Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja! JA! Ja chce! ja chce ciacho malinowe Bonito!!! :D czekałam czekałam i sie doczekałam ❤️ ❤️ ❤️ jeśli pozwolisz to nałoże sobie słuszny kawałek i zjem zanim wrócisz z gara :P mmmmm..... Ja też używam czasami gotowców - a szczególnie kiedy upały dokuczają, albo nadmiar innej pracy pilnej jest Oj tego capucinka z autostrady troche szkoda...dla nas tutaj by na pare lat starczyło :D:D Pozdrawiam Wszystkie Dziewczynki - i zachęcam: chodźta na ciacho bo przepyszne jest mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te malinki Bonito jak malowane są - mniam mniam ciacho pyszne a i smakowicie wygląda - na jutro coś podobnego zrobie - zamiast malin mam wisienki - też moga być Dzięki za ciacho A Twoje miasto Bonito troche przypomina mi Legnice - zawsze lubiłam takie renesansowe kamieniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na moment bo grillowanie na całego , na razie nie pada i to mnie cieszy:) Poszłam na garnek by wszamać przepyszne ciasto Bonitki :D dzięki Bonitko skusiłam się a jakże :) Ja często korzystam z gotowych blatów na tort albo ciasto z torebki bo szybko się robi i zawsze wychodzi:D ale nigdy nie zrobiłam tak pomysłowego i tak szybko:) ale widocznie mam za mało inwencji twórczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z miłą chęcią w szamam ciacho Bonitki :) jest pyszne, ja dziś nic nie piekłam :( bo jakoś nie miałam werwy :( chociaż chęć była na biszkopcik z galaretką :D ale lenia dziś mam :P :) może jutro coś wyczaruję :) :) Bonitko mniam, mniam mmmmmmmm a tak miałam chęć na coś słodkiego i wyczułam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę zaserwować śledziki w zalewie olejowo- octowej :) po słodkościach Bonity :) 🌻 ( $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki u mnie drugi dzień leje, temp za oknem tylko 14 stopni:o z jednej strony się cieszę, z drugiej niecierpliwie czekam na odrobinkę wyższą temp tak o 10 stopni, bo chcę nad wodę jechać:P a jak jechać, jak leje???? Bonitko Twoje ciacho pyszne, zwłaszcza ta masa, mniam:) Terterku no to super, że możesz zmniejszać dawkę tabsów na chol., a pytałam, bo moja koleżanka łyka (nie pamiętam tylko nazwy) i ma przykazane, że do końca życia (pali fajki i może dlatego???) Tokina czyli ruch w domku u Ciebie:) ja podobnie jak Wesołek już wysiadam ;) - okropna jestem wiem, ale trzy tygodnie najwytrwalszych mogą zmęczyć:P a to przyplinuj, a to potrzymaj, bo mała ruchliwa (u nas zaczęła chodzić i wszędzie chce wejść), a to podwieź, itp. itd., poza tym za małe mieszkanie na tyle ludzi, a wraz z nimi walizki, ciuchy, zabawki - ciągły bałagan wyprowadza mnie z równowagi:P dlatego jestem małpa, ale cieszę się, że jutro będę wolna:) hura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, Twojemu małżykowi woda nalała się do ucha i faktycznie jest to uciążliwe:o mój miał tak po basenie, skakał z głową przechyloną na tę zatkaną stronę, trochę pomogło, ale do dok nie poszedł i do dzisiaj szumi mu w tym uchu:o dlatego pogoń swojego do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ciesze ze dzisiaj za ciastko zdobylam odznake wzorowego kuchcika:P A ta masa Zuzik to jest budyn z Terterkowej firmy. Nie trzeba tego nawet gotowac, tylko mieszac minute proszek z mlekiem. Trzyma sie nawet 3 dni, mozna fajnie kroic. Polane jest nie galaretka tylko takim kisielem, tez z Terterkowej firmy. To sie gotuje minute i migiem sie zastyga, nie trzeba czekac. Tradycyjna galaretka jest lepsza smakowo ale niewygodna w uzyciu. Ostatnim razem czekalam pare godzin, za nic nie chciala zastygac:O Wierze Ci ze masz troszeczke dosyc odwiedzin. W koncu mialas urlop no i chcialas troche wypoczac. No ale od jutra jestes juz wolna:)ale nasz Wesolek musi byc jeszcze troche cierpliwy. Terterek nigdy nie bylam w Legnicy, tylko przejazdem:( A z ta pogoda Zuzik to nie jest najweselej. U nas ma podobno lac ze 2 tygodnie. Ale nad morzem to moze...daj Boze ze bedzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cholesterolem jak ktos pali fajeczki to zalicza sie do grupy podwyzszonego ryzyka. To licza jakos na punkty. Wysokie cisnienie, palenie, tabletki chormonalne, obciazenia genetyczne i cos tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale swoja droga Zuzik mozesz byc dumna. U Ciebie mala siostrzenica nauczyla sie chodzic. Tylko Ty pewnie nie masz mieszkania przystosowanego do malych dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagapiłam się na garnek;) masz rację Bonito chałupka nie dla takich ciekawskich świata maluszków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Wam opowiem, dzisiaj moja mama wracając ze sklepu na przejściu dla pieszych zgubiła portfel (wypadł jej z kieszeni):o z kartą bankomatową, ze świeżo wyjęta kasą ze ściany (a było tego ponad 450 złotych) i oczywiście nawet się nie zorientowała. wyobraźcie sobie, że odzyskała wszystko dzięki uczciwości pewnej kobiety, która znalała zgubię i przyniosła mamie do domu. namierzyła ją tylko dzięki temu, że w portfelu był odcinek dowodu wpłaty za coś tam, na którym było nazwisko i adres. Mama była zszokowana tym, że zgubiła portfel, tym, że kobitka przytargała go z całą zawartością (mogła przecież powiedzieć, że znalazła pusty) i tym, że nie chciała żadnego znaleźnego. uparłą się, że nie i już. czyli co? można odzyskać wiarę w ludzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba tracic wiary ze sa na tym swiecie jeszcze uczciwi ludzie. Fajnie ze Mama odzyskala portfelik z zawartoscia:) Pa Zuzik, dobranoc, A od jutra masz wolna chate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ja nie powinnam brac hormonow. Szkodza bardzo mi na wzrok. We wczesniejszym poscie napisalam "chormony" przez ch :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziękuję, jesteście kochane dziewczyny❤️ Jutro napiszę więcej, dziś nie mam siły. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ zapodaje kawkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusię(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)herbatkę(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie wieje jeszcze chłodny wiatr ale też świeci słoneczko jest ok 18 stopni co do mojego masażysty to będzie dopiero 27 u mnie ja wczoraj też byłam na grilu u znajomego na działce i zamiast siedzieć z resztą to ja ze znajomym smażyłam grilla a jego żona tylko na nas patrzyła pozdrawiam Was Wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w chłodny poranek 🌻 Beti - dziękuje za kawusie pyszną ❤️ ❤️ ❤️ U mnie chłodniutko - trzeba naładować akumulatory bo mają być w sierpniu upały.. Bonito :D:D:D no tak - cosik jest w tym wzroku - robi różne psikusy :P ❤️ Musi za to odpowiadają chormony :P Zuziku - masz racje palenie papierosów do wysoki cholestreol. Mało tego: każdy papieros to dodatkowe obkurczanie naczyń. Powiem jeszcze coś i od razu za to wszystkich przepraszam że tak w niedziele dosmucam: mój teść ma tak zrujnowany przez papierosy krwiobieg, doszło do miażdżycy naczyń mózgowych a od 2 lat (a mógłby pożyć jeszcze ze 30 lat) jest roślinką będącą prawdziwym ciężarem dla rodziny. Na własne życzenie bo świadomy był zagrożenia. A ja podaje niedzielne śniadanko: zimniutkie galaretki drobiowe z cytrynką @@@@@@@ baton i chlebek orkiszowy cieniutko krojony //////////// sałatka jarzynowa (____)? Dzisiaj moja Małża ma imieniny - robie słodką niespodzianke do kawy ale nic poza tym bo imienin raczej u nas sie nie obchodzi ;) 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Pszczółko? a zostało Ci troche śledzików? mam taką chętke na cosik pikantnego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam rosołek (___________________________________) z makaronem #########################33 i drugie danie kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2 rolady ####################### oraz sosik (____) iczerwona kapusta $$$$$$$$$$$$$$$$$ smacznego miłej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćDziewczynki❤️ Przepraszam za moją nieobecność:OOgarnęła mnie jakaś niemoci tyle...pewnie z tych upałów,które na szczęście narazie się skończyły i z przepracowania:P:P:P W pracy zostaję:((((....wierzę jednak,że to tylko kwiestia czasu:P terterku👄wszystkiego najjjjjjjj🌼dla Małżyka:D....Dzięki za śniadanko:classic_cool: beti👄dzięki za kawkę i obiadek:)))))) Bonitko👄obie propozycje wczasowania mi się podobają:D...którą byś nie wybrała i tak zapewne będzie gitarrrowo:)))):)))):))))) bondi❤️❤️❤️ Idę dziś do szwagierów uzgadniać ostatnie szczegóły przed weselem Ich córci:))))) Za dwa tygodnie będziemy się już szykowali na poprawiny;)))))) Mój Małżyk będzie starostą;))))))i będzie też kierowcą młodych w moim bum:)))bum:)))) Trzeba zatem uzgodnić:kiedy-co-gdzie-o której i takie tam:D Dziś jestem zbuntowana i obiadku niet:P:P:P Pora przestać szamaćbo zakupiona kiecka pęknie w szwach Buziakiiiiiii👄i miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ U mnie nie pada dlatego zaraz wyjezdzamy w swiat:) Moc pozdrowien dla Malzyka🌼 Terterku. Z najlepszymi zyczeniami, przede wszystkim zdrowka🌼. Banderasek ja tez nie gotuje dzisiaj:P To sie wczesniej nazywalo strajk solidarnosciowy:) Zuzik mam nadzieje ze juz pojechali:P Pieknego popoludnia zycze Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie i witam w niedzielne popołudnie 👄 U mnie pada i powiedziałabym, że jest zimno.... Upał zwalał mnie z nóg a teraz mi zimno:( Bondi❤️❤️❤️ Tokinko ...zadzwonię do Ciebie w tygodniu..... Wszystkim życzę miłego wieczorku..... Terterku życzę dużo zdrówka Twojemu M 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku wszystkiego najlepszego dla M🌻 Napisałam @ Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie 🌻 Dziękuje w imieniu Małży za życzenia - ❤️ no ale jak to z chłopami bywa - mój solenizant jest dzisiaj upierdliwy i tak mi dokuczał od rana, że zaszyłam sie w moim małym światku, zrobiłam sobie drinka, włączyłam muzyke i chwyciłam za pędzel. W ten sposób miałam troche spokoju a na sztaludze pieje kolorowy akrylowy kogut :D:P:D (nomen omen) Dziewczynki - dostałam za pyszne ciasto dobre wino czerwone YYYYYYYYYYYYYYYYY i białe YYYYYYYYYYYYYYYY do wyboru mam też bolsa i coca-cole :D:D:D i choć unikam raczej coli to dzisiaj walnęłam sobie właśnie tego odrdzewiacza :D kto ma ochote zapraszam YYYYYYYYYYYYYY Bondi - posłałam @ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ❤️ ładuj chłodzik ładuj :P:D bo zaś bedzie gorąco - co najwyżej jakąsik bluzusie cieplejszą załóż i skarpeteczki frotki ale ciesz sie przejściowym chłodzikiem :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w chłodny,deszczowy wieczór Teretereku ,najlepsze życzenia dla Małżusia , choć jak czytam ma dziś muchy w nosie a to pewnie dlatego że dzisiejszy dzień taki jakiś kapryśny i leniwy jest :) Trzeba mu wybaczyć, bo jednak ma dziś święto :) ale jak zawsze postąpiłaś z wdziękiem i rozsądkiem, odsunęłaś się dając mu czas na zastanowienie a sama zajęłaś się tym co lubisz i to w Tobie podziwiam:) Częstuję się bolsem z colą i nie patrzę że odrdzewiacz:D ważny dziś jest smak, wychylam szklanicę za zdrówko Małżowinki coby mu się zdrowo i radośnie żyło🌼 Bondusiu , nie ukrywam że przejęła mnie Twoja historia 😍 Banderasku , jesteś tak zaskakująca jak ostatnio zaskakująca jest pogoda w Polsce :D coraz trudniej mi Ciebie zrozumieć ale cóż stara już jestem i tępa :P:D Beti widzę że rozsiewasz wszędzie swój czar ale nie przesadzaj i nie rozdrażniaj żon :P bo może się to dla Ciebie przykro skończyć :P Personalna czekam na obiecany telefon już któryś tydzień:P ciekawe czy się doczekam :D :P Dziś jestem jakaś małokumata , więc na tym zakończę moje pisanie i pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku, całując na dobranoc 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina...doczekasz się.....jutro idę na pogrzeb a później spotkanie rodzinne ( rodzina dawno nie widziana )...więc pasuje z nimi być. Może we wtorek wieczorem? Wiesz, że muszę mieć przestrzeń do swobodnej rozmowy a to w moich warunkach nie zawsze się udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×