inusie ❤️ Bechemotku - mnie lekarz uświadomił kiedy miałam takie złe wyniki cholesterolu jeszcze jesienią. W naszym wieku jest to BARDZO ważne - nie mamy swoich hormonów więc nic nas nie chroni. Musimy stale o tym pamiętać. Uregulowanie poziomy jest banalne - robi sie to farmakologicznie - lekarz ogólny przepisuje małą dawke np Simvacardu - polyka sie to raz na dobe np po kolacji. W ten sposób z wyników, które świadczyły o zagrozeniu chorobą wieńcową i wylewem - w ciągu 3 miesięcy zeszłam na wyniki idealne! Nie łódź sie, że dietą uregulujesz - idź do lekarza pierwszego kontaktu - poproś o środek na obniżenie cholesterolu Dziewczynki - ja juz jestem "mądra" - sprawdzam cholesterol co kwartał - MY jesteśmy zagrożone i "specjalnej troski". Przecież moje ucho walneło nie z powodu infekcji tylko z powodu cholesterolu i zapchanych naczyń! a dlaczego? ano dlatego, że mój organizm nie produkuje hormonów sam - a uzupełniane sztucznie nie wystarczają żeby sobie z tym radzić Bechemotku - zrób coś z tym -zobaczysz poczujesz sie lepiej - musimy o siebie dbać ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapraszam na kawusię,inusię i herbatke. do tego zostawiam wodę niegazowaną. Terterku nie wiem czego dziewczynek mniej ale może ta pogoda wykańcza.Może przetwory.Myslę,że bliżej jesieni wszystko powróci czyli gwar na forum. Tokino uważaj na siebie w pracy w takie upały.A co zrobiliście z mała w wakacje,przeciez przedszkola zamkniete? Zuuziczku czyli masz więcej obowiązków teraz w domu przy dziewczynkach. Pszczółeczko czyli jedziecie nad morze w tym roku czy nie?Czy córka zadowolona z grania na razie? Bondi czy dalej wnusio u Ciebie? Bechemotku do wyniki nie ciekawe ale ja na trojglicerydach się nie znam wcale.Pewnie musisz pokazac lekarzowi. Terterku daj znac jak wrócisz od laryngologa co powiedział? Bonitko to dobrze że z małzem wszystko ok. znalazłas juz wczasy czy jezcze nie? A ja jestem wściekla.Mieliśmy z małzem gdzies pojechac w następnym tygodniu a on musi wracać do pracy.Zosataja dalej jednodniowe wyjazdy. Dziewczynki a ja wczoraj robiłam tzn dziś będę kończyc dżemy morelowe z moich moreli .wszyscy w domu mówią,ze jest dobry z moreli a mi nie wiem dlaczego taki dżem pachnie mi jakos lekami ale to tylko mi.Innym w domu nie.Moze mi sie smak zmienia. Zapraszam na morele dziewczynki ,mam 2 drzewka i polecam wam jak macie działki mozecie sadzić.Naprawde owoców moc.Wada tylko,że wszystkie na raz dojrzewaja.Tokino Ty masz koło domu duzo miejsca.Może kup takie drzewka. Dziewczynki napiszcie czy przy braniu hormonów mozna zrobic marker jajnika czy wynik moze byc sfałszowany?Wiecie cos na ten temat? A ja planuje pozmieniac wszystko co sie da na jesieni w ogródku.Napiszcie czy po obkwitnięciu trzeba lilie wykopywać i suszyć czy zostawic w ziemi?Mam takie wielkie i właśnie przekwitaja.Chyba zostawię tylko w ogródku tulipany,narcyzy ,piwonie,lilie i róże.A resztę wyrzucę. Trzymajcie się.U mnie już 25 stopni w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku ❤️ ciesze sie, że jesteś i żyjesz :D nawet nieźle Bondusiu ❤️ życze Ci żeby wszystko poszło gładko i po Twojej myśli Życze Wam miłego dnia i przetrwania upału Ja zaraz jade na kolejną kontrole ucha z nowym wynikiem cholesterolowym - wiezie mnie moje dziecko - więc nie będe sie tłukła autobusem co mnie cieszy Zostawiam śniadanko - musli oczywiście i całą fure rogaliczkow z masłem i szynką ❤️ ❤️ ❤️ a jednak z 18 osób zagląda tu tylko kilka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: poczytajcie sobe ulotke np na plasterkach Systen50: jest napisane jak byk - jednym z efektów ubocznych ...żylna choroba zatorowo-zakrzepowa.... Kiedyś sie z tego śmiałam, ale już przestałam. Hormony trzeba brać - nie trzeba sie ich bać - ale kontrolować , kontrolować, kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Małgorzato lilie zimują w ziemi,hi,hi nie trzeba ich wykopywać ani zabezpieczać.Czytałam że jako jedyny z kwiatów może w jednym miejscu bez przesadzania rosnąć bardzo,bardzo długo.Było podane ile lat ale nie pamiętam dokładnie i nie chcę walnąć jakiegoś głupstwa,hi,hi co mi się ostatnio zdarza.Moje lilie rosną sobie w najlepsze i (o ile nic ich nie zeżre lub nie zgniją) nawet nie pamiętam w kiedy je sadziłam. No i choć tak się hiham wcale mi nie jest do śmiechu,nie mam zdrowia do ciągłego użerania się z dziećmi.Dziewczyny wprost uwielbiają utarczki nie tylko słowne ale i siłowe a ja nie umiem nad tym zapanować.Dzisiaj mój tato idzie do szpitala na rehabilitację,na trzy tygodnie i wiem że to wstrętne co napisze ale przynajmniej na tym polu ciut odetchnę.Tato po wylewie zrobił się niemożliwy i przykro to przyznać ale z każdym dniem robi się coraz gorszy.Wykończy nas wszystkich a na dokładkę mamy dziewczynki,normalnie cyrk 24 godziny na dobę. I dlatego tak rzadko zaglądam jestem zabiegana,zahukana i ogólnie ogłupiała,hi,hi taki głupi Jaś. To na razie dziewczynki,życzę zdrówka i szczęścia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u nie wszystko ok upały okropne :( jak wszędzie wczoraj mnie bło bo byłam na terapii podaba mi się to chodzę do soboty ma l4 ale jutro idę jeszcze do lekarza a nie mam swojego kompa korzystam z córki kmpa teraz jeszcze spi to mam okazje coś napisać pozdrawiam was wszystkie ❤️👄 mój kregosłup dalej boli i ta lewa noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B eti jak dalej zle sie czujesz to l4,nie zwolni Cie na zwolnieniu.Jesli nie widzisz sie w tej pracy to l4 zostaje.A z tym chyba nie bedziesz miała problemu.Zwłaszcza,ze praca ciężka w sklepie. Wesołku wiem,że z chorym jest ciężko a co mówic jeszcze ze starszym czlowiekiem.Na pewno odsapniecie troszkę jak bedzie w szpitalu ale wtedy tez trzeba jezdzić codziennie do szpitala. Z dziewczynkami dasz rade a tak Ci powiem moje konie już duze a czasem (to się tez kłóca o byle co az wstyd.Ale jak coś chca to stoją w swojej obronie,że nie przekonasz.Teraz daję im na przykład dzieci sąsiadów malutkie 2 blizniaczki mają chyba ze 4 lata.Cały czas na dworze sa i powiem ,ze cały czas sie kłóća ,bija słychać na całej ulicy.Nie ma krzyku jak śpia tylko.A długo dziewczynki będa u Ciebie do końca wakacji? Odnosnie lili wiem ,ze moga rosnąć ale ja mam w kielichach posadzone i teraz chce ich do ziemi przesadzić do ogrodu i sie zastanawiam czy przesuszać?Czy po prostu wsadzic i tyle.A były wysokie strasznie i z wielkimi kwiatami i dlatego nie chciałabym ich zmarnować. a tak powiem,że na wiosnę chciało mi sie kielichów,skrzynek z kwiatami a teraz jakos mi to odleciało. Chyba sie człowiek starzeje już.A może jest za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie dziś patelnia :( ufffffffffffffff przeszło trzydzieści stopni :( Małgosiu - najprawdopodobniej będziemy jechali nad morze 2 sierpnia jak nic innego nie wypadnie, chociaż ja jak już pisałam nie bardzo mi się chce :( A córcia na razie nie narzeka, granie jej idzie sprawnie ksiądz zadowolony i parafianie również :) teraz gra z doskoku :) a już od sierpnia w każda niedzielę i dni świąteczne👄 Zuuziczku - ciesze się że u Ciebie wszystko OK :) A gdzie jedziecie nad morze ?👄 Terterku - powiedz mi kochana👄 czy jak ja mam jajniki i nie biorę hormonów to tez muszę sprawdzać sobie często cholesterol? Tokino - życzę wytrwałości w pracorce :)👄 Wesołku - współczuje Ci kochana, trzymaj się dzielnie i nie załamuj👄 Ja podaję obiadek :) kluski leniwe ze śmietanką ( %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%)> smacznego👄 Pozdrawiam WAS Perełeczki i lecę troszeczkę na kanapę :P :) po leżeć, bo jestem padnięta :( [czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wróciłam cała i zdrowa opalona mam dosc ,bo 12godz jazdy sobie wymyslilismy ,ale całe wybrzezem jechaliśmy,a najdziwniejsze kilometry te same:P:) ma sajogon na kolkach pralka w ruchu :P:) ale zadowoloni jestesmy bylo super oprócz przygod trabą dało sie przeżyć najbardziej szkoda dzieci ,bo te płakały strasznie,i tylko słychac uciekajmy. która jakie miał uroczystosci przyłanczam się do życzeń wszystkiego najlepszego🌼🌼 Pozdrawiam naszą ferajnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w upalne popołudnie u mnie 33 st:O miałam jechać na lotnisko po syna ale stwierdziliśmy że synowa pojedzie sama więc mam luzy:D Widzę że i Zuuziczek się odezwał 👄 Wesołek też w zabieganiu łapką pomachał 👄 Kosmitka wróciła pełna wrażeń 👄 Pszczółka na kuchennym posterunku , wciąż smakołyki serwuje👄 Tereterek jak zawsze z solidną dawką wiedzy medycznej zawsze chętna nieść pomoc 👄 Bondi machnęła łapką, choć też jakoś nie czasowa i zaaferowana kłopotami rodzinnymi, mam nadzieję że nie podobnymi do moich👄 Nawet Bonitka mimo modowych dylematów miała czas by machnąc łapką a co lepsze zabrała się za gotowanie w nocy, mam nadzieję że czym smacznym nas dziś poczęstuje👄 Beti korzysta ze słoneczka zamiast ciężko pracować i dobrze jej z tym i tak trzymać 👄 Poetka mimo gości też się pokazała ,mimo zabiegania częstowała jagodziankami 👄 Bechemootku , napisz proszę na czym polega teraz twoja praca ? Pytanie jakie normy ma to laboratorium skoro wynik przekroczył aż 800 ja najwięcej miałam 360 przyjmując hormony👄 Małgorzatka zapracowana siedzi w przetworach 👄 A ja Małgorzatko chętnie posadzę morelę , tylko jakoś nie spotkałam u nas tych drzewek, przynajmniej jedno jak się uda kupić to posadzę. W pracy teraz nie męczę się bardzo, bo okazało się że byłam nadgorliwa a wiadomo że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu:D więc teraz powolutku ale do przodu. Roberto a Ty gdzie ? czyżby jednak basen to za mało i pojechałaś nad morze ? 👄 Banderasku jak się przedstawia Twoja sprawa? zostajesz czy może jednak odchodzisz? 👄 Personalna,obiecałaś że nadrobisz wszelkie zaległości na topiku i też Cię nie ma :( 👄 Rowerzystko czyżbyś się przejadła pierogami i nie masz siły kuknąć czy ten upał i brak klimy w pracy nie pozwala na zerknięcie w naszą stronę ? 👄 Marijka co u Ciebie ??????👄 Maluutka ,hop.hop???????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko? mam nadzieje, że Ty na tej kanapie z nóżkami w górze? ❤️ Pszczółko - zagrożone są przede wszystkim te kobiety, które mają wycięte jajniki bo jajniki są za hormony odpowiedzialne. Więc Ciebie to nie dotyczy ale na przyszłość jak już kiedyś, kiedyś przestaną produkować to pamiętaj bo to ważne tak samo jak kontrola piersi. A że Pszczółko kochana Twoje jajniki mają sie dobrze więc masz sporo czasu żeby sie tym przejmować :D ❤️ Mnie lekarz powiedział, jak sie bałam plasterków - że raczej doradza mi uzupełnianie hormonów choćby dlatego żeby sie gwałtownie nie zestarzeć. Ale jak już sie bierze to trzeba mieć świadomość gdzie i co może być zagrożone. No i sobie chwale bo po 2 latach klejenia po pół plasterka - ustabilizowało sie wszystko, hormony pomagają mi pozostać pogodną a nie zmierzłą babą, jestem spokojna i wyciszona. Nauczyłam sie, że musze się obserwować, badam swoje cycuszki, badam krążenie, staram sie dbać o dobre trawienie - więc mam szanse stać sie kiedyś pogodną babcią dla swoich wnuków co daj Boże amen:D ale póki co to jeszcze do tego daleko - jade z mężem na dwa tygodnie na polskie antypody i będą kolejne wakacje jak miesiąc miodowy ;) Byłam dzisiaj ze swoim uchem - wszystko super - pozostał tylko do zrobienia rezonans magnetyczny głowy żeby już na dobre wykluczyć podłoże neurologiczne. Od razu zapisałam sie na rezonans i mam w polowie września. A teraz zrobiłam kawe i zapraszam:D:D tadaaaam! {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ciesze sie Kosmitko, że wróciłaś i że urlop był udany ❤️ ❤️ ❤️ Wesołku - na przetrwanie ❤️ - będzie dobrze! wierze w Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Tokino - dychnij troche przy kawusi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - chyba sie zapisze do Ciebie na słoiczek dzemu morelowego ❤️ ja za to oferuje konfiture z dyni bo nawet nieźle ją robie co Ty na to? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu 🖐️ maja mama robi tylko ogórki do słoików a już się zaczeły mam już 20 słoików zrobionych Kosmi 🖐️ super że urlopik się udał Terterku 🖐️ dziękuje za popołudniową kawke poczęstuje się Tokina 🖐️ jak onie tak robią ta ja przestałam się przejmować nimi idę dalej na l4 i smole ich przyjechałam teraz z działki jest okropnie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ciesze się że już wróciłaś cała i zdrowa no i oczywiście wypoczęta👄 Tokino 👄🖐️ Terterku dzięki za informacje👄 A nóżki były na kanapce, bo za bardzo kolanka bolą :P :D no i ciśnienie by za wysokie skoczyło:P :) Terterku skarbie z uszkiem Twoim jest już super ciesze się bardzo razem z Tobą rezonans tez na pewno będzie OK :) A jak dbasz o dobre trawienie? co amciasz ? bo z moim trawieniem to na bakier :( i nieraz jelita mnie boląąąąąąą OJ BOLĄ :( 👄 Beti i masz rację nie reaguj na nich rób to co uważasz za stosowne👄 No a teraz stawiam LODY dla ochłody :) U U U U U U U U U U U U U U U U U U U śmietankowe i truskawkowe U U U U U U U U U U U U U Do jutra dla KAŻDEJ BUZIAK NA DOBRANOC 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - ❤️ co amciam? :D no np rano jak wstaje wypijam szklanke wody i zjadam łyżke siemienia lnianego. Ostatnio zjadam duuuże ilości nabiału: twarożki, jogurty, maślanki a jogurciku lub maślaneczki wsypuje łyche owsianych otrąb. Lubie warzywa więc zjadam ich spore ilości. Unikam już ziemniaków i dużych ilości chleba a jeśli to ciemne. No i przestałam słodzić kawe i herbate, unikam tłustego mięska - raczej wybieram drób i bez skórki Ale w tym wszystkim najważniejsze to otręby i siemie - no i ta woda na czczo a teraz w czasie upałów wypijam od razu 2 szklanki wodu. W ciągu całego dnia daje to kilka szklanek. Poczułam sie lepiej i uregulowałam trawienie a zaczęło sie od rady Wesołka z simieniem Dobranoc Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ Personalna 👄 dziękuje za miłą (jak zwykle) poczte ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO!!! U mnie nareszcie pada!!!! A jutro podobno ma byc calkiem chlodno. Wraca mi chec do zycia. Dzisiaj bylam na plantacji malinowej. Oprocz tego ze najadlam sie malin po uszy, jeszcze do domciu przytargargalam prawie 2 kilo. Zrobilam nawet 5 malych sloiczkow (takich po chrzanie:P)dzemu malinowego. Beda to jedyne zaprawy jakie zrobie w tym roku. Pewnie na morelowe konfitury tez dala bym sie skusic, bo bardzo lubie, ale u nas niet plantacji moreli. Przy okazji malinkach pieknie opalilam sobie plecy. Po poludniu jak zwykle lezakowalam. Mam nadzieje ze te popoludniowe drzemki nie stana sie nawykiem. Nie jestem juz przedszkolakiem, a do grupy seniorow jeszcze nie chce sie zaliczac:PWyspalam sie teraz bede aktywna do pierwszej albo drugiej w nocy:( No i wrocila nasza Kosmi. Opalona jak cyganiatko i pelna wrazen z wakacji. Kosmi czekamy na fotki. Malgosiu, ja chce pojechac nad morze pod koniec sierpnia. Bedzie juz spokojniej no i mam nadzieje ze luzniej na plazy. Ja potrzebuje duuzo miejsca:P ostatnio zrobilam sie bardzo obszerna :P Terterku, Ty jestes taki zdyscyplinowany. Bardzo podziwiam Ciebie, ja diete trzymalam tylko ze 2 tygodnie po tym jak przestraszylam sie wynikami cholesterolu. Trzeba bedzie zrobic nowe. Moze sie poprawily. Jak nie- trzeba bedzie lykac tabletki:( Wesolku, wierze ze przychodza takie chwile ze masz wszystkiego dosyc. Moze przynajmniej teraz kiedy odpadnie opieka nad tata, odsapniesz troche. To by bylo na tyle. Ciesze sie juz na te 2-3 chlodne dni, ktore maja nadejsc. Trzymajcie sie dziewczynki. Buziam Was wszystkie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki u mnie nareszcie troszkę popadało :D Ja nigdzie nie nie pojechałam same wiecie że w tygodniu nie ma takiej możliwości .Jak już to sobotę i niedziele ale jak się ma ochłodzić to nie ma sensu:( Ja mam cholesterol już pisałam wszystko po niżej normy co rano pije mielony len ponoć mielony jest lepszy niż cały ponieważ cały wydalamy w takiej samej postaci i organizm nie zdąży pobrać tego najlepszego tak czytałam w mądrej kniżce .Całą zimę jadłam olej z rekina zalecony przez Zuuzika .Teraz gdyby nie to serducho bym się cieszyła zdrowiem a tak zawsze mam na myśli czy dzisiaj mi zaburzy się rytm czy nie :( Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Hej! 🌻 witam i kawe podaje od razu: (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? herbate I_I? I_I? I_I? inusie U> U>U> Zaraz ide do pracy - żarówa zapowiada sie niezła :O Bonito - ❤️ z tą dyscypliną to tak z daleka tylko dobrze wygląda jak sie opowiada. W rzeczywistości to człowiek ciągle ma jakieś dylematy i walczy ze słabościami. Ja mam sporą motywacje - nigdy nie chciałabym żeby wróciło piekło jakie przeżyłam równo rok temu i koniec wakacji miałam w szpitalu. Jeśli coś może ode mnie zależeć - to próbuje to robić. Na razie cieszą mnie dobre wyniki. Bonito - prosze Cie kontroluj a jak będą kiepskie - sięgnij po recepte na tabletki. Nie ma nic gorszego jak zawalone żyły cholesterolem Bardzo Cie prosze. I poczujesz sie lepiej i ja będe o Ciebie spokojniejsza ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - ❤️ :D ❤️ i tak trzymać! A o serduszku pamiętasz więc będzie dobrze. Ja też kupowałam len zmielony i odtłuszczony nawet - ale siemie mi bardziej podchodzi. Myśle że ta nasza poranna łyżka lnu dobrze nam robi Ciekawe kto jeszcze z naszych Dziewcząt ją stosuje? pewnie Bondi. Kosmitko - prosimy o fotki czekoladowego ciałka ❤️ śniadanko prędziutko bo spóźnie sie do pracy - rozgadałam sie musli z jogurcikiem (____)? jajka na miękko pikantna pasta z makrelli pomidory Soki i woda na cały dzień POZDRAWIAM i życze wytchnienia tak jak ma Roberta ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina już się poprawiam i melduję posłusznie :D Jak zwykle nawał roboty bo po powodzi ruszam z przetargami 😭 Pogoda mi nie przeszkadza, bo ja lubię Afrykę :D W mieszkaniu zakładam u siebie w pokoju klimatyzację, bo tak M wymyślił więc upały nie będą mi straszne :classic_cool: Pozdrawiam wszystkie upalnie i przesyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki. Melduje poslusznie ze u mnie jest 20 stopni:):) No i pada:) Tylko takiego skoku temperatury nie wytrzymalo moje kolanko i boli. Nic to, nasmarowalam mascia moze przejdzie. Len ja tez sobie kupilam, tylko ze nie biore systematycznie. Ciagle sie zapominam mimo ze stoi w kuchni. Podobnie jest z tabletkami z tranem:( Nareszcie wczoraj w nocy wyszukalam sobie miejsce na krotki urlopik. Sprawdze tylko polaczenie autobusowe i potwierdze rezerwacje. Nie wiem tylko ktory pakiet wybrac:O ten dla urody czy zdrowoznosci:O http://www.san.ta.pl/sunrelaks7.php http://www.san.ta.pl/sunmed7.php Mam nadzieje ze bede miala dobra pogode ale jak nie bedzie, to tez nie bedzie tragedii. Pospaceruje sobie nad morzem, dam wymasowac plecki i wroce do domku. Wazne jest ze wyjade gdzies. Ach! jak sie juz ciesze na ten wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku ja też wypijam na czczo wodę tylko pół szklanki :P :) a siemię lniane tez piłam ( zmielone i od tłuszczone takie jak Roberta :) ale po kilku dniach picia za bardzo latałam do WC :( więc przerwałam, staram się też nie jeść nic tłustego nawet skórki z kurczaka tak jak TY już nawet nie pamiętam kiedy jadłam jakąkolwiek kiełbaskę :( tylko paróweczki i szyneczkę nawet nie jem dużo warzyw t j. kapusty. kalafiora, brokuły i cebulki która kiedyś się zajadałam. Natomiast zajadam się chlebkiem i ziemniaczkami :) bo lubię bardzo :) Soków nie mogę za bardzo, bo krecie mnie w brzuszku i w jelitach :( także pije tylko wodę :( Kawy nie pije już od bardzo dawna herbatę nie słodzę i też sporadycznie nie wspomnę o alkoholu tego to nie piłam już o cho,cho . A i tak moje jelita i żołądek mi dokuczają :( :( 👄 Bonitko maliny są bardzo dobre na przeziębienie :) a miejsce na wypoczynek w K......egu jest super, pakiety obydwa dobre :) tylko zależeć będzie od Ciebie co wolisz :D 👄 Bonitko a kiedy masz zamiar jechać ? Roberto 🖐️ Dla wszystkich przyjemnej nocki 👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny u mnie też od rana lało i momentalnie temperatura spadła o dobrych kilkanaście stopni, aż wierzyć się nie chce, że tak może być:P dzisiaj było urwanie pępka, wyprawialiśmy roczek mojej chrześnicy:D tak naprawdę ona wczorajsza jubilatka, ale dzisiaj przyjechał jej ojciec i... można było świętować:P babcia upiekła czorta;), była świeczka, zimny ogień jak w sylwestra, baloniki itd. ufff można się zmęczyć;) Bonita:) przejrzałam oferty, obie atrakcyjne - może ciut za dużo ruchu;):P a najbardziej rozbawiła mnie butelka szampana na powitanie;) gdybym miała wybierać wybrałabym wersję urodową:) a co dla małżyka? Pszczółeczko:) pieczywo, którym się zajadasz może powodować wzdęcia niestety:o ale ja też lubię pieczywo ale tylko świeże, ziemniaki niekoniecznie:P Terterku:) moja mamcia pije mielone siemię lniane zalewane gorącą wodą, codziennie na czczo już od ładnych kilku lat i sobie chwali. pije je także w sytuacjach kryzysowych - po operacji ma trochę przemeblowane wnętrze brzucha, coś okrojone, coś inaczej połączone - i to siemie zawsze przynosi jej ulgę. Dlatego ja będę polecać siemię czy len (bo to to samo) właśnie w takiej formie:) a mam pytanko, te tabsy na obniżenie cholesterolu to już do końca życia, prawda? Kosmi:) dzięki za powiew morskiej bryzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie popadało ale dalej parno :-(. na dodatek była awaria i nie mieliśmy "elektryki" do niedawna :-o. A w domu wszystko na prąd :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku:-), to się u ciebie dzieje!!! Moja babcia piła zawsze siemię, była szczuplusieńka jak żyła (a na pewno nie szalała z dietami) i zmarła na zawał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×