Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Beti już dosiadłam do sałatki, może być bez parówek, powtórzę za Joanną Chmielewską "może ja nie wojłok wszystkiego nie pożrę" ale radzę się śpieszyć. Banderasku mocno bolało kuj kuj 👄 - wyniki pewnie w poniedziałek? Ja dopiero dzisiaj doczytałam, że Roberta pojechała moczyć nóżki- patrzcie jaka zachłanna, basen ma własny ogromniasty a jeszcze morza jej się zachciało:D Roberto ciepełka ci życzę❤️ Małgosiu proszę o modlitwę za nas, ❤️ Małgosiu może żelazko bezprzewodowe jest lepsze ale i tak musisz stać w jednym miejscu i machać ręką, ale jak tak lubisz to ci podrzucam cobyś zdążyła przed wyjazdem:D Wszystkie gdzieś jadą a ja w domu😭 Banderasku, Beti, Tokina i wszystkie które nigdzie nie wyjeżdżają zapraszam na działkę, jutro będzie karkówka z grilla, już się pekluje :D Komarów u mnie nie ma dużo to nas nie zjedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Już dziś w nocy spałam :) ale jeszcze po bolewa i mam trochę opuchnięte :( Terterku❤️ życzę Ci kochana udanego urlopu wracaj do nas wypoczęta i radosna 👄 Bonitko❤️ może rzeczywiście leć samolotem będzie szybciej i nie umordujesz się tak jak autokarem 👄 Bonitko nie wiem jeszcze co zrobię z wyjazdem :( bo przecież ja chciała się też opalić chociaż troszeczkę :) Udanego grilowania👄 Banderasku❤️ jak wyniki ? na pewno są OK :)👄 Kosmi❤️ wszystkiego NAJ z okazji Rocznicy Ślubu👄 Małgosiu❤️ kochana do chirurga mam iść jak coś się będzie działo z ząbkiem :( nawet dentystka dała mi namiary na dobrych chirurgów, ząb jest pod koronką i nie wiadomo co się tam dzieje także nawet jak przejdzie to muszę iść żeby zobaczyło co z nim jest, bo jakaś przyczyna tego musi być :( A chciałam też troszeczkę zasięgnąć kąpieli słonecznej :) bo jak wracać bez opalenizny :P :D Faworki pyszniutkie dzieki👄 Małgosiu szczęśliwej podróży do Częstochowy🖐️ pomódl się za nas do Mateczki Bożej o zdrówko👄 Beti❤️ dzięki za smakowitą sałatkę👄 Ja stawiam ciach wczoraj moja córa miała imieninki :) i przez tego zębola :( zapomniałam ( @@@@@@@@@@@@)> (%%%%%%%%%%%%%%%)> sernik, murzynek i babeczkę ( ########) ❤️ Smacznego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi z wielką przyjemnością nawet moge stać przy grilu i smażyć hi hi hi jak u mnie jest grill to ja smażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka dzięki za cisto wszystkie są dobre a że ja łasuch na słodecze to się poczęstowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja i witam bardzo serdecznie , nareszcie WEEKEND !!!! o jak się cieszę że jutro mogę pospać dłużej :D normalnie brakuje ni tej godzinki rano :P czasem jeszcze doleguję jakieś 5 minut już na gotowo w ubraniu:D:P U mnie dziś pogoda nie najlepsza , rano padało później przestało koło południa znów deszcz , teraz jest ładnie, nawet przez moment słonko wyjrzało zza chmur :D będzie dobrze bo nie jest zimno ani za gorąco. Mam nadzieję że dziewczynki wyjeżdżające Zuuzik, Tereterek, Małgorzatka, Pszczółka, Roberta , będą miały cudną pogodę i wspaniale wypoczną. Bondusiu też nie wyjeżdżam , nawet na swoją działkę :P bo przecież mam pod nosem ale to żaden urok jak wystarczy wyjść z domu. W tym roku jednak nie jestem przepracowana jak zawsze w kuchni bo szczerze mówiąc nie zrobiłam jeszcze nawet jednego słoiczka czy butelki soku :( Od 35 lat po raz pierwszy mi się to zdarzyło ale cóż po raz pierwszy chyba nie mam wogóle owoców a te co były czy są to oddaję synowej by sobie przetworzyła dla dziecka albo by dziecko zjadło świeże ,więc mam luzy nie z tej ziemi :D:P Przystawiam się do zrobienia ogórków kiszonych i może kilku słoików papryki ,jakieś soki z aronii i to wszystko, myślę że nam zupełnie wystarczy bo w piwnicy jeszcze sporo zapasów z poprzednich dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Pszczółka oczywiście częstuje łakociami i jak tu schuść? :P normalnie nie da się oprzeć tym bardziej że to imieninowe ciasto ślicznej i utalentowanej córci. Moc gorących życzeń dla córci 👄🌼 Beti co Ty tak ciągle grillujesz ?:D U mnie przed chwilą była dostawa pizzy wielkości koła samochodowego:D więc częstuję i zapraszam:) Kosmi , najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie i Małżusia na dalszą piękną drogę życia, zawsze w zgodzie i miłości 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że piszę na raty ale jak wiecie nie jestem sama i mam chwilowe zakłócenia lokalne:P Tereterku aż Ci chcę Cię uściskać jak się cieszę że same dobre rzeczy Cię teraz spotykają i dzieci na swoim i przyjaciel w dobrych rękach i jak pisze Bonitka - chata będzie wolna - więc hulaj dusza :P:D Bonitko co to za festyn ? i dlaczego Ty musisz piec ciasto ? Chyba do tej pory już coś wyszło z pieca więc pokaż swoje dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina 🖐️ ja nie tak często co tydzień a na jutro Bondi zaprasza na grilla ja jeszcze do wtorku w domu we wtorek do pracy już mi się nudzi w domu ide troszkę popracować a pisałam rezonansu mi nie zrobili bo spanikowałm i musieli mnie wyciągnąć z tego piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam zrobionych 50 słoików ogórków kiszonych oczywiście mama robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadłam sałatki od Beti, teraz wrąbię ciasto Pszczółki i przegryzę pizzą Tokiny, jak myślicie będzie rewolucja czy przemarsz wojsk:D Tokina Ja zrobiłam trochę ogórków kiszonych i konserwowych, wiśnie na nalewkę kupiłam, bo na moim drzewku było 75 wisienek - policzyłam. Mam jeszcze trochę porzeczki czarnej i czerwonej, może też nastawię jakąś nalewkę, bo na przetwory za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wisienki , zjadły szpaki , mam chyba z 10 drzewek ale było na wszystkich może z pół koszyczka więc nie miał kto zebrać , szpaki były rade :D Ogórki siałam trzy razy, dopiero zaczęły się pokazywać ogóreczki, wczoraj założyłam do dużego słoja na szybkie zużycie, na więcej muszę poczekać. Jeśli będzie mało to też będę musiała dokupić bo chciałabym mieć choć tyle co ma teraz Beti , no nie wyobrażam sobie nie mieć ogórków kiszonych na zimę. Beti , nie wiem co to rezonans bo nigdy nie robiono mi tego badania ale z tego co pisała kiedyś Wesołek to niezbyt przyjemne odczucie, więc nie dziwię się że nie dałaś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina czułam się jakbym była w trumnie nigdy w życiu nie dam sobie tego zrobić chyba że mnie uśpią to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ubiegłym roku też nie mogłam wejść do tej rury, kazali mi zapłacić za znieczulenie i nie zrobiłam do dzisiaj. Beti poproś o skierowanie na tomograf też dokładny i bardziej przyjazny Tokina mnie wystarczy z 15 słoików kiszonych i 10 konserwowych, muszę jeszcze zrobić sałatkę z ogórków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi wydaje mi się ze też nie dam rady bo to chyba to samo nie wiem ale tez wkładają do takiej rury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale straszycie tym rezonansem :( pewnie też nie dam sobie nigdy takiego badania zrobić :( Bondusiu sałatkę z ogórków jeszcze chyba w dwóch czy trzech wersjach posiadam w starych zapasach i dopóki nie nie będzie zjedzona do ostatniego słoika to nie zrobię nawet 1 sztuki:D To wszystko dlatego że chcę się pozbyć starych zapasów , żeby później robić tylko tyle ile trzeba i nie wynosić do piwnicy tylko trzymać na górze w spiżarce, Nie chcę znów przeżywać tegorocznego horroru z wynoszeniem wszystkiego z piwnicy kiedy jest zagrożenie powodzią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz mam strach isć do neurologa bo nie ma badanie i znów mnie ochrzani za to bo ona tak jędza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiesz Beti że to siła wyższa, są rzeczy od Ciebie całkiem nie zależne i co masz zrobić jak poprostu nie dasz rady przekroczyć tej granicy i tyle, nikt nie może Cię do niczego zmusić wbrew Twojej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem otym tylko daalej nie bedzie wiadomo co w tym moin kręgosłupie tak łupie ale nic mój masażysta już jest po urlopie już dzisiaj dzwoniłam do niego hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tomograf dasz radę , bo to jest krótsza rura i szersza, ja już miałam kilka razy robiony. W rezonansie mam wrażenie że się duszę i brakuje mi powietrza, dlatego po śmierci zażyczyłam sobie kremację. Tokina sałatka u mnie schodzi co roku robię świeżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co mi powie neurolog jak pójde do iej czy mni da na nowe badanie jak mówisz że jest większe w środku to moze bym i dała rade zobaczę tylko teraz po tym rezonansie to się boje i tomografu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna !!! Bondusiu, mamy takie same myśli :( tylko że u nas jest to chyba niewykonalne :( ale z drugiej strony to chyba jeszcze czas myśleć o takich ostatecznych sprawach:) U mnie dużo zostaje bo się narobię jak głupia skolko godno :P bo umiaru nie znam w tych sprawach :P a potem to stoi z roku na rok i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynki idę się popluskać i do wyrka dzisiaj śpie u córki w pokoju bo jej nie ma jutro wraca miłej nocki i do jutra ❤️👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dasz radę, ja dałam i nawet dobrze się czułam były luzy, ten stół na którym leżysz przesuwa się , wjeżdżasz i wyjeżdżasz tylko na kilka sekund, ostatnio patrzyłam, to najdłużej było 15 sekund. Wytrzymasz, idź po skierowanie. Tokina o wszystkim trzeba myśleć, my jeszcze w ubiegłym roku mieliśmy działkę na cmentarzu, na grobowiec, ale odstąpiliśmy znajomym, rozglądamy się za miejscem urnowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak głęboko jeszcze nie myślę :( pewnie masz rację ale co ja zrobię jak mnie te tematy normalnie odpychają :( niech się dzieci zastanawiają co z mamą zrobić:( U nas nowy cmentarz , miejsca jest dosyć więc moze tam znajdzie się miejsce ale szczerze mówiąc wolałabym być skremowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dobrej nocki🖐️ Tokina u nas to jest bardzo nagminne ostatnio, bo nie ma miejsca na starym cmentarzu a nowy jest z 6-7 km dalej i ciężki dojazd. Temat może nie najmilszy ale i o tym trzeba porozmawiać od czasu do czasu. Powiedz czy bardzo czujesz się zmęczona po całym tygodniu pracy i jak się wyrabiasz z domowymi pracami, bo ja nie wyobrażam sobie iść do pracy na 8 godzin i rano wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję kisiel wiśniowy - kolacja M, ale zawsze więcej gotuję może masz ochotę \_/ \_/ \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę się ewakuować, za mocno błyska się, idzie burza. Dobrej nocki Tokina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc odpowiadam że teraz mam synową w domu więc sprząta, gotuje a ja mam luzy:D kiedy przychodzę to tylko odpoczywam, jeszcze mnie obsługują :D W pracy teraz jest dobrze bo już nie jestem sama więc spokojna praca i dużo przerw :D dziś pracowałam do 13 ale wyjść nie mogę wcześniej jak o 15 z tym że zawsze coś urywam ,po jakieś 15 czy 20 minut wychodzę wcześniej na własne ryzyko, najwyżej każą mi kiedyś odrobić te minuty ale co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko buziaczki od córci 👄👄 A pizzunią się poczęstuję chociaż za bardzo nie mogę amciać:( Bondi na pewno nie będzie rewolucji wszystko jest dawane od serduszka :) i myślę że będzie dobrze :) A co was dziewczynki wzięło o umieraniu ? buuuuuuuuu jeszcze macie czas NA TO młode kobitki jeszcze a już myślą o cmentarzu:( Śpijcie dobrze i nie myślcie o takich rzeczach, bo mi się aż SMUTNO zrobiło :( :( ❤️ Życzę spokojnej i zdrowej nocki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×